Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

CV bidulo 3maj się 🌼. Fajnie, że u Tigero w porządku, znaczy Mały zrezygnował chwilowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv - nie jesteś sama z tym zębem;/ mi też się wykruszył leczony już kanałowo ząb 6 na dole;/ i teraz właściwie został z niego korzeń, moja Pani dentystka chce usunąć ale po porodzie, bo ostatnio dziwne jazdy miałam na wizycie u stomatologa... zrobiło mi się słabo więc postanowiłyśmy, że po porodzie. Tak z ciekawości cieli Ci dziąsło czy tylko złapał za zęba i wyrwał? ponoć mówi się 1 ząb 1 dziecko, oby nie:P weska - mam to samo z nadgarstkami i z łydkami, z łydkami coraz gorzej, mój M. sobie słodko śpi w nocy a ja się zwijam z bólu i mimo, że łykam Mg i piję Inkę z dodatkowym Mg to dupa nie działa nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv trzymaj się kochana,dobrze ,że dajesz znać co by my się martwić nie musiały;) Weska no właśnie przy skurczu to mi się tak robi,że łydka twarda jak kamień i mięsień się taki mały gulowaty robi:p DeeYaa to faktycznie maleństwami Was nazwać nie można:D To Ty lepiej weź wiecej 62 ubranek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Jestem już:) kurcze juz wczoraj mialam pisac ale nie czułam się dobrze. więc tak byłam w poniedziałek w szpitalu i lekarka powiedziała, ze pessar jest na swoim miejscu, a wydzielina o która sie obawiałam (myslałam, ze czop śluzowy mi odchodzi) pochodzi z pod pessara i jest prawidłowa. umówiła mnie do siebie na 18.04 aby zrobic ponowny wymaz i sprawdzic wszystko. 18.04 tez mam wizyte u tego swojego i nie wiem co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka jak dobrze ze juz jestes. Ja ide do swojego 20 kwietnia - niech mi wystawi nowe L-4 i zbada co tam widać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide odebrać pilota mojemu. Koniec tego meczu.......ihihiihi Dobrej nocki zyczę majóweczki i do jutra..........bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomnialam Was spytac, jaki macie kolor wydzieliny z pochwy na tym etapie? bartolenka 🖐️ dobrze ze wszystko ok :) pristina, cv - problemy z zebami? nie wiem co to :) na szczescie co do magnezu, zapotrzebowanie w ciazy jest dosc spore wiec moze za malo dostarczacie tego mg :/ ja biore 3x dziennie 130mg jonow magnezowych a czasem wiecej bo u mnie to jakis mega niedobor w ciazy z tym magnezem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevelinaa ja ogólnie mam mało wydzieliny ale to tak cała ciążę. W sumie to raczej białą, czasami coś w żółć wchodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa to faktyczne ja mało biorę, łykam 1 tabletkę neomag forte 100mg jonów magnezowych, myślałam, że tyle wystarczy, szczególnie, że jeszcze dopijam wodą z jonami ale od jutra zacznę dwie i więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam magnez do picia-tabletki musujace,ale one są niemieckie i pisze magnesium-300mg to czy to oznacza-300 mg jonów magnezowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja po całym dniu jestem z powrotem ;p A wy naskrobałyście dziś sporo ;p Widzę że u nas się zaczyna pomału najpierw kropeczka teraz Tigero... jeszcze parę dni i chyba będziemy się rozpakowywać. ...X... Pozdrów Tigero !!! DeeYaa - mi lekarz powiedział ze na święta chyba będę już z mała w domku.... MAM NADZIEJE ZE SIĘ MYLIŁ Weska- może tak z Nienacka. Moja znajoma rodziła 6miechów temu. Gadałam z nią wieczorem przez fon i mi mówiła ze ona to jeszcze długo chyba nie urodzi itp bo nic się nie dzieje dobrze się czuje. A drugiego dnia pod wieczór dostałam od niej mms ze zdjęciem małej. Moja mam nie miała bóli prognozujących przy 3 dzieci - zobaczymy jak to będzie u mnie ;/ Na razie cisza... Co do fotelików to są drogie strasznie ja mam do kompletu wózka z teutoni dałam 500 coś złotych razem z bazą samochodową. Za nówkę. Kupiłam w ing bankujesz kupujesz. A w sklepie fotelik 500zł + baza ok 800zł chyba nie pamiętam dokłądnie. Wiec można powiedzieć ze bazę mam za darmo ;p Jak bym miała kupować bazę w sklepie za tyle kasy to chyba bym się zdecydowała na używaną baze z maxi cosi. Bo te z maxi cosi pasują do fotelików tych mały o-13kg i potem można włożyć jeszcze ten wikeszy chyba 9-18kg czy jakoś tak. Inne marki tego nie mają. Wiec wtedy taka baza starcza na dłużej. Ja ubranka biorę 56 i 62 - z metki ale jak dla mnie to te 62 są niewiele większe od tych 56. Zresztą ja zaczęłam układać te ciuszki wielkością na oko a nie z metki bo niektóre wdzianka to naprawdę nie maja odzwierciedlenia co do wielkości z metki. Trelevinaaa- ja mam wydzielinę koloru białego, cały czas bez zmian jak na razie. Atena-Ja też mam wizytę na 20 co prawda lekarz mi powiedział ze pewnie się już na niej nie zobaczymy - ale ja z Julką dopnę swego i pójdziemy jeszcze do niego w dwupaku !!!! TAK SOBIE POSTANOWIŁAM I JUŻ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa mysle ze byloby moze w szczegolowym skladzie napisane ile jonow magnezowych ma ten mg co pijesz:-) u mnie jest magnez 500mg - 130mg jonów magnezowych:) a czytałam że w ciąży coś koło 400mg wynosi zapotrzebowanie:) a u mnie to wogóle bardzo dużo bo ja od razu mam nerwobóle i jak wezmę tabletkę magnezu to po czasie czuje ulgę:-) a skurczy łydek nie miewam, raz mnie złapał w ciąży ale zanim brałam tyle magnezu.. Więc poczytajcie ile ma Wasz magnez i zwiększcie ewentualnie dawkę:-) Kasiula bardzo tanio kupiłas fotelik z baza:) co do terminu wiesz że my obstawiamy ciebie jako kwietniowke:) z reszta ponoć dziewczynki szybciej się rodzą, chłopcy lubią być dłużej w brzuszkach mam- choć oczywiście to nie reguła:-) no ja zmykam spać:) miłych snów laski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- ja nie wiem po co przychodzi, niby mam wypelnic formularz ze do niej chce sie zapisac. co do puchniecia to jak tylko wstane na chwilke do lazienki to juz mi puchna takze spokojnie kochana bo robili Ci badania i jest ok. penelopa- to dalas mojemu chlopowi zajecie na weekend:P upiecze mi ta babeczke:P ja skurczy lydek nie mam, lykam 3x2 aspargin od poczatku ciazy praktycznie. atena-38tydzien-szok jak ten czas leci. ja za 10 min. koncze 34tc a tym samym osiagam plan minimum. cv- dobrze ze sie odezwalas, bo juz myslalam co z Toba. ja niestety zby mam w kiepskim stanie ale do stomatologa mam sie nie wybierac bo musze lezec. bartolenka- dobrze ze pessar sie trzyma. trzymaj sie trevelinka- ja mam zoltawa teraz wydzieline oczywiscie oprocz luteiny ktora bedzie mi jeszcze wyciekac do koncaaa. kasiula- ja i tak typuje Ciebie na pierwszy ogien sn:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ x- gratuluje :) jeszcze 2tyg do planu maxi? :) ty dzis masz pelne 34tyg a ja pelne 35 i od jutra 36 :O przestaje sie robic smiesznie heh :P ja juz po sniadaniu :D jakos znow do 6spalaam i finito :P dobre i to a co do szubi dubi - juz mnie przestaje krecic ten program :/ kiedys ogladalam jak nawiedzona.. teraz juz sie robi flakowate blee milego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dzis ide na ktg i usg wiec zobacze i usłysze moja myszke :D ja jutro koncze 37 tydzień i od soboty juz bezpiecznie :D jupi juz bym chciala moja Nelke obok siebie miec!! ja na szczescie nie mam skurczow lydek a magnez pije tylko raz na jakis czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. u mnie dzis zimno za oknem. trebelinka- plan maksimum 5maj:P musze go osiagnac. zacznie sie panika tu u nas jak juz jedna urodzi:P wczoraj po wiadomosci od tigero ja juz mialam gacie pelne hihi:P no ale trza wyluzowac. kari- daj znac jak po wizycie, Ty juz tez tak daleko jestes, o matkooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ogolnie za literowki ale wiecie jak leze to czasem nie trafiam w dobre klawisze bo mi z lekka niewygodnie:P a szubi dubi to trevelinka mam podobno odczucia do Ciebie, nie wpasowala mi ta prowadzaca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- kochana abys do 36tyg teraz wytrzymala :) a pozniej juz do 38 :) i tak sie dzielnie trzymasz kochana :D wiesz, zapomnialam Ci pisac, do mnie na szkole rodzenia chodzi taka para oni tak jak Ty beda mieli parke -blizniaki ale nie uwierzylabys bo ona ma taki malutki brzuch.. ja mam wiekszy od niej !!!! musze ja dzis zapytac na kiedy ma termin :) co do tigero - ja juz tez mialam pelne gacie bo jak juz jedna sie sypnie to dalej polecii jak z platka :) My juz skrecamy lozeczko :D ale suuuper :) takie akcje utwierdzaja mnie w przekonaniu ze juz niedlugo pochodze w skorze wielorybokanguroslonia :D jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dziś wielki dzień, bo od dziś mam ciążę donoszoną - czyli dziecko nie będzie wcześniakiem. Chyba w związku z tym niedługo zabiorę się za mycie okien, bo mój mąż niestety jest bardzo niechętny do tego ... Ja wolałabym urodzić wcześniej niż później. Ta końcówka jest najbardziej męcząca, więc chętnie bym ją sobie skróciła. Przy synku było tydzień wcześniej, więc może teraz też się uda? ... Ubranka do szpitala na pewno biorę 56, synek miał 51 cm jak się urodził i i tak topił się w tych 56. Dopiero po 3 miesiącach przeszłam na 62. Niby każde dziecko jest inne, ale chyba nie jest możliwe, że drugie dziecko będzie 10 cm dłuższe? A co do cierpnięcia dłoni i skurczy, to w poprzedniej ciąży bardzo mnie to męczyło, mimo że jadłam magnez 3x2 dziennie. A w tej w ogóle tego nie mam, a magnez tylko raz po raz biorę, tak dla zasady bardziej. Więc nie mam pojęcia, od czego to zależy! Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, na wadze mam już +12 i bardzo mnie to martwi, bo się boję, że nie będę mogła tego zrzucić. Trudno w to uwierzyć, ale po urodzeniu pierwszego dziecka straciłam tylko ... 4 kg :o Potem dopiero jak przeszłam na dietę pół roku później to zrzuciłam kolejne 5, ale do swojej wagi (i spodni :( ) nigdy nie wróciłam. Boję się strasznie, że teraz będzie tak samo. Szlag mnie trafiał jak widziałam dookoła dziewczyny, które bez żadnego wysiłku wracały do formy. Te dodatkowe kilogramy to chyba moja największa trauma związana z porodem :( Mimo że staram się jeść mało słodyczy i w ogóle sobie nie dogadzam w tej ciąży, to przytyłam tyle samo co w poprzedniej. A jeszcze parę tygodni przede mną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina- no ja Ci powiem jak maz lozeczka ustawil to tez mnie ciary przeszly. Wrzuc fotki na maila jak skrecicie i najlepiej ustaw sie kolo lozeczka:P dokladnie jak jedna sie sypnie to poleci i bedzie to szlo w zaskakujaco szybkim tempie. tula- no to gratki bo ciaza juz donoszona. Ja jem codzienie tyle slodyczy ze zastanawiam sie gdzie ja je mieszcze no ale na wadze mi ladnie pokazuje, ja do +20kg dobijam powoli takze nie stresuj sie na zapas ze nie zrzucisz 12 kg bo co ja mam wtedy powiedziec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wielka:) Ja dziś pełna energii i zapału do dalszego prania malusich ręczniczków ,śpiworków itp :) ..x.. moje ogromne gratki za plan min,ani się nie obejrzymy a zostanie osiągnięty maximum;) Trelevinaa dzięki za wyjaśnienia co do magnezu,nie wiem ile jonów mój ma bo po niemiecku to ja nifersztyjn:D Coś mi tu pisze o % RDA,ale cóż to jest za cudo to jo ni wiem:P W każdym razie teraz wiem ,że z dawką nie przesadzam i jak coś to moge zwiększyć;) A szubi dubi to dla mnie już tez nie ciekawe,te programy to najlepsze są do momentu kiedy te całe eliminacje się kończą,wcześniej jeszcze się pośmiejesz itp.a potem to już nuda. Ja wczoraj pod koniec juz olałam i poszłam do wanny:p Kari daj znać po wizytce:) Tula Ty daj spokój z tymi oknami,ja nie chcę żeby porody juz ruszyły,ałła :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki - Ja się szykuje bo idziemy na sesję brzuszkową - jestem podekscytowana hehe U mnie pogoda paskudna Pada cały czas ;/ Trelevinaaa - Wiem ze mnie obstawiacie na kwiecień ;p Ja mogę iść na kompromis z małą jak chce ten kwiecień to niech będzie ale dopiero po świętach , dopiero jak będę mieć klucze od mieszkania. A u mnie w szkole rodzenia jest dziewczyna co Ma termin dzień po mnie,może spotkamy się na porodówce hehe Tula- Ja już dobiłam na wadze +20kg wiec twoja waga 12 nie jest jeszcze taka zła. Ja będę mieć więcej do zrzucenia najbardziej chce zrzucić z nóg zawsze miałam długie chude a teraz jak patrze w lusterko to chyba w lato w spódniczce nie wyjdę hehe Dlatego zażyczyłam sobie stoperek od mojego M. Teraz staram się o tym nie myśleć i zamartwiać na zapas .... Zresztą urodzimy jak już będzie ładna pogoda - wiec będziemy robić sobie częste i długie spacerki z wózkami to też na pewno nam pomoże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo posłało się a ja jeszcze nie skończyłam:D Chciałam Wam powiedzieć ,że Wam zazdroszczę tego ustawiania łóżeczek itp,ja muszę jeszcze co najmniej 2 tygodnie czekać. Więc wynagradzam sobie np. wózkiem-stoi w przedpokoju a ja co nóż to inna jego aranżacja wnetrza-a to taki kocyk a to inny :D Co jeszcze takiego przygotowawczego to to,że dziś oznajmiłam mojej córeczce ,że już jest na tyle duża ,że awansuje na miejsce za kierowcą ze swoim fotelikiem (po to żeby mały był po mojej przekatnej ,żebym go mogła widzieć). Córusia dumna,że awansowała i że duża dziewczynka już z niej. Przypomniało mi się ,że lusterko muszę kupić dla małego do auta,a dziś jadę do stolicy,to może mi się uda kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Majóweczki:) Dzisiaj zaczynam 37 tydzień :) ale zleciało i pocieszam się myślą ,że max za miesiąc moja córa będzie już ze mną. Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ciąży ?może ja jakoś źle liczę ... Kari piszesz ,że jutro kończysz 37tc a termin masz na 07.05 Atena dzisiaj wskoczyłaś w 38tc a termin na 03.05 kurcze ja chyba jakoś źle liczę no nie wiem sama ,bo według moich obliczeń dzisiaj zaczynam 37tc a 22.04 skoncze37tc a zacznę 38... Co wy o tym sądzicie? Czy któraś wie co z Kropeczką... Dobrze ,że Tigero się trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ale fajnie coreczce tlumaczysz, ona dumna pewnie ze bedzie siedziala gdzie indziej w samochodzie. Za 2tygodnie to Ty bedziesz wszystko ustawiac w swoim nowym mieszkanku , czas szybko leci choc mi sie wydaje teraz jakby zwolnil:P Kasiula- ja Cie obstawiam przed swietami:P czekamy na wspaniale zdjecia z sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×