Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Część. Dzisiaj wyprzedziła mnie X :) X-- czyli miałam rację z tym krążeniem i masowaniem nóg. Ale wyjdzie nam to nie tylko na zdrowie. Już teraz widzę, że nogi gładkie, skóra nawilżona, przed latem jak znalazł :) Życzę udanej wycieczki i świetnych wyników. Cholerka, mam mdłości jak na początku ciąży.Mam nadzieję, że nie jest to oznaka zbliżającego się porodu. Muszę jeszcze trochę wytrzymać :) Co do wanienki, to kupiłam ze stelażem i chyba to był strzał w dziesiątkę. Ale u mnie to niestety konieczność. Komody mam wysokie, a w łazience kabina. Weska--też korzystam z tej samej strony do liczenia tygodni:) Lekarz mi kazał do końca ciąży przyjmować magnez, ale u mnie z powodu nadkomorówek, które mnie męczyły jeszcze przed ciążą. Może być nawet rozpuszczalny. Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeellołłł;))) majowe_szczescie też mam coś takiego, pisałam juz o tym kiedyś. jakby takie małe narośle właśnie, pypki takie, nie wiem jak to opisać, takie odstające coś. ponoć to te guzki montgomerego ( jakoś tak się to pisze:P ) mają za zadanie natłuszczać sutki. pomarańczko kim jesteś przyznaj się? jedną z naszych? chce Ci się czytać i komentować?:o nie masz lepszych zajęć???? może lepiej by tak na czarno napisać, co?:o ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- ja tez jestem bardzo zadowolona z materialu tego biustonosza, za ta cene warto. penelopa- lepiej ignorowac takie cos jak na gorze, bo te osoby tylko podjudzaja i czekaja na reakcje. julietta- no mialas racje z tym krazeniem ale powiem Ci ze po dzisiejszym wyjsciu jestem padnieta a przeszlam kilka krokow, nie wiem jak ja urodze:Pco do mdlosci to ja wczoraj mialam wieczorem, moze porod sie zbliza wielkimi krokami do nas:P ja juz po wycieczce. byla mega kolejka i oczywiscie sobie czekalam i czekalam na moja kolej. wszyscy udawali ze mnie nie widza hehe:P przezylam, mam gdzies innych:P wyniki po 15 o ile mezowi uda sie odebrac je dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-- mam to samo, nawet poruszanie w domu sprawia mi problemy, bo bolą mnie nogi i kręgosłup. Penelopa-- niestety, u mnie nie ma takich przywilejów :) Nawet przy wykonywaniu testu na glukozę musiałam przyjść pół godziny wcześniej i zająć kolejkę, bo by mi nie zrobiła. Odnośnie piersi tez coś takiego miałam, ale wcześniej. Teraz już są gładkie. Nie musiałam niczym smarować, bo wyglądały jakby były posmarowane oliwką. Obecnie jest podobnie, więc Penelopa ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majoweczki! Hehehe ale pomaranczowki pocisnely mi az sie usmialam.Ale nie mam zamiaru reagowac na takiego typu komentarze:) ja w trakcie sniadanka ciesze sie ze was nadrobilam.:) X no tak moze bedzie ci ciezej po porodzie dojsc bo przeciez np.jak noga czy reka zlamana w gipsie bez ruchu jest to po zdjeciu gipsu taka slaba jest i zazwyczaj potrzebna jest rehabilitacja no a Tobie niech mezulek tak masuje te twoje nozki i poprawia krazenie:) A ta wycieczka to na pewno ci sie podoba wkoncu wyjdziesz z domu:) gratuluje wszystkim mamusia ktore maja spakowane torby do szpitala hihi powoli panika kazda ogarnia:) julietta40 Mysle ze twoje mdlosci nie koniecznie moga sygnalizowac porod poprastu przeciez twoje sloneczko akurat moze cie naciskac na zoladek lub watrabe ja jakis czas tez mialam mdlosci ale teraz juz jest ok. Nie stresuj sie:) annjaa A Ty kobito nie martw sie na pewno obronisz ten projekt kurcze jak sie zobacza z takim brzuszkiem to nie beda cie meczyc i stresowac :)trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartujcie? ja na glukozę przyszłam na styk i weszłam pierwsza. chociaż ludzi było w piiiii:P odebrałam wynik na szczęście paciorka nie mam ufffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x to niefajnie bylo z ta kolejka mysle ze my ciezarowki co do kolejki powinnysmy miec przywileje.Ja teraz juz wiem jak to jest czekac w kolejce w ciazy dlatego po porodzie bede mila i ciezarne bede przepuszczala:) Laseczki nie dostalam jeszcze od nikogo haselka do poczty a moze moj email nie doszedl??To wysle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! wczoraj pisalam po lekarzu ze jak juz mozna rodzic to nie bylo skurczy a tu wieczorem sie zaczelo i bylo ich duzo a w nocy to co sie obudzilam to czulam moj brzuchol jak wielki kamien!!w sumie to mogla by mala chwile jeszcze poczekac bo bylismy wczoraj mieszkanie ogladac i bylo naprawde fajne i chcemy juz papiery o kredyt zlozyc wiec przydalo by sie jeszcze troszke czasu by to zalatwic:) no ale zobaczymy jak to bedzie!!trzymajcie kciuki by sie nam wkoncu udalo z mieszkankiem bo wynajmowania mamy juz dosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz gratuluje super wyniku:) ciekawe jak z moim bedzie dowiem sie w poniedzialek na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari86 Trzymam kciuki za to mieszkanko a ta twoja mala moze akurat gorszy wieczor i tak mame chciala troszke zmartwic a jak dzisiaj sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez juz od ran co tylko sie rusze to juz mam twardy brzuchol ale to moze dlatego ze juz wczoraj tabletki odstawilam!!ale na szczescie nie sa to jeszcze bolesne skurcze wiec to moze jeszcze czas... :) jak do wczoraj chcialam juz rodzic tak po obejrzeniu tego mieszkanka chciala bym jeszcze poczekac i to wszystko zalatwic :) no ale bedzie co bedzie moze Nelka poprostu chce z nami to zalatwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) U mnie śnieg za oknem,na ziemi leży mnóstwo ,a ja letnie opony mam,suupeer po prostu. Oprócz tego coś mnie bierze,gardło masakra,wszystkie mięśnie wiotkie,do pupy jednym słowem,samopoczucie w sam raz na weekend:P Podsyłam Wam linka do lusterka ,którego nie kupiłam,bo sklep mi zamkneli przed nosem,ale przyda się wielu z nas takie cudo ,a może nie każda o tym pomyslała: http://www.youtube.com/watch?v=Ula0h7jspuc&eurl=http://www.miyali.com /index_luca.php&feature=player_embedded Widzę pomarańczka przyczłapała,hi hi,którejś widać nudno było :D Weska dzięki za podbudowanie,aż mi rumieńce wyskoczyły:) Kochana jak masz takie akcje to może zacznij łykać osobno magnez,a w razie poprawy możesz go odstawić ..x.. jak samopoczucie po wycieczce? Te ślepe baby w Twojej przychodni to masakra,no ale niestety norma:P Penelopa gratki wyników,ja jeszcze czekam Julietta jak dziesiejsze samopoczucie,mam nadzieje ,że lepsze niz wczoraj Ja dokupiłam jeszcze wczoraj półśpiochy,baldachim do łóżeczka i taki wełniany kocyk z dziurkami,na który polowałam długo bo widziałam u Islandorek,wyglada jak nasztrykowany przez babcię na drutach i sądziłam ,że nie bedzie łatwo go kupić,a tu niespodzianka-dorwałam go W Baby Samie. Tu się taki przydają np do ochrony maleństwa przed wiatrem przy przenoszeniu go w foteliku z auta do sklepu,albo do przykrycia budki wózka,bo takim kocykiem bez dziurek to bym się bała,że powietrza małemu braknie. Także z kocyka strasznie się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa super to lusterko nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje:) A u ciebie zima kobieto wspolczuje ale co zrobic musisz jakos zyc:) Gratuluje udanych zakopow a ten kocyk pewnie przesliczny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majóweczki:) Penelopa Gartuluje wyników:) Byłaś może w tym LIDLU? WESKA mi też tak z tej strony wychodzi , w końcu mamy obydwie te same terminy 05.05 ,ale moja gin liczy ,że mam 37tc i chyba to by mi się zgadzało :) no bo 21 dni to równe 3 tygodnie:) , ale w sumie to nie istotne PORÓD I TAK JUŻ TUŻ TUŻ:) Julietta ja też tak mam :) wiecznie mi gorąco , ciągle chodzę i okna otwieram aby wietrzyc.Ale takie to uroki ciąży a zwłasza końcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa: http://tnij.com/HadwW tu jest coś podobnego właśnie. bardzo fajna sprawa. http://www.krainadziecka.com.pl/lusterko-do-obserwacji-dziecka-w-samochodzie.html i cos takiego jeszcze jest. sama nad tym pomyślę:) taaaaaaaaak w lidlu byłam.. te spodnie to są takie al'a dresowe z wysokim stanem tym panelem, te koszulki też są git, staniczki 29.99 też fajne. ja nie kupowałam bo zamówię na allegro;) a ciążowych ubrań nie kupuję już w ogóle, bo mam zamiar potem ostro wziąć się za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lusterka służą właśnie do obserwacji dziecka,tutaj stosuje to praktycznie każdy rodzic,więc zdążyłam to poznać ,wydaje mi się bardzo potrzebne:) Dziewczyny bedę chora:( Trzepie mna jak nie wiem:( Czy Was to tez już tak bardzo boli jak maluszki się ruszają?? Bo ja wczoraj całą drogę do Reykjaviku musiałam znosić ogromne bóle,wyobraźcie sobie ,że najbardziej dokuczliwym to była kość ogonowa,co może wydawać się dziwne,ale jestem pewna ,że mały taki ucisk gdzieś mi tam robił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mam weny na pisanie i czytanie. Właśnie pokłóciłam się z moim M. Tak mnie wkurza, że szok! A zaraz jeszcze jedziemy do szkoły na weekend, także muszę szybko się ogarniać. Ehhh, odezwę się po weekendzie, mam nadzieję że z lepszym humorem... Buziaki i fajnego weekendu Wam życzę majówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jeszcze, sugerowałaś się ta tabelką na stronie? czy czymś innym , bo ja obliczałam na innej stronie i trochę mi to inaczej wyszło;/ i teraz nie wiem jak z rozmiarem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- po wycieczce padnieta jestem:P jak flak:P a Ty kochana sie kuruj pod pierzyna zebys wyzdrowiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×