Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Katie witaj wsrod w a l e n i :D gg narazie w szczerym polu zreszta z oceanu ciezko nadawac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można alfabetem morsa ;) do Ciebie z tym zakładaniem gg to bardziej leniwiec pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
widze groniu że nie odchodzisz od forum, czyżby w obawie, że link sie ukaże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam sie czego bac jestem jaka jestem a jak ktos ma z tym problem to trudno jego sprawa ;) kanalami nie chodze i chodzic nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babice :) melduje sie słonica ;) byłam dzis na badaniu krwi, a ogólnie to juz mam dość, nie mogę powiedzieć że tam szłam bo sie kulałam ;) masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość checie dzieci a później
piszecie ze macie dość jakie z was matki beda po takich tekstach egoistki i tyle nie kobiety,matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 4 miesiącach leżenia i serii wyrzeczeń dla życia i dobra mojego dziecka, mam prawo napisać że mam dość, a że jestem już w terminie , więc moge rodzić w każdej chwili. Brak słów dla takich ocen. Co tam u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej a pogoda do bani tylko pada i pada ! :( właśnie jestem w drodze do koleżanki z dawnych lat zostało mi jeszcze jakieś 3-4 godziny bo takie korki są ,że szok to pewnie przez tą pogodę. Właśnie sobie siedzę w KFC w Fokus Park w Zielonej Górze muszę kupić jakiś prezent dla niej. No i oczywiście się przeziębiłam i mam katar Co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem nieprzytomna..śpię po 12 godzin. Zawsze byłam śpiochem ale teraz to aż wstyd. Dziś póki co u mnie nie pada ale i tak jest brzydko. hej marcelinko vel "słoniątko" ;) nie przejmuj się opiniami wszechwiedzących pomarańczy. Też musze przed 13 lipca zrobić krew i mocz ale ja jeszcze normalnie chodze :P jawa a co planujesz jej kupić? Nie daj się przeziębieniu :) przytulam mocnooo abi 👄 trzymam kciuki za usg :) napisz jak będziesz po ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Katie no właśnie nie wiem co mam jej kupić na razie czekam ,aż mi jedzenie na drogę spakują i ruszam na sklepy . No próbuję się nie dać biorę krople do nosa Otrivin i to wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)czy przyjmujecie jeszcze nowe forumowiczki??czy można sie do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrivin jest dobry oby Ci pomógł. To napisz jak już kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka witaj :) oczywiście że można się dołączyć ada 👄 hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Ja juz od 3. 30 nie spie :) synus sie gimnastykowal i mnie obudzil potem M wstawal do pracy po 5 wiec i ja wstalam pranie nastawilam potem powiesilam zjadlam sniadanie i ruszylam w miasto bo mialam troche zalatwien zrobilam z dobrych 5 km :) Po drodze wstapilam do sklepu i kupilam kolejne ubranka :) Potem powrot do domu obiad sprzatanko odpoczynek i czekanie na M :) Mamy w planach jeszcze jechac na wieksze zakupy ale obecnie leje :O do 24 mamy czas ;) Nie ma co sie przejmowac orange p i e r d o l a jak potluczone no ale tak to jest jak ma sie cos z rycerza ;) zakuta pale :p jawa udanych zakupow spotkania i zdrowiej Kochana zdrowiej :) Katie o Ty spiochu jeden :) moniczka22 witaj 🖐️ jasne ze mozesz sie przylaczyc :) napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
no tragedia wypadek na drodze jakiś 2 km od Zielonej . A dla mojej koleżanki kupiłam śliczną lampkę do nowego mieszkania bo mi mówiła jaką chce i że jej szuka i takiej nie może znaleźć.No więc ma i perfumy. Dla jej córeczki kupiłam takiego pluszaka przyciskasz i mówi alfabet , liczy itp. itd. witam Cię Moniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam takie ambitne plany- że po obiadku spacer no ale oczywiście leje.. Próbuję dojść do sobie i pije slabą kawę :) groszek własnie się zastanawialam gdzie się włóczysz :P jak Ci fajnie że czujesz już synka :) ja jeszcze nie czuję ruchów tzn od jakiegoś czasu czuje gilgotki wiec może to mój łobuz bo za nisko na jelita :) szalejesz z tymi ciuszkami :D ja jeszcze mam spoooro czasu :) a oprócz ciuszków kupiłaś juz coś? jawa ładnie się wykosztowałaś. A jakie perfumy? Sądze że bedzie zadowolona :) przynajmniej ja bym była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po dlugiej przerwie widze ze oczekiwanie na dzieciatka w pelni ciesze sie z wami ogromnie! Katie jestem na skype😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj eterno :) co u Ciebie? Katie juz troche rzeczy mam kolderke 2 rozki 2 kocyki posciel pieluchy tetrowe i franelowe recznik do kapieli kosmetyki dla dzidzi mase ubranek w rozm 56 62 68 i 74 oraz 80 :) Mojego dzidziola czulam juz w 16 tyg a konkretne ruchy od 20 tyg cudne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera przez te pomarańczowe oceny i wyzwiska aż strach coś napisać bo wszystko co się pisze to źle!! Moniczka witaj-nowych Koleżanek nigdy dosyć 🌼 Eterno myślami Cię chyba ściągłam wczoraj o Tobie myślałam i miałam nawet smsa pisać-fajnie,że się odezwałaś👄 Groszkowa zazdroszcze Wam tego szału zakupowego,szykowania,prania super uczucie oj mam nadzieje,że jeszcze go zaznam :P Katie zapraszam do Kaliszforni u nas obyło się bez deszczu i też troche z Dziatwą pospacerowaliśmy :) a kaw to wypiłam chyba dzisiaj ze 4 mniam mniam. Jawa taka Koleżanka to skarb :P Marcelina biust do góry i do przodu:) podoba mi się te Twoje babice :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Hey... U mnie nic nowego ..tzn czekam na @ i wiem i ze Bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem przez chwilę było dość ładnie wiec trochę pochodziłam :) a teraz oczywiście leje eterno 👄 groszek no to już trochę masz :) oj pojdzie kasy na maluszki :) Kasia :) to tylko pozazdrościć pogody. Też miałam ochotę na wiecej kaw ale się powstrzymałam :) prinzesska 👄 a co z ICSI? Będziecie próbować tylko naturalnie? A co z tym funduszem co kasy nie chce dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
caly czas probujemy naturalnie. Tak , maz szuka nowej pracy i wtedy zrezygnuje ze swego drogiego ubezpieczalnia i bede ubezpieczona na niego-wtedy jego kasa musi pokryc 50%kosztow. Mysle ze moze w nastepnym tyg , moze za dwa uda nam sie oddac krew do tych specjalnych badan immunologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska to trzymam kciuki żeby mąż znalazł pracę. Wszystko sie ułoży zobaczysz. Niestety życie daje Nam czasem w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie jak na razie bez zmian, deprecha dalej mnie nie odpuszcza. Malo spie z wiadomych przyczyn, jesc nie moge, schudlam juz 15kg. Mam nadzieje, ze to juz niedlugo potrwa, bo jak tak dalej bedzie, bede musiala odwiedzic chyba psychologa. Mala jest zdrowa, rosnie jak na drozdzach. Miala kolke, ale zmienilam jej mleko i teraz odpukac jest wszystko ok. Ma swoj czas na marudzenie od 21 do 24, a tak to poza tym jest spokojna. Teraz ja probuje uspic i husam ja w wozku. Pozdrawiam was kochane, trzymam dalej kciuki za wasze fasolki pod serduszkami, a dziewczynom, ktore sie staraja o dzidzie w dalszym ciagu kibicuje. Buziole cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Usg połówkowe wyszło dobrze. Już od dawna na 95 % wiedzieliśmy, że to chłopaczek, teraz się potwierdziło :) Ciągle jest o tydzień większy, niż wynika z terminu OM, ale to podobno nie znaczy jeszcze, że bedzie wielkoludem :) Hmm, też powoli robię się okrąglutka :) Taka moja uroda w ciąży - mam duuuuży brzuch. I już. Staram się rozsądnie odżywiać, ale zachciankom ulegam. Potem, kiedy się karmi piersią, trzeba sobie odmawiać całego mnóstwa rzeczy, więc korzystam, póki się da :) Trzymam się norm; a poza tym mój lekarz mówi, że większy problem to ciężarówki z obsesją kontrolowania wagi. Gneralnie: moja waga i mój problem :) Jak kogoś zżera frustracja albo zazdrość to już jego problem! Pozdrawiam was wszystkie serdecznie . I życzę dużo słońca (choć może bez upałów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×