Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

tak in powiedzial ze te bole sa spowodowane cysta...u niektorych kobiet wogole nie ma objawow...no tak utrodnia zajscie w ciaze oczywiscie okolo polwe szanse sa zmniejszone...ale kazal na to nie zwracac uwagi i dzialac jak wczesniej...mimo ze te tabletki ktore biore moga zle dzialac na plod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma objawów czasem i tego się obawiam (u siebie), ale jak Ty masz małą, to problemem nie jest...ja teoretycznie też mogłam się strać w czasie infekcji, bo w infekcja w ciąży, to norma, ale jednak postanowiłam, że poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nianka ma jakies 24-25 lat :D mowie idz do lekaraz ...a ona wiem wiem :D :D mowie luknij w neta na jakies chociaz forum albo cos :D :D a ona z rosjji gdzies tam pochodzi..normalnie jazda jak...ale prawde mowiac mysle ze jezeli ona jest w ciazy to poprosu nie chce sie przyznac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak bo by miala kłopoty a ich pewnei nei chce. Tez dzis cos spiaca jestem a od tygodnia mam tak hu.... humor ze sama sie dziwie @ zbliza sie wielkimi krokami:) Dorota to wspołczuje ci tych bolących piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie bede czekac az wylecze cyste...poprostu nadal czekamy na wpadke i tyle i nie bedziemy miec intensywnych staran tylko kidy beda sily czas i ochota a lekarz sam powiedzial ze taki sexik co 5 dni czesciej konczy sie ciaza niz ten co 1 lub 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 5 dni? ;). tylko dorcia żebyś tak nie trafiała poza płodne ;). ja tam jestem za intensywnymi, chociaż ze 3 razy w płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz racje u nas to satarania odlozone caly czas przytulanki z gumka ale bylo kilka razy bez i tak 2 dni przed teoretyczna owu ale jakos sie tym nie przejmuje bedzie to bedzie a jak edzie @ tto tez dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo mnie w ciazy bolały a to nei jest mile uczucie a Ty kochana Doroto przyzwyczaj sie bo jak zaciazysz to ten bol bedzie ci tez towarzyszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :P:P wlasnie w ciagu tych 5 mis to tylko 1 mies byl trafioy :D a reszta naciagane :D :D kiedys napewno sie uda :D :D a wyluzowac trzeba bo inaczej to mozna obledu dostac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie, chyba z jeden miesiąc można policzyć ze starania :D. nie mówię o jakimś obsesyjnym staraniu się, ale konkretnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ...heheh aj bowoli zaliczamwszyskie przypadlossci ciazowe :P bol piersi brucha humory tez juz byly teraz biora mnie mdloscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to mozesz to tez podłozyc pod zblizajaca sie @ albo poprostu jak bedziesz w ciazy to tych objawow nie bedziesz miala:P a ja wam powiem ze czuje sie rewelacyjnie bez wsłuchiwania sie w sowój organizm czy to ciaza czy nie. Nic mnie nie boli nawet podbrzusze czyli starre dobre czasy wracaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się czuję wspniale psychicznie ostatnio, aż sama nie wiem dlaczego :D, chyba się na szczęście odblokowałam psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotak...odlozylam to na kiedys :P:P...jakos nie mma sily na kolejne wizyty u lekarzy jest taka oslabiona musze dojsc do siebie i psychicznie i fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW a czujesz jaki bedzie ten przełom?? To dobrze ze kazdej z nas sie pomalu wszystko układa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...te moje samopoczucie to cysta + skutki uboczne tabletek...po nich nie mozna kierowac autem to chyab niezle sa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu ide z mezusiem robic zaklady pikarskie :P:P:P ...kiedys napewni cos wygram :D :D zdaze z krokietami na 17.30 :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to wypoczywaj poki co, zresztą możliwe, że inne badania teraz by nie były wskazane...ja ci tylko radze, jak dojdziesz do siebie, to zrobić rozszerzone badanie krwi, na hormony tez i chyba styknie z krwi można wiele wyczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to siedz w domu az skonczysz brac tabsy a pozniej migiem na kolejne badania:) to dobrze ze chcesz tego dziecka a nie jest tak ze myslisz ze powinnas miec bo to juz cos innego a i ty sie doczekasz maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja juz od 2 lat chce...tylko zawsze bylo cos...tzn...chcilismy po slubie a ze to trwalo prawie 2 lata to :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×