Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

I zgodnie żeśmy stwierdzili, że w nowym roku chcemy żeby nam się rodzina powiększyła :), ale bez fanatyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Panie!!!!!! A u mnie dziekuje dobrze sie czuje sutki troche bola ale bez szału:p Dorota t ojutro wielki dzien od samego rana bede czekała na necie na wiesci od ciebie:D mam nadzieje ze bedzie ten twoj krzyzyk :P Migotko dobrze piszesz zeby poczekac ale jak ja bym poczekala to bym sie w sylwka upila a pozniej bym zalowala a tak to sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis caly dzien na miescie spędziliśmy na spaccerowanie:) super uwielbiam takie rodzinne spacerki:P Wszyscy sie ciesza ze jestem w ciazy i mowie ze ide do gina 13 a moj szwagier sie pyta a jak pojdziesz i nie bedziesz w ciazy a ja na to trudno co ma byc to bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co ty spac nie mozesz? :P:D nic 1 krecha jak byk doszukiwlam sie 2 cos tam moje oczy widzilay ale jestem pewna ze tylko moje :P bo byla tylko jedena krecha:P szkoada ale ... czekamy na okres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop nie moge troche spac;) Dorota prykro mi ale moze nie tylko ty widzialas ta druga kreske moze jak twoj M wstanie to tez bedzie widzial???? ja mam wrazenie ze moja 2 kreska na tescie coraz to bledsza jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne napewno by jej nie zauwazyl i wole mu nie pokazywac bo jeszcz epomysli ze awriatka:D :D... no nic czekam dzielnie na okres kilka dni a potem pewno prosto do szpitala sie udam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to masz racje poczekaj jeszcze kilka dni;) ale ja i tak bym go o zdanie spytala w koncu to nie tylko twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz da ci luteine na wywolanie. a nie masz mozliwosci zmiany gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tyle ze ja bralam duphas...on tez jest na wywaolanie a skonczylam brac go w poni....mam mozliwosc zmiany gina ale tamten uslyszy odemnie co powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nawtykaj mu i zmien wtedy gina bo ten jak go zje...... to moze ci jeszcze wiekszego balaganu narobic a po co ci to ale swoja droga dziwne zen ie masz@ bo juz powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego samego sie doczytalam tez na topiku eviki jedna zdziewczyn tez bierze duphaston i tez czeka na @ i tez test robila dziewczyny jej tam radzily isc na bete moze i ty sie wybierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gin ciebie tez skieruje na bete albo powie co wrazie czego jest nie tak, a kto wie moze jak tak czekasz na @ to mozze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wizyteu gina pewno bede czekac 2=3 tyg ...mysle ze lepiej moze isc do ogolnego bo mam blisko:P i ona da skieorwanie bo tak isc do szpitala i czekac az mnie przyjma to tez niebardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze dziwne jest to dla mnie ze test owu pokazywal caly czas owulacje wy sie staraliscie i nic???!!! Moze owy byla pozno i test tez jeszcze pozniej wyjdzie?? Jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie w sumei nie znam nigdy nie szlam z taka sprawa do ogólnego ja chodze prywatnie do gina i jak dzwonie dzis to w czwartek juzz mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia teraz to ja juz nic nie wiem...testy owul wychodzly mi 10 dni(potem juz mnie zdenerwowoly i nie robilam) pewno ze mogla byc pozniej owulka ...przeciez pamietam jak bylo u eviki ona tez niemal przed @ planowanym mla dopiro owulke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no t okochana nie martw sie jak jestes w ciazy to @ juz nie przyjdzie moze zanim pojdziesz jeszcze do gina za kilka dni powtorz test wiem ze to nei latwe ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia powiem ogolnemu ze chce badanie krwi to mi da skierowanie i tyle:P:P a prywatnie nie bede chodzic no co ty :D to nie pl zebym musiala za wizyty placic:D nie ten to inny gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ogolny da ci skierowanie na bete. No wlasnie ty nie jestes w pl. Ja wole chodzic prywatnie bo lekarzom na nfz nie ufam juz raz sie przejechalam na takim i w dupie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze nie wiem czy mi da:P:D ale mysle ze tak:D ... ak cos mozna jeszcze zadzonic do lakarza o rade nie wim jak to pl jest:D ale u nas sa tel gdzie mozna dzwonic cala dobe do roznych specj. i oni doradza co zrobi czy czekac czy do szpitala...a ja wczoraj wlasnie z mezem rozmawialm ze zmienie pl gina na aust. bo pl to mysla aze sa w pl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak sie dogadacie z aust. ginem t ozmien :) a jak da ci skierowanie na bete to szybciutko lec bo to chyba najlepsze rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×