Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Tigero...............31+6....................+12kg....... ................106cm Masterek28.........31+6....................+15kg.........................110cm Mamuskamaj.........31.....................+16kg.......... . .............101cm Trelevinaaaa.......30+1.....................+8kg........ ................115cm Stylowaa.............29+6....................+9kg... ....................104cm Emilia_83 ............29+5.....................+9kg ......................104cm Lorien ...............29+2....................+12kg................ ......106cm Pristina86...........29+2.....................+9kg...... .................94cm ...X...................29+1....................+12kg..... ..................97cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek? 1 paczkę podkładów tych bella mama? jedno opakowanie to Ci na jeden dzień kochana wystarczy:D tyle to zużyjesz w szpitalu. 6-7 paczek trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Moja mama nie miała najgorzej bo byłam drugim dzieckiem-mój starszy brat ważył też 5kg. /Mnie urodziła w 20 minut i jak twierdzi nawet nie poczuła że zaczęła rodzić. A powiem szczerze było to co do dnia 28lat temu! Co do rozcięcia tych mięśni to faktycznie boli tym bardziej im bardziej rozwinięte są mięśnie brzucha. Ponieważ ja dużo ćwiczę i te mięśnie były mocniej rozbudowane to i gojenie się rany trwało dłużej i było bardziej bolesne.Przykładowo mięsnie brzucha mogłam ćwiczyć w miarę bezboleśnie dopiero po 7 miesiącach od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku podkładów to pamiętam że przy pierwszym porodzie miałam kupione 2 paczki i zużyłam tylko 1 a drugą oddałam innej rodzącej bo była już nie potrzebna. A co do podpasek to faktycznie dużo ich było potrzeba ale pomyślałam że dokupię w szpitalu w miarę potrzeb co by nie nosić tych wielkich paczek ze sobą na wejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masterek dzisiaj urodzinki masz? To wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka, sto lat, sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ale mmie rozsmieszyłas babo. No tak to ten połog tradegia normalnie. Ja chyba wezme sobie osobna kołudre zeby sie facet nie zaczadził............buhahahahahha jak odsłoni w nocy. ale jaja normalnie. masterek - chce SN, ale cholera mam tylko nadzieję ze położna mi spasuje bo inaczej masakra - bede krzyczeć, że z moim M juz nigdy nie pójde do łozkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa podkłady mam juz kupione 5 szt nazwa SEMI. Chyba dzis rozpakuje bo nawet niewiem jakie to duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te dwie doby to oczywiście przy porodzie naturalnym :) A z cesarką nawet się nie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, że wy dziewczyny mylicie dwa pojęcia, podkłady na łóżko i podkłady bella mama wielkie podpaski , precyzujcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o podkłady na łozko. A te giganty podpaski tez juz mam z BELLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGUSŁAW LINDA BY CI POWIEDZIAŁ ZE MEASTEREK STARA PUPA JESTES!!!!!! HIHIHIIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko! Co do położnej to mogę Ci dać namiary do tej o której Ci mówiłam wcześniej-to żona jednego z naszych pracowników w firmie. Rozmawiałam z nią już i pytałam czy mogę dać jej namiary jeszcze komuś i powiedziała że tak ale podczas telefonu musisz podać się na mnie-Anna Gawłowska z ANLUXU. To babka ok.45-50 lat, bardzo konkretna i jest jedną z dwóch najlepszych położnych w Wyspiańskim (taką opinię o niej ma przynajmniej Lasatowicz) Nie chciałabym nadużywać jej zaufania i pisać nazwiska i telefonu na forum-podaj mi swój numer to zadzwonię i wszystko Ci podam. Ok? Mój nr: 698 635 387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASTEREK ZADZWONIE PO PRACY DO CIEBIE CZYLI PO 16,00. DZIEKI JUZ MAM TWÓJ NR. a to czasem nie Iwona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek - wszystkiego najlepszego 🌻 no ja wkasnie od przyjaciolek 2 co mialy cesarke slyszalam ze najgorsze te 6 godzin po, tak jak piszesz no i pierwsze 3 dni, jechaly na morfinie i ketonalu...ale to da sie pewnie jakos przezyc, mnie bardziej martwi to ze sie nie mozna przemeczac poznij np noszac dziecka za bardzo no i te 6 miesiecy bez intensywnych cwiczen to jest makabra Za to przy normalnym porodzie bo jak sie szyjka rozwiera czyli od 0 do 7cm - jak mi polozna mowila przy 7cm bol osiaga apogeum ( darlam sie wtedy w nieboglosy to fakt) a od 7cm do 10cm idzie w miare szybko i juz "tak boli ze nic nie boli" :) i z tym tez sie zgadzam a sam porod to juz tak nie boli, bo sie kobieta tak fokusuje na parciu, ze zapomina o calej reszcie i z regoly jest to 3-5-7 skurczy i parcia i po robocie ;) szyta bylam tez bez znieczulenia i ani nacinana ani szycia nie wspominam jakos w aspekcie bolu, takze spoko. Po wszystkim to mnie nie tyle rana w sensie szycie bolalo co proktoproblem i tu sie warto kochane zabezpieczyc w Posterisan. No a pozniej to juz z gorki, mialam wrazenie ze z kazda godzina i dniem czuje sie coraz lepiej a dwa miesiace po porodzie juz biegalam na fitnes...takze wole rodzic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem. Jakbym nie odbierała po 16 to najwyżej oddzwonie później, bo muszę nakarmić synka i w miarę sprawnie zawieźć go do Dziadków, potem fitness i przygotowania do jutrzejszej imprezy urodzinowej. Więc jak co oddzwonie w wolnym momencie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero! Ja z moim świrem na punkcie ruchu zaczęłam ćwiczyć dokładnie miesiąc po porodzie ale to był tylko rozruch mięśniowy. Później stopniowo wprowadzałam bardziej zaawansowane ćwiczenie-np. biegi gdzieś po ok. 3-4 miesiącu od porodu aż do brzucha 7m-cy po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×