Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje, mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! ❤️ **Aniołek - 15.04.2010r ❤️ ❤️ Marika - 05.06.2011r ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem,że życzenia spóżnione ale na prawdę nie miałam czasu na siedzenie przy kompie:( tak czy siak życzę Wesolych Świąt:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem , ale na wszystko ostatnio brak mi czasu. Teraz mamy etap przeziebień, z Małgosią musiałam wczoraj wieczorem jechac na pogotowie, bo miała ponad 40 stopni, angina, no i oczywiście antybiotyk. Izoluję Zuzke,żeby sie nie zaraziła, ale to trudne. Póki co jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. DAwno mnie nie było,ale jakoś tak głowy nie miałam do pisania. U mnie prawie nic nowego. Prawie,bo jesteśmy z mężem pod opieką poradni genetycznej w Łodzi. 2 tyg temu miałam pobraną krew na badanie mutacji V leiden. Pojutrze jedziemy na badanie kariotypów. był wolny termin akurat w termin porodu ;( Nikt nie chciał tego terminu,bo to piątek 13tego... Jeżeli ktoś chciałby kontakt do tej poradni to moje GG 10142635. BAdania są refundowane przez NFZ. Lekarka świetna- dr Agnieszka Gach. Jestem już po @. za tydzień bedzie 2 m-ce jak straciłam Oliwierka. Byłby już z nami na świecie.. Swięta byly tragiczne dla mnie.. Gin kazał nam czekać przynajmniej 3 m-ce ze staraniami, chcielibyśmy wcześniej,ale bez jego pomocy (mam problem z owulacją) raczej nic z tego nie bedzie. Moje pęcherzyki zamiast pękać, maleją i nie uwalnia sie komórka.Jak ostatnio zaszłam w ciąże z moim synkiem- monitorowaliśmy owulację i jak pecherzyk urósł tyle co trzeba miałam robiony zastrzyk z PREGNYLu. od 3do7 dnia cyklu brałam Clostilbegyt. Udało sie za drugim podejściem. TYm razem pewnie tak samo bedzie trzeba,ale jestem dobrej myśli.. Pozdrawiam WAS kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamo Oliwierka trzymam mocno kciuki by badanie wyszły dobre i byście jak najprędzej mogli rozpocząć starania o Maleństwo sercem jestem z Wami. Dzieś Gniewuś kończy miesiąc przez te 2 tyg wyrwane z życiorysu nawet nie wiem kiedy to zleciało,leloch z Niego wielki najlepiej śpi Mu się na rączkach u mnie albo u tatusia kołyska Go parzy,ale biadolić nie będe bo nocki przesypia pięknie budzi się około 1-2 i później po 5 w nocy karmie piersią w dzień dokarmiam butelką bo Mu mało ale za to moge wyjść i zostawić Go na jakiś czas bo i Ada i Oluś z butelki nie potrafili jeść także tyle z tego dobrego. Buziaki dla Mamusiek i Dzieciaczków i zdrówka dużo życzę dla chorowitków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo aniołka Oliwierka, trzymam kciuki i dopinguję Ci mocno!!! Ja juz po dwóch @ i sex bez zabezpieczeń - co ma byc to będzie... może jeszcze nam się uda:) Pozdrawiam reszte dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za Kciuki:) My z mężem też sie nie zabezpieczamy,bo uważamy,że jak Bóg pozwoli i sprawi,że moja owulacja sie "obudzi" i stanie sie cud. Alanja może bedziemy razem przeżywać ciąże :) mam nadzieje,że uda nam sie szybko i w tym samym czasie :) Całuje Was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,długo tu nie zaglądałam tak jakoś nieładnie wyszło...po świętach parę kilo więcej,mały remont kuchni i tyle u mnie. Alanja tez juz jestem po drugiej @ ale coś u mnie sie wszystko rozregulowało bo drugą @ miałam dopiero po 33 dniach od pierwszej,która przyszla po równo 28 od poronienia. W dodatku nie wiem jak to możliwe ale była bardziej bolesna i intensywna niż ta pierwsza ;-/ no ale cóż...nowy cykl nowe staranka :) Kasia G. Gniewuś ma już miesiąc?? jak ten czas szybko leci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, a co tu taka cisza? Monia wymienilam mojej Emmie smoczki na 4 i skonczyly sie placze :-) Nareszcie ! A kaszke wsuwa az jej sie uszy trzesa. Jutro dostanie pierwszy raz marchewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, moje @ regularne zobaczymy jaka będzie w tym miesiącu, bo ciązy się nie spodziewam:(:( Mamo aniolka Oliwierka, byloby fajnie razem przeżywać - mamy do trojkąta jeszcze Agate:):) - co ma byc to będzie.... Florka ale Ci zazdroszcze:) też chcę pisać o kaszkach i pierwszej marchewce ha ha ... Pozdrawiam wszystki dziewczynki i życze milego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja zobaczysz bedziesz jeszcze pisac o kupkach, smoczkach i marchewkach he he i bedziesz miala dosyc tego wstawania w nocy. Ja tez myslalam ze juz sie nigdy nie uda , a jednak sie udalo. Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja też sie nie spodziewam i wrzucam na luz. Wtedy kiedy się spodziewam to nic z tego nie wychodzi. Co ma być to będzie. Trzymam kciuki za nas trzy staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) 3mam za Was kciukasy!!! Kobitki glowy w gore piers do przodu posladki spiete majty w dol i nie dolowac sie tylko cieszyc sie z sexu i czekac na malenstwo ktore zamieszka pod Waszym serduchem :) Buzka 👄 Ja wykonczona bo Groch po 12 h w pracy a Gracjano tak marudny ze mada faka cholera bierze ida gorne zeby - jazda na maxa :O chodze jak zombi :) Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa ale mnie rozbawiłas tymi majtami w dół:):) tego się będę trzymać:) najwazniejsze,że psychicznie czuję ok...tak mi sie wydaje... miłego dnia dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa dzięki za zaprawienie nas do boju :) życze Ci żeby ta jazda z ząbkowaniem się szybko skończyła. Choć napewno wyglądasz słodko z workami pod oczkami ;) nie martw sie kazda mama jest piękna nawet jesli wydaje jej sie że wyglada jak zombi :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko popieram w 100% :):) maluszek mojej przyjaciolki, moja perełka ,ma też juz dwa ząbki:):) maluchy są takie kochane i nic nie jest w stanie tego zmienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pogoda super i kazdego dnia spacerujemy :) Nawet jak Gracjano jest marudny a za chwile strzeli banana to wymiekam :) rozesmiany fejs i 3 kasowniki tj to :) :D Aha teraz lipsami odpala motor trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D i cwiczy glos jak Pawarotti ;) oj wesolo jest wesolo :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leje od wczoraj i nawet na spacer nie mozemy wyjsc z Biedroneczka. Dzs udalo sie wyskoczyc do sklepu na chwile a i tak zmoklysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, jakie byly pierwsze objawy zabkowania u Gracjanka? Emma mi marudzi ostatnio i tak poplakuje. Malo spi w dzien, w nocy przesypia ale tez nie tak jak wczesniej , no i jest tez problem z zasypianiem a wczesniej spala jak suselek. . Przypuszczam ze mzoe zabki ida, bo sli sie bardzo ale dziaselka nie zaczerwienione i nic tam poki co nie widac. Moze te zabki w srodku siedza jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka zaczal zle spac w nocy i w dzien sporo marudzil dziaelka byly popuchniete i czerwone wszystko pchal do buzi duzo sie slinil czesciej byly kupki i luzniejsze pozniej pojawila sie krecha na dziaselku biala plamka i wychozily zabki :) w przeciegu 2 - 3 tyg 2 zabki teraz gorna jedynka juz wyszla czekamy na druga :) Aby ulzyc masowalam dziaselka szczoteczkami gryzakami smarowalam zelem :) Zycze duzo wytrwalosci i cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezylam kolki to i zabki jakos przezyjemy hehehe A dlugo to trwalo zanim ten zabek wyszedl? Czytalam ze cos kolo miesiaca nawet moze to trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo iiiiiiiiii
dziewczyny na bolesne ząbkowanie polecam dentinox - taki żel bez recepty za kilka złotych. Większości dzieci pomaga, a przynajmniej sporą ulgę przynosi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny co to już nie pijemy porannych kawusie? Zapraszam na inke z mlekiem :) Buziaki i miłego dnia życzę. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj KAsienka ja moge sie napic z |Toba ale inki z mlekiem na noc:) Ewka chora smarcze kaszle, jestesmy na antybiotyku od piatku i jak na razie mało pomógł, ciagle dycha i dycha. A poza tym ochrzcilicmy w koncu Ewunie w niedziele i niezle było bieganiny, a mineło tak szybko to wszystko. a jak Ty KOchana dajesz sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×