Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ojoj ale teraz przeżyłam zdarzenie. 15 minut temu zapukał do nas chłopak bo znalazł młodego labradora,bardzo podobnego do naszego,myslał ,że to nasz. Piesek wleciał do nas do domu,zaczęło sie szaleństwo miedzy moim a tym drugim psem. Musiałam ich uspokoić a pieska wyprosić mówiac chłopakowi że to pomyłka,chłopak z psem poszli. A za moment maż mi pokazuje na ulice,gdzie leży ten labradorek-martwy,w okół pełno aut,przyjechała policja i zabrała labradorka do czarnego worka:( Przykre to bardzo,tym bardziej ,że moment przed tym zdarzeniem go głaskałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za gratulacje córki :). Tula świetnie, że dziewucha bo parka to pewnie marzenie większości par :), moje na pewno ;). Gratuluję :). Jeszcze wczoraj u lekarza w poczekalni gadałam z babkami, wszystkie nosiły chłopczyków pod sercem, była gadka o tym że się większość chłopców rodzi, że jest takie powiedzenie że to chyba wojna będzie, no ale dziewuchy będą miały w czym wybierać. A tu proszę, Majóweczki sypią dziewczynkami :). Eni zdrówka życzę :). jaTUŚKA współczuję tych lekarzy choć wiem, że to nic nie pomoże :(. Co do imion są świetne, tym bardziej że właśnie mieszkacie za granicą. Znam jednego Nataniela, świetny chłopczyk :). Kasiulaa s-ce widzę, że mamy podobnych partnerów - jakoś sobie nie wyobrażam mojego z różowym wózkiem na spacerze :D. W sumie on tylko brata ma, rodzina typowo męska ;) to powinien liczyć na dziewczynkę ale myślę, że to też może wynikać z faktu że on o dziewczynkach niewiele wie i pewnie się stresuje jak się wychowuje dziewuchę ;). No nic grunt żeby się zdrowe te nasze dziewuchy urodziły a pewnie tatusiom zawrócą w głowie i sami będą babskie gadżety do domu znosić ;). Znów mama powiedzenie świetne :), na szczęście póki co nie muszę się go uczyć i niech tak zostanie (tfutfutfu) ;). Z tymi porodami rodzinnymi to ja też mam wrażenie, że lepiej bym się czuła wiedząc że ktoś jest obok. No ale męża nie zaciągnę a nikogo takiego nie mam - mama by mi panikowała, siostra daleko, z teściową nie czułabym się jednak komfortowo. Doula bardzo ciekawa no ale u nas każdy grosz się liczy. Pocieszam się, że kiedyś kobiety dawały radę same to ja też dam. Jednak jakby była możliwość to na pewno bym skorzystała z obecności kogoś bliskiego. Trochę mnie zmartwiłaś tym żelazem. U mnie wyszła anemia, lekarz mi przepisał żelazo, wiedział że przyjmuję witaminy dla ciężarnych ale kurcze o skład mnie nie pytał. Eh mam nadzieję, że nie przedawkuję. Mam sobie zrobić morfologię bo mi kazał to zobaczę jak tabletki skutkują i zapytam następnym razem o to przedawkowanie. Mamuskamaj no to gratuluję paczki, masz rację nadrobisz od 68 :), no i zostają jeszcze przecież wszystkie akcesoria dla dzieci :). Ja pewnie w marcu zacznę zakupy, póki co odkładam na ten cel pieniądze. Jak już znam płeć to coraz bardziej mnie ciągnie na zakupy :). Stylowa ja to mam bzika na punkcie zwierząt - współczuję zdarzenia, ja to taka głupkowata jestem że pewnie bym siedziała i wyła teraz. Ja dziś zrobiłam sobie selekcję ciuchów, pod kątem przeprowadzki. Masakra, wątpię żebym w którekolwiek spodnie się wbiła po porodzie. Fakt tyłek mi urósł ale mam wrażenie że miednica mi się hmm poszerzyła. Nawet te gacie, które były na mnie sporo za duże przed ciążą (dostałam od siostry i zostawiłam na czas ewentualnej ciąży i jakoś przegapiłam ten moment w ciąży kiedy będą na mnie dobre ;) ) przez biodra nie przeciągnę, szok :(. Na pocieszenie wsiamałam bułkę z sałatką śledziową :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska, ale mi zrobiłaś smaka na sałatkę śledziową:-) już od paru dni "chodzi za mną" ryba, ale w pracy nie mogę zjeść, ze względu na zapach, a wieczorem już mam zgagę gigant i wcale nie mogę jeść:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa co do żelaza to jest też tak, że nie każda dobrze znosi jego przyjmowanie. Nie wiem, może najpierw spróbowałabyś zwiększyć dawkę żelaza w tym co jesz? Dobre jest kurze żółtko, sałata, no i ten sok z buraków. To takie podstawowe produkty, ale jest ich dużo więcej. Mi co prawda usta nie siniały, ale pozostałe objawy miałam podobne do Ciebie. Teraz już doszłam do siebie. Jem to co Ci napisałam, no i ten sok z buraków. Zobaczymy czy poprawa też wyjdzie w wynikach. A co do tej sytuacji z psem, to faktycznie smutne ;-( a najgorsze że pewnie miał jakiegoś właściciela i on za nim może czeka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska gratuluję Dziewczynki ;-) a zapowiadało się, że będzie u nas więcej chłopców. no proszę ;-) Znów mama dwie teściowe? O rany to jakiś koszmar ;-) Tula gratuluję Dziewczynki ;-) Fajnie, że parka będzie ;-) X.. miodowy bardzo ładny kolor ;-) Teraz tylko pozostaje czekać, aż do Was przyjdą te cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki podczytuje Was caly czas.....kurcze kibicuje Wam od strony numer 1, normalnie nie nadazam Was czytac ale szczerze zazdroszcze tych ruchow i w ogole tego stanu....pozdrawiam Was wszystkie!!!! ...x..., stokrotka - ale Wam zazdroszcze blizniaczkow, superasno a swoja droga jest jakis przepis na blizniaki :):) ? ja jak bylam w ciazy,o matko jak chcialm zeby byly blizniaki!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja również gratuluje córuni:) A jesli chodzi o pieska to mnie też na płacz zbiera,chodzi mi biedak po głowie cały czas:( emilia nie przepadam za recznie robionymi sokami więc nie posiadam sokowirówki,wiec masz moze pomysł na zrobienie tegoż soku z buraków jakoś inaczej niz w sokowirówce czy jednak zakup tejże maszyny jest niezbedny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj normalnie mam już dosyć tych tabletek - o 15-stej jedna partia, potem o 18-stej następna i na noc kolejna. Pobudka o 3 i tak w kółko :O Chociaż koleżanka położna na moje żale mówi- lepiej to jednak przyjmować dopochwowo, bo nie obciążasz wątroby i żołądka, a to wszystko co wypływa to by tam zostawało, więc może faktycznie lepiej tak. Wózeczek już mam wybrany0 to znaczy synuś wybrał, bo stwierdził, że jest najfajniejszy i lekko jeździ. Cena jak dla mnie rewelacja, więc tylko jak się upewnię na 100% , że to dziewczynka to mogę już kolor wybierać :) http://www.kowmet.pl/wozek,dzieciecy,hummer,kowmet,wozki,dzieciece.html a pościel fajną ostatnio za 19,90 w Ikea kupiłam i podusie, bo takiej nie miałam. Kołderkę mam po synku, więc już jeden komplet mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, stylowa czy przy spadku żelaza miałyście tez spadek formy??? chodzi mi o brak siły na cokolwiek itp? mnie lekarz kazał brać biofer 3x1 tabl. ja jestem strasznie słaba. w nocy spac nie mogę. bardzo boli mnie kregosłup i biodra:( jakiś dół podły mnie dopadł:( a nie wiecie czy można maściami plecy smarować w ciąży? ja smaruję maścią końska i tak własnie się zaczęłam nad tym zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- przykra ta cała sytuacja ;( weska- oj napewno będą wnosić jeszcze babskie garzety sami nawet nie za uwarzą kiedy hehe Potem będą się bawić lalkami barbe no może Kenem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska z tymi ciuchami to faktycznie nie wiadomo jak to będzie. Ostatnio moja mama mnie pocieszyła, że w moje spodnie to raczej po ciąży już nie wejdę- mimo, że jestem osobą szczupła, to strasznie poszło mi w biodra. Także będę czekała i zobaczymy, a jak nic z tego nie wyjdzie to skompletuję sobie nową garderobę. Pocieszam się myślą, że moja siostra bardzo szybko wróciła po porodzie do formy i teraz jest chyba jeszcze bardziej szczuplejsza niż była przed. A tak na marginesie kilogramów mi trochę przybyło i cellulitis też się pojawił. Będę musiała kupić jakiś dobry specyfik, który można używać w ciąży, nie znacie jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cellulit podoba dobra jest kawa , taka kawa jak ja to mowie z fusami ;p i wannie przy kąpieli przecierać nimi ciało. Słyszałam o tym już od wielu kobiet, ale sama nie stosowałam nigdy nie miałam potrzeby choć muszę przyznać że też mi się mały cellu zrobił .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka sorki, że się wtrącę ale też mam/miałam problem z anemią i od siebie mogę powiedzieć, że miałam spadek formy. W ogóle spadł mi apetyt, byłam senna, miałam wrażenie że wszystko mnie boli - mięśnie, kości, nawet podejrzewałam że coś mnie bierze. Zrobiłam morfologię i wyszła anemia. Mi przepisał sorbifer i muszę powiedzieć że biorą go 2 tygodnie, do tego dieta bogata w żelazo i lepiej się czuję, czy to przypadek czy może leczenie skuteczne to się dowiem jak zrobię kolejne badania. Niestety nie wiem, czy można się smarować po plecach :/. Mamuskamaj ja też zawsze szczupła byłam, nie łudzę się że wrócę do swojego rozmiaru, może to i nawet lepiej. Tylko jestem w szoku że się tak właśnie w biodrach rozrosłam. Cellulit też już widzę, eh :(. Moja siostra po porodzie już do swojej sylwetki nie wrociła, z kolei moja mama podobno schudła strasznie, ciekawe za którą pójdą ;). Kasiula ciekawa ta kawa. Poszukam coś na ten temat przy ciąży, czy można czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka ja strasznie słaba jestem,skarżę się na wieczne zmęczenie praktycznie od początku ciąży. Jeśli chodzi o maść końską to moja znajoma zajmuje się sprzedażą tego specyfiku i twierdzi ,że kobieta ciężarna jak najbardziej może jej uzywać,ja niestety tej maści nie znam. Mnie położna na bóle kręgosłupa,które zaczęły mi sie od niedawna doradziła masażere elektroniczne ,których podobno wolno używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka, Stylowa ja też miałam spadek formy. Nie miałam na nic siły. Kręciło mi się w głowie, bolały plecy w łopatkach. Generalnie nie miałam na nic chęci. I tak jak Weska pisze teraz czuję się lepiej, zastosowałam ten sok i jem więcej produktów bogatych w żelazo. Zobaczymy jak wyniki wyjdą. Niestety nie wiem Stylowa jak inaczej ten sok zrobić. Ja mam taką maszynę jeszcze z Rosji ją tata przywiózł w latach 90 tych ;-) Można też kupić sok z buraków, ale nie wiem jak jest u Ciebie. No i nie wiem na ile można go porównywać z takim robionym w domu. Większość kobiet zauważa spadek hemoglobiny w ciąży. Ale może nie wszystkie mają takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że to już pewnie się pojawiło w naszych tematach, ale doradźcie mi tak na świeżo, czy warto kupić podgrzewacz? I do tego jeszcze używany? To jest higieniczne, tak po kimś? No i w ogóle na ile się to przydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja na pewno kupię podgrzewacz bo w pierwszej ciąży mi go bardzo brakowało. teraz zamierzam kupić taki zeby był jednoczesnie do domu i do samochodu. przy Julci strasznie kombinowaliśmy np w podróży żeby zupkę pogdrzać. myślę, ze podgrzewacz można używany, przecież tam tylko słoiczki się podgrzewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- ale zdarzenie z tym psiakiem:( ja jestem bardzo placzliwa w takich sytuacjach jak chodzi o zwierzeta:( a co mu sie stalo?wpadl pod samochod?:( co do zelaza to ja biore tardyferon fol od jakis 2 miesiecy prawie no i faktycznie na poczatku ciezko znosilam te tabletki, teraz juz organizm sie przyzwyczail. Filatelistka605- przepis na blizniaki dubeltowka hehe a na serio to ja nie bralam nigdy tabsow anty ani nie mialam w rodzinie ani maz wiec przypadek:) staraj sie to moze sie uda:) bartolenka- ja przechodze anemie i dobrze wiem o czym mowisz. Spadek formy, spac w nocy moge dopiero od kilku dni, bole miesni, kregoslupa no i dolek. Mam nadzieeje ze wyniki sie poprawia bo po miesiacu stosowania tardyferonu lekarz mowil ze nie musze do szpitala jeszcze bo cos sie rusza wiec jestem dobrej mysli ze wyniki beda sie popawiac. emilia_83 - ja tez planuje zakup podgrzewacza bo lubie podroze po wsiach i okolicach hehe a poza tym kuchnie mam na dole i nie zawsze bedzie mi sie chcialo zbiegac zeby cos podgrzac na dole. mysle ze uzywany moze byc bo przeciez tam tylko butelki czy sloiki sie wklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x...ja samego wypadku nie widziałam, widziałam tylko jak leżał przed maską,jego całego niestety tez widziałam jak wygladał i ludzie z aut stali i czekali na policję. Labradorki niestety do roku,dwóch to głupiutkie,nadpobudliwe,nieposłuszne psiaczki,wiem to po swoim,bo też mi często uciekała,o wypadek takiemu psiaczkowi nie ciężko ,niestety:( Emilia ja też juz kupiłam podgrzewacz do butelek i nie byłoby dla mnie problemem gdyby był uzywany. Przecież mleko bedziesz wkładała w butelce,a obiadki w słoiczkach,prawda? Zwróć tylko uwagę czy ma również mozliwość podłączenia w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że 49 zł za podgrzewacz z aventa to dobra cena? Dziękuję za rady, Kochane jesteście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia znalazłam linka do podgrzewaczy http://www.twenga.pl/dir-Dzieci,Karmienie-niemowlat,Podgrzewacz-do-butelek-812 Nie wiem jeszcze czy dla Ciebie ważne to,ale podgrzewacze różnia się funkcjami,ja np. mam takiego na 1/3 butelki na 1/2 butelki,na całą butelkę i na słoiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,nie wyszło,przepraszam,ale łatwo znaleźć ceny wpisując w google podgrzewacz do butelek avent. Ojć,zapomniałam znów jak Penelopa tłumaczyła jak wklejać te linki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę trochę o tym poczytać, bo zupełnie nie wiem który jest lepszy. Mam butelki aventa, więc może jedynie to za tym przemawia. Poza tym wylicytowałam parę rzeczy u tego sprzedawcy, więc może mogłabym się jeszcze potargować co do ceny. Uciekam do męża, bo już mnie wyzywa, że za długo siedzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja znalazłam podgrzewacz z Aenta wyglada podobnie do twojego za 76 zł,ale one są tak strasznie wszystkie podobne do siebie ,że równie dobrze ten który masz na mysli może kosztować ponad 100 zł. Szkoda że nie ma modelu podanego http://www.ceneo.pl/366625 to ten za 76 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej ostatniej stronce ,która podałam są też opinie o podgrzewaczu,możesz poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×