Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

chwile mnie nie bylo a tu juz 3 str prawie do nadrobienia witam Nowa Majowke 🌼 Trelavinka nom tutaj qunniy kroluje i powiem Wam, ze mi one sie podobaja, sama sie zawzielam na jeden i wlasnie koniecznie chce go miec oto on http://www.mothercare.com/Quinny-Buzz-3-Wheeler-Pushchair-Rocking/dp/B004H26VM8?ie=UTF8&ref=sr_1_1&nodeId=598242031&sr=1-1&qid=1299765310&pf_rd_r=0B36J7T5Y17AFX5Q2XVG&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=598241031&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5 tylko sama spacerowka kosztuje 350 funtow, a z fotelikiem i gondolą 700!! czyli jak dla mnie strasznie duzoo. zobaczymy... Pristina nie jestes sama, mnie tak masakrycznie zebra bola, ze szok - ale ja juz mam odpowiedz dlaczego, bo brzucha maly a w srodku chlop jak dab rosnie i miejsca chyba nie ma i tymi girkami mi w tych zebrach siedzi :) skora tez mnie boli pod piersiami. od tych zeber i tej bolacej skory to nawet niewygodnie mi jakikolwiek stanik nosic - nie wazne czy sportowy czy usztywniany- niewygodnie i boli. a wiec jak nie musze to sciagam stanik i WOLNOSC CYCKOM !!! :) Atena ochlon troszke z tymi wozkami bo tylko sobie w glowie namieszasz :) No i racja najlepiej na zywo zobaczyc - wiec jak bedziesz miala juz wolne to pochodz po sklepach - tak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUSKA -= no mega drogi ten quinny ja pieprze :-O mnie narazie nie bola zebra - nie obraze sie jak wcale nie beda bolaly ale musze nowy stanior kupic bo wszystkie moje sie male robia jednak cyc troche rosnie no i w obwodzie tez mi napewno przybylo bo tak niewygodnieeeeeeeeeee Lorien dopiero teraz ogladalam foto slodki masz brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam takie pytanko:co do bólu w klatce piersiowej,otóz nie raz boli mnie tak jakby mnie ktos "włozyl w imadło i sciskal",ze czasami brak oddechu,to tak jakby mnie pluca bolaly,taki sciskający tępy bol...czy wy tak macie???bo mnie nie raz trzyma ze dwie godziny i zmiana pozycji mi nie pomaga,przewaznie wieczorami mnie tak łapie i nie wiem co robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka11 - nie ma czegos takiego, ale napisze że mam płytszy oddech. Noi tak zostanie do czasu az brzucholek sie mi nie obnizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tak się chwaliłam, że się super ekstra dobrze czuję i chyba w złą godzinę były te przechwałki. Dzisiaj mnie tak coś rozbiera, że nie wiem, czy dam radę wysiedzieć w pracy do 19. Już w nocy katar nie dawał mi spać, ale myślałam, że to wiosenna alergia się odzywa. Ale teraz jakaś masakra się zaczyna - ból głowy, trochę gardła, stawów, katar i ogólnie do doopy sie czuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Majóweczki! Przez jakiś czas w ogóle nie zaglądałam na forum. Więc postanowiłam wreszcie zobaczyć co u Was słychać. Widzę że nadal jesteście bardzo aktywne i dużo piszecie-aż trudno nadążyć- z resztą jak zawsze. Eni! Zmieniłaś nick-dlaczego? W każdym razie widzę że masz w opisie termin 1 maja. Czy zdecydowałaś ostatecznie gdzie i jak będziesz rodzic? Ja na bank w Wyspiańskim 29go kwietnia lub 6 maja ale to się okaże dopiero za parę tygodni. Będę miała cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASTEREK WITAJJJJJJJJJJ gdzies Ty była babo. Zmieniłam nicka bo nazywał mnie tak facet o którym chce szybko zapomniec , no jesli on bedzie przez was dalej używany - spoko nie gniewam sie, wazne ze jak przy logowaniu nie wspominam. odnośnie porodu na wyspianskiego - na 99% tez tam gdzie TY. Mam juz położenie główkowe i Stolecki nie chce mnie posłac na CC. Ale jak sie upre to mi zrobi. Polecił mi położna Iwone Połaniecką - nie znam i niewiem co to za pańcia. Dowiem sie na poczatku kwietnia bo bede dzwonic do niej, zapytac co i jak. A czemu idziesz na CC? I kto bedzie to ci robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mamo - no nie przesadzaj z ta godz do 19,00 - jak cie zbiera to nie ryzykuj zdrowiem. babo jestes w 8 m-cu - spokojnie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko,powiem jak trelevina:D ile tu stron do nadrobienia. Czytałam i czytałam,a jak doczytałam to muszę jechać córkę zaraz z gimnastyki odebrać. Wy znowu o wózkach,ajjajjaj no i weszłam na pare linków i znów se przypomniałam że mój niefajny,ha ha,oj ja głupia:D Witam nową majóweczkę. Jeśli chodzi i taki uciskający ból w płucach to może to być nerwoból,często przy depresjach czegoś takiego się doświadcza również. Dobrze jakbys zapytała lekarza Pristina mnie tak skóra często boli,a szczególnie w mijscach gdzie mam blizny po operacji-takie małe po laparoskopii,to jest tak jakby mi się miała skóra rozerwać ,jakby mi ja na siłę rozciagali,ale z żebrami to nie ma nic wspólnego,sądzę A ja dziś otarłam się prawym bokiem obok przedniej lampy i zdrapałam lakier:( Pocieszajace jest to ,że odkąd kupilismy to autko w lipcu tamtego roku to to jest mój pierwszy raz,a maż już wczesniej raz otarł,ale za to lakieru nie zdrapał. No cóz czeka nas malowanko:o Ale zauważyłam ,że ja w tej ciązy coraz bardziej rozkojarzona za kierownica jestem,a tu jeszcze dwa miechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjej ,a czemu ona juz urodziła? Chyba troche wczesnie,co? Słyszałyście wczoraj w wiadomosciach o tym chłopcu z You tube było,bodajże Szymek ma na imię,jesli nie pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarło mi posta ;/ widze, ze co rusz to ktoras z nas choruje - nie dawac sie babeczki 🌼 penelopka jak to juz urodzila??? wczesniej jak mialam czas to jeszcze podczytywalam ale teraz to nie jestem w ogole w temacie ja tak caly czas licze, ze mam okolo 8 tygodni a tu moze byc nawet i 4 tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jej fajnie, brzdąca ma już przy sobie :) Też bym już chciała, ale mała musi jeszcze podrosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie umawiałam syna do endokrynologa i pani mi powiedziała, że najbliższy termin jest na 29 kwietnia na 15.30, a ja zaczęłam szybko myśleć, że będę się musiała urwać z pracy i znaleźć kogoś na zastępstwo. A przecież ja już nie będę pracować wtedy, bo będzie nas już więcej:-) Ja mam niby termin na 6 maja, ale wszystkie dzieci rodziłam wcześniej i lekarz mi powiedział, że mam się raczej na 36-37 tydzień nastawiać, więc zakładam, że święta wielkanocne spędzimy już w szóstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja tak strasznie chce żeby minął ten 31 tydzień, czyli jeszcze tydzień, a potem niech się dzieje co chce. po 31 tygodniu jest praktycznie 90% szans , że z dzieciątkiem będzie OK, nawet bez dodatkowej opieki medycznej, wiadomo to wcześniak, ale w 8 m-cu praktycznie nic mu już nie grozi.. :)płuca i przewód pokarmowy są już dojrzałe;) w 32 tygodniu 95% czasu zabiera dziecku sen podczas dnia, więc i kopniaki pewnie będą zdecydowanie mniej odczuwalne. 3maj cie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majóweczki :-) Czytam was codziennie ale nie pisałam już wieki, po większości egzaminów już jestem teraz niestety te nieszczęsne poprawki. Mam nadzieję, że teraz już częściej będę z wami bo o mnie zapomnicie :-) Piszecie teraz o wózkach muszę was trochę poczytać bo ja nie mam zielonego pojęcia, z wyglądu strasznie podoba mi się http://allegro.pl/wozek-clasic-3w1-nowoczesny-alu-nowosc-2010hit-i1453177420.html ale to żadna firmówka opini na jego temat też nie znalazłam więc nie wiem. Wybieram się dzisiaj do kina na Och Karol 2 w tej mojej wioseczce to dopiero w kinie leci. Chciałam iść do tej biedronki ale jakoś się zgapiłam mam nadzieję, że jutro jeszcze coś dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nowy nie używany latator awentu ręczny. zapasowe części nawet nie są rozpakowane i nawet nie był od nowości wyparzony-jednym słowem nowy,nigdy nie używany! Tylko nie mam pudełka,bo rozpakowałam i wyrzuciłam. Sprzedam za 80zł. Jak któraś chętna to podaję moje gg 5946067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i majoweczki niestety nie udalo mi sie Was znowu poczytac bo akurat bratowa przyjechala z dzieciakami.Dziewczynki zostaly z babcia a ja ruszylam z nia na zakupy.Wszystko juz mam kupione:) i kurcze tyle kasy poszlo ze szok ale nie mialam ograniczen na szczescie:) Wklejam linki to co kupilam na allegro. http://allegro.pl/laktator-philips-avent-isis-0-bpa-butelka-i1497327782.html czytalam pozytywne opinie narazie reczny jesli bede potrzebowala to kupie elektryczny. http://allegro.pl/show_item.php?item=1479097866 kolor naura bo mam jasne meble http://allegro.pl/show_item.php?item=1488151842 http://allegro.pl/show_item.php?item=1488152251 Zaplacilam jedna przesylke. http://allegro.pl/show_item.php?item=1497550811 http://allegro.pl/show_item.php?item=1490857408 wzor 101 serce jasny bez http://allegro.pl/show_item.php?item=1497551059 kolor bez Troche tak glupio wydac tyle na takie cos ale skusilam sie mezowi nie powiem ile to kosztowalo heheh oto link http://allegro.pl/show_item.php?item=1497550899 kolor jasny bez Zaplacilam jedna przesylke http://allegro.pl/show_item.php?item=1479947061 kremowa kratka Wozek jak juz pisalam x lander xa na zywo wstawie fotke ale jak juz bede u siebie bo ktoras z Was prosila mnie o to. http://allegro.pl/show_item.php?item=1472842809 Fotelik jungle http://allegro.pl/show_item.php?item=1485343140 Z kosmetykow rzucilam sie na firme nivea sluchalam sie bratowej ale po 1 szt bo ja nie bedzie mojemu smerfusiowi pasowalo to oczywisie zmienie.Kupilam oliwke, plyn do kapieli z oliwka oraz szmpon 2 in 1 (z plynem do kapieli) Kupilam juz sudokrem po reszte bede musiala sie wybrac do apteki. Jezeli chodzi o smoczki i butelki wybralam NUKa . Butelki do mleka szklane 2 duze jedna malą i dodatkowo z lepszego plastiku mala z mysla o spacerku. Termometr kupilam brauna do ucha i dodatkowo elektryczny taki zwykly. Tez rzucilam sie na jedne bodziaki w biedronce byly super. Musze popatrzec jeszcze za stanikiem do karmienia a reszta z glowy:) Jestem tak padnieta ze szok ide wziac kapiel, ogarnac sie tam na dole, juz wiidze ile mi to zejdzie bo brzuch juz wielki a jutro mam to usg 3d juz nie moge sie doczekac. Milego wieczorku kochane i nie badzcie zle ze nie mam czasu was nadrobic zapewne dopiero mi sie uda jak wroce do siebie. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv to faktycznie zaszalałaś :) Ale teraz będziesz już spokojniejsza, że masz wszystko :) A pościel jest przecudna... i łóżeczko także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV ale ładne zakupy ;-) To wszystko cieszy mimo wydanej kasy ;-) Majówka 11 ja też czasem coś podobnego odczuwam, tak jakby mnie coś w płucach zaczynało palić. Ale to tylko chwilkę mam. Teraz wciąż walczę z tymi nogami. Słuchajcie a może to coś z nerkami być? Następne badania będę robiła w okolicach 23 marca, ale nie wiem czy czasem moczu sobie wcześniej nie zbadać. Męczy mnie to puchnięcie nóg. :-( A X jak nie ma tak nie ma. Co się z Tobą dzieje KOCHANA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv ale zaszalałaś,super Twoje zakupki,wszystko takie śliczne,kolorowe:) A do mnie doszła paczka,także pisze juz na nowej klawiaturze,cudownie:) Strasznie też mi się podoba ta koszula ciążowa,bardzo wygodna,ładnie leży. Znów mama to może Ty będziesz pierwsza,nawet fajnie by było,bo Twoje opowieści z porodówki nie bedą przerażać ;) ...x... zaczynasz mnie kochana martwić,prosimy bardzo-daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Majóweczki ja w dalszym ciągu was nie nadrobiłam , dalej jestem jakaś zmęczona , ale niedosypiań w dzień po prostu taka jak to mój mówi "nie dorobiona" hehe Nawet mi się rozmawiać z nikim nie chce każdy się mnie pyta co mi jest śmieje się że w końcu mnie ciąża dopadła. Cały czas oglądam mebelki do domku. I dla Julki do niedzieli muszę już zamówić łóżeczko i komodę a mam taki dylemat że szok... :( Co do bóli jak jeszcze nie mam , trochę mnie bolą plecy jak długo leże i mam wstać. - ale faktycznie też czuję że te kopniaki są mocniejsze niż wcześniej. Rozstępów też nadal nie mam a to już 33 tydzień :) Wczoraj miałam gorączkę 37,8 i oczka mi łzawiły , ale dziś już dobrze, z domku się nie ruszałam na razie jest o.k. A Już myślałam że mnie choróbsko jakieś bierze. Stylowa - ja za kierownicą też jestem rozkojarzona co prawda nie porysowałam nic jeszcze ;p Ale ostanio jechałam na magazyn nie wiem o czym myślałam , ale jadę sobie patrzę a tu nagle autko przede mną nawet nie wiem z skąd się wzięło i ska przyjechało, od tamtej pory staram się skupić na jeździe , bo jak sobie pomyślałam że jak mi się tak częściej będzie zdarzało to nic dobrego z tego nie będzie. Zresztą sprzedałam autko, jutro chłopak ma po nie przyjechać. Wiec na razie raczej nie będę się ruszać autkiem z domku. Do puki nie znajdę docelowego mojego wozu! Już nie mam siły na zamiany i na ciągłe zmienianie autek. Teraz sobie posiedzę w domku , przynajmniej mam wymówkę że nie wychodzę bo nie mam autka ;p Cv Gratuluje zakupów mamy taki sam laktator ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo mam zaleglosci...ale jakos ostatnio pochlonelo mnie milion spraw i juz wieczorami nie mialam siły na neta... Aae mam za to dobra wiadomosc - maly mi sie przekrecil glowka w dol :D i mam nadzieje,ze juz mu tak zostanie. Pomału postanowiłam juz chyba kupowac kosmetyki, chociaz chcialam czekac do kwietnia ale kurcze ten czas tak zapitala, ze zdalam sobie sprawe ze za miesiac to ja juz rodzic moge :O No i materac do łóżeczka musze kupic jeszcze czy ktoras z Was już kupila może na Allegro i ma w domku? Bo mi się już nie chce biegac po sklepach o szukac tylko kupie na Allegro ale wolalabym od sprawdzonego sprzedawcy, żeby np. nie miał zapachu plesni albo magazynu. Dajcie jakies sprawdzone namiary na sprzedawce please! To tyle natenczas.musze Was troszke ponadrabiac, bo tempo pisania macie wciąż bardzo ambitne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - dzięki za info że w naszym szpitalu po porodzie dają na 2 h bobaska ;p SUPER SUPER Ostatnio się cieszyłam że mi troszkę brzuszek urósł, ale wczoraj byłam u znajomej i tam była jej koleżanka w ciąży w 7 miesięcy a ja już w 8 i miała o 1/4 jak nie więcej większy brzuszek ode mnie ;/ z jednej strony mi się smutno zrobiło ale z drugiej strony jak widziałam jak ta kobiecina już siedzi i że jej to trudności sprawia to mi nawet ulżyło że ja jeszcze z tym nie mam problemów ;p I ta dziewczyna w ciąży mówi że nie ma nic kupionego jeszcze, ze jest przesądna , i kupi przed porodem dziecka tylko to co musi zabrać dla małego do szpitala hmmm.... Zastawiam się czy łóżeczko kupi wcześniej tym bardziej ze się czeka do 6 tygodni nawet ;p Mi waga ostatnio stała od 1,5 tygodnia w miejscu dziś się ważyłam po śniadanku bo zapomniałam przed a tu wyszło że schudłam prawie 2 kg ;/ I teraz to już nic nie wiem o co Kaman. Czyli miałam +16kg już, to teraz spadłam do +14kg Faktycznie mniej jem ale żeby schudnąć :( Dołączam się do prośby Tigero też muszę kupić materacyk wiec chętnie te informacje pochłonę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie chyba śpią ja czekam na mojego chce mu pokazać łóżeczko na allegro bo nie wiem czy barć czy nie. Komodę już mam wybraną na 99,9% ;p Kupiłam ostatnio chusteczki nawilżające z Johnsona i są beznadziejne mało nawilżone i jak się nimi wycieram mam wrażenie ze się robią suche , i się tak dziwnie rozciągają... zawsze kupowałam z bambino i byłam zadowolona nie wiem co mnie podkusiło że wzięłam parę paczek z Johnsona ;/ Nie wiem która z was wysłała zdjęcie komody - jeszcze nie doczytałam ale jest śliczna :) też już chcę mieć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie odzywalam sie bo to co bylo to jakis horror. Wymeczyly mnie te dni totalnie. Ciagle od srody jestesmy przy kocicy, na sek. jej nie zostawiamy no i dla mnie to spore obciazenie. Na szczescie wczoraj wieczorem zaczela dochodzic do siebie.Teraz tez ciagle musze za nia chodzic bo szwy zaczela ciagnac:/ Duzo pisalyscie , wszystko nadrobilam ale nie dam rady kazdej z osobna odpisac. W kazdym razie u mnie bylo zle ale od wczoraj wieczora jest juz lepiej i mam nadzieje ze bedzie ok. Pozdrawiam Was Kochane i mam nadzieje ze juz dzis z Wami dam rade pobyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana. Oczywiście nocka z otwatymi oczami. Od 1,00 do 5,00 nie spałam. She śpi a ja za cholere nie mogę. Jak usnęłam to trzeba wstać do pracy. hihihi. szok. penelopo kwietniówka już urodziła? nO DZIWNE, ALE W 37 TYG. NO TO SZYBKO COSIK. stylowa o tym chłopcu czytałam na wp.pl - no dramat w zupełności. Pomimo ze go biła i wyzywała to mały nie chcial do ojca tylko z nia nadal byc. jaka musi byc miedzy nim a nią więź emocjonalna ze ten mały pomimo piekła nadal ją chyba KOCHA. JA PIERDZIELE MASAKRA JAK TO SŁYSZAŁAM. CV - NOŻESZ ZASZALAŁA ZE HEJ. tigero - pomogły rady znów - mamy czy mały sam od siebie sie odbócił??????????????????????????? A propo Małysza zamieszanie na całego. My sie wybieramy na ten benefis do Zakopca i bedzie lipa i wstyd jak to wszystko odwołają. ....x.... no nareszcie z nami. A kocica jak ci pisalam wyliże się z tego. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×