Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :P marylka dziękuję za podanie linku :) Pozdrawiam Was bardzo gorąco :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek 👄 wieki całe !!!!!!!! No jasne że pamiętamy :D i nawet buziaki przesyłamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nerwusak, witaj u nas:D:D:D Katie ja łobuziak? My to chyba jestesmy dwa łobuziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj katie i marylka :) napiszcie mi co tu u Was tak w skrócie, ktorej sie udało itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dawno nie pisałam... Na tamtym forum widzę że nie ma już tych dziewczyn z którymi rozmawiałam! Weszłam tutaj a tu cała ekipa!! Chciałam Was pozdrowic i się pochwalic:) Będę miała dzidziusia:) Jak narazie wszystko jest dobrze i oby tak dalej!! Miłej soboty Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida gratulacje:) Dbaj o siebie i dzidziusia:) Moj dzisiaj od samego rana buszuje u mnie w brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że jest ruchliwy:) moja ciąża, w odróżnieniu do pierwszej nie była planowana i była zaskoczeniem! To dopiero 9 tc. Mam tylko nadzieje że tym razem maleństwo urodzi się o czasie i będzie zdrowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie 😘Ida gratulacje dbaj o maluszka i o Siebie:) prinzesska nie smutaj bo da sie wyczuc ze cos Cie trapi:( Kraqersik poglaskaj Boryska od kaffe cioc:) Milego dnia wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida bedzie dobrze zobaczysz, wiara czyni cuda:) Eterno poglaskalam Borysa od cioc, dal znak kopiniakiem, ze dziekuje;) Bierze mnie znow jakies przeziebienie, teraz te pogody sa okropne, raz slonce, raz pochmurno i duza roznica temeperatur. To juz moje 3 przeziebienie w ciazy, mam nadzieje, ze szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ostatnio mnie wzielo na gotowanie i dzisiaj robie kluski slaskie z sosem pieczarkowym, do tego kotlety z piersi z kurczaka z zoltym serem i surowka z czerwonej kapusty:) Znalazlam fajny przepis na necie na te kotlety, mam nadzieje, ze beda pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też melduje się na kaffe! Prinzesska - co to za smutki???/ Eterno, Krakersik - super że się odzywacie :) IDA - moje gratulacje!!! Będzie dobrze - nawet nie zakładaj innej opcji!!!! Słyszysz???? Dbaj o Maleństwo i o siebie. Ja już po sprzątaniu - ale się tego nazbierało. Cały tydzień żyłam czyms innym, więc sobota dzisiaj to koszmar. No ale pomalutku wygrzbuję się z zaległości. Oczywiście - byłam zajęta, bo jeździłam moim autkiem gdzie tylko się dalo :) Jestem iratem drogowym na raziee - jak określił mój mężuś.... Mam nadzieję, że z czasem będę lepiej jeździć.... :) Teraz robię obiadek - pyzy z truskawkami :) mniamm mniam. Zapraszam, kto ma ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis duszone ziemniaczki z sadzonym jajem i szpinakiem i obowiazkowo maslanka pyyyyyyyyycha obiad:) Wszyscy najedzeni jak bąki:) az sie chce polozyc na godzinke ale chyba sobie daruje bo wczoraj tez poszlam sie polozyc na godzinke i spalam 4:(a potem w nocy oczy jak sowa hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Ida gratuluje-czekamy na kolejny październikowy Cud👄 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Widze, ze malo kto tu zaglada. Moze to i dobrze z jednej strony, a z drugiej nie ma nawet z kim pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzeska wiem, jak to jest. Ja tez od razu wyczuwalam, ze @ przyjdzie. Czułam sie wtedy przez kilka dni przygnebiona i zalamana, ze znow sie nie udalo, a jak odpuscilam to pozniej sie mile rozczarowalam:) Wiec moze przestan liczyc te dni i zostaw wszystko w rekach Boga. Zycze Ci duzo szczescia i powodzenia, wkrotce musi sie udac. Tez sie zastanawaiam, co u Groszkowej, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dop wczoraj policzylam na kalendarzu ktory to dc bo nie wiedzialam kiedy mam okres dostac. Teraz to jestem wk...na maxa. Niem idiotka w urzedzie stanu zaczela wymyslac i dalej jej nie pasuja dokumenty. Teraz sobie wymyslila ze opocz pozwolenia na slub,chce rozwod z apostylla z Ministerstwa. Ona za kazdym razem gada co innego... Gdyby nie moj M to powiedzialabym jej pare slow prawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez jestem??
Aniolkowa Mama...????? nawet wiem kiedy zaszlam w ciaze.1 stycznia 2011 roku...po 17 dniach robilam test,negatywny...po 19-pozytywny. prosze nie wysmiejcie mnie ale ja to czulam ze jestem zanim test pokazal.cala soba calym sercem .fizycznie tez bo ten okropny bol brzucha przy zagniezdzeniu ,plamka krwi... pamietam dzien kiedy zaczelam plamic..po 25 dniach.ludzialam sie ze bedzie ok ze zdarza ,przeciez wszedzie tak pisze...do lek anwet nie szlam bo mieszkam w uk ,tu ciaze ratje sie od 3 mies. nie ma szans na inne potraktowanie. bylo mi tak ciezko kiedy zaczal sie ten potworny bol i miesiaczka obfita jak nigdy wczesniej.nie umiem nazwac uczucia jakie mnie wtedy ogarnelo... 3 dni pozniej zapalilam swiece w lazience,polozylam sie do wanny i pozegnalam sie z Aniolkiem..pewnie mnie wysmiejecie ale czulam ze musze tak zrobic..zeby umiec sie jakos zebrac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie was pytam :) Kobitki wlasnie dzis wyszlam ze szpitala i bardzo sie ciesze bo te 11 dni dalo mi w dupe tyle ile sie naogladalam i nasluchalam ze ho ho :O Na razie jest ok przebadali mnie skonsultowali ze specjalistami ustawili leczenie serducho bije dzidziol rosnie jest 8 i pol tyg :) Niestety jest to ciaza zagrozona wiec do konca mam L4 i mam byc pod stala opieka specjalistow. Obecnie mam duzo lezec odpoczywac nie stresowac sie i myslec pozytywnie :) Dziekuje za kciukasy i troske 👄 Ide lezec bo slaba jestem :O 3mam kciukasy za wszystkie ciezarowki i starajace sie oraz czekajace na II krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez jestem??
poplakalam sobie chyba z 3 godziny...lezac w wannie,zastanawiajac sie czemu ja...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................8..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny ludek
bardzo ci wspolczuje:( oczywiscie ze jestes aniolkowa mama :( wiem jak jest ci ciezko ale to kiedys minie. nigdy nie zapomnisz ale bedzie latwiej,zobaczysz.przytulam cie bardzo mocno .zajrzyj tutaj.zostawiam ci linka,bo po zachowaniu Groszkowej widze ze raczej nie znajdziesz tu zrozumienia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=36570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyz ja tez jestem???-Sciskam Cie goraco... bardzo bardzo mi przykro ze stracilas kruszynke ,przeciez wiek ciazy nie ma tu nic do rzeczy, w momencie pokazania sie dwoch kresek twoj swiat przestawia sie o 180 stopni wszystko nabiera sensu ,zaczynasz marzyc ,wyobrazac sobie siebie i dziecko i potem rozpacz znamy to wszystkie... Witaj Groszkowa dobrze ze juz jestes ze z wami wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez jestem??
Groszkowa to gratuluje ze z maluszkiem jest ok wszystko. Widzialas juz dzidziusia na usg??? dbaj o siebie..jeszcze 4 tyg i bedziesz miala 1 trymestr za soba:) to takie przerazajace ze tu jesli ciaza nie ma 12 tyg nie ratuja..:((((.................................moje dwie kolezanki stracily dzieci przez to. jedna w 5 tyg,kolejnej bralko tylko tygpdnia do 3 mies...blagala ich zeby cos zrobili. odeslali do domu i kazali czekac az poroni...dzieki Bogu zaszla w kolejna ciaze 3 mies pozniej.Obcenie jest w 4 mies, z dzidziusiem jest wszystko ok ale ona nadal bardzo to przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×