Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

aganik temperatura podwyższona powinna być w 1 trymestrze. Z tym że mówimy o podstawowej temp ciała ( temp błon śluzowych) mierzonej po min 6godz śnie, przed wstaniem z łóżka mierzymy tym samym termometrem w pochwie, odbycie lub ustach (ale tutaj nie radzę bu trzeba w tym samym miejscu trzymać bo jest różnica temp). Temp powinna być taka jak w 2 fazie cyklu tzn po owulacji ( wiadomo może delikatnie się wahać). Temperatura mierzona pod pachą nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki mam pewnien problem.Okres spóźnia mi sie już 7 dni(a mam regularny) robiłam trzy testy ciążowe i na każdym pojawiała się bardzo cieniutka i blada druga kreseczka a po paru godzinach robił się wyraźna.Mam bardzo często zgagę, i tak jakby któtkie skurcze w dloe brzucha tak po bokach.Byłam dzisiaj na badaniu krwi wyniki będe miała wieczorem. Powiedzcie czy mogę być w ciąży???Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam:) ( a pisze w tym temacie dyskisji ponieważ na jakimś kalkulatorze wyliczyłam że jesli jestem w ciąży to przewidywany termin porody mam na 26.06.2011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka gratulacje ( 2 kreska jaka by nie była intensywna znaczy ciążę) a bóle brzucha są normalnym objawem na początku ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka gratulacje:) Na pewno wyniki beda dodatnie wiec sie ciesz:) Pozdrawiam wszystkie kobietki:) ::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21.........2 6.5 -07.06.2011 palusia81...............29................3/5.06.2011.... ...k. Szczecina jonana..................25..................3.06.2011 ........k. Leżajska trixi25..................25.................08.06.2011 kasiunia.................27................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28...............16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011 Anaid......................29............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011< br /> Maglip....................21..................20.06.2011... Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierpliwością na wynik krwi żeby mięć wszystko jasne.Powiem wam że na początku jak pomyślałam o tym że mogę byc w ciąży to troche mnie to dobilo, studia ,w tym roku praktyki no i praca(niestety nie jestem zarejestrowana ) ale teraz jak sobie pomyśle to w glębi serca się cieszę. Właśnie odebralam wyniki krwi TSH to badanie na obecność tarczycy bo kiedyś się leczyłam jak miałam z 10 lat. No i jestem troszke zmartwiona badanie robilam 21.10. a dzisaiaj odebrałam norma to 0.35-4.94 a mój wynik to 6.144. Boje się że to przez to testy mi tak wykazały i okres się zatrzymał, albo że faktycznie jestem w ciąży i dzidziusiowy może coś być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21.........2 6.5 -07.06.2011 palusia81...............29................3/5.06.2011.... ...k. Szczecina jonana..................25..................3.06.2011 ........k. Leżajska trixi25..................25.................08.06.2011 kasiunia.................27................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28...............16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011...Jastrzebie/Londyn Anaid......................29............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011< br /> Maglip....................21..................20.06.2011... Włocławek martolinka odzewij sie, co u ciebie po pobycie w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynko mi pierwsze testy 4 dni po terminie miesiączki i później wychodziły takie blade, że zastanawiałam się, czy w ogóle coś widzę. Dopiero tydzień później zrobiły się wyraźniejsze, choć i tak blade. To był 5 tydzień. Myślę, że jesteś w ciąży. A tarczyca chyba nie ma wpływu na test. Przynajmniej na testach nic takiego nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczak86
witam :) tak czytam i czytam ten temat ale jeszcze się nie wpisałam, wizyte u gin mam 29.10 tj w piątek. zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywnie :) z tego co sama wyliczylam jestem 6-7td. co do tarczycy to radze isc do endokrynologa, bo tarczyca odpowiada za hormony które w czasie ciąży sa bardzo ważne, ja jestem po usunięciu guzów tarczycy i przyjmuje hormony, jeżeli jesteś pod opieką endokrynologa i jesteś w ciąży to trzeba częściej tsh kontrolować także glowa do góry :) dopisuję się więć do czerwcówek terminu dokładnego nie znam ale uzupelnie w piątek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21.........2 6.5 -07.06.2011 palusia81...............29................3/5.06.2011.... ...k. Szczecina jonana..................25..................3.06.2011 ........k. Leżajska trixi25..................25.................08.06.2011 kasiunia.................27................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28...............16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011... Jastrzebie/Londyn Anaid......................29............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011...k. Kielc Maglip....................21..................20.06.2011... Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie! W końcu jestem w domku. Czuje się o niebo lepiej. Jak tylko przyjęli mnie na oddzial to podłączyli mi kroplówkę z witaminami. Pozniej czopki przeciwwymiotne i wrocilam do formy :) jako jedyna lezalam z takimi dolegliwosciami :P Zrobili mi tez usg i wyraznie widac główke, tłów i rączki :) nóżek jeszcze nie ma :) dzidziuś ma 2cm :D wielkolud ;) A! i nabawilam sie anemii :/ musze uzupelniac poziom zelaza w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21..................01.06.2011.......Gliwice palusia81...............29................3/5.06.2011.... ..k. Szczecina jonana..................25...................3.06.2011 ......k. Leżajska trixi25..................25..................08.06.2011 kasiunia.................27.................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28.................16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011... Jastrzebie/Londyn Anaid......................29..............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011. ....k. Kielc Maglip....................21..................20.06.2011..... Włocławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam :) sama zalozylam taki sam temat bo nie wiedzialam ze taki juz powstal ja jestem dzis w pelnym 7 tygodniu moge sie dopisac do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczak86
ja naszczęście nie mam mdłości, za to po każdym posilku mi się "odbija" :) mam nadzieję, że tak zostanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21..................01.06.2011..... ..Gliwice palusia81...............29................3/5.06.2011.... ..k. Szczecina jonana..................25...................3.06.2011 ......k. Leżajska trixi25..................25..................08.06.2011 kasiunia.................27.................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28.................16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011... Jastrzebie/Londyn Anaid......................29..............17-22.06.2011< br /> s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011. ....k. Kielc Maglip....................21..................20.06.2011.... . Włocławek panna_z_de ............24..................ok.13.06.2011 Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnika83- ja mam temp.37 caly czas : mam mdlosci lekkie juz od 2 tyg , nie sa bardzo uporczywe ale takie jakies niemile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie było mnie tu ponad tydzień a tu widzę takie zmiany! Byliśmy z mężem na zasłużonym wypoczynku w Makowie Podhalańskiem. Cudowne miejsce na oderwanie się od codzienności. Chętnie dopiszę się do tabelki. Nie wiem kto koordynuje ale tutaj wpiszę dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK:::::::::::::::::WIEK::::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21..................01.06.2011..... ..Gliwice palusia81...............29................3/5.06.2011.... ..k. Szczecina jonana..................25...................3.06.2011 ......k. Leżajska trixi25..................25..................08.06.2011 kasiunia.................27.................12.06.2011 MamusiaAgusia.........28.................16. 06.2011 aśka2010................31................15.06.2011 ziolka79..................31................11.06.2011...Jastrzebie/Londyn Anaid......................29..............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a........24............... .22.06.2011 Aguś85....................25.................27.06.2011. ....k. Kielc Maglip....................21..................20.06.2011.... . Włocławek panna_z_de ............24..................ok.13.06.2011 Niemcy Asia_Malina..........28..................6.06.2010.......... .Skawina/k.Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzis rano mialam pierwsze spotkanie z kibelkiem oko w oko ;) mimo ze mdlosci tylko czasami mam... o mojej ciazy jeszcze nikt poza mezem nie wie :D ale w pracy mam ubaw bo co chwila ktos sie pyta czy nie jestem w ciazy bo wyglada ze tak.. ze na buzi sie na ciaze zmienilam :D :D a ja narazie zaprzeczam ;) powiedzcie to na chlopca czy dziewczynke jak na twarzy widac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja jeszcze z kibelkiem nie spotkalam sie w oko w oko :D mam nadzieje ze tak zostanie nie wiem jak to jest ze widac po wygladzie ale slyszalam ze jak kobieta przybiera w pupie w nogach etc. to na dziewczynke :D u mnie tez prawie nikt nie wie :D za tydz wizyta u lekarza ;) do tej pory mialam gladziutka cere jak nigdy a wczoraj pojawil sie pryszcz :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mnie dziś dopadła chandra :-( T. jeszcze nie wrócił z pracy, siedzę sama bez pomysłu na wieczór... Cholerna jesień i zima!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja się czuję tragicznie. Pobolewa mnie brzuch, jak na miesiączkę i mdli mnie cholernie. Nic nie mogę jeść, bo boję się, że zwrócę. Jedynie wodę piję. Dzisiaj robiła test ciążowy moja koleżanka z pracy, będziemy rodziły w podobnym terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przez pol dnia do teraz pojawily sie takie bulgoczenia w brzuchu :D jak zawsze przed okresem mialam :D az sie wystarszylam bo wole jak sobie tam wszystko spokojnie jest :D aaa to fajnie z kolezanka moze sie na porodowce spotkacie :P a pogoda ? hmmm u mnie jest bardzo zimno :O nie lubie zimy ani zimna , choc do zimy jeszcze 2 miesiace a juz zimno jest :O co do mojego terminu porodu na 13 czerwca akurat wtedy sie moja babcia urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przez pol dnia do teraz pojawily sie takie bulgoczenia w brzuchu :D jak zawsze przed okresem mialam :D az sie wystarszylam bo wole jak sobie tam wszystko spokojnie jest :D aaa to fajnie z kolezanka moze sie na porodowce spotkacie :P a pogoda ? hmmm u mnie jest bardzo zimno :O nie lubie zimy ani zimna , choc do zimy jeszcze 2 miesiace a juz zimno jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana :) Czuje się jak nowo narodzona :) na razie czopków nie biorę-ale leżą w pogotowiu :P zaraz zwijam się do pracy z L4 i do szpitala z jednym świstkiem. Później na babskie pogaduchy do przyjaciółki :) Miłego dnia życzę drogie Panie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jednak tutaj nie zostane .Jak już wcześniej pisłam byłam wczoraj rano na krwi żeby miec pewność, tam Pani powiedziała żebym sobie o 19 zadzwonila to mi podają wynik no i dzwonie(odebrała jakaś strasznie jędzowata baba) i pytam i mi powiedziała tak:poniżej jeden dwadzieścia czyli poniżej 1,2.Sama juz nie wiem co się dzieje i okresu jak nie było tak nie ma no i te testy. Troszke się zdolowałam bo testy coś tam pokazywały:( Dzisiaj ide odebrać ten wynik ok godz 12 to chociaż go zobacze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak gratulację martolinka dobrze że już lepiej się czujesz a dzidziuś nóżki ma może ich po prostu nie widać i faktycznie wielki 2 cm wow panna_z_de gratki mi mdłości na razie odeszły w pierwszej ciązy wcale nie było asai_malina zazdroszczę odpoczynku i to jeszcze góry super. Ode mnie daleko ja mam 1h nad morze a góry zdecydowanie fajniejsze Mamusia Agusia współczuję rozmów z porcelaną jeszcze troszkę i miną nam te nieprzyjemne dolegliwości zacznie się 2 trymestr( no u mnie to 4 tyg jeszcze :) U mnie na buzi to może nie widać ale talię gubię pomału a cycki wielkie chyba znowu staniki muszę zmienić. Przez te balony koszulki mi się krótsze porobiły aganik oj te wahania nastroju czym się martwisz? anaid fajnie że koleżanka też w ciąży, a te pobolewania brzucha u mnie norma, w pracy się zaczyna a potem poleguję w domu bo tak ciągnie uważam że to nie jest normalne.Idę w czwartek do innego gina zobaczę co mi powie martolinka miłych ploteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się, że koleżanka jest w ciąży, bo starali się jakieś 2 lata i teraz pojawiła się gruba druga krecha. Ale sama nie wiem czy to dobry czas na jej ciążę. Ciągle narzekała na swojego męża i wspominała o rozwodzie. Zresztą długo już nie popracuje, jest na umowę o dzieło, więc nie wiem jak to jest prawnie. On też pracuje na czarno, nie mają mieszkania, no cóż, nie wiem. Teraz to już i tak za późno na płakanie. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a mnie mdlosci dalej sie trzymaja caly dzien , tragicznie sie czuje wcozraj jeszcze bol glowy,no i dzis córeczka kataru dostała ,oby to tylko katar nic wiecej , ale wnocy gorzej spi i jestem tez nei wyspana :( mam nadzieje ze juz niedlugo skoncza sie te mdlosci, ide pod koniec tygodnia robic badania morfologia toxoplazmoza itp, apo niedzieli do ginekologa , wiec pewnie tez juz bedzie cos widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×