Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa jak uwazasz ja zawsze jak juz obchodzilam 30 wrzesnia dzien chlopaka a 10 marzec hmm pierwsze slysze ze jakies swieto dzisiaj facetow ale czytalam ze to media probuja wlasnie to swieto wprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv wrzuc link do lozeczka ktore kupilas :) ja zamowilam i za wszystko zaplacilam 631 z przesylka kurierska lozeczko materac i posciel (15elementow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa no wlasnie sama nie wiem czy dzis rzeczywiscie dzien mezczyzny.. slyszalam o tym ale bylam pewna ze obchodzi sie we wrzesniu,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zagadka - co jest z moim mężem???? Wczoraj pytam czy idzie ze mną na USG to wiecie co, powiedział, że się nie, że mam iść sama, że jakieś ma dziwne wewnątrz odczucia. No ale pytam go o co chodzi, mówi że jakoś dziwnie się czuje podczas tego badania. Ja już go pytałam kiedyś na kiedy mam umawiać wizytę to już mnie zastanowiło, że jakoś tak wymigiwał się i w ogóle dziwnie zachowywał. Pomyślałam na początku, ze to może dlatego, że doktor rzeczywiście badał mnie tym aparatem dopochwowo - myślałam, ze może to mojemu mężowi przeszkadza, i wskazuję mu na tą sytuację on mówi że nie o to chodzi. Mówi, że dziwnie się czuje... No i zgaduj zgadula o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry majóweczki, Kropeczko - jeżeli chodzi o poród, cóż - planuję rodzić albo na Kamińskiego albo na nowo otwartym i przeniesionym z Dyrekcyjnej oddziale położniczym w szpitalu klinicznym na Borowskiej(notabene mam dużo blizej na borowską). Muszę jeszcze zrobić dokładny wywyiad ;) A ty już się zdecydowałaś?? Dzień chłopaka zawsze dla mnie był we wrześniu... ale widzę, że w necie alarmują, że to dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień chłopa jest 30.09:P w biedronce byłam z samego rana był jeszcze mag wybór:D bodziaki superrrrrrrrrrrrrrr, dziewczęce to już w ogóle cudowne;) ale nie dla mnie:P. kupiłam z myszką miki i trygryskiem:D zaś miałam problem z rozmiarem wzięłam 62 i 68:D oczywiscie brzuch na pół metra ciepło mi się zrobiło, kolejka jeszcze dłuższa, ale nikt nie wpadł na to, żeby przepuścić ciężarną:P obiecałam sobie, że jak next time będzie mi źle to pójdę na początek bez wyrzutów sumienia!!! muszę zjeść śniadanie bom głodna fest. gardło odpuściło, męczy mnie kaszel;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale dziś jest dzień mężczyzny a we wrześniu dzień chłopaka z tego wychodzi że oni mają świeto dwa razy w roku:P Ja też musze się wybrać do biedronki zobaczyć czy u mnie będą te bodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje ,na róże poczeka do września:D Ja tez chce do biedronki:P Chce butki i bodziaki,to nie fair!:P A gdzie nasza ...x... z wiadomosciami,mam nadzieje,ze tam wszystko dobrze się potoczyło i Kasiulaa cos nas opusciła też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes71 ja idę na Kamińskiego bo mi znów bliżej tutaj. Poza tym chodzę tutaj od paru miesięcy do poradni przyszpitalnej i już staram się o ustalenie cesarki. Tam na borowskiej nie wiedziałam, czy już się przenieśli, muszę do koleżanki zadzwonić ona jest tam położną. Mieli do maja cały majdan przenieśc ale czy zdążyli nie wiem. Osobiście polecam ci również Borowską bo wiem że jest tam dobra obsługa, są specjaliści no i z żadnym z tych szpitali nie miałam nieprzyjemności. Wszędzie mnie przyjmowano bez problemu, z uśmiechem na twarzy. Na Dyrekcyjnej/Borowskiej bardzo fajny lekarz jest - nazywa się Kwiecień, bardzo ładnie zachowywał się wobec każdej pacjentki na izbie przyjęć i ujął mnie swoją kompetencją. Jako jedyny potrafił mi sporo powiedzieć o zagrożeniach mojej ciąży po operacji. Tym się u mnie zasłużył. Na Kamińskiego znów mam bliżej, tutaj pracuje moja siostra, na oddziale na którym będę miała cesarkę - więc raczej to miejsce przeważa. No a poza tym fakt, ze też w tej poradni do której od niedawna chodzę ładnie się zachowują, zarówno lekarze jak i położne - czuję także tutaj wysoki standard. Wiele wrocławianek jedzie do trzebnicy rodzić a ja osobiście odradzam to miejsce i mimo, że do trzebnicy mam parę kilometrów, bliżej niż do Wrocławia to nie poszłabym tam rodzić za nic. Ale cieszę się, że masz te same typy co ja:) Borowska i Kamińskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już we wcześniejszych latach słyszałam, że dzień mężczyzn jest 10 marca. Ale zawsze obchodziliśmy go 30 września i tak pozostanie. No niestety niech nasi sobie nie myślą, że będą mięli więcej świąt od nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oni to jeszcze obchodzą święto 1 czerwca, dzień dziecka. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym mogla to bym wszystkie kupila :D takie sweet :D Ja kupilam na 74 bo na 62 i 68 mam w pip lumpow i mama juz mi jeczy ze styka tych malenstw :D aaa wiecie u mnie w LIDL-u sa przecenione te rajtki i skarpetki co byly z miesiac temu na promie teraz po 4,99 wiec tez sie oplaca :P Stylowaa popros bratowa napewno by ci kupila w biedronce te body :) a rozmiarowka jest spora bo az do 86cm :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha,właśnie przypomniałam mężowi w jaki dzień jest jego konkretne świeto czyli 1 czerwiec i odpowiedział bardzo dorosło na przekór wszystkiemu: Very fucking funny :D trelevinaa głupio mi już,bo ciagle jej głowę zawracam,a ona do biedronki ma daleko,wbrew pozorom Biedronka nie zawsze jest blisko:( :D Ja mam dzis jakis posmiewny dzień,nie mogę nic na poważnie pogadać ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wybieram fotelik matko 470zł, a starczy na jakieś 8 miesięcy chociaż niby są do 13kg. ale koleś w sklepie powiedział, że nawet nie ma co na to liczyć. dziewczyny pamiętajcie, że najlepiej taki fotelik sobie przymierzyć w swoim samochodzie, czytałam ost. artykuł gdzie okazało się, że pasy z tyłu był za krótkie:o i nie dało rady wpiąć fotelika:o będę jeść teraz suszone śliwki na te moje zaparcia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ja mam dzis w druga strone i sliwki mi juz niepotrzebne :P wystarczylo pare jablek wczoraj kaszka manna i inne takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nic nie działa chyba. kocham jabłka więc jem codziennie z 3-4, do tego tylko pieczywo razowe, które ma dużo błonnika, activia, woda z cytryną i miodem i nic :( więc dziś śliwki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zaczęło się kupowanie....ale fajnie podajcie linki tych zakupów dziewczyny jak macie bo chętnie zaglądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa jak przyjdzie twój zakup to daj znac czy jest zgodny z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe ceny tych fotelików,toż to czasem drugi wózek by był! Ja na szczęście planuję dzierżawić od ubezpieczalni za małe pieniązki Penelopa a czy Ty przyjmujesz żelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×