Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mama przyszlej dziewczynki
Lorien tez mialam takie podejscie w ciazy na szczescie po narodzinach synka sie zmienilo maly byl noszony od urodzenia spal z nami do 15 miesiaca zycia przenosiny do lozeczka odbyly sie bez placzow, histerii, bardzo naturalnie z wiekiem tez chcial byc coraz mniej noszony a w chuscie mozna zrobic mnostwo rzeczy, szczegolnie jak juz sie dziecko nosi na plecach reni faktycznie topromuje, troche z obledem w oczach ale pokazuje to co jest naturalne a jesli chodzi o tradycyjnosc to wlasnie chusty sa tradycyjne, a nosidla sztywne to wymysl duuuuuuuzo mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia wyprawka fajna, ale tam jest też trochę rzeczy na okres jesienno-zimowy, nie wiesz jaki duży wtedy będzie Twój synek, proponuje poszukać czegoś na okres tylko wiosenno-letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia uwilebiałam Anię z Zielonego Wzgórza i wszystkie pozostałe części:D Mateusz-Nataniel=2:2 Na temat nosidełek sie nie wypowiem ,bo absolutnie nie mam pojecia o nich. Myslę jednak ,że warto przemysleć opinie innych osób,wiedzieć tak na pewno ,że nasz wybór jest słuszny. Pewnie faktycznie sa lepsze i gorsze te nosidła,niestety nie wszyscy producenci myślą o wygodzie i bezpieczeństwie naszych dzieci,dla niektórych liczy sie tylko i wyłącznie mozliwość zarobienia kasiury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna kropeczke :( Ale Ci się drań trafił :( Co do nosidełek, to ja mam BabyBjorn i bardzo polecam. Coś takiego http://www.scandinavianbaby.pl/product-pol-107-BabyBjorn-nosidelko-ORIGINAL-Czarne-Paseczki.html Sporo o tym czytałam, jak chciałam kupić nosidełko, bo to jednak chodzi o kręgosłup dziecka i bałam się mu jakoś zaszkodzić. Generalnie chodzi o to, żeby dziecko miało szeroko rozstawione nóżki, tak żeby całą pupą siedziało w nosidełku. W tym co ja mam można nosić dziecko od urodzenia albo 1 m-ca, nie pamiętam, w każdym razie wcześnie. Wybrałam tę firmę, bo ona jest pierwszym producentem nosidełek na świecie i ma mnóstwo nagród - tak jak powiedziałam, zdrowie dziecka było tu dla mnie najważniejsze. W moim przypadku najbardziej się przydało przy wchodzeniu po schodach - mieszkam na 3 piętrze bez windy i mogłam spokojnie wnieść dziecko i jeszcze coś trzymać w obu rękach. Nie jestem za noszeniem dziecka przez cały czas, tak jak Reni poleca. Ono też musi nauczyć się samodzielności. Mam znajomych, którzy mają roczną córeczkę i prawie ciągle noszą ją na rękach, mimo że ma już z 10 kg. Wydaje mi się, że to opóźnia jej proce nauki raczkowania i chodzenia, nie mówiąc już o samodzielnej zabawie. Tyle z mojej strony na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mamo przyszłej dziewczynki, ja uważam że łóżko jest dla rodziców a nie po to żeby dziecko spało w nim całą noc z nimi. Ja rozumiem krótki sen w południe, ale nie cały czas. Takie moje zdanie. Tym bardziej nigdy w życiu nie gotowałabym obiadu z dzieckiem na rękach bałabym się, że może się opażyć. Ale każda kobieta ma swoje zdanie i każda z nas chce wychować swoje dziecko jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja też uwielbiam Anię z Zielonego Wzgórza ;-) ostatnio nawet oglądałam na tv4 ;-) Tylko takie mam skojarzenie z tym imieniem ;-) Lorien dzięki za radę. Faktycznie nie wiadomo jak szybko urośnie nam Bąbelek do zimy. Ale widzę ogólnie, że rzeczy są w dobrym stanie. Jest jeszcze jedna strona: http://allegro.pl/chlopiec-0-6-miesiecy-wyprawka-i1405029096.html Chyba się za chwilę uzależnię od zakupów dla Dziecka ;-) wciąż chcę coś kupować, ale muszę trochę ochłonąć, bo za chwilę się okaże że polowa jest nie potrzebna i niepraktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula dokładnie moja chrześnica też jest nauczona cały czas noszenia na rękach teraz ma prawie 2 latka (kończy w maju:)) a do tej pory chce być noszona niby chodzi ale i tak chce być na rękach u mamy albo kogoś innego.. a dziecko powinno mieć czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia przejrzałam wyprawkę i wydaje mi się ,że ona jest na cieplejszy okres,a my potrzebujemy ciuszków na sam środek lata,choć nie powiem ciuszki śliczne. Ja nie ma nic przeciwko kupowaniu ciuszków dla tak małego brzdąca czyli po drugim tak małym brzdącu uzywanych. Może miałabym jedno zastrzeżenie-żeby były w dobrym stanie,najlepiej tylko po jednym dziecku,choć czasem i dwie matki potrafią zadbać i ciuszek jest dalej w stanie bardzo dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia śliczne te ubranka, ale nie wiem czy Szkrabowi będzie wygodnie w spodenkach... Na początku proponuje body, pajacyki, śpioszki i kaftaniki i podkoszuleczki z krótkim rękawem na lato:) Bo na pewno się sprzydadzą:) Mój braciszek jak się urodził w lipcu to w sumie od samego początku spał w samym pampersie i podkoszuleczku bo było po 30 stopni na polu. A jak urodzimy w maju zaraz będzie coraz cieplej i przecież na pewno nie będziesz od razu ubierać mu spodenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... - jak samopoczucie dzisiaj? Jeszcze tak w kwestii parowarów - to jest to też - jak dla mnie - wygodne gotowanie bez kipienia, brudzenia iluś garnków, pokrywek itd. Bardzo polecam :) Kropeczka - trzymaj się dzielnie i masz racje upomnij się o swoje no i koniecznie daj znać poszło. Trzymam kciuki. --Tula-- w kwestii zasiłku chorobowego jaki się dostaje na L4 najlepiej jak sobie zadzwonisz po prostu do ZUS-u i zapytasz i upewnisz się jeśli na tym CI zależy, oni w zusie to raczej potrafią udzielić dobrej informacji przez telefon:) Ja jakiś czas temu sama wyliczałam pracownikom wynagrodzenie na L4- te pierwsze 30 dni które płaci pracodawca - i jakoś tak to zapamiętałam że wlicza się do podstawy cały dochód - podstawa i dodatki z ostatnich 12 m-cy ale już trochę czasu się tym nie zajmuję i mogę coś mylić. Dzięki za informacje o ubrankach w tesco. Wiele osób polecało mi tam zakupy i te ich wielopaki w dobrych cenach. Także na pewno zajrzę bo mam bardzo blisko ten market. Stylowa - Nataniel bardzo ładne imię chociaż mi się bardziej podoba Mateusz ale to dlatego ze ja właśnie wolę takie zwyklejsze. Jedno na co sama zwracam uwagę to opisy imienia - jakie są osoby noszące to imię itd. bo mam wrażenie że trochę coś w tym jest :) Jeszcze tak co do karmienia to właśnie teraz obserwuję od kilku dni podobną sytuację u mojej koleżanki która urodziła ponad tydzień temu. To jej 3 dziecko i z dwójką poprzednich nie było problemu z wykarmieniem a z tym jest kiepsko i też włączyła się teściowa i jest taka sama sytuacja że wmawia tej załamanej dziewczynie że to wszystko przez nią bo to czy może mieć pokarm zależy od jej nastawienia psychicznego. Koszmar. Od 2 dni zawożę do niej zaprzyjaźnioną doświadczoną konsultantkę laktacyjną pokryjomu przed teściową ( bo ta uważa że to są współczesne wymysły i kiedyś tego nie było i kobiety nie miały takich problemów - za nic nie dała sobie wytłumaczyć doświadczonej specjalistce że kiedyś też kobiety miały takie problemy - od zawsze chociaż pewnie w mniejszej niż teraz skali i korzystały wtedy np. z mamek które zastępczo karmiły dzieci od stuleci). A zaczyna jej się teraz obkurczanie macicy i skurcze ma tak silne że właściwie nie jest w stanie się zająć sama dzieckiem więc zostaje jej ta nieszczęsna teściowa do pomocy i tak koło się zamyka. Jeżdżę do niej wieczorkami wykąpać maluszka i zapewnić jej chwilę ciszy ale niestety więcej nie dam rady. Nie ma nikogo kto by wziął ta babę za łeb i potrząsną bo mąż niestety już nie jest z nimi, zginął na samym początku ciąży. Emilia - w ogóle się nie przejmuj zazdrosnymi koleżankami !!! Mojej siostrze też życzliwa ostatnio powiedziała że wygląda jakby miała urodzić bliźniaki. Szok normalnie. To tylko zazdrość i nic więcej. A jak schudniesz ładnie po ciąży to CI zaczną mówić że musisz przytyć bo marnie wyglądasz :) Agnes71 - te adaptery do pasów są świetne. Ja niedawno dostałam coś takiego i poczułam ulgę używając tego bo ten dolny pas już nie ciśnie przy gwałtowniejszych hamowaniach. Lorien - ja zieloną piję ale nie przesadzam z ilością żadnej herbaty. Zielona ma nie kofeinę tylko teinę. Justynka_87 - moze jak sie będziesz w ciąży przykładać do nauki to dziecko już będzie chłonąć tą wiedzę i to jakoś dobrze wpłynie na maluszka:) Mama przyszłej dziewczynki - witaj - a myślałaś o chuście? w niej można nosić dziecko niemal od urodzenia tylko trzeba umieć wiązać ale to nie jest trudne. Mnie do chusty przekonała koleżanka która miała już 2 małych dzieci i musiała nosić dziecko i jednocześnie mieć wolne ręce. Jak prowadziłam tą swoją firmę pomagającą w pierwszych tygodniach po narodzinach dzieci i w połogu to współpracowałam też z dziecięcym fizjoterapeutą który miał bardzo dobre zdanie o chustach i naturalnej pozycji w jakiej można nosić maluszka. Potem przekonałam do tego jeszcze 5 swoich młodych mam i dzieciaczki będąc cały czas przy mamie i czując jej ciepło były bardzo spokojne i ich mamy też. Bo jest kilka rodzajów wiązań i można dostosować do dziecka a potem sposób wiązania chusty rośnie razem z dzieckiem. Te maluchy które zaczynały w chustach mniej więcej do 2-3 roku życia z nich korzystały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorein też jestem za wygodą dziecka a nie za tym, żeby robić z niego lalkę do ubranek. Dobrze, że mi doradzacie, bo ja już chyba straciłam zdrowy rozsądek w wybieraniu rzeczy ;-) serio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusk:) dzis juz pod wzgledem zoladka wszystko dobrze no ale mam lekki katar i podgoraczkowy stan. Widzidzicie kobietki lezac w lozku i wychodzac tylko na badania do lekarza tez mozna zachorowac hehe:P aler wy piszecie tyle ze normalnie ciezko nadazyc na szzcescie czytam na biezaco. co do parowaru to swietna rzecz. ja osobiscie nie mam ale szwagierka uzywa codziennie i tez wlasnie tego tefala zielonego i jest mega zadowolona. mi tez by sie przydal no ale teraz kazdy grosz skladam na dzidziusie. Osobiscie musze kupic jakiego robota kuchennego co wszystko bedzie mial zeby pozniej zupki jakies robic i soki dla maluchow . Wiec macie jakiego sprawdzonego to prosze o linka:) penelopko- no wlasnie maz chcial mi zrobic miete w nocy ale ja nie wiedzialam czy mozna w ciazy i cierpialam dalej. Dobrze ze mozna bo lubie miete:) teraz jak cos to sobie lykne bez obaw. Wczoraj jadlam parowki ostatni raz w zyciu:P kropeczko- co za buc z tego Twojego szefa! Nie daj sie. stylowa- dziekuje kochana, juz dzis lepiej z zoladkiem a z przeziebieniem sobie poradze:) co do imienia to mi osobiscie Mateusz:) znam wielu i sa swietni. jakos milo mi sie kojarzy. lorien- ja to nosidelko bede zamawiac dla moich szkrabkow tez, moja kolezanka je miala i mi sie widzi:) jeden dla mnie , drugi dla meza:P no bo razem to by ciezko bylo hehe . A zielona herbatke pije codziennie, to jest moje uzaleznienie. Pytalam lekarza czy mozna pic i mowil ze bez obaw,a wrecz jest zdrowa:) co do tego cyklu z Reni jusis to ona mnie w ogole nie przekonuje. nie wiem czemu. Jak mozna caly dzien nosic dziecko? jak ono pozniej ma byc samodzielne? pojsc do przedszkola? ja mowie temu NIE agnes- ja dosc czesto mam takie klucia w podbrzuszu, jak wstaje albo jak sie przekrecam w lozku. Mowilam o tym lekarzowi ale mowil jak mnie badal ze wszystko jest ok . mamo przyszlej dziewczynki- ja osobiscie nie jestem za tymi hustami, niie ufalabym im. Balabym sie ze np. dzidzius mi wyleci. No ale kazdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zniosłabym gdyby teściowa próbowała się wtrącać w życie i wychowanie dzieci i przepraszam bardzo w życiu , nigdy bym na to nie pozwoliła. po pierwsze asertywność, także koleżance nie zazdroszczę masakra jakaś. ale jeśli nie potrafi jej powiedzieć w dwóch zdaniach, że to jej życie i jej dziecko to troszkę jest na skreślonej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można mięte bez tylko nie w jakiś ogromnych ilościach, parówki też można byleby skład był dobry :) ide szykować obiad, pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to mi przyszła mama dziewczynki doradzała chustę:) Ale jakoś nie przemawiają do mnie... Emilia po to tu jesteśmy, żeby móc sobie pomagać i doradzać:) Poszukaj sobie wyprawki gdzie są tak jak mówiłam same body, spioszki, pajacyki, kaftaniki i podkoszulki z krótkim rękawem, bo to właśnie będzie Ci teraz najbardziej potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym nie zniosła jakby ktoś wtrącał się do wychowania mojego dziecka, wiadomo można coś doradzić i w ogóle ale nie narzucać swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko jak smarujecie na chwile wyszlam do biedrony a tu masz ile nadrabiania... Jesli chodzi o to nosidelko - mamo przyszlej dziewczynki - napisz co z nim konkretnie jest nie tak?? bo tu widze sporo jakichs certyfikatow itd.. wiec niby spelnia normy.. co do twojej opini o tym ze dziecko powinno byc bardzo blisko rodzicow- ja uwazam jak Lorien ze moje lozko sypialne jest dla mnie i meza - nie kazde dziecko latwo sie odzwyczaja od spania z rodzicami - kazde dziecko jest inne i moim zdaniem nie ma co przyzwyczajac do takich nawykow.. a juz o noszeniu na rekach - dzieci sa ze tak brzydko powiem- "cwane" - wiedza ze jak zajekna i juz bierzesz dziecko to beda to wykorzystywaly by je noszono.. a przeciez chcemy miec czasem chwile dla siebie.. Kropciu kochana dzielna badz i nie daj sie! Emilko slodkie te ciuszki :) ale rzeczywiscie do jesieni bylyby za male.. a jeszcze jak pomyslisz o tych upalach to same bodziaki sie przydadza na lato :) stylowa - niezla ta kiecka slubna .. bogata :) hehe ale zapewne nie kazdemu sie spodoba - mi sie podoba ale bym w takiej nie wystapila chocby nie wiem co.. x witaj kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Widzę że zakupy dla Waszych dzieciaczków w toku, ja, co zresztą nie jest żadną nowością jestem w lesie i pewnie jeszcze długo w nim zostanę. Zostanie kupowanie wszystkiego na ostatni moment. Jedynie, po kilku tygodniach intensywnego rozmyślania nad tym, kupiłam sobie wczoraj na allegro poduszkę motherhood, bo spać w nocy nie mogę, żadna pozycja niewygodna, na plecach brzuch się naciąga i boli krzyż, na bokach brzuch "przelewa się" na którąś stronę, w zależnosci jak leżę i też zaczyna pobolewać. Oprócz tego to nic. Do zakupów nie mam kompletnie ani weny, ani ochoty. Poza tym humor mam w kratkę. Siedzę przez większość dnia sama, potem z teściową i 6-cio letnim szwagrem, który jest wg mnie rozpieszczony i ogólnie wkurzający :O Dziś zrobiłam kilka podstawowych rzeczy w domu (śniadanie, małe sprzątanie, naprawdę bez szaleństw) i brzuch tak się postawił, stwardniał i rozbolał, że dałam sobie spokój ze wszystkim. Poleżałam chwilę, wzięłam no-spę i przeszło. Teraz siadłam do kompa bo muszę pracę zaliczeniową napisać ale oczywiście weny brak:( Jeśli chodzi o nosidełka to ja nie mam kompletnie żadnego doświadczenia, ale jakoś bardziej mnie chyba jednak chusty przekonują, nie wiem sama dlaczego, jakaś intuicja czy coś. Stylowaa - bardziej podoba mi się Mateusz. A jeśli miałabym wybierać między Natan albo Nataniel to Natan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- co do takich wyprawek to ja tez ciagle siedze na allegro i obserwuje ale doszlam jednak do wniosku ze na poczatku takie rzeczy beda zbedne. Ja kupie doslownie po jednej parze dresow i bluzy i koniec bo na poczatku i tak maluszek by sie w tych rzeczach meczyl. Ale one sa takie sliczne hehe ze ciezko sie oprzec pokusie ania2011- juz dzis lepiej, dziekuje:) co do Twojej kolezanki to wspolczuje jej. Sama mam spore obawy bo tez mam tesciowa ze tak powiem dosc wnikajaca w zycie innym. O mame moja sie nie boje bo jej wystarczy ze raz powiem cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie panikuję jeszcze bo wiem, że nie bardzo może sobie ten mój szefunio pozwolić na kiwanie mnie bo jak mówiłam, wiem wszystko o firmie o przekrętach itp. Zapłacić mi musi i zrobi to prędzej czy później. Na razie z resztą już od lat utrzymuje mnie mój mąż, on na nas zarabia bo moja wypłata niemal w całości idzie na mój studia, i na moje potrzeby. Płacę dość duże czesne, poza tym książki, materiały no i to, ze studiuję wieczorowo - przez cały dzień poza domem muszę zjeść i dojechać na uczelnie. Więc ja zarabiam na moje wykształcenie a mój mąż na mnie. Nie ma dramatu, chciałam tylko przepracować jeszcze do końca lutego bo to zawsze dwie wypłaty i mam cały następny semestr opłacony. Dzięki jednak za słowa otuchy. Byłam zła troszkę wczoraj bo mnie załamali tym że muszę od razu za cały semestr zapłacić a to są ogromne jak dla mnie pieniądze. Zwłaszcza teraz w ciąży przy wydatkach na lekarza wyciągnąć tak po prostu z portfela prawie 5 tysięcy nie jest łatwo. Jakoś damy sobie radę. Szef mi zapłaci to ja zapłacę za szkołę:) Tak jeszcze na marginesie powiem, ze moja mama często kupuje mojej małej ciuszki w takim osiedlowym sklepie, w takiej prywacie. I wiecie wczoraj mi przyniosła takie średnie śpiochy za 25 zł a ja godzinkę wcześniej za 14 zł oglądałam takie piękne śpioszki w jednej z sieci dla dzieciaków. Nie będę kupowała w tych drogich osiedlowych sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. dobrze, że już się lepiej czujesz. czasem coś takiego wejdzie niespodziewanie w człowieka, a w ciąży to już w ogóle większy strach. Mnie jak coś teraz zaboli, to nie martwię się o siebie tylko myślę, czy aby dziecku nie zaszkodzi. No nic chyba uciekam na jakiś czas. Miałam robić zupełnie coś innego, a znowu wciągnęłam się w rozmowę z wami i przeglądanie ubranek ;-) Chyba się uzależniłam od Was ;-) Ale tak naprawdę cieszę się, że Was mam. Bo z mężem to wiadomo nie zawsze się pogada, a poza tym co chłop wie o ubrankach, wózkach czy dolegliwościach ciążowych ;-) Lecę obrać ziemniaki. pewnie później znowu będzie trzeba nadrobić parę stron czytania. ;-) Buziaki i miłego popołudnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) długo sie nie odzywałam ale podczytywałam Was często :) Stylowa jak dla mnie bardziej do gustu przypadł mi Nataniel :) ładnie właśnie się rozglądam za koszulkami do szpitala i znalazłam nawet fajne :) zerknijcie : http://moda.allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1397268419.html#gallery tak sobie myślę, żeby zamówić 2, pantofle do szpitala tez już sobie kupiłam i na chwilę obecna koniec zakupów. Wczoraj znowu miałam ochotę na koktajl truskawkowy mmnniaaammm, ale staram się go jeść nie częściej niż raz na tydzień z uwagi na to, że truskawki uczulają. A teraz idę zrobić pyszne spaghetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przoduje Mateusz,a ja juz się zaczynałam na Nataniela przestawiać,ale jeszcze poczekam na resztę dziewczyn:) Emilia z tego ostatniego linku ciuszki sliczne ,duzo ich i tanio,ale ja bym wiele z nich ,myslę ,odrzuciła właśnie ze wzgledu na wygode maluszka np. dzinsy,ale niektóre z tych ciuszków moze tylko tak "twardo" wygladają,a w rzeczywistości takimi nie są? ania czytałam i o Mateuszu i o Natanielu ,niestety o tym drugim to tylko jedno zdanie znalazłam,że energiczny,przebojowy,ojj,nie wiem,a chciałabym sie juz tym wybranym na 100% imieniem zwracać do małego. Ta Twoja koleżanka to faktycznie nieciekawie ma,chyba powinna zdecydowanie tupnąć noga i przystopować troche teściową,a swojej mamy nie ma do pomocy? Ciarki mnie przeszły jak usłyszałam o śmierci jej męża:( ...x.. cieszę się ,że u Ciebie lepiej przynajmniej w tej jednej kwestii Ja tez jestem za tym żeby dziecko nie trzymać ciagle przy sobie. Ja zrobiłam błąd przy mojej pierwszej córze-noszona była na rękach całymi dniami,jak maż wracał z pracy po 14.00 to na wejscie wyciągał rece po dziecko zamiast buzi zonie dawać. Dłuuugo sie tak męczyliśmy. Córka zrobiła się grzeczniejsza majac może 3 latka,jak juz sie porządnie za jej wychowanie wzięłam,a wcześniej to diabełek wcielony,ale za przyzwoleniem rodziców ,niestety ad8888 dbaj o siebie i maluszka,odpoczywaj ile sie da,zajęcia domowe nie uciekną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad88888 witaj kochana :) ja tez jeszcze w lesie z zakupami - chyba w stumilowym :P:P:P hehe ale z tej podusi bedziesz mysle zadowolona ja dostalam ja dzien przed wigilia czasem spie na niej czasem wole sie do mojego gamonka przytulic ale generalnie jestem zadowolona (moze lepiej jakbym miala lozko 200X200 bo maz by nie byl tak skliszczony :))))ale i tak dajemy rade - lubie na niej nawet w ciagu dnia lezec ;) z tej firmy motherhood wpadl mi w oko dla malej jeszcze taki otulaczek http://allegro.pl/motherhood-otulaczek-rozek-dla-niemowlat-n-wzory-i1401418464.html jak co to pewnie pokasowac trzeba bedzie spacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4.Kasiulaaa s-ce..........Kaśka........22......Sosnowiec ........ .. 02.05/ Julka 5..annjaa............Ania........28......Gdańsk...................03.05/C(Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń...................03.05/C(Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 8. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 9. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA..........03.05/C(MILENA) 10. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. ........06.05 11.tigero............Natalia.......33.......Poznań...... ..........07.05/S(Tymon) 12.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05/S 13.Asiula1381........Asia.......28.......Skarżysko... .08.05/S (Borys v Franek) 14.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 15.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..........12.05/S (Jasio) 17.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ......13.05/C (Zuzia) 18.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ...............13.05 19.justz..............Justyna.......26..........UK....... ................15.05/S 20.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 21.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 22.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska..................17.05 23.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ......17.05/C (Julia) 24.ania2011.........................27.......Warszawa.... ..............17.05/S 25.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 26.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 27.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .......19.05/S (Mikołaj) 28.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 29.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 30.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 31.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 32.Stylowaa...... ..Ania.......30....Chorzów/Islandia.. .21.05/S(Mateuszek) 33.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ........22.05/C (Lenka) 34.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 35.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce.................22.05 / S ??? 36.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ..... 22.05 37.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/Córa 38.Emilia_83..........Emilia........27........Wielkopo lskie......23.05/S (Adrian) 39.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 40.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 41.JOLA1237..........Jola..........27.......Wrocław... .........24.05/S Mateusz 42.majowe_szczescie....Aneta....22....lubuskie..............24.05/C (Karolinka) 43.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...24.05/C (Amelia) 44.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. .........25.05/S (Kubuś) 45.#stokrotka#........Monika.......29.......dolnośląski e...............25.05 46.Pristina86........Natalia......24...Gdynia/Gdańsk ....26.05/C (Zuzia/Majka) 47....x............Ania.........22......wielkopo lska......26.05/C? i S(Maja?i Jaś} 48.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... .......26.05/S (Szymon) 49.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 50.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie.......30.05 51.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 52.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem............ 31.05/S (Jaś) 53.2010/2011............................................. ......................./C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka fajniusia ta koszula,biore jedną tylko nie wiem jaki kolor,podoba mi sie szara,czerwona i fioletowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania2010 - co za historia az ciary mi przeszly. masakra wspolczuje tej kolezance - zostac sama w takiej sytuacji - hmm z tesciowa.. bez meza:( ja nienawidze swojej tesciowej moge to powiedziec otwarcie - dlaczego - bo jest tesciowa !! a jak wiadomo gorszego niz one nie ma.. ale ja sobie zlewam, staram sie jak najmniejszy kontakt z nia miec(mimo ze z nia kuzwa mieszkam) bo zaraz jestem nerwowa.. i wiem na 100% ze tesciowe z tych dowcipow to sa nasze nie naszych mezow.. ot co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×