Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczyny, możecie opisać ruchy waszych maluchów? bo już się zastanawiam czy Mój nie jest za bardzo aktywny;/, przecież brzuch mi faluje masakrycznie;/ śmiałam się z tej kromki na talerzu , że mało nie spadła, ale czy to normalne? :o jak nie urok to sraczka za przeproszeniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski lORIEN- gratuluj E DOBRYCH WIEŚCI PO WIZYCIE. Co do kąpieli to ja mam w głowie zakodowane punkt godzina 19:00 nie wiem czemu hehe Nadrobiłam wasze wpisy , ale nie mam ochoty jakoś na pisanie, jakoś senna jestem dziś. Dziś byłam w elektrowni podpisałam już umowę dostarczenie mi prądu do nowego M. Wiec prąd już mam własny a kluczy nie mam hehe. Widziałam się dziś z tymi właścicielami i mówią że jeszcze muszą im położyć panele na pietrze bo nie całe maja położone i w czwartek jeszcze maja przyjść meble do kuchni , i chyba tyle im zostało do roboty :) Wiec mam nadzieje że po weekendzie już skończą :) I NIECH MI JUŻ DAJĄ TE KLUCZE BO JULKA JUŻ WYJŚĆ BY CHCIAŁA CHYBA !!! Idę do wyra , poleżeć może mi się uśnie , dziś jeszcze do szkoły rodzenia, będzie masaż jupi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa w 32tc wazył niecale 2300g, teraz ma 33tc. Własnie ja bym miał obawy czy na pewno juz czas i czy nie lepiej pomeczyc sie na tych kroplowkach lekarz itp no i znajac mnie to pewnie juz bym spanikowala. Na pewno dam znac co z nia dalej, bo jestesmy na biezaco, nawet chcialam ja odwiedzic, dotrzymac troche towarzystwa, ale dostalam od niej kategoryczny zakaz przyjazdu i ze mam dbac o swoje malenstwo i ze sie zobaczymy dopiero po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę trochę poleżeć, bo jak siedzę to niestety nogi mi puchną ;-( X..a Ty gdzie się podziewasz? Pewnie też odpoczywasz. Miłego popołudnia Majóweczki i smacznych obiadków Wam życzę ;-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz moje male to tak buszuje ze czasami mam wrazenie ze wyjdzie pepkiem :) a zalacza jej sie najbardziej to grandzienie jak siedze lub leze na wpol oparta i brzuch nie jest ani sciskany ani nic. Moja mama nie lubi jak stawiam jej talerz na bzuchu, juz nie raz by mi zladowal tak kapie:) wiec Twoj maluszek nie jest nadaktywny, a wrecz przeciwnie, dobrze ze sie rusza, przynajmniej jestes spokojniejsza ze z nim jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce jak juz prad macie w nowym M to klucze pewnie tez lada chwila, a coreczka nie wyjdzie pewnie wczesniej niz jak juz dostaniecie te klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za hasełko. Penelopka to mi przypomniałaś o praniu ja o swoim zapomniałam totalnie i tak czekało na mnie w pralce weska ja też bym się zastanawiał kiedy kompać chyba jak już by przyszło co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka te ruchy to raczej norma. Ja przedwczoraj się martwiła bo Mała była strasznie leniwa, w zasadzie tylko czkawka którą ma często dawała mi znać, że tam jest. Za to wczoraj przed snem a potem całą noc tak mi skakał brzuch, że w szoku byłam bo dawno tak się nie wierciła. Dzisiaj mi bokiem ciągle wychodzi jakiś stożek :). Z tymi ruchami to ciężko nadążyć ;). Głowa do góry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deya zobaczyłam twoje łóżeczko i teraz mi wstyd że ja kupiłam całą pościel na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dostalam sms-a od Tigero. wiec w nocy trafila do szpitala ze skurczami mocnymi. 5h lezala pod ktg i juz nawet byla na porodowce ale nad ranem sie uspokilo i Tymon zrezygnowal. Teraz sytuacja niby opanowana ale bylo blisko. Jak nie pojawia sie skurcze to jutro albo w piatek wyjdzie. macie buziaki od niej i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Lejdis :) ja dzis troszku poznawo :P ale mialam skichana noc, ponoc chrapalam, chlop spierdzielil spac na sofe, snila mi sie zas woda, i od 5juz nie spalam :-( maaaaaaaaasakra ja chyba sfixuje w ostatnim m-cu ciazy :P :P:P mala wierci sie jakby naprawde w tym brzuchu bylo coraz mniej miejsca, ale najlepsze jest to ze jak probuje uwiecznic to kamera to mala koza przestaje, wylaczam kamerke i znow zaczyna buszowac!!!! noo matce na zlosc robi a jeszcze sie nie urodzila :) heh x- moze tak jak julietta pisze masz cos z krazeniem :/ trzymaj nogi w gorze :) ciekawam co z kropcia, myslalam od rana o niej... Tula witaj z powrotem anjaa 🖐️ hello nooo i wszystkie pozostale majoweczki Hello 🖐️ pozniej wejde na kafe na dluzej :) to popisze wiecej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa gdzie jest to zdjecie łóżeczka Twojego? ..x.. normalnie szok z Tigero. Przecież ona nic nie narzekała ,nie mówiła o żadnych bólach itp,chyba ,że ja cos ominęłam. Aż ciarki przechodzą na mysl,że to się zaczyna czasem bez żadnego ostrzeżenia. Oby się jej polepszyło i spokojnie mogła wyjść jeszcze do domciu. A z Kropeczką co? Nie wiesz może? Penelopa mój mały rusza się bardzo bardzo bardzo;) Idę troszkę coś porobić,może w końcu to pranie nastawię chociaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny widac ze nie wszystkie doczekaja do maja.trzymam kciuki za kropeczke i tigero! a tigero na kiedy ma termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sprawdzilam w tabelce Tigero ma termin na 7 maja wiec tydzien przed kropeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki... Ale wieści trzymam kciuki za Tigero i Kropeczkę ...naprawdę chyba polowa z nas nie doczeka maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-KasiaGJ- a dlacego wstyd? Ja mialam czas i ochote zeby moja córcia miała cos tylko ode mnie:) ja jestem na L4 od 17tc, wiec sila rzeczy mialam kiedy to zrobic mimo iz lekarz kazal mi caly czas lezec :) A wlasnie dzis o tigero myslalam, biedula, niech jeszcze synka troche powstrzyma przed wyjsciem. ...x.... pozdrów ja równiez i niech sie tam dziewczyna dzielnie trzyma Trelevinaaaa ja z moja małą mam to samo, jak probuje uwiecznic wiercenie to tewz przestaje, nawet jak mojemuy M probuje pokazac to tez tak samo robi i zastyga w bezruchu:) stylowaa zdjecie lozeczka wyslalam na Wasza ogolna poczte Tigero chyba cos wspominala ze lekarz powiedzial ze jeszcze przed swietami moze urodzic (chyba ze ja z kim pomylilam to przepraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra sie zaczyna dziac:P ciekawe co z kropeczka, moze atena wejdzie i cos nam nowego napisze. justyna- widze ze mialas sen tez o 23:P no ja Ci powiem z mojej strony ze w moim snie Ty nie urodzilas w tym dniu:P dziewczyny zaczynam sie bac, bo od wczoraj mam potworny bol w kroczu i sram po gaciach teraz po smsie od tigero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem w szoku. Pozdrowienia dla Tigero niech się trzyma dzielnie. Kurcze to tak może z nienacka "zaatakować" ?? Kurde myślałam, że coś się dzieje przed a nie takie nagłe skurcze. Najważniejsze, że Maluchy już są bezpieczne :). Wiecie ja chyba zacznę panikowac jak się zaczniecie rozpakowywać :D. Już mi się gorąco zrobiło :D. Trelevinna moja Mala ma to samo, jak chcę kręcić to cisza a potem znów zaczyna. Zresztą na M reaguje identycznie, jak przykłada rękę to sie uspokaja, zabiera ona zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak byłam u lekarza , gin stwierdziła ,że :"główka dziecka jest przyparta do wchodu" czy wy już też dostałyście taka informacje i czy to oznacza ,że poród już blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska ja sie z mojej małej smieje ze juz czuje respekt przed reka ojca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara_23 u mnie porod blisko, ale takiego okreslenia lekarz u mnie nie uzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- sliczna posciel. ja juz spisalam do Was wszystkich sobie numery i czekam na meza co mnie ostudzi bo az mi sie goraco zrobilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o kąpiel, to ja mam zamiar kąpać małego 20-21. Bo nie chce być za szybko uziemiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara u mnie użyła sformułowania, że Mala jest już główką wpasowana czy wstawiona do kanału rodnego. W sumie dla mnie to dziwne, bo brzmi jakbym miała rodzić. Może to to samo co do wchodu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw przeczytałam o tigero a potem zadzwoniła mama spytać czy Mała już jest, bo jej się śniło że urodziłam czarnowlosą dziewczynkę w nocy. Super, idę się odstresować na zakupach rzodkiewki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeYaa ale się rozczuliłam,takie słodkie te łóżeczko czekające i ta poducha z napisem 'kocham Cię' . Jeszcze naszych maluszków nie ma na świecie a my już je tak mocno kochamy,ciekawe czy one to czują. Idę popłakać,wzruszyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - no jak ja bym urodziła 23 to by była przesada! Bo mam termin na 31 maja, czyli najpóźniej z Was. Ale coś będzie z tym 23 na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×