Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ale się dziewczyny zgrałyście,no no sąsiadki dwie się znalazły przez internet:) Penelopka niestety nie zmierzę Ci łóżeczka bo mam je na poddaszu do którego trzeba wyciagać schody,a to ponad moje siły:( Atena pozdrów Kropunię,niech nam się nie poddaje;) Dziewczyny zrobiłam listę do szpitala,jutro się pakuje,ale nie wiem jaki rozmiar ciuszków brać dla małego skoro biorę po 2-3 sztuki to w jednym rozmiarze czy w kilku,jak Wy to zrobiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekazałam od nas wszystkich pozdrowienia. Ja do szpitala juz tez spakowana a wziełam: dla SHe- body 2 szt, kaftanik, półśpiochy, czapunie, rękawiczunie. Położna kazała dopiero to przywieźć na wyjście, ale ja uparcie biore już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa zacznij od malych ciuszkow :) 56 mysle nie wieksze :) ja jeszcze nie spakowalam :-O torba lezy, czeka - tzn nabiera mocy urzędowej :P ja nawet nie mam koszul do szpitala :/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa pakuj się kobieto póki siły masz;) Atenka i w jakim rozmiarze spakowałaś ciuszki,chyba faktycznie najlepiej 56 Dziewczyny pozwoliłam sobie przesłać na naszą pocztę wiadomość ,którą ja dostałam. Jest to prośba o pomoc dla 7-letniej Julci,poczytajcie,może zechcecie ją wesprzeć. Ja tak zrobiłam choć przyznam się ,że boję się robic takie rzeczy. Uważacie ,że to bezpieczne? Ja tę dziewczynkę i tych rodziców kojarzę z TV,nie wygląda to na żadne oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tigero nic niewiem. A kropunia dostaje no-spę......i leży. Ja mam już wsiom do szpitala, gorzej z wyposażeniem pokoju. ŁÓŻECZKO wciąż na necie. WÓZEK też. czekam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa wlasnie nie mam sily :/ na desce lezy sterta ciuszkow do prasowania a ja nie mam miru :( jakie macie te koszule do porodu?? sa jakies takie rozpinane od gory do dolu?? czy jakie - bo skoro dziecko od razu trafia na brzuch mamy to musi byc rozpinana chyba nie? nooo mozna tez nago :D hehe czytalam kawalek tego na poczcie, ale ja nie lubie takich rzeczy czytac bo mnie zaraz albo wzruszenie bierze albo zlosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jedne body w rozmiarze 56 i półśpiochy. Kupowałam od 62 - 68 pozostałe ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no i juz masz po dupicy:P masz dziolche i koniec:P penelopka- moje lozeczka maja od samego dolu do szczebelek 90cm a razem z lukiem 109cm. atena-pozdrow kropeczke i niech sie trzyma dzielnie. Mala juz nie chce wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ja nie mam rozpinanej tylko taka zwykłą koszulę z otworkami na piersi,taka co żeśmy hurtowo swego czasu na allegro kupowały:) Niestety okazała się krótkawa i chyba wezmę jeszcze jedną,bo ta mi ledwo tyłek zakrywa,a w łóżku się roluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- wez sie ogarnij kobito:P i nie mazgaj:P ja tez mam koszule taka jak stylowa z otworkami na piersiach i jestem zadowolona bo ladnie w niej wygladam a nie jak wieloryb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja już nie wiem ,może te 56 bedzie za małe? A jak reszta dziewczyn-w jakim rozmiarze bierzecie ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa u mnie wyszło jak u X, zresztą my takie same łóżeczka mamy :). Esti i Klara dobre z tym sąsiedztwem :). Stylowa u mnie niby nie trzeba mieć ale jakoś na wszelki wypadek wrzuciłam do torby 2 body z krótkim rękawem i 2 pajace w rozmiarze 56 i jedno body i jeden pajac w rozmiarze 62 na wszelki wypadek. Choć niedawno znalazłam swoją książeczkę i widzę że przy 3 kg miałam zaledwie 52 cm :/. Co macie na wyjście ?? Bo ja zauważyłam, że nic nie mam co się nadaje - tylko jeden kombinezonik lżejszy w rozmiarze 62-68 to mi się raczej Mała utopi. Podpowiedźcie coś :). Ja już prawie torbę spakowałam i chyba dobrze bo coś wstać nie mogę. Jak leżę jest ok ale jak się podnoszę brzuch jak kamień i ciągnie w dół i krocze boli nie wiem jak kolację zrobię :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć nie wiem jak z tym rozmiarem. Ja mam na wyjście dwa polarki-jeden cieńszy, a drugi grubszy z futerkiem,bo tu pogoda potrafi zaskoczyć,a do tego kocykiem jakby co przykryje małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x toc mnie nie lej babo - za coo :P biere sie za prasowanie :P a te koszule to sobie kupie takie garbeciowe najgorsze ino fajnie jakby byla rozpinana to pach pach i po problemie :) 56 stylowa nie bedzie za male no co Ty!!!!! no chyba ze wy z tych dwumetrowcow z twoim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie majóweczki:) Ja do szpitala wszystkie ciuszki mam na 56 spakowane , mam nadzieje ,że nie będą za małe , ale jak coś to mi mój mężuś przywiezie większe:) Czy któraś z was zamiast łóżka kupuje kołyskę? Ja zamierzam kupic kołyskę CONECO może któraś z Was też ją zamierza kupic?zamiast łóżka ,ponieważ za jakies 2-3 miesiące z M. będziemy się do nowego domku przeprowadzac to dopiero łóżko jej kupie z mebelkami bo cały pokoik będziemy jej robic...:)wiecie może coś o tej firmie?dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi polozna powiedziala ze na wyjscie powinnam kupic taki dresik z kapturkiem i na to kocyk i mowi ze to wystarczy!!mam nadzieje ze tak bo zadnego kombinezoniku nie kupowałam a dresik w miare gruby jest wiec chyba bedzie oki!!zreszta ja do szpitala mam bliziutko wiec autkiem szybko podskoczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do piżamek ja mam zwykłe koszule nocne rozpinane na jakiś 5 guzików,więc cycek spokojnie wychodzi:) a na wyjscie ze szpitala mam taki welurowy ciepły dresik ale nie wiem sama czy to nie za mało?ale z jednej strony nie wiadomo jaka pogoda będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- ja to ze nosisz core pod serduchem a sluchasz gadanine o przesadach:P zabierz sie za to prasowanie i kuniec:P stylowa- ja biore do szpitala rozmiar 56 i mam 2 spiochyi 2 kaftaniki rozmiar 50 i te tez biore ale wiekszzosc 56. moje sie topic beda w tych 56 ale trudno podwine im rekawki i luz.Ja bym na Twoim miejscu brala 56 do szpitala a najwyzej zapakuj sobie dla swojego spokoju jeden komplecik w rozmiarze 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeYaa podejrzałam sobie łóżeczko. Babo ależ masz talent, śliczne :). Klara tak jest, idziemy łeb w łeb :). Ciekawe która pierwsza wyląduje na porodówce :). Ja mam łóżeczko od razu więc nic nie doradzę. Trelevinnaa na allegro kupa takich koszul od ramiona do ramiona na skos. Ja do rodzenia to na ramiączkach mam choć coś mi brzuch zaczęła obciskać to nie wiem jak to będzie. Do karmienia mam z tą dziurą a jedna taką po prostu rozpinaną - guziki poniżej cycków się kończą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te dresiki to w jakim rozmiarze macie 56 czy 62 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz prasuje :) ide jak burza :D ja na wyjscie wezme hmm jakies welury :D dres albo i spiochy sama nie wiem :) ino musze przygotowac bo moj to by kiecki zaraz zwiozl albo dzinsy :) hahah kurna musze te koszule kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- hehe prasujesz jasne:P na na wspolnej raczej sie gapisz jak ja:P kup sobie ta koszule ino nie babcina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tera juz wiem,biorę 56 i już. No no ja z tych dwumetrowych,ha ha ha dobre,dołóż do tych 56 ino metr i to je jo wielkolud:DZa to mąż 30 cm wyższy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prasuje, sie nie smiej ino musze odpoczywac czesciej, dziwne bo w zeszlym tyg jak prasowalam to nie bylo tak zle :( a tero kregoslup siada :/ eee stylowa to twoj wysooooooki :) moze dzidzia tez :) babki ogladam na wspolnej ciagnie sie ostatnio jak fix :/ ta goska glupia chajtnie sie z tym pedalem i bedzie miala kierat w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelina- mi kregoslup siada jak tylko wstaje do lazienki a co dopiero jakbym prasowala. rob sobie przerwy i siadaj. a ta Goska to glupia jest. ja sie tylko ciagle zastanawiam co on knuje ten gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się oburzył ,że jego wzrostu nie znam i przesadziłam ha ha.On ino 1,78 ma,a ja z niego długaja zrobiłam że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wymiary łóżeczek, widzę, że trochę nie przemyślałam sprawy i w ogóle nie zwróciłam na to uwagi, a moje ma 82cm;/ i trochę się załamałam.. jego wysokością... ja biorę rozmiar 56, nie sądzę, że mały będzie większy ;) babka czekoladowa wyciągnięta, jeszcze tylko polewa. może uda mi się dziś zdać relacje ;) czy dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×