Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ada ale wielce chcialy pomagac to niech pomagaja jest tam zalobnie i tyle aby bylo wsparcie to tez jest potrzebne dobre slowo usmiech i zapewnienie o tym ze bedzie ok widocznie one tego nie rozumieja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja mysle to maja sprawa ... na glownym forum nie bedzie zartow smiechow opisow o staranie sie bedzie wsparcie podtrzymywanie na duchu przeciez o to chodzilo prawda to w czym rzecz? nie bedzie niewlasciwych osob na niewlasciwym miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zachowaj swoje myśli dla siebie. Wychodzi na to,że każdą podejrzewasz a niby teraz jeszcze ze wszystkimi piszesz. c=Co to za podchody? Wniosek? jesteś fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaMała
nie mogę przejśc obok :( "wielce chcialy pomagac to niech pomagaja jest tam zalobnie i tyle aby bylo wsparcie to tez jest potrzebne dobre slowo usmiech i zapewnienie o tym ze bedzie ok widocznie one tego nie rozumieja ..." jest tam żałobnie teraz, bo umarło dziecko :( tak trudno ci to groszkowa zrozumieć? umarło kolejne dziecko :( masz rację, tam też chodzi o uśmiech (choć nie teraz, nie w chwili, gdy baskrzy pisała, ze ma pod sercem martwe dziecko), dobre słowo i zapewnienie, ze będzie ok. i teraz to ładnie delikatnie napisałaś tu. TU. ale tam delikatna niestety nie byłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przeciez pomagacie o co wam chodzi? Nam kiedys pomogl ktos wiec teraz pora na nas i na inne tak? Mamy druga czesc topiku z poziomem wyzej bo tam gdzie kobiety mysla o staraniach lub staraja sie ... tez zle no to nie rozumiem Was ... jesli ktos zacznie zartowac to bedziemy zartowac ... do tanga trzeba dwojga ... dziewczyny wczesniej nie mowily abym "przystopowala" smialy sie i zartowaly na maxa razem ze mna wiele razy na forum mnie nie bylo i tez dzialy sie rozne rzeczy wiec prosze spojrzec obiektywnie na cala sytuacje ... i pytam po co nadal ciagnac temat i rozdrapywac rany? temat zamkniety ... nie wchodze tam wiec dajcie juz spokoj ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaMała
groszkowa przeczytaj jeszcze raz, proszę: "wielce chcialy pomagac to niech pomagaja jest tam zalobnie i tyle aby bylo wsparcie to tez jest potrzebne dobre slowo usmiech i zapewnienie o tym ze bedzie ok widocznie one tego nie rozumieja ..." jest tam żałobnie teraz, bo umarło dziecko tak trudno ci to groszkowa zrozumieć? umarło kolejne dziecko masz rację, tam też chodzi o uśmiech (choć nie teraz, nie w chwili, gdy baskrzy pisała, ze ma pod sercem martwe dziecko), dobre słowo i zapewnienie, ze będzie ok. i teraz to ładnie delikatnie napisałaś tu. TU. ale tam delikatna niestety nie byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś wyjeżdżam na święta. Życzę wszystkim spokoju i nadziei a w Nowym Roku spełnienia tego jednego, najważniejszego marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka- Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, tak jak cały nadchodzący Nowy 2011 Rok upłyną Ci w szczęściu i radości :) :) :) Groszkowa odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdy z nieba, których nie dotkniecie! Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie! Radość, w życiu tak ciężkim i tragicznym. Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku! Wiary, która jest chwiejna jak wiatr za dmucha Szczęścia niewidzialnego oczyma ... Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników Wiem czego Wam mogę życzyć Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu. Która mija nas jak wiatr i czas lecący? Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył. Nie znających potencjału drzemiącego - cech ani negatywów. Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie? Właśnie takimi których kocham najbardziej! Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym, z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym! Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni ... Cóż ja będę mógła później do Was pienić? Gdy każdy z Was będzie ideałem. No bo chciałabym pisać, o dobru i złu w nas samych ... Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów, w postaci cech charakteru, Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha. Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne! Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego! Zdrowia by móc w nimi brnąć dobrego ducha wiary i myśli w dni 2011. DLA WAS I WASZYCH NAJBLIŻSZYCH ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! JUż po świętach. i tu też jestem pierwsza:) A gdzie Wy się podziewacie.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) ;) U mnie zimowo mrozno i bialo :) Ja tez mam urlop i do pracy dopiero 3 stycznia na druga zmiane takze pelne lenistwo :) choc juz rano z M bylismy w miescie bo mielismy pare spraw do zalatwienia :) A w domciu zawsze jest cos do zrobienia dzis np bede obcinala tate i M i jeszcze mam pare spraw do zrobienia ale do was bede oczywiscie zagladala :) Dla Wam moje Piekne ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecaj mi, że nigdy nie przestaniesz wierzyć. Że nie utracisz swojej nadziei, nawet jak inni ją będą chcieli zdeptać. Ile razy w Twoim życiu zdarzyło się coś, co graniczyło z cudem? Coś co nie potrafisz wytłumaczyć do dzisiaj? Obiecaj, że nadzieja w Twoim sercu nigdy nie umrze... Obiecaj mi, że nigdy nie przestaniesz całkowicie wierzyć ludziom, że zawsze znajdzie się ktoś w Twoim życiu komu zaufasz, mimo nawet tego, że wcześniej zaufałeś, nie tym co trzeba. Mimo wielu potknięć, znajdziesz ludzi obok których nie przejdziesz obojętnie, których nie zignorujesz. Obiecaj mi, że będziesz wytrwały. Wiem, że wiele razy upadniesz. Czasami będzie tak trudno, wszystko przestanie mieć sens. Coś co budowałeś latami, co było dla Ciebie tak ważne, nagle zaczyna się burzyć. Czasami zapłaczesz, ale uwierz mi, słońce znowu zaświeci... Obiecaj mi, że nie przestaniesz szukać. Swojego miejsca na ziemi i ludzi. Przyjdzie moment, w którym możesz poczuć się najsamotniejszym człowiekiem na tej ziemi, lub już tak się czułeś? Nigdy nie zamykaj się, na innych. Bo może właśnie Bóg Ci zesłał kogoś, kto będzie o Tobie zawsze pamiętał, ale go nie zauważysz, bo zbyt zamknąłeś się na świat? Obiecaj mi, że nie będziesz egoistą, który pragnie zrozumienia, ale nikomu go nie daje. Że w Twoim umyśle znajdzie się czas na przemyślenia i samokrytycyzm. Że nie będziesz myślał, tylko o sobie. Obiecaj mi to wszystko... i nigdy się nie załamuj! Cuda się zdarzają, a może już się zdarzyły, tylko ich nie dostrzegałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może coś się w brzusiu pozytywnego dzieje...:) a może po prostu Cię bolą jajniki ...kto wie :) ja obstawiam to pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga cieżko stwierdzić- gdy mi się udało to jajniki od owulacji bolały, piersi się zmieniły też od razu i ból brzucha miałam..ale czas pokaże co tam u Ciebie się kluje :) no a tamte panny to ładnie nawiedzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki i wszystko u mnie w porządku. Przynajmniej z tym nie będzie kłopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×