Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

aganik plany standardowo sprzątanie sobotnie:) zakupy może dziś zrobię. Pewnie teściów odwiedzimy ogólnie pomału w domowych pieleszach. Pogoda nie sprzyja dobremu samopoczuciu niestety, a i ten 1 trymestr taki męczący. Byle dotrwać do 13tyg będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam,ze ja też przestałam czytać w internecie cokolwiek na temat ciąży,bo za bardzo się stresuję. dlatego jak już czegoś szukam to staram sie zerkać na artykuły medyczne,bo te wszystkie fora moga niezły zamęt w głowie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganik racja :) ludzie bzdury piszą straszne, jakoś w poprzedniej ciązy nie czytałam bzdetów, nie było mody na fora i bezproblemowo przeszłam te 9 mscy i nie nakręcałam się niepotrzebnie. Teraz tez staram się odciąć, nie sprawdzać wymiarów z tabelami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny,to ja już sama nie wiem ,koleżanki cały czas mi mówią ze zbyt wczesne usg może być ryzykowne,zaraz zadzwonie do gin i umówie sie na wizyte .może juz w poneidziałek będę wiedziała więcej:P:P a wy chodzicie prywatnie czy na NFZ ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
czesc dziewczny. witam stokrotke w naszym gronie! przeczytalam wasze wpisy i powiem wam jedna rzecz, mieszkam za granica i tutaj w ogole nie wykonuje sie badania ginekologicznego u kobiet w ciazy - chyba, ze jest jakis konkretny powod- wlasnie ze wzgledu na ingerencje i obawe przed poronieniem. Wiem, ze to bzdura, poniewaz badanie jest standardowe np w Polsce, ale oni tu sa bardzo ostrozni. Pierwsz USG wykonuje sie miedzy 10-14 tc. Ja oczywiscie ide wczesniej prywatnie, mam wizyte na 6.11. Ogolnie moje samopoczucie ok. Wzielam sie dzisiaj za sprzatanie, mam wolne pt+weekend. Z jedzeniem tez nie mam wiekszych problemow. Za to spakowalam dzisiaj wiekszosc spodni do pudla i jutro lece po jakies ciazowki :) agnik- ja tez mam czasami takie dziwne klucia, ale to podobno normalne. Wez jednak ten termos na droge! palusia ja tez sie nie zaglebiam w artykuly na internecie, bo to tylko spokoj maci. Kazda ciaza jest inna i kazda kobieta moze ja inaczej przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam chodzić prywatnie,choć nie bardzo mi się to uśmiecha ale nfz juz nie pójde do zadnego ,ostatnio jeden idiota powiedział ,że jestem w ciąży pozamacicznej a miałam po prostu zapalenie pęcherza moczowego,możeciesobie wyobrazić 2 dni strachu i 2 dni pobytu w szpitaluposzłam do szpitala do innego lekarza na konsultacje ,lek stwierdził ze to zap pęcherza mocz.wiec teraz wole zapłacic i miec pewność , że badania beda wiarygodne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24.........................22.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
pozwolilam sobie poprawic, bo ktos wczesniej skopiowal beze mnie :) ::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 ziolka79.........................31........................11.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24........................ .22.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jutro mam szkołe i jak pomysle ze mam wstac to juz mi sie nie chce:( Wiem ze zadko pisze moze ale o mnie to juz wogole zapoinacie mam 21 lat jestem w 6 tygodniu ciazy i moj termin porod to 20.06...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 ziolka79.........................31...................... ..11.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24........................ .22.06.2011 maglip..........................21..........................20.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 ziolka79.........................31...................... ..11.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24........................ .22.06.2011 Aguś85..........................25.........................27.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ja godzinę temu wróciłam z pracy. padnięta jestem :/ muszę się jeszcze przemęczyć do 2 lub 3 listopada (a mam pracę zmianową), bo dopiero wtedy idę na USG i dostanę L4. Dobrze, że współpracownicy wyrozumiali i mam lżej, ale to i tak męczące. 12h w pracy i prawie 2godz dojazdu.oby do listopada :) a w poniedziałek zmykam na betę, żeby zobaczyć, czy Maleństwo zdrowo sobie rośnie :D zmykam odpocząć. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w sobotni poranek. Słoneczko świeci aż chce się żyć. Oczywiście noc nieprzespana, muszę z tym coś zrobić, bo w ciągu dnia mam oczy na zapałki. Jakie plany na weekend? Dzisiaj świetna pogoda, więc na pewno jakiś spacer. Wieczorkiem wpadają do na znajomi, więc też będzie przyjemnie. A jutro do teściów na obiad :) Jeszcze nikomu nie wspominam o ciąży, a jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i zostałam wykluczona z tabelki. ::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 ziolka79.........................31...................... ..11.06.2011 Anaid............................29.........................17-22.06.11 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24........................ .22.06.2011 Aguś85..........................25...................... ...27.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 jonana..........................25....................... ..3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31....................... 15.06.2011 ziolka79.........................31...................... ..11.06.2011 Anaid............................29...................... ...17-22.06.11 s-t-o-k-r-o-t-k-a..............24........................ .22.06.2011 Aguś85..........................25...................... ...27.06.2011 Maglip...........................21.........................20.06.2011 U mnie juz wszyscy prawie wiedza najlepsza była radosc mamy tak mnie wycałowała wogole chyba bardziej sie ucieszyła ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIza
Cześć dziewczyny, jestem Iza, mam 13 mies. córeczke Roksanke a w czerwcu zostane już podwójną mamusią. Mieszkamy w Libiążu, i cieszymy się z każdego dnia, który możemy spędzić z naszym małym skarbem. Dołączę się do Was chociaż nie wiem, czy moja malutka "pozwoli" mi na pisanie z Wami... :) Wszystko u nas z mężem zaczęło się tak, że zaraz "po" powiedziałam iż coś z tego na pewno będzie. Czekałam tylko aż minie jakiś tydzień by móc zrobić test. I po tygodniu zrobiłam, niestety tylko jedna kreseczka. ale coś mi nie dawało spokoju, mówiłam sobie że to nie mozliwe, że test pewnie źle wyszedł. Postanowiłam zrobić za 3 dni następny, a tu niespodzianka- dwie kreseczki, troszeczke nie mogłam uwierzyć w to co widze, chociaż w głębi serca od razu wiedziałam, że będziemy mieć dzidziusia. Dla potwierdzenia wykonałam test z krwi, a tam wynik też pozytywny, pani powiedziała że jest 2-3 tygodnie od zapłodnienia (idealnie się zgadzało). Hurra będziemy miec drugie maleństwo!!! Termin mam gdzieś na 27 czerwca, idę dzisiaj na pierwszą wizytę do lekarza u nas w przychodni, ale chcę by moim lekarzem tak jak w poprzedniej ciąży był doktor z Łubinowej. Do niego też już jestem umówiona na 15 listopada i pewnie wtedy bedę mieć robione usg (juz się nie mogę doczekać). Na razie serdecznie was pozdrawiam i czekam z przyjemnośćią na nowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIza
Wiecie co, może dopiszemy miejscowość w jakiej mieszkamy? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj weekend mi szybko minął i całkiem sympatycznie. Wczoraj byliśmy u teściów na obiadku i tak mnie kusiło, żeby oznajmić ich o tym, że będą dziadkami, ale nie, jeszcze nie. Musze mieć to potwierdzone, a będę miała dopiero w piątek i ewentualnie wtedy. Ale powiem wam szczerze, że chciałabym dopiero oznajmić wszystkich gdzieś koło 6 grudnia na Mikołaja. Zrobić dobrą kolację, pozapraszać wszystkich i wtedy będąc pewną powiedzieć im o ciąży. Taki mam plan, ale jak to wyjdzie w praniu się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RokIzia, witam :) A i samochód mi się popsuł, więc dzisiaj do pracy komunikacją miejską i niestety trzeba wcześniej wyjść. Ale herbaty i tak muszę się napić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny na weekend wątek opuszczony został:) Ja mam nockę do tyłu synek wędrował bo śniła mu się małpa z Toy story, nawet kawę w pracy zrobiłam i piję, a ostatni to może z 2 na tydzień wypijam. Mdłości na razie przeszły za to chyba rwa kulszowa mnie dopada nie mogę na prawej nodze stanąć bo ból przeszywający od pośladka do stopy,starość nie radość;) Byliśmy wczoraj u znajomych mają córcię z końca maja i tak sobie patrzyłam jak moja dzidzia będzie za rok:) Synkowi się spodobała i zabawiał ją zaskoczył mnie że taki opiekuńczy potrafi być. Dzisiaj dzwonię do nowego gina bo zdecydowałam się zmienić i umówię się na wizytę, nie mam zamiaru mówić że byłam już u innego lekarza. Niestety prawda w Polsce taka że za dobrego lekarz trzeba płacić ja tylko do ogólnego chodzę na NFZ bo reszta prywatnie. Boję się ile sobie zażyczy:) Anaid świetny plan ja chciałam na 11 listopada powiedzieć bo teść ma ur ale mąż nie wytrzymał powiedziała już dawno temu. Rokiza gratuluję ciąży masz termin na urodziny mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81, ja też tylko prywatnie chodzę. Nawet do ogólnego, bo mam wykupione ubezpieczenie zdrowotne właśnie do prywatnych placówek i powiem szczerze, że dla mnie bez porównania. Bez kolejek, bez problemu, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MamaIza! Fajnie, że jeszcze ktoś do nas dołącza, bo już niedługo termin na czerwiec nam się skończy i pewnie nas więcej nie będzie. Zgadzam się z MamąIzą - może dopieszemy gdzie mieszkamy? Kto wie, może któreś z nas to sąsiadki?:) Ja mieszkam w małej miejscowości koło Leżajska na podkarpaciu. Anaid - ja powiedziałam rodzicom, teściom i najbliższym przyjaciołom, inni i tak się dowiedzą pocztą pantoflową. Stokrotka - ja chodzę na NFZ. Mam fajnego lekarza, do którego chodzę od trzech lat i jest w miarę blisko. Ma dobrze wyposażony gabinet - USG, KTG. Laboratorium jest w tym samym budynku i co ważne pracuje w szpitalu, w którym chciałabym rodzić. Narazie nie zamierzam go zmieniać, chyba, że mnie czymś zrazi, ale to się okaże przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonana to zazdroszczę u mnie w mieście na NFZ żaden dobry gin nie przyjmuje. Wszyscy którzy sobie renomę wyrobią to na prywatne gabinety przechodzą. Mój który prowadził poprzednią ciąże jest ospały i mrukliwy, i właśnie mnie ,,zraził" poza tym w żadnym szpitalu to on nie pracuje. Teraz do prywatnego ze szpitala pójdę bo jak mam płacić to chociaż jakąś korzyść z tego będę mieć. Kurcze godzinę siedzę i brzuch już mnie boli :( ::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21.........2 6.5 -07.06.2011 palusia81...............29................3/5.06.2011.......k. Szczecina jonana..................25..................3.06.2011 trixi25..................25.................08.06.2011 kasiunia.................27................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28...............16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011 Anaid......................29............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011 Maglip....................21..................20.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski po weekendzie! U mnie też troszeczkę lepiej z mdłościami, w sobotę była tragedia. Wczoraj super,a dziś tak znośnie, oby tak dalej. Miałam iść dziś na dugie USG ,ale moja lekarka dziś jest bardzo zajęta i dopiero w czwartek.Stwierdzila,że jak nic złego się nie dzieje to te kilka dni możemy jeszcze poczekać. W środę rano za to mam wizytę u państwowego gina,żeby chociaż część badań mieć zrefundowanych. Ciekawa jestem jakie będę miała porównanie-prywatny a pańśtwowy.Bo ja chodze cały czas do prywatnego gina. Witam nowe Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
hej dziewczyny, ja wczoraj zaczelam 8 tydzien i tak naprawde po raz pierwszy czulam sie "jak w ciazy" :). Caly dzien mnie mdlilo, pobolewal brzuch i mialam nawet zaslabniecie, jak bylismy na obiedzie. Oczywiscie wywolalam male poruszenie w restauracji i wszyscy pytali czy juz mi lepiej, nawet zrezygnowalam z deseru, bo wszystko mi w gardle stawalo w poprzek. Poszlam do lozka o 21.00 i mam nadzieje, ze dzisiaj jakos przetrwam dzien. RokIzia witaj wsrod "czerwcowek" :) Na twoj zapytanie pochodze ze slaska cieszynskiego ale od 7 lat mieszkam w Londynie. Do mojego USG zostaly 2 tygodnie, a do szpitala na badania jeszcze mnie nie wzywali. Licze, ze bedzie to w tym tygodniu (taki tutaj maja system). Chodze panstwowo i prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21.........2 6.5 -07.06.2011 palusia81...............29................3/5.06.2011.... ...k. Szczecina jonana..................25..................3.06.2011 ........k. Leżajska trixi25..................25.................08.06.2011 kasiunia.................27................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28...............16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011 Anaid......................29............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011< br /> Maglip....................21..................20.06.2011< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A powiedzcie mi jak tam Wasza temperatura? Bo ja od ubieglego tygodnia zauważyłam,że mam podwyższoną (caly czas tak ok.37). ale niby to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×