Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

jestem cierpliwa, ale do czasu. ci co mnie na kafe znaja dluzej, to wiedza:D skonczcie z tymi klamstwami, albo sie wkurwie, i zadzwonie do swojej bliskiej przyjaciolki, ktora jest policjantka i detektywem w kryminalnym w jednym. zatem jaka jest prawda, wyludzacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
to niech pani dzowni ...nie jestesmy jedna i ta sama osoba ....mozna to napewno udowodnic ..moja racje tez ..w tym wszytskim takze jesli chodiz o mnie to jestm pewna swego mała mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że akurat biedna mama to nie wyłudzacze. Jestem w stanie szbciej uwierzyć biednej mamie niż wyłudzaczowi, która sam sie skompromitowała. Mogę jedynie stwierdzić, że siedzę tu od dłuższego czasu i zauważyłam, że w przeciągu ostatniego miesiąca odkąd pojawił się topik wyłudzacza, pojawiły się również topiki z prośbą o pomoc(ciuszki, doładowania tel.) myślę, że to nie przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi- moowie teraz prawde najszczersza . weszlam na topik mamy, mysle sobie, kurde, dziewczyna biedna itd. i przypomnialam sobie o dwoch innych akcjach , zalozylam topik w ktorym mowie ze trzeba sobie pomagac itd. i chcialam pomoc, mialam taki zamiar. nie wymyslilam tam ani jednego maila, ani jednego nicka. z karta do tel nie mam nic wspolnego. nic, nie wyszedl mi podszyw i sie przyznaje do tego! bo wedlug mnie dziewczyna nie jest uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
guma orbit: a ja mysle ze nie ejstem prowodyrka powstawania takich topikow ..moze to jest jakis przypadek wlasnie ja sie soobiscie nie spotkalam z takim topikiem wczesniej a moj byl zalozony pod wplywem impulsu fajne laski jestescie prosi o meila wiec odrazu odpisalam i tak naprawde z nia mam umowe nie do podwazenia , oczekuje czegos ode mnie ale uratowala mi zycie w jakis sposob i nie zmaierzam jej zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Tak wyludzacze? Dziewczyna nie jest uczciwa? A niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o biedną mamę, to podobno sytuacja się wyjaśniła. Dziewczyna jest naprawde biedna i potzrebuje pomocy nie pomijając faktu, że skłamała. widać ,że nie boi się kiedy ją straszycie policją bo widocznie wie, że ma rację. Gorzej jest z wyłudzaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z nia popisalam maile. i co chwile, o ta pani mi doladuje. albo nie ta. ta nie moze, bo ma w orange. ta nie ma kasy na koncie ta to ta tamto. fakt, wsypalam sie sama z tym podszywem i glupio mi. szkoda mi tylko mojego topiku, w ktorym naprawde chcialam komus pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko fajne laski jesteście, Cudowna Wenus i Ostra moga potwierdzić to co napisałaś. Jeżeli masz z nimi naprawdę kontakt to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
no czego mam sie bac? mam maila mam rozmowy z kazdym kto mi pomoc proponowal nikt mi nie wmuwi ze chcialam kogos okrasc lub naciagnac , a jesli ktos chce cos odzyskac to uczciwie oddaje bez szemrania , gdybym ja miala pieniazki i byłoby mnie stac to te zbym pomogała dzieciom , mieszkam w takiej okolicy gdzie dzieci wychowuja sie na ulicy rodzice pija niestety takie srodowisko ale to nie znaczyz e i ja taka jestem moj syn ma normalny dom ...w którym najzwyczajnie sie poporstu nie przelewa z powodów innych niz alkoholizm czy lenistwo rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Przestan juz krecic. Mam nadzieje, ze los ci kiedys z nawiazka odda twoje zagranie na ludzkich uczuciach. Jezeli chodzi o mnie to na pewno nie pomoge juz nikomu nieznajomemu przez neta. Ciuchy ktore mialam wyslac oddam do charity shops, przynajmniej wiem, ze kwota z ich sprzedazy zasili fundacje pomagajace innym. Nie zaryzykuje w obecnej sytuacji wysylki z zagranicy pod niepewny adres. Przykro mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
guma orbit one to naokraglo potwierdzaja wenus to złota dziewczyna nie zwyzywala mnie nie powiedziala totalnie nic złego ...widac z ema ogromne serducho i jestem jej wdzieczna za cieple slowo i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna mama i wyludzacze nigdy nie napisałyście czegoś w jednej minucie a to sie często zdarza na kafe a wyIudzacze to podszyw hehehehe :D tylko on pisze w jednej minucie z biedna mama i prawdziwą wyludzacze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
koniec zabawy wyludzacze: bardzo dobrze ja jestem za i napisalam juz wczesniej aby nie bylo takich sytuacji pomagajcie tak gdzie widzicie krzywde na wlasne oczy ja sie zle pokierowalam poporstu ...przyznalam sie do bledu i juz nie moge sie dluzej tlumaczyc coraz to nowym osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
BIEDNA MAMO JAKOS DZIWNE ZE AKURAT TERAZ SIE ODEZ3ALAS!!!!!!!!!!!!!!! ????? NIEWIEM I MYSLE ZE TY I WYLUDZACZE TO NIE JEDNO ALE KURWA!!!! WEZ COS POWIEDZ!!!]SKORO OSTRA SIOSTRA A PAN BOG MI SWIADKIEM ZA TA DZIEWCZYNE GLOWSA RECZYLAM..... OLALA TEMAT GDZIE TYLKO JEJ ZDANIE BYLOBY WYROCZNIA CZEMU NIE NAPISZESZZ O "PANI ANECIE" JEST TO SMIESZNE JUZ SAMO "PANI ANETA"ITD ..??????? A WYLUDZACZE JEST JAKAS IDIOTKA PO CYTACIE Z KAFE TZN W ZAPODANYM LINKU - CO TY PIERDOLNIETA JESTSS?????? WJEBALAS SIE DZIEWCZYNO PO SAME USZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I WIECIE CO DOSC!!!!!!!!!!!!!!!! DFZIEWCZYNY JESLI MACIE COS CIEKAWEGO TO ZGLOSCIE SIE DO MNIE NA MAILA!!!!!!! NIE PODAM GO BO TO FIRMOWY ALE PODFAJCIE SWOJ POGADAMY POMYSLIMY ZYGAM JUZ TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
ojeeeeeejjjj dobrze wiec ja uciekam czekam na mail fajne laski jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
fajne laski - napisala kilka stron wczesniej ze ja naprawde przyszlam na spotkanie itp . potwierdzila co mogla napisac jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliksandra- trafne spostrzezenie, tez mialam je wlasnie poczynic;) moim zdaniem, bardzo prawdopodobne jest to, ze na kafe po prostu grasuje jakas szajka znajomych - wyłudzaczy, o czym pisala juz aliksandra... kazdy ma swoje role, rozne nicki, znaja rowniez swoje hasla do swoich czarnych nickow nawzajem i pisza w miare potrzeby. zakladaja paradoksalnie niewinne tematy, ktore maja zwieść kafeteriuszy (tak jak ten wyłudzacze). podejrzewam, ze ten proceder nie jest nowy, niestety, tylko teraz to bardziej wyplynelo, bo ludzie wyjatkowo zainteresowali sie topikiem biednej mamy. wystarczy, ze wpływów z takich wyłudzen maja pare stowek miesiecznie - zawsze stowka na łeba jest. a to jest pewnie mlodziez, malolaty. zreszta kto wie, czy tylko... moze to tez byc jedna osoba - i daje rade sama kreować to wszystko, wymyslac te klamstwa, pisac pod wieloma nickami i na pomaranczowo, ale jesli mam byc szczera - nie sadze. kto jest podejrzany? jak mawial Poirot - prawda jest najczesniej najbardziej widoczna, na wyciagniecie reki... pisalam juz o tym, kto jako pierwszy i najchetniej, najaktywniej udzielal sie na pierwszych stronach tego tematu. ocencie sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
pojawilam sie bo ja caly czas czytam topik i skoro widzialam ze kieruje do mnie Pani słowa i kaze napisac mail to sie odrazu odzywam nie chowam głowy w piasek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ,po moim spostrzeżeniu napisały w jednej minucie chyba że mają podział na role wspólniczki albo zrobiła to bardzo szybko możliwe to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ich kilka, tak jak mowilam, i pisza z roznych komputerow - a rownoczesnie maja polew (a teraz moze juz i stracha) na tlenie/gg:P umawiaja sie na kafe w podobnych porach, wieczorami - pewnie po odrobieniu lekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie............biedna mama a ja to calkiem dwie rozne osoby...... nawet nie wiecie jak mi glupio ze tak wpadlam z tamtym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma orbit- fajne laski to kolejny ich twór. dla zmylenia pomaranczowy. nie badz głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliksandra heh ,po moim spostrzeżeniu napisały w jednej minucie chyba że mają podział na role wspólniczki albo zrobiła to bardzo szybko możliwe to jest jedna osoba nie może napisać dwóch postów w tej samej minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×