Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no to nieźle się zgraliśmy :D dorcia, ja przecież nie mówię, że w owulke nie bolą piersi :P, po prostu mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to jestem dziwnym przypadkiem, bo ja mam kompletnie bez bolesne okresy, na szczęście mam regularne, więc wiem kiedy się spodziewać, bo jakby nie to, to bym nawet nie wiedziała, że go dostałam, np. ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od kilku cykli jak ma byc owu to boli mnie podbrzusze albo mam lekkie skurcze i po tym wiem ze mam owu i 14 dni pozniej mam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no ja też mam jakieś odczucia w owulkę, ale głównie to to krwawienie choćby malutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówią, że po porodzie przechodzą bóle w okres? oszukują dranie ;) monia, ja bezbolesne to mam masę lat, jakoś na początku jak młodym dziewczem byłam, to czasem mnie coś zabolało, a pamiętam, że tylko raz mocno, ale też nie w każdym cyklu, dawno i nieprawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze i tego sie trzymaj:D a ja bede czekala az moj maz sie zdecyduje i tez bede sie cieszyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się ;)...tylko kiedyś miałam fajniej ;), bo miałam w miarę regularne, średnie krwawienie przez 3 dni, a 4 i 5, to takie resztki ;), a teraz leje się ze mnie 1 czy 2 dnia, a 3 i 4, to często już prawie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze bolał brzuch od kiedy pamietam a po porodzie faktycznie przeszly bole ale po przestaniu brania tabl anty znow sie pojawily ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano przeważnie mniej, czy bardziej ale kobitki w te dni boli, ale ja się uchowałam jakaś inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam zawsze 5 dni caly czas tak mam i do 3 dnia tak średnio a poznie jplaminia teraz bo wczesniej to przez 5 dni dosc sporo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż miałam problem, że może coś jest nie tak, bo czasem naprawdę mocno się ze mnie leje jeden albo dni, ale ok jak sie okazało ;), po prostu cykle się zmieniają, tak jak kobieta się zmienia ;). po prostu muszę się mocno pilnować w te 2 pierwsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie zawsze jest dobrze, np. torbiele pojawiają się i bywają często bez objawowe, dlatego ważne są badania kontrolne...niby torbiele to nic takiego, no ale jak urosną, to już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym to ja nie mysle narazie jak pojde do gina to zobaczymy co bedzie:D a narazie nie ide bo w sumei nie mam poco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak mam tampona i podpaskę, to w ten 1 dzień czuję się bezpieczna :D, wiem chore, ale mi tampony szybko przeciekają, a nie zawsze jest możliwość zmieniać je co 2, 3 h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam :) Migotko zycze owocnych staranek i trzymam kciuki za 2 kreseczki:) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że git, u mnie to samo :D. Robię pierniczki ;). Robisz gołąbki z ryżem w środku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja to właściwie nigdy nie robiłam :D, moja mama robi bez ryżu i tak do dziecka się przyzwyczaiłam i tak wolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×