Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a ja tak z doskoku na to na wspólnej patrze,ale widze ze ta Gośka to szczescia do facetów nie ma. O,koniec reklamy-koniec przerwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wszystkie ubranka wyprasowała Moja droga połówka małżowinka:D i poszło mu to świetnie, ja nie mam cierpliwości do tak mikroskopijnych ubranek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdroscic :) moj to moze by zrobil jakbym byla obloznie chora :P hehe oo w kapsko dziuni - widzialyscie ma krwiaka mozgu Buuuu zal go ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubranka na 56 biore ale dresik kupilam na 62 bo na 56 sie raczej nie oplaca chyba kupowac.mi i mojemu M sie udao bo moja mamuska przyszla i wszystko dla malej poprasowala:) juz nie mogla sie tego doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja jem? Otóż nutelle łyżeczką,prosto ze słoiczka. Od niedzieli to już drugi mój słoik z tych większych. Do tej pory czyli przed ciążą z tych nieczekoladowych byłam,a teraz nadrabiam:D Penelopka Twój M. może konkurować z chopkiem od ..x.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam do Tigero wlasnie odpisala "Skurcze sie uspokoily i mam nadzieje, ze ta noc bedzie juz bez sensacji. W piatek wychodze. dzieki za pamiec:) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem go natchnie:classic_cool:, chciał nawet pościel do łóżeczka ubierać, ale mówię, że na razie się wstrzymajmy po co się to kurzyć będzie? wypiorę sobie w maju i założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa- daj znac czy dobra i czy moj maz w stanie jest ja zrobic:P tigero napisala ye u niej ok i w piatek wzchodyi do domu. macie wsyzstkie bryuchatki poydrowionka. aa dzisiaj szubi dubi na zywo:P sluchajcie jutro mam ta wizyte poloznej w domu. o co sie one pytaja na pierwszej wiyzcie? bo formularz sie wypelnia jakis tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. a czemu już położna do Ciebie przychodzi? u nas dopiero po porodzie zagląda do domu. Ja koszuli do porodu nie biorę, bo dają w szpitalu. A po co swoją brudzić. A po porodzie mam dwie, takie na guziki po bokach do karmienia. Kurdę puchną mi te nogi ;-( musiałbym wciąż leżeć to wtedy jest ok. No dzisiaj szubi dubi ;-) Mam nadzieję, że w sobotę pojedziemy po nasz wózek, bo już się go nie mogę doczekać. Chcę żeby stał w domu i czekał na Niuniusia ;-) Ja chyba ubranek do małego do szpitala nie biorę. Bo oni tam dają swoje, a na wyjście to uszykuję i będą w domu czekały. To mąż zabierze jak po nas przyjedzie. Pozdrówcie Naszą Tigero. Oj zaczyna się dziać. I tak się póki co trzymamy, bo już połowa kwietnia. A Kwietniówki już od początku marca zaczęły się rozpakowywać. Ok. uciekam dziewczynki. Znowu musiałam Was ładnie nadrobić z czytaniem. Miłego wieczorku i kolorowych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzucholek twardnieje jak popracujesz trochę???? bo mi się tez tak robi a ja myslę ze to z jedzonka!!!!??? Korzystam z neta bo mój ogląda mecz. Stylowa zostaw ta nutelle........ja wchłonełam galaretkę z nóżek. PRZEKAZCIE Tigero - kochana skoro jesteś ubezpieczona i byłaś w szpitalu min. 4 dni - to z wypisem do ubezpieczyciela - niech daje kase za ten pobyt. Na pampersy bedzie, a co tam popuszczać. Rekompensate niech wypłacają. ODEZWAŁO SIE U MNIE ZBOCZENIE ZAWODOWE, ale ja juz tesknie za swoim biureczkiem, narazie jest zajete . oDNOŚNIE KOSZUL - to mam spakowane 2 bo tak mi napisała położna, ze trzeba. Spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena - generalnie nie twardnieje mi brzuch czesto.. teraz troche postalam przy desce z zelazkiem i po chwili ciach zlapalo :/ to raczej nie z przejedzenia kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi twardnieje jak tylko coś zjem. Juz nawet jem ciut ciut. A w nocy skurcze zaliczam w łydkach a łykam magnez i dupa blada. Ale wystarczy ze stane na nogę i jest juz oki. Na szczescie. Odnośnie KWIETNIÓWEK kolejna wczoraj zaliczyła porodówke a miała termin na 24-04. szok ale im to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze wam powiem odnośnie Kwietniówek , że ja bym chciała już za tydzień urodzic:) 38 tydzień to już bezpiecznie dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X my mamy żyrafkę :). Ta Goska to po prostu zostanie kurą domową tylko ciekawe jak on to zrobi, bo w sumie całkiem głupia ona nie jest. Może ją w ciąże wkręci czy coś ;). Eeee Dziewczyny co to szubi dubi jak nie tajemnica ?? Mój oczywiście mecz ogląda a mi się oczy zamykają jak nigdy o tej porze :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja jutro wskakuje w 38 tydz. Ale jakoś stawiam na MAJ, bo kwiecień mi jakoś nie leży w metryce mojej małej. hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o nutelli a ja wczoraj wchłonęłam całe opakowanie bitej śmietany tej z proszku :). Nutelle też mam ale kurczę wafla nie mam a z waflem najlepsza :). Zaraz Wam wrzucę fotkę brzucha z tych nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena ja też tej nocy skurcze zaliczyłam i od razu się zorientowałam że dwa dni magnezu nie piłam:o weska Szubi dubi can dance czyli YOU CAN DANCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena 35 a jak się czujesz na dzień dzisiejszy jakieś objawy przedporodowe?Ty masz termin na 03.05? Ja z jednej strony to bym już moją Amelka chciała miec , a z drugiej też bym wolała aby się ur.05.05 tak jak mam termin bo to mojego M. urodzinki są tego dnia i by miał prezent najpiękniejszy na świecie:) Już przestańcie o tej nutelli bo i mi się zachciało a nic słodkiego w domku nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tylko na chwilke zameldowac sie niestety nie jestem wstanie was poczytac i cos wiecej napisac.Niestety domadla mnie przykrosc zwiazana z moimi zabkami.Wczoraj ukruszyl mi sie zab "6" ale mnie bolal w nocy rano odrazu szukalam stomatologa no i bylam.Kurcze szkoda ale go juz nie uratowalam usunal mi go same wyrwanie nic nie bolalo opieka tez ok symatycznie bylo az bylam w szoku za to jak znieczulenie minelo boli jak cholera.Polik spuchniety ehh nic mi sie nie chce, glodna jestem a przez to glupie uczucie nie moge jesc.Jutro ide na kontrole.A tak w ogole mam do leczenia jeszcze 4 kły jeszcze a przed ciaza wszystkie mialam wyleczone masakra no coz jednak okazuje sieprawda twierdzenie ze kobieta w ciazy bardzo sie psuja zeby. Widze ze troche naskrobalyscie mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej z moja buzia i poczytam was a dzisiaj przepraszam ze tylko pozalilam sie. spokojnej nocki majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa dzięki. Szalone jesteście nie wpadłabym na to :D. Te łydki to fakt porażka, już wolę nadgarstki. Dzisiaj lewa łydka w nocy nie dość, że mi ścierpła to jeszcze jakaś gula mięśniowa mi się zrobiła, też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja mam głównie ubranka od 62, bo ja sama dluga jestem wiec obstawiam ze dziecko tez krótkie nie bedzie ;) poza tym ja biore tylko ubranka na wyjscie i mam przygotowane na 56 i na 62, w sumie dwa zestawy:) Co do koszul to rodzic bede w szpitalnej, a pozniej mam jedna zwykla na naramka taka bawelniana a druga na krotki rekaw rozpinana od gory na 2 guziki weska ja na wyjscie tez nic specjalnego nie mam, mam bluze polarowa dla niej a zadnego kombinezonu nie zamierzam miec tylko kocem przykryje i do auta:) stylowa to ja mierze tyle co Twoj mąż :) a moj M jeszcze wyzszy :) No to dziewczyny obejrzcie za mnie szubi dubi bo ja z moim M dzis nie wygralam walki o pilota i niestety meczy mnie meczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×