Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość marica13
Hej jestem mama malej Kasi moge dolaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!
nie będę nic zmieniała,zdenerwowałam się... zrobiłam coś komuś?nawet do niej nie napisałam bo czytałam co u Was...i ciekawa jestem kto tak bezczelnie się podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marica13
Jak wam minal dzien bylyscie juz na grobech . U nas taka piekna pogoda nie pamietam kiedy 1 listopada tak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marica13 prawdziwa!!!
ej cos sie stalo ktos mi ukradl login chyba bo nie moge ddpowiedziec ... a jeste na czarmyma tego nie robilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
do tej co się podszywa: po pierwsze średnio ci to wychodzi PISZĘ DO MODEK???ja bym tak nie napisała bo nawet nie wiem kto to!nie jestem całodobową forumowiczką-piszę tu z dziewczynami o dzieciach,nie łaże po jakis innych tematach,znalazłam to co chciałam!po drugie;nie robię krzywej buzki bo nawet nie wiem jak! więc odczep się a jak chcesz komuś dokucać to poprostu pisz pod wymyślonym nickiem i po sprawie i znowu mnie ktoś zablokował no hahah bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej juz mam z chaslem nikt nie ukradnie . Dawno mnie tu nie bylo nie wiedzialam ze takie cyrki sie dzieja jak mozna sobie ogin krasc..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
i chce Ci się tak bawić?ja będę się tłumaczyć a ty zaczerniać po kolei moje nicki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny! jejjjju ile naprodukowałyście, fajnie :) przejrzałam tak powierzchownie ale i tak musze dokładniej poczytac :) wczoraj po wizycie teściowej już nie pisałam bo ochota mi odeszła na wszystko - bez komentarza. jak młody wstanie jedziemy na obiad do babci męża. Upiekłam dzisiaj babkę :) zabawki fajne, zdjęcia super :) to tak w skrócie... :) widzę też jakieś zgrzyty... żeby było jasne: Mama Natusi - Liwia Mama synka - Agnieszka Mama Raz Dwa - Martyna ya_26 - Magda Martynko ja się nazywam Magda- już pisałam :P jak wróce do poczytam dokładnie, bo maż chce kompa, a ja ide na babę :):) ktoś robił te moje ciasto? tak pytam :) aa wiem że o karmieniu też była mowa, mi nic nikt nie gadał, teściowa nie miała się co odzywać bo sama nie karmiła, dla mnie matka nie karmiąca piersią jest tak samo dobrą mamą jak ta karmiąca, wiadomo że też róznie bywa i czasem po prostu nie można, czasem z wyboru bo tak wygodniej komuś. Dla mnie nie ma to znaczenia i nie ma się co martwić innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
są dwie opcje... albo kogoś to bawi albo poprostu mnie nie chcecie i to sposób,żeby mi to pokazać... w takim razie nie piszę już...poczytam czasami...trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
chooj w dupe wszystkim podszywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki pomyłka ... kasia mi siedzi na nozkach i przez przypadek wcisnela pewnie:) nie zauwzylam oczywiscie ze haslem i login:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
marccia i tak wiadomo zes głupia jak but nie tłumacz sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa dzidzia !! Kochana nie przejmuj sie tymi podszywaczami !!! Załóż całkiem nowy nick,zrób stopkę,zaczerń się i będziemy wiedzieć,że to Ty i bedzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
jak sie nie znamy to po co tu piszesz moze ty jestes moim podszywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie fajnie się zrobiło... Wiecie ja kiedyś tutaj pisałam, na ciążowym ale pod innym nickiem, też zrobiło się nie fajnie, dziewczny przeniosly topic na prywatne forum a i tak było do d... wtedy przestałam pisać i odwiedzać te forum, niedawno znowu tu zawitałam, znalazłam wasz topic myślałam ze przynajmniej tutaj jest spokojnie ale niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
martyna nie zmienie nicku,nie zaczernie bo nawet nie wiem gdzie i jak to zrobic-jak już mowiłam nie jestem etatową forumowiczką,siedzę tylko tu... i przykro mi,że akurat na mnie ktos siadł... i jeszcze jedno,ja nikogo nie wyzywam i nie przeklinam myślę,że dziewczyny będą wiedziały co ja pisałam a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
13;11 to nie ja!!!!!!!!!!!ej możesz przestać???????????????????to nie jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×