Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość domajowek3
Trevelinaaa hahaha ale szybko pitlas z nk hahah kompleksy !!!!!!!! chyba wiecej dziewczyn wie jak szukac was nie tylko acomitam hahaha ale dala pomysl innym haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
czyli co najbardziej nie lubiana Trelewina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdddddddddd
domajowek2- zostaw je w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek3
no raczej !!! moze cos o innych majowkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek3
ooo jakas utajniona majowka broni kumpelek ahha albo boi sie ujawnic zeby po niej nie pojechac haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdddddddddd
domajowek3 - po chuj sie wpieprzasz w czyjes zycie, zajmij sie soba!!! zazdrosc przez was przebija sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
i i ta cala kropeczka miedzy brwiami , o zesz ta to mnie wqrwia ze jej sie cokolwiek udalo urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdddddddddd
Trele- daj na spokój, nawet do nich nie odpisuj, po co Ci to? Są zazdrosne, i tyle, gówniary popieprzone! Ja tam za Was trzymam kciuki, i za Ciebie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_pomarańczka
jasssne, pojedźmy może po: domajowek, domajowek2, domajowek3!!! jezuuu, pomarańczowe - ale w Was jadu, czysta zazdrość przez Was przemawia... szkoda, że fajne forum zniknęło, ale prawdziwe majówki będą mieć spokój na privie. Ja osobiście żałuję, że Was tu nie ma, czytałam i korzystałam z Waszych rad. do zobaczenia może gdzieś, kiedyś w tym wirtualnym świecie:) Pozdrawiam Was Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek3
Trevelina sapiesz na tesciowke a jestes na jej lasce u niej na chacie co za bieeedaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anty
ales pojechala sie zesrac idzie z tej obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
haha a emilka to bez was kupy nie potrafi zrobic haha musi zapytac czy juz czas i czy moze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmiłam starszaka bo wrócił ze szkoły i lekcje troche odrabialiśmy a tu co sie dzieje?? chyba nie w pore chciałam dołączyc do Was??:( jak sie odważyłam i napisałam a tu takie rzeczy sie dzieja. gdzie moge z Wami pisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
Trelewielina a twoja alka ma po tobie nos ??????? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
malgos dolaczaj sie hehehhe teraz jest szczerze bez wlazenia sobie w dupe . pewnie pod innymi pomaranczowymi sa prawdziwe majowki i sobie wygarma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
znowu mama i tigero madrzejsze i juz dawno od was pitnely a wy pindy dalej tu siedzicie i pytanie gdzie jestescie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
jestem upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
mam garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
mam grzybicę i ryj jak niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek2
i jestem sfrustrowaną starą rurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele tydzien Mnie nie było i takie jaja się porobiły... nie kumam po kij się wpieprzacie pomarańczki? dorosłe baby/faceci, którzy do tego na bank podczytują forum bo wiedzą szczegóły o nas... i takie jaja robić? trzeba się nudzić chyba w domu ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek4
ale jaja hahaha forum takie ukochane przez was i poszlo w pierony emilka jak zawsze kretynka chciala je w wordzie zapisac hahahaha poco ty dziewczyno chcesz temu dziecku dziasla smarowac?! wklada rece do buzi bo taki etap a ty juz leki ja pitole zdrowa na umysle to nie jestes zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pristyny
zwierzenia w sieci nigdy nie beda anonimowe haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
trelevina dobrze ze ala ma czupryne hahah to nos przysloni hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oj co tu sie dzieje... My po chrzcinach i po neurologu, az mi sie nie chce pisac o tym, neurolog podwazyla diagnoze pediatry i badz tu madrym, Hania ma chodzic na rehabilitacje. Dziewczyny wejdzcie sobie na strone www.fora.pl Tam mozna zalozyc darmowe prywatne forum, tylko musi sie zajac tym ta majowka co siedzi duzo na necie bo troszke roboty jest, takim forum zarzadza administrator- czyli ta dziewczyna co zalozy, wymysla adres, hasla i nikt sie nowy nie dolaczy, chyba, ze wyrazicie na to zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nasze majowe jesli na poczcie wskazowki co do nowego fora niestety stalo sie jak sie stalo zaatakowaly nas pomaranczki! Nikt sie tu nie bedzie z nikim wyzywal ale dobrze wiemy kto popsul atmosfere! dla naszego bezpieczenstwa bedzie prywatne forum !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pomarańczowych suczer!!!
domajowek2 i nie tylko tej pomarańczki!!!! skoro znow mama i tigero twoim zdaniem sa madrzejsze ze sie stad zawinely to Ty jestes tepa rura bo Ty nadal siedzisz, wiec skoro ublizasz majowka to i sobie!!!! Probujac wpedzic kogos w kompleksy probujesz swoje kompleksy niwelowac? swoje frustracje wylewaj na swoje najblizsze otoczenie jezeli w ogole takowe masz, bo sadzac po czasie jaki spedzalas zeby sledzic majowki to chyba nie masz nikogo poza kompem i netem!!! Jestescie zenujace, nie mogac sie wbic w temat (a pewnie zaraz ktoras napisze ze nie chciala!!!) probujecie zniszczyc cos co inne dziewczyny budowaly od roku. Poza tym nie porownujcie zadnej z majowek do siebie, bo do tego poziomu nie doroslas jeszcze niestety i dlugo to nie nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna mama 99
jedna laska zniszczyła coś, co dziewczyny budowały przez całą ciążę. wspólczuję. jesteś teraz zadowolona? możesz być z siebie dumna;/ 3majcie się dziewczyny tam u siebie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×