Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57- CC - 7200/63-Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M jeszcze tabelka pedantycznie przeedytowana :) będę ja wklejać na każdej pełnej oki? Dobrze ze jutro to ważenie bo moja Marysia najchudsza w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/5 - CC - 7200/66 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M Aktualizacja rozmiaru, czekam na namiary galerii :) Dziewczyny, które karmią piersią, jakie owoce jadacie? Ostatnio wyczytałam, że najlepiej jeść gotowane blleee. Kurcze nie nadążam z"produkcją" mleczka i musiałam dzisiaj jedną butlę modyfikowanego dać, ale teraz młody bąki sadzi, że hej :) Kołderka będzie w nocy latać ;) Tęczowa zazdroszczę przyjazdu męża, mój wróci dopiero za 2 tygodnie :( Ale musimy się trzymać jakoś, taka praca........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie zasypianie w łóżeczku chyba działa, już 3 dzień :) cały czas myślałam jeszcze , ze te dwa dni to może przypadek a tu taka niespodzianka :) Tęczowa , Lenka faktycznie ma zaczerwienione zgiącia w łokciach :( W przyszłym tyg, ide do swojego pediatry. Tęczowa, ciekawe jak z wagą Marysi będzie, mam nadzieje , że będzie identyczna z moją Lenką ! Dzięki dziewczyny za wszytskie inf, dot, skazy i mleczka. Doris moje gg 3961508 A moja Lenka jeszcze mało się uśmiecha, ale jesteśmy na końcu tabelki więc jeszcze wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie udaje sie wejsc na te galerie,prosze mnie tam w tej tabelce dopisac M(MIESZANIE KARMIE) wlasciwie bardzo zadko dokarmiam butelka ok2 razy w tygodniu ale jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) betibeti - w zwiazku z tymi kolkami bylismy w szpitalu 2 dni na obserwacji, pobierali jej takze mocz do badania i nic nie wyszlo, wczesniej miala rozne diagnozy a to ze skaza a to reflux, co 3 tygodnie miala zmieniane mleka i lekarstwa rozne ale nic nie pomagalo wiec po tym szpitalu stwierdzili ze to kolka na tle nerwowym czyli uklad nerwowy jest niedojrzaly im dzuiecko bedzie starsze tym mniej bedzie plakac tak mi powiedzieli ale kiedy to minie to nie wiasdomo. porzeczkowa - ja podaje emilce biogaie, na poczatku rewelacja byly takie dni ze plakala 1 czy 2 razy dziennie treaz juz sie przyzwyczaila i nie widze roznicy, ale nadal podaje bo sie boje ze bedzie gorzej Moja Emilka dostaje tez codziennie laktuloze bo inaczej ma bardzo twarde kupki :( tutaj link do biogai http://www.biogaia.pl/index.cfm?8CED8D4BBCDD485EB7DDDC1FC97DC368 spoczko 86 - moja ma 4 misiace ale jeszcze sie nie przewraca a kolezanki synek zaczal pod koniec 4 miesiaca, co do prezenia to owszem emilka ciagle tak robi, czytalam gdzies ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelke meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - ok. 5800/60 - Preston - B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/5 - CC - 7200/66 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M moje gg 9506274

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa u nas to się chyba takie "klocuszki" rodzą, dziewczyna, która też miała cesarkę w ten sam dzień co ja urodziła synka 4500, a koleżanka, kilka m-cy wcześniej synka 5000. Ja sobie takiego maleństwa ok 3000 nie wyobrażam wziąć na ręce, ale jak by było to pewnie bym dała radę. Mój dzisiaj też poszedł spać jeszcze z butlą w buzi i mlekiem pod nosem ;) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa , troche sie nie zrozumiałyśmy :) ale faktycznie duży z niego chłopak. Ale mi chodziło o to, że w tabelce ma 5 cm długości :) Mnie w szpitalu na ostatnim usg powiedzieli , że Lenka ma 4100 a urodziła się 3300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie:) co do naszej galerii to ja bez problemu się tam loguje nie wiem co jest ale mam taki pomysł może każda sobie zarejestruje swoje konto i swoją galerięa powymieniamy się tylko adresami tej galerii i bedzie do każdej jedno wspólne hasło które wysłałam już do elundy i zielonej może tak bedzie lepiej każda bedzie miała swój login i swoje hasło do konta ale każda galeria stworzona przez nas bedzie zabezpieczna takim samym hasłem ja jedno wymyśliłam więc podawajcie gg to wam je prześle i wtedy sobie konta same pozakładacie i nie bedzie problemu zeby się zalogowac co wy na to??? my dzis idziemy na kontrole do pediatry i bedziemy wiedzieli na czym stoimi odnośnie tej sapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mam jeszcze inny pomysł otworzymy sobie konto pocztowe wspólne np na "o2" i bedziemy na nie przesyłać zdjęcia naszych maluchów bedzie prościej i szybciej bo napewno każda ma swojego maila .Dajcie znać czy Wam sie podoba to jak wrócę od pediatry to zaraz założę takie konto i wyślę wam login i hasło chyba że któraś bedzie miała czas wczęsniej to niech załozy. moje gg 1528197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Doris- ja jestem za zalozeniem wspolnego konta pocztowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ;) Doris mi pasuje i jedno i drugie rozwiązanie, ja mam mały problem bo mój mały od kilku dni nie chce jeść - nie wiem co znowu się dzieje i czym to jest spowodowane, albo boli go gardełko bo jest przeziębiony albo ta bakteria powoduje jego brak apetytu :( już nie wiem co robić bo nie dość że od urodzenia mało na wadze przybiera to jeszcze teraz jeść nie chce :( Oczywiście cały czas jestem w kontakcie z lekarzem, ale chyba pora go zmienić bo w ciągu dwóch miesięcy mały przyjął aż dwa antybiotyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny założyłam konto, zdjęcia Lenki juz tam są. Podawajcie swoje nr gg to prześle namiary Porzeczkowa przykro mi, że Twój mały nie je :( Nie wiem co Ci poradzić. Może faktycznie idz do innego lekarza. A jeśli gardełko ma cały czas chore , to przeciez można zrobić wymaz i antybiotykogram i będzie wiadomo czym leczyć. Nie wiem czemu Ci lekarz tego nie zaproponował. Pamiętaj, że Tęczowej Marysia tez mało jadła a jednak przybiera na wadze. Nie martw sie i kontroluj wagę. Z tego co widzę to u Kacperka nie jest tak źle. Wczoraj wyczytałam, że zalecenia są takie , żeby niemowle przybrało min. 600 gr na miesiąc i Kacperek się mieści w tych granicach. Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam juz namiary na nasze konto do Doris,Elundy, Zielonej, Niebowej na gg i Tęczowej i Porzeczkowej na maila, na pozostałe mamy nie mam namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa moja poczta sac-cas@wp.pl No i pieknie prad mi wylaczyli...awaria...i tak do 14 wiec pisze z telefonu...ten moj filip to taki cwaniak ze szok jak poloze go na swoim lozku i odejde od niego to ryk na maksa a jak sie obok poloze to spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Leneczkowa ;) W przyszłym tyg. jadę do poleconego lekarza w innym mieście, zobaczymy co mi powie, bo w mojej miejscowości to już chyba znam 50% pediatrów przez ten pobyt w szpitalu. Dzięki za namiary na pocztę, nawet już zajrzałam Lenka śliczna :) no i mamy taką samą pościel w owieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myśle że po mamusi, no albo po tatusiu ;) Ja niedługo też zapodam jakieś foty syncia ;) a jak się lepiej poznamy to swoje i męża :) będzie wiadomo po kim uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam na poczte mojego dzidziulka i jedno zdjecie tego starszego ale sie nie podpisalam jakby co to sac-cas@wp.pl to ja:-) a lenka slodziutka...tylko zakochac sie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa wejdz na gg i przeslij mi jeszcze raz login bo gg wysyła takie wiadomości: UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów. Treść wiadomości: i tu to co do mnie napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mnie tez wyszlo na gg to co zielonej, prosze p ponowne przeslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chciałabym się do Was przyłączyć, w czerwcu urodziłam synka, jest to moje pierwsze dziecko, tak jak część z Was podczytywałam forum czerwiec/lipiec 2010 i teraz jak go nie ma to brakuje mi porad innych mam, dlatego jak Was znalazłam to postanowiłam się przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek jest bardzo absorbującym dzieckiem, najlepiej gdyby mamusia cały czas nosiła go na rączkach w ostateczności może nie nosić ale musi być bardzo blisko:), ale Wy pewnie też tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kołysanka u mnie jest tak że małego nie trzeba nosić, wystarczy że da mu się coś do zabawy tzn. powiesi przed nim i może z pół godzinki bedzie lezeć, teraz własnie trzyma przed swoją twarzą rączki i wpatruje sie w nie z uwagą :p a ja znowu upiekłam murzynka.... mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny świetny pomysł z tym kontem. Nich któraś prześle mi login na pocztę niebowa@wp.pl, bo od leneczkowej wiadomość na gg mi wyiksowało. Zaraz dopiszę dalej, ale muszę coś wrzucić do brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) u nas jakoś leci, choć małej znów coś na czole wyskoczyło - zaczynam podejrzewać, że to nie tylko skaza białkowa, ale jeszcze jakieś uczulenie. mój mail: haribo80@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa i miszka macie wyslane na poczte...ktoras jeszcze chce? Ale u mnie pada!a ja po starszego do przedszkola z filipem w wozku i nawet parasola nie ma jak rozlozyc bo jedna reka wozek droga piotrusia...ale nie ma co narzekac przynajmniej spacer byl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×