Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a tu klops moze on co jakis czas chce bez gumki ale ze nie jest pewny to 2 raz juz zaklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moglas sie go spytac jak chce dziecko zrobic skoro gumke zaklada. nie rozumiem ich kompletnie my mowimy dlaczego czegos nie chcemy a oni nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to myślał, że raz i już będę w ciąży, jak się pierwszy raz bez gumki kochaliśmy, to było to 18, 19 dnia cyklu, przy moich cyklach, to już generalnie niepłodne, no chyba żeby się owulacja przesunęła...A z pewnością w głosie mówi mi nigdy nic nie wiadomo, myślę że będziesz w wiązy :D. Ale teraz zaczyna chyba mu świtać, że to nie zawsze tak łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
hej dziewczyny , uprawiałam seks z narzeczonym bez zabezpieczenia . To było ok 17 sierpnia . Jakiś tydzień po tym, może trochę dłuzej dostalam okres .... bardzo bolesny i bardzo silny , ale nie bylo tak zwanych " skrzepów z krwi " . Od paru dni powinnam miec dni płodne . A tu ... mam dziwny biały śluz . Bardzo bolą mnie jajniki i w okolicach własnie tych jajników pojawily sie nawet zyly ... na nogach i troche na brzuchu . Cholerny ból . Jem mniej, nie mam jakiś innych objawów ciazy ... tylko bardzo malo robie siku i bardzo rzadko . Czy mam szanse na dzidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szansy na dzidzie raczej nie masz jak okres przyszedl moze sobie przeziebilas jajniki albo pecherz jak cie tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
;( NIEE... moje bejbi ;( . Druga sprawa ... jakoś tydzien temu jak robilam siku to tak choler. nie bolalo mnie " cos " . Tak piekło, że sikałam po kropelce. Ale ustało .. no i teraz te jajniki. Piersi sa w normalnym stanie .. Okres był silny , ale nie było tych skrzepów ... :( Co ja mam myslec Słoneczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Mój sluz jest taki bialy, nie ciągnie sie wcale ..... jak woda tylko ze bialy . Na majtkach czasami jest bardzo deliaktnie żółty :( . Mój okres trwał przynajmniej 9 dni .. nie wiem co robic :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Jutro zrobie test ... Ale czy w ciazy wystepuje bialy sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia141516
Monia , dziękuje za odpowiedz ... mimo,ze tak brzmiala to dziekuje :( . Jeszcze tylko pytanko, jaki sluz jest na poczatkum ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×