Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kropeczka też kupiłam huggies takie maja jasne opakowanie ze śpiącym bobaskiem. tez takie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po badaniach na szczescie wszystko ok.maly ma 1388 przez 4 tygodnie urósł 555 g.po prostu nie mogłam w to uwierzyc. co do pieluszek ja tez kupiłam huggies a niedawno mi kolezanka powiedziała ze jej maluszek miał alergie na te pieluszki ale kazdy dzidziu inny dlatego na razie wiecej nie kupuje bo nie wiadomo jak bendzie z moim Filipkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz super że z małym wszystko oki i jak ładnie urusł:) Ja te huggis kupiłam tylko do szpitala, bo wiem własnie że potrafią uczulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz super, że Twój Filipek jest już taki duży. No i najważniejsze, że wszystko ok. Oby tak dalej ;-) Teraz nieźle będą przybierały te nasze maluchy. Ciekawe która największego Bąbla urodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- widzisz Kochana:) wszystko jest dobrze:) ale juz duzy Filipek. a ktory dokladnie dzis tc? Emilia- ja nie wiem ktora urodzi najwiekszego Szraba ale wiem kto urodzi najmniejsze Skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - gratki :D maly rosnie jak na drozdzach jak to mowia nasze babcie ;D x- kurde nie ma to byl jedyny sprzedawca ktory sprzedaje lozeczko z kompletem poscieli w kolorze bialy transparent jaaaaaaaki peccch Chcialam wziac teraz biale i posciel kremowa ale mąz mowi ze posciel bedzie wygladala jak brudna przy bialym lozeczku i badz tu madry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz ale Ci mały rośnie superowo:D Duże te nasze maluchy:) Ja byłam teraz na poczcie,bo przyszedł list z prosba o pozwolenie na otwarcie paczki,która do mnie idzie z Polski,musiałam napisać zezwolenie i przesłać faxem do Reykjaviku. Normalnie smiać mi sie chce z takiego systemu:D Jak do więźnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz - dobre wiesci odnosnie Filipa. Rewelka. Nic tak nie cieszy jak takie nowiny od Gina. echhhhhhh super. ja zaraz koncze pracę. jesze parę minutek. Znów bede jutro po 800. Dobrze ze ruch umiarkowany. Nie przemęczam się. Pozdrawiam was cieplutko i życze spokojnego popołudnia majóweczki. mułłłłłłłaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- no beda Ci trzepac paczuszke. A ja dziewczyny sie poplakalam, nie chce Wam tu juz smecic bo wiem ze to glupie i dziecinne ale boje sie o moja kotke. Jest mi coraz ciezej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... co z Twoim kotkiem bo nie doczytałam,widzę ,że ma na operację iść,ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Znów troszeczkę się opuściłam jeżeli chodzi o frekwencję.... od początku marca jestem już na L4 i powiem wam, że mam tyle zajęć, że nie wiem w co ręce włożyć. Cały czas coś... zmowilizowałam się w końcu i zaczęłam robić zakupy dla małej, mam już piękną białą komodę - zdjęcie wysłałam na naszą pocztę;) zakupiłam dwie paczki Pampersów, pieluchy tetrowe, podkłady i inne higieniczne artykuły - z allegro od sprzedawcy Penelopy - Dzięki kochana. Zamówiłam też i czekam (juro mają przyjść) laktator, podgrzewacz i termomert uszny z Brauna(z aukcji x) :) Nadal brakuje mi jeszcze mnóstwo innych rzeczy - szok. Zazdroszczę tym, które już mają wszystko gotowe. Także czekają mnie teraz meeeega wydatki, no ale w końcu trzeba to wszystko kupić. Pisałyście o zwrocie podatku, mam pytanie, bo w tym roku rozliczaliśmy się razem z meżem i wyszła całkiem pokaźna suma do zwrotu dla nas. Co mnie bardzo cieszy. Czy do PIT'u muszę jeszcze dołączyć jakąś informację na jakie konto mają przelać kasę, czy to idzie jakoś automatycznie?? Czytam o waszych maluszkach, jakie już są "ciężkie", w sobotę ide na kontrolę tych moich nieszczęsnych przepływów i dowiem się ile mała przybrała na wadze. Przepraszam, że nie odpisuję personalnie ale nie sposób nadążyć i zapamiętać wszytko nie pisząc z wami na bierząco... aaa i zamówiłam jeszcze fotelik do auta z bazą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- niby zwykly zabieg sterylizacji ale naczytalam sie na necie o komplikacjcach, o tym ze bedzie ja bolalo itd, pod wzgledem zwierzat jestem strasznie miekka , chcialabym jej tego oszczedzic ale to jedyne rozwiazanie bo zastrzyki powoduja wiele chorob:( agnes- witaj Kochana. Widze ze zaczelas porzadne zakupy. Nie martw sie tym ze duzo jeszcze nie masz, ja tez duuuzo jeszcze nie mam i potrzebuje jeszcze sporo kasy na to wszystko. A jak ogolnie sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x - ogólnie czuję się (odpukać) bardzo dobrze, do momentu kiedy nie zaczynam siedzieć, po godzinie kręgosłup pęka mi w pół. Apetyt mam i to calkiem niezły... widać to na wadze:) Gorzej ze spaniem, bo czesto w nocy wstaję siusiu i ogólnie kiepsko sypiam... A pochwalę się że w przyszły piątek mamy sesję zdjęciową... mam nadzieję, że efekt będzie fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x...to że sie martwisz jest normalne,wiadomo,że nasze zwierzaczki sa nam bliskie,ale zobaczysz ,że bedzie dobrze,na pewno,ja bede mocno trzymać kciuki. A kiedy ta operacja? Agnes to jest chyba tak,jeśli dobrze pamietam,że Ty sama wybierasz jaka droga masz dostać pieniążki. Jeśli nie podasz nr konta to Ci wyślą na pocztę i dostaniesz awizo ,że masz odebrać,ale mnie sie wydaje,że szybciej było jak się konto podawało. jednak niech któras z dziewczyn to jeszcze potwierdzi żeby nie bylo pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x dokładnie 30 tydzien i 3 dni.nawet dziewczynki nie wieci jek sie ciesze.po ostatnim warzeniu tak sie martwiłam ze mały jest lekko ponizej norm podawanych w internecie a teraz prosze jak nadrobił.niesamowita radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- o 18:45. Musze sie wziasc w garsc, bo musze przeciez ja tulic po operacji a nie plakac na nia bo to jej nie pomoze. Agnes- Co do pitu to moj maz skladal miesiac wwczesniej NIP3 w zwiazku z zmiana miejsca zameldowania i tam podal konto i teraz wlasnie dostaniemy na konto pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zakupy idą u Was pełną parą. Ja ograniczam się do zakupu ciuszków, bo wszystko praktycznie mam po synku. Muszę przynieść worki z najmniejszymi ubrankami po nim, wyprać i wyprasować. Będę się też musiała zaopatrzyć w pieluszki oraz kołderkę i poduszkę. Dziś rano miałam kolejne badanie w laboratorium. Poza tym dopadło mnie straszne przeziębienie- całą noc nie spałam. Mam mega ból gardła, katar i kaszel. Byłam u internisty i praktycznie nic nie mógł mi zapisać. W aptece doradzili Tantum Verde na ból gardła, a poza tym podobnie jak Penelopa stosuję czosnek. Wczoraj brzuch miałam cały dzień sztywny i zaczęłam się martwić, ale dziś jest zdecydowanie lepiej. Trelevinaaaa- wiem coś na temat wchodzenia po schodach na wysokie piętro. Ja mieszkam na 6 bez windy:( Średnio sobie wyobrażam takie wycieczki z dwójką dzieci, no ale z jednym dałam radę, to jakoś to będzie. Kropeczka- wspaniale, że zdobyłaś informacje od lekarza, który wie o czym mówi. Teraz możesz być spokojna. Justz- cudownie, że na wizycie wszystko super! JaTuśka- niezła z Ciebie aparatka:) uśmiałam się z tych Twoich akcji. Rodzice mieli z Tobą wesoło:) Co do dnia kobiet, to mój mąż uważa, że każda okazja jest dobra, żeby uczcić nasz związek. Na początku związku obiecał mi, że w każdy dzień miesiąca, od którego jesteśmy razem, będę dostawać kwiaty i rzeczywiście od 10 lat, każdego 9 dnia miesiąca dostaję kwiaty lub jakiś inny upominek.Dziś pewnie też coś dostanę:) Wczoraj zabrał mnie do Domu Sushi, bo uwielbiamy tam jeść. Ja oczywiście jadłam tylko z grillowanymi, upieczonymi lub usmażonymi rybami. Poza tym dostałam bieliznę, bo wyżaliłam mu się jakiś czas temu, że "wyrosłam" z większości staników. Miłego popołudnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... czyli juz niedługo,kochana trzymaj się nam,Twoja kotka z taka kochająca panią na pewno da radę i wszystko bedzie dobrze,a tego internetu to czasem lepiej nie czytać.Zobaczysz ,że całkiem niepotrzebnie się martwisz teraz,daj znać później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia wiesz co,Twój maż teraz to przebił chyba wszystkich-od dziesięciu lat co 9 niespodzianka! to dopiero romantyk!Niesamowite! I pomysleć ,że są faceci-np.maż mojej znajomej, którzy twierdzą,że zona od niego nie dostanie nic ,bo jego komunistyczne swięta nie interesują:O Ale dwa skrajne przypadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stylowa tylko pozazdroscic takiego meza! x trzymaj sie głowa do góry wszystko bendzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki bunia chodzilo mi o twojego romantyka.stylowa przepraszam za pomyłke z bunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunia- moj na razie robi tak 6 lat:P Kazdego 18 sklada mi zyczenie i cos dostaje ale malutkie cos, np. czekolada albo zabiera mnie na pizze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! 🌼 Ja tylko na chwilke i lece do wyrka się kurowac :O rozkłada mnie i wcale mi się to nie podoba. Pobolewa mnie tez gardlo mam cholinex, ale chyba penelopa pisala ze go nie można. Musze wybrac się po cos innego. Kropeczko pytałaś która pracuje :P ja nadal smigam do pracy i mam nadzieje, ze do konca tak będzie. Mój lekarz twierdzi ze jak się dobrze czuje (hehe i sama tez nie chce spylac na L4) to on nie widzi przeciwskazan do tego abym sobie pracowala :D To chyba kazda sama czuje czy chce isc na zwolnienie (zaraz mnie pewnie jakies pomarancze zlinczuja ze jak tak można). Jeżeli kogos np. bola plecy czy szybko się meczy lepiej aby był w domu. Takie moje zdanie. Co do pieluszek to ja kupilam mala paczke huggis new born, one sa od 2-5 kg potem jak będę wiedziala jaka jest mala to skok na 3-6 będzie chyba ok. :P Ostatnio mam jakas manie na ksiazki :P normalnie jak się dorwe to czutam do pozna i konca nie widac :P i to same kryminalki hihi Atena, Lorien doganiam Was z ta waga :P obecnie 68 kg na liczniku :P start z 62 kg. W ostatnim czasie dosc szybko sie poszerzam :O potem bede tracila :P Co do proszkow dla dzieci ja kupilam plyn do prania dzidzius :P slicznie pachnie. Potem mam zamiar prac w normalnym proszku tylko gdzies slyszalam aby plyny do plukania uzywac te sensitive/soft. Musze jeszcze poczytac o tym. Tak na marginesie jestem meeeeeeeeeega wsciekla. W poniedzialek zostawilam autko pod blokiem i hmmmmmm zapier mi lusterka :P aby było zabawnie jakis ulom to robil nie zlodziej bo oprawki zostaly, wymontowal samo szklo i nawet zostawil te kabelki od podgrzewania Kolejnym dowodem ze cos z nim było nie tak to to ze przed wyjazdem mój haknal o cos lusterkiem z prawej strony i było pekniete (na to tez się pokusil) . Rece mi opadly normalnie. Zamowilam nowe niby wszystko z dowodu spisali i w efekcie nawet dzisiaj jezdzilam i jedno wielkie G. Jest kilka wersji i zadno nie pasuje, juz nawet facet powiedzial ze wymieka. Jutro maja dojsc jeszcze inne z innego modelu, ktore juz powinny byc dobre. Trzymajcie kciuki jak Was moge prosic to moze moja nerwowka sie jutro skonczy. Swojemu oczywiście nie mowilam bo by się zaplakal widzialam już jego reakcje po tym jak zawadzil i peklo to jedno heheh :P jak wroci sam zobaczy ze ma nowe. I tak hmmm zamiast na przyjemnosci wykosztuje sie mojemu na nowe lustra :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia - no jestem w szoku Tlenuuuuuuuuuuuuu Tlenuuuuuuuu to jest mąż :) ja pierdykam... ale jazda.. co do 6piętra - nie zazdroszcze ale jak to mozliwe ze nie ma windy przeciez w kazdym bloku jesli jest wiecej niz 5pieter powinna byc.. Agnes sliczna komoda :) widzisz jak to jest nie mozna sie nudzic w domu :) x ty sie nie schizuj kobito i nie rycz!!! bedzie git Kotki maja wiele zyc i dla nich taka operacja to pikuś zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe szczescie Na gardlo mozna tantum verdee w aerozolu do gardla albo propolki - bardzo dobre :) co do lusterka- jak nie urok to sraczka.. ale nie moglas pokryc szkody z ubezpieczenia? w koncu ktos ci szkode wyrzadzil.. Trzymam kciuki :))) a Twoj maz napewno sie kapnie - facet zna swoje auto lepiej niz wlasna kieszen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Mój ma codziennie po kilka razy, słodziak ;) W tej chwili też ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×