Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Ja tylko na chwilkę znów jadę do rodziców, mój dopiero wraca na wieczór, a tak jak pisałam wczoraj nudzi mi się strasznie samej. Dziś jeszcze jadę obejrzeć autko Hondę Accord - mam nadzieje że w końcu kupię , mojego autka pozbyłam się ze łzami w oczach, ale musiałam bo było w fatalnym stanie. A do Dzidki wole mieć bezpieczny samochodzik ;) Ale teraz Przynajmniej poluje na autko w automacie- tak sobie postanowiłam że do Dziecka akurat. Zawsze będę mieć wolną rękę w razie czego :) Dziś w nocy znowu mi drętwiała łydka tylko że tym razem w lewej nodze. Kupiłam wczoraj na allegro dwa kosmetyki z Oilatum na razie emulsje do kąpieli 2sztuki w promocji były :) bo czytałam że jest rewelacyjna i jeszcze krem nawilżający. I to by było chyba na tyle :) Mykam z Pieskiem siku i jadę ;) Jak dziś będziecie mieć wenę jak wczoraj, to będę mieć mało do nadrobienia :) Do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :) Dzieki za wielkie pomocne slowa troski i otuchy :) Noga pobolewa ale to tylko stluczenie - teraz juz wiem na 100% bardziej martwilam sie o dzidzie bo wiadomo upadek - upadkiem niby nie na brzuch ale przerazona bylam.. a tu wczoraj dawala czadu rowno!!! Normalnie szok - w koncu moj tomek poczul kopniaki alez sie cieszylismy ;) normalnie patrzac na brzuch ktory sie podnosi i opada od malej naszej kochanej corci :) Dzis niedziela wiec nareszcie wszystko spokojnie i leniwie ;) chociaz juz zaliczylismy msze w kosciele i male zakupy w biedronie ;) aaaaaa poki pamietam u mnie w biedronce sa dzieciece bodziaki z dlugim rekawkiem z 3zeta!!!!!!!!! jednokolorowe ale czysta bawelna no i cena b.atrakcyjna wiec moze u was tez bedzie taka wyprzedaz (ja kupilam tylko jedne rozm62 bo nie bylo wiekszych tylko mniejsze i kolory juz przebrane ale gapa wczesniej nie patrzylam co tam lezy i oo ) X ciesze sie ze w koncu poczulas kopniaki :) teraz bedziesz czula coraz czesciej :* poki pamietam moze macie jakas juz wyprobowana marke termometrow dzieciecych? upatrzylam sobie na allegro ale wole sprawdzic opinie Wasze :))) np co myslicie o takim: ma ktoras z Was moze?? http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-baby-ono-4w1-super-cena-i1414088998.html pozdrawiam i caluje kochane ;*** milej leniwej niedzielki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dziś ok- w sumie to już po ostatnim przebytym zapaleniu pęcherza to od Nowego Roku jest ok. Z tym twardnieniem brzucha też czasem się zdarza- ja zauważyłam, że brzuch jest bardzo wrażliwy np. na obcisłe ubrania. Rajstopy już kupuję w rozmiarze 5, jakieś tuniki, ale zdarza się, że nawet gumka przy dresach, która delikatnie dotyka i tak czasem mnie ciśnie. Jak tak boli jak przy bólach miesiączkowych to faktycznie nospa jest wskazana. jak nie przechodzi to trzeba się udać do lekarza. U mnie też podtrzymanie ciąży cały czas- luteinę muszę brać do 9 miesiąca. Za pierwszym razem miałam dawkę 50mg na dobę, teraz biorę w dawce 200 mg na dobę. To fakt, że u mnie inaczej bo wszystko to chemia, ale ja bez niej nie mogłabym w ogóle liczyć na macierzyństwo, więc coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witusia mamusie! moja malutka bryka dzisiaj od rana. ja pije sobie kawkę i poleguję, bo po wczorajszym chodzeniu i pózniejszym twardnieniu brzucha troche sie boje! jutro odbieram dopiero wyniki na przeciwciała ospy. troche pozno wiec pewno zadnego leku juz mi nie bedzie mozna w razie czego podac. :(ech nic tylko modlic sie aby było wszystko ok:( u nas tez pogoda pod psem- nic sie nie chce... widziałyscie te kosze na pieluchy???? chyba kupie cos takiego dzidzi, bo zawsze te pieluchy z kupką stanowia mały zapachowy problem:) http://allegro.pl/kosz-na-pieluchy-diaper-champ-56cm-gratisy-i1399240359.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa- termometr jak najbardziej ok, mam podobny i dobrze się sprawdza, bo dzidziusie i potem starsze dzieci są bardzo niecierpliwe i czekanie na pomiar nawet do minuty to kosmos czasem. Jak mój synuś był malutki to takiego typu termometry były dosyć drogie, teraz są w cenie, więc niedawno też taki kupiłam. Wcześniej używałam też takiego paska na czoło, bo pomiar był w 15 sekund. Mój synuś za nic w świecie nie chciał pod pachą sobie dać zmierzyć temperatury a już w pupie to absolutnie. Ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki. Ja właśnie skończyłam robić rosołek i teraz mam zamiar trochę poodpoczywać. W nocy jakoś słabo spałam, budziłam się co chwilkę i później nie mogłam zasnąć. ie dzisiaj nie czuję takiego zmęczenia. Faktycznie te body za 3 zł to świetna sprawa- trafiłaś na fajną promocję- tylko szkoda, że już poprzebierane. My mieliśmy dzisiaj jechać do teściowej, ale jednak zostajemy w domku- także nie wybierzemy się do biedronki :( Ja mam normalnie jakiś szał na zakupy dla małej, dla siebie nie kupuję, a jak zobaczę coś dla dzieci to zaraz muszę to mieć. A miałam już w tym miesiącu nic nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale dziś cisza dziewczyny pewnie odpoczywacie :) Pewnie jutro nas będzie więcej się udzielać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa- byłam dziś w biedronce ale u mnie nie było ciuszków dla dzieci ;/ Też kupiłam termometr do ucha - podobno najlepiej sie sprawdza. bartolenka - ja kupiłam kosz na pieluchy ale z opcją zakręcania worka, i potem wyciagasz zamiast worka taki ala paciorek z pieluch, kolezanka taki miala i sie sprawdza nic nie śmierdzi. coś tego typu, na zdjeciu własnie widać jak pieluchy sa zakrecane. http://www.kinderbajer.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=1087&cow1=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko witam i mówię że u mnie wszystko ok :) Nie mam ostatnio weny na siedzenie przy komputerze, no i jak pisałam już wcześniej, sesja, więc z czasem też kiepsko. Pozdrawiam wszystkie majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dodałam zdjęcie z ostatniego usg :):) jutro postaram się zmobilizować i zrobię zdjęcie brzuszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cisza, pewnie wszyscy w odwiedzinach. Za to jutro pewnie będzie takie tempo pisania, że hoho. Będzie trudno nadrobić. U mnie dopiero teraz idzie odczuć nieprzespaną noc. Właśnie przed chwilką odjechali goście i jakoś zamykają mi się oczy. Ale może jeszcze trochę się przemęczę a później do łóżka. Mam nadzieję, że zasnę szybciutko. Właśnie dzisiaj rozmawiałam z siostrą w tygodniu wyśle mi ciuszki, już nie mogę się doczekać. Dzisiaj zrobiłam listę rzeczy dla małej- tego co jeszcze nam brakuje i powiem Wam, że jest tego naprawdę niewiele. Dzięki styczniowym zakupom mamy już prawie komplet, hehe. Fajnie teraz zostaje tylko czekanie i rozkoszowanie się ciążą. Życzę spokojnego wieczorku i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Dawno nie zaglądałyśmy, ostatnio nie mam siły, zasypiamy koło 3 a wstaje o 12 nieprzytomna... masakra. Macica chyba coraz częściej ćwiczy skurcze bo twardnieje i okropnie wtedy boli;/ do tego okropny ból żeber ostatnio więc nawet nie bardzo mogę siedzieć;/ Zrobiłam zdjęcie brzuszka wrzucę pod wieczór jak je dostanę:) pozdrawiamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Ja tylko na chwilę. Nadal kiepsko się czuję :-( wczoraj miałam nawet przez chwilę temp. 38,2 ale wzięłam apap i jakoś przeszło. Ale dzisiaj znowu jestem słaba i bolą mnie plecy. Próbowałam się dodzwonić do swojej lekarki, ale oczywiście w weekendy pewnie nie odbierają telefonów ;-/ jutro idę z samego rana do lekarza rodzinnego, a później będe starała się skontaktować z tą swoją ginekolog, niech mnie wcześniej przyjmie, bo wizytę mam dopiero na za tydzień umówioną. Nie wiem co mi jest, strasznie się martwię, a na dodatek Mały od wczoraj wieczora nie rusza się za często. Możecie sobie wyobrazić co czuję :-( Jutro dam wam znać co ze mną jest. Trzymajcie kciuki, bo martwię się nie na żarty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, u mnie dzisiaj nawet dosc sporo energii. Zrobiłam pyszny obiadek, mniam. Czuję się całkiem nieźle ale najbardziej przeszkadza mi, że wciąż chodzę i jem. No i własciwie nie jadam nic poza tłustymi rzeczami... np. ryba wędzona, halibut. Same kaloryczne i bardzo tłuste rzeczy chodzą mi po głowie. Dzisiaj poszłam za sentymentem i miałam prawdziwą ciążową zachciankę - miałam ochotę na sok z woda mineralną z saturatora... Pamiętacie jeszcze ten smak??? Hihihi Dziewczyny widzę, że wiele z Was nie czuje się kiepsko. Ja w sumie dobrze to wszystko znoszę. W ogóle nie czuję się źle, czasami bywam zmęczona ale jakoś mi ten mój brzuszek nie doskwiera. Może oprócz chwil kiedy moja mała rzadko się odzywa. Wtedy się martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwile pomachac 🖐️ dzisiaj mam dzien laby wiec i przy kompie niewiele czasu spedzam, m zajmowal sie dzisiaj w wiekszosci corcia wiec moglam odespac i blogo poleniuchowac...Dzisiaj mi ciotka zadzwonila ze ma 3 siatki ciuszkow dla małego wiec chyba koniec moich radosnych zakupow :( w kwietniu dokupie tyl;ko kosmetyki i pozostanie czekac. No za miesiac jeszcze czekac mnie bedzie przemeblowanie chaty ale jakos mi sie nie spiszy z tym wydatkie :O Milego wieczorki i spokojnej nocy 🌻 i kurujcie sie chorobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi ja tez dzis poleniuchowalam z moim S w domu. to znaczy zrobilam i pyszny chinski obiad i ciasto i salatke :) ale caly dzien w domu - odpoczywalismy bo za tydz czekaja nas weekendowe zakupy bo za 2 przylatuja znajomi na 10 dni, wiec trzeba kilka rzeczy przygotowac. nie mam pojecia jak ja ich ulokuje w tym naszym mikroskopijnym mieszkaniu ;/ a wciaz nie znalezlismy nic konkretnego by sie przeprowadzic. wlasnie ostatnio mialam pytac Was o rade odnosnie termometru w smoczku, bo nie wiem jaki kupic? ale mowicie, ze niezbyt dobry? te do ucha to wiem, ze spoko tylko troche drogie. kosz na piekuchy te 'zakrecane' tez zamierzam zakupic, nie bede z kazda zakupkana pielucha do smietnika biegac ;) Emilia kochana mocno trzymam kciuki, uwazaj na siebie i daj koniecznie znac jak wrocisz od lekarza. rozumiem , ze sie martwisz bo ja ostatnio po moich szpitalnych hostorich to tez wystraszona dosc jestem. spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki :) Emilio nic się nie martw będzie dobrze. Trzymam kciuki. Mój Maluszek też ostatnio coś się mało rusza, ale jak się położę wieczorkiem to daje o sobie znać i wiem, że jest wszystko w porządku. Nasze dzieciaczki teraz też dużo śpią, więc jak daje o sobie znać to znaczy że jest wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja zauważam że moja mała też ostatnio strajkuje. Nie rusza się tak jak wcześniej - czyżby miała mało miejsca? Widzę, ze niektóre dziewczyny też alarmują w tej sprawie. Ja np. dzisiaj w nocy przeżyłam silny stres bo zaczepiałam ją, a ona nie reagowała. Kazałam mężowi położyć ucho na brzuszku i sluchać czy się rusza i czy bije serduszko. Już byłam gotowa jechać na pogotowie kiedy mała nagle się odezwała dwoma kopniakami. Czy wasze maluchy też powoli przestają dokazywać i mniej tańczą w brzuchu?? Od rana dzisiaj mam nerówkę bo próbuję się zarejestrować do poradni hematologicznej i wiecie, pani w rejestracji zaproponowała mi termin na maj... Fajne leczenie w tej naszej Polsce, w maju to ja już dawno będę po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj jestem trochę spokojniejsza, bo przed zaśnięciem mały się ładnie poruszał i dał o sobie znać. Może macie rację, że teraz po prostu te nasze Skarby więcej śpią i to dlatego mniej go odczuwałam. Poza tym jestem trochę mocniejsza. Nie mam już gorączki. Po 10.00 idę do lekarza rodzinnego. Zapytam jej się co to mogło być. Albo coś z przeziębienia, albo może nerki? Wolę się upewnić. Tak więc dam Wam później znać. Najważniejsze że Mały się rusza ;-) A Wy jesteście Kochane z tym wspieraniem. Ja bym naprawdę dużo gorzej to bez Was zniosła. Całuję Was mocno i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAJÓWECZKI. Lorien - pocieszyłas mnie z tym Twoim bratem który urodzil sie jak miałas 16 lat. Moja Karolka bedzie mieć 14 - jak SHe sie urodzi, więc pomoc mam zagwarantowaną choćby w tych podstawowych sprawach pomoc przy noworodku. Odnośnie zmiany rozmiarów biustonoszy - to ja musiałam zmienić - ale frajda dla mojego - heh. Dwa rozmiary posżły w górę. Ulalalla, szkoda ze mała to wszystko wyssie. I znowu - oby 75C. Emilia 83 coś czesto chorujesz kochana. Naturalne środki bierz bo to pewnośc że nie zaszkodzi maluszkowi. kropunia my na GG rozmawiamy to nie bede sie odnosic do Twojego wpisu. hihiih. zaraz dopisze - tylko doczytal resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni na pewno córka pomoże :) jestem pewna, że będzie się zajmować siostrzyczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja napisałam włąśie maila do mojego chirurga jak mi tak bardzo teraz odradza witaminę B12 to niech z łaski swojej ruszy tyłek i zejdzie dwa pietra niżej i się dowie, czy mogę czy nie mogę przyjmować. Nie zapyta hematologów u siebie w klinice. Przecież jak ja stanę pod gabinetem z takim pytaniem to nikt mi nie odpowie, a on wystarczy że zadzwoni i będzie wszystko wiedział. A ja muszę wystawać pod gabinetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochane:) Eni jak fajnie,że Ty znów na posterunku,widać ,że weekend się skończył;) A ja dzis pełna werwy,pracy w domciu troszkę przede mną,bo już jutro goście zawitają,a ja juz urlopik zaczęłam i dopiero w przyszłym tygodniu w piatek do pracy:) Kasiula mnie juz tez sie zaczęło dretwienie łydek,pamietam to z poprzedniej ciązy,ojć boleśnie wspominam. A teraz jak tylko łydka zaczyna dretwieć to ja od razu pobudka i kontra z palcami w górę i od razu przechodzi. Jutro u połoznej zapytam czym możemy sobie pomóć,pewnie magnesem,ale lepiej spytać Pomysłowe te kosze na pieluszki,chyba tez się skuszę,ale to dopiero jak bede w Polsce to sobie stamtąd sama prześlę Emilia cieszę sie ,że u Ciebie choć troszkę lepiej,daj znać od razu co powiedział lekarz,trzymam kciuki Jak tak piszecie ,że coraz mniej ruchy czujecie to zaczynam bardzo żałować,wczoraj na pytanie czy chce słuchawki do słuchanie serduszka dzidzi w brzuszku odpowiedziałam ,że nie ,bo mojego chłopaka tak często czuję. Ale pamietam jak kiedyś pisałyscie o tych słuchawkach ,że się zbytnio nie sprawdzają. A może jeszcze mogę się na nie zdecydować? Co myślicie,warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa - kurcze ja bym chciała takie słuchawki. Dzisiaj w nocy mój mąż robił za słuchawki. W ogóle to chciałam sobie na allegro stetoskop zamówić, chyba to zrobię bo dzisiaj przeżyłam horror przez tego mojego małego śpiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez wekendzik odpoczywają moję oczeta od kompa, poza tym te dwa dni to raczej rodzinnie. noi i figle bo trzeba utrzymac kondycję. hihihiih rozumiecie przecież. hahaha. A od soboty karli nie ma bo jest na warsztatach artystycznych w zakopanym i mamy chate wolną tak więc noooooo. Samopoczucie u mnie superowe. She daje czadu. kupiłam sobie sweterek na allegro. za tanioszke . http://allegro.pl/08l603-trendy-ciazowy-dlugi-cardigan-40-42-i1408946325.html zdziwiłam się jak go wygrałam - takie cudeńko. Ale rozmiar 40/42 - bede pływac w nim. ale co tam mija mi 6,5 m-ca - brzuszek przeciez jeszcze urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka jak tak słucham to się chyba zdecyduję zapytac znajomych czy mogą mi jeszcze te słuchawki kupić Kasiulaaa rozmawiałam teraz z moją teściową-położną i pytałam o te dretwienia,ona mówi,że najlepiej zrobic badanie na poziom magnesu i potasu. Magnes mozna wziąć na własną rękę,bo to nie zaszkodzi,nadmiar sie w organizmie wypłukuje,brac do momentu poprawy,a potasu na własna ręke lepiej nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni sliczny ten sweterek,a przy nim nie zaszkodzi jak za duży,bo zwiążesz i git,cena superowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę na tłumacza google,jutro do połoznej,pytań od groma,a jak jest po angielsku albo islandzku np:łydka,żylaki,zgaga?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×