Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość antygroszek
madalena do czasu.Groszkowa zaraz sypnie swinskim kawalem jak to robila na topiku o ciazy obumarlej albo napisze jak to nie skacze po swoim groszku.fujjjjj.bleeeeeeeee.ochydztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko wczoraj rano dostalam okres i byl dosc mocny a dzisiaj juz niema tylko jakies tam plamienia a moja miesaczka zawsze trwa pelne 4 dni nic ide za pare dni do lekarza co to moze byc problemy hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
kochana a moze ty w ciazy jestes??moze to tylko plamienie.na poczastku ciazy zdazaja sie.zrob moze bete.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest 2 dzien dzien cyklu 2 cykle temu tez mialam takie dziwny okres ale nie robilam testu 13 stycznia ide do gina sam nie wem co to moze byc wczoraj ise ze mnie lało a dzis w sumie plamienia sorki ze tak właze na wasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
zrob test.to bardzo mozliwe ze jestes w ciazy .krwawiuenie moglo sie pojawic bo to czas miesiaczki a takie krotkie,to moze byc ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny... antygroszek- takich jak ty nienawidze! Wtrącasz się w rzeczy, o których nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede musiala poczekac do piątku bo do miasta mam kawalek a tu niema nigdzie blisko a jutro wolny dzien dzieki kochane za opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
z opisu w stopce wnioskuje ze dlugo sie juz starasz o malenstwo.wiec mocno trzymam za ciebie kciuki:) zrob test .zycze Ci dwoch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje no tak 3 rok sie zaczol mąż ma slabe nasienie za pare dni i dziemy sprawdzic czy sie cos poprawilo a ja ide na kontrole noi nie pokoi mnie ten okres zawsze mialam 4 dni a przed ostani cykl byl tez dosc dziwny ale same wiecie jak ktos sie tak dlugo stara to otpiera fakt ze moze to byc ciąza bo co mozlwe by to bylo zeby tyle trwal okres i zeby tak wygladał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
no i daj znac.bede tu specjalnie zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak chcecie przeczytajcie moj topic ja tez stracilam dziecko urodzilam drugie i ledwo uszlo z zyciem przeczytajcie moja historie na pewno dam wam nadzieje na dziecko ja szukalam jej tez u innych kobiet!! Podaje link do mojego topika http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4221978 jestem z wami wiec co znaczy stracic dziecko :((( ale jestem naszczescie szczeliwa mama WIARA CZYNI CUDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annas przeczytalam i bardzo sie wzruszylam jestes bardzo dzielna kobieta ... dajesz nam nadzieje jak wiele mam po stracie ktore nie poddaly sie i walczyly o swoje szczescie :) chwala wam za to ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Dziewczyny :) Dalej zdarza się pomarańczowo, ale jakby już mniej :) może te ohydztwa dadzą wreszcie ludziom spokój. Co dobrego u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) gosia co u nas? hmmmmm ... u mnie po staremu praca dom zalatwienia obiazki i tak w kolo na szczescie zdrowie jest i tj najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm za tydz juz bym rodzila a tu WIELKIE nic ... bol i smutek :( no ale trzeba to bedzie przezyc ... dobrze ze mam wsparcie w M w rodzinie w znajomych i Was bo inaczej to kiepsko by bylo :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś hehe ano jestem :D ech no cieżki ten styczeń ale damy rade dziewczynki a może wkrótce 2 kreski zobaczymy :) kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa wiem co czujesz ja miala bym termin za 11 dni ostateczny ale i 11 stycznia lekarz bral pod uwage przytulam cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×