Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tego topiku to ja

Do zrzucenia 40kg i wiecej

Polecane posty

autorko-u mnie to trudno nazwac cwiczeniem pol dnia za stolem, ale w dobrym towarzystwie to przynajmiej poliki od smiechu bola:) ja dzis sobie troszke odpuscilam bo sprubowalam ciasta(ten jablecznik z orzechami- mi osobiscie nie za bardzo smakowalo ale goscie chwalili, a moj m powiedzial ze po prostu mam za duzo w 4 literach, jak ktos lubi maslo orzechowe to polecam bo jest bardzo wyczuwalny smak) podsumowujac moj dzien to heh: kanapka z szynka i pomidorem miseczka zupy tajskiej z czerw soczewicy ryz+kurczak z warzywami w sosie cytrynowym kawalek ciasta i chyba z poltora litra kawy a na pewno 6lyzeczek cukru(slodze tylko kawe) pecherz pracuje intensywnie:) no ale od jutra cwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki ;-) od dzisiaj znowu ostra dieta - przynajmniej u mnie w koncu 20.10 coraz blizej.Dzisiaj na sniadanko 2 kromeczki z serkiem topionym i z pomidorkiem, posypany ziolami prowansalskimi dla smaku ;-) na drugie sniadanie planje zjesc to samo, a reszte napiszę pozniej. milego dnia Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wczoraj byłam na imprezie, zjadłam to co planowałam i to co miałam zjeśc. Mam nadzieje, że to zbytnio nie odbije się na mojej wadze;) Dzisiaj powrót do szarej rzeczywistości, może wieczorem fitness:) Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety od paru dni mam większy apetyt. Nie poddaje sie i nadal jem mało ale ciągle mam na coś ochotę a wcześniej tgo nie miałam. Jutro wybiorę się do apteki po apptrim moze bede miała po nim mniejszy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka Asia - sama czasem tak mam. Ale to są właśnie 'uroki' diety. Ciągnie nas na to co niestety nie możemy zjeśc :) Grunt to się nie poddawać :) jak Wam minąl dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie jak codzień, dzisiaj, wyćwiczyłam się na fitnesie. W planach mam jeszcze steper dzisiaj. Przede mną prawdziwy test w sobotę - urodziny siostrzeńca i wielka impreza rodzinna... Wczoraj założyłam spodnie, które były trochę opięte ostatnimi czasy, a teraz, idealnie leżą. Mimo, że się nie ważyłam, po ubraniach czuję większy luzik. Tak dalej i będzie super. Widzę,że sie jakaś pomarańczowa dzieciarnia rozbrykała na topiku. Proponuję nie zwracać uwagi na te nudne docinki, przynajmniej mogliby się postarać napisać coś konkretnego, bo te teksty tak nudą zalatują... No wiecie, ja przez te uwagi o słonicach to całą niedzielę ryczałam... I tu uwaga dla pomarańczowej dzieciarni , proszę wziąć teraz słownik wyrazów obcych i sprawdzić słowo ironia - słowo nie jest trudne, dacie sobie radę, ale czy zrozumiecie znaczenie????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja cały czas was czytam i codziennie zagladam do was ale przerwałam diete i nic nie pisze bo mi wstyd....:( zamierzam wrocic do dietki ale najpierw chce sie do niej przygotowac bo inaczej znowu mi nic nie wyjdzie.Powodzenia wam żyzcze:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przerwie zawsze można powrócić do diety, także listopadowa nie przejmuj się, ważne, że chcesz od nowa ją zacząć. I dobrze mówisz, najważniejsze to to, żeby się do diety przygotować, najbardziej psychicznie, bo co jak co ale to właśnie psychika odpowiada za nasze nawyki żywnieniowe. Także będę trzymać kciuki :) Może inne dziewczyny intensywnie ćwiczą i dlatego nie mają czasu na wpisy na kafe ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmnek007
Autorka Asia: jak narazie po apptrim jest dobrze,nie jem duzo,do slodyczy mnie nie ciagnie ale waga nie spada poki co tak szybko :( zobaczymy po miesiacu stosowania.Efektow uboczynch naszczescie nie mam, wiec jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głód mnie dopadł, już nie mogę sie doczekać śniadania:) Chyba zaraz pojde spac zeby nie czuć głodu. A jutro śmigam do apteki po apptrim mam nadzieję, ze po nim zmniejszy mi się apetyt, a do tego spacerek sobie urządzę bo do apteki mam 3km wiec w dwie strony będzie 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczyny. Ja mam już za sobą 6km spacerku z atrakcjami takimi jak deszcz i mały grad:) Poszłam do jednej apteki i pytam o apptrim oczuwiscie nie ma, farmaceutka zaczęła wydzwaniac do hurtowni nigdzie nie mają. Poszłam do drugiej apteki to samo z tym, ze tu farmaceutka wydzwaniała chyba do 8 hurtowni, nigdzie nie ma. Ostatnio na stanie w jednej hurtowni były w lato. Pani farmaceutka powiedziała mi, że preparaty na odchudzanie są tak jakby sezonowe i najwięcej jest ich w lato bo wtedy włąsnie ejst sezon odchudzania sie. Wychodzi na to, że zima nie ejst zesonem na odchudzanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jasminek nie będa miała tak łatwo jak ty z kupieniem tego preparatu. Poszukam jeszcze a jak nie to zostaje mi internet ale nie zbyt podoba mi się płacenie za przesyłkę 15 zł. Przeginają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) autorko--moze i jest cos z tym sezonowym odchudzaniem ale ja bym powiedziala ze nie lato a wiosna i lato:)bo wiadomo w zimie chodzimy naubierani, a latem wiadomo im mniej na sobie mamy tym nam jest lepiej:) ja kupilam dzis sobie l-karnityne pomocnika do cwiczen;)zobaczymy czy cos to pomoze wczoraj cwiczylam bardzo intensywnie az dzis nie moge sie schylac, bo miesnie brzucha odmawiaja i rece(a dokladnie pachy) sama nie wiem dlaczego bo pompek nie robilam, no ale to nic dzisiaj powtorka:) rozmawialam z kolega(fanem silowni) i dowiedzialam sie ze powinnam ograniczyc cwiczenia na brzuch a skupic sie na czyms co trwa dlugo i pracuja wszystkie miesnie(jak rower, bieganie, plywanie)dlaczego? bo wyrabiamy sobie miesnie i one dodatkowo jeszcze wypychaja nam tluszczyk, a zakladajac ze cwiczymy 3-4 razy w tyg z tego tylko 1 raz powinny byc poszczegolne partie miesni, bedziemy ladnie chudnac i ksztaltowac sobie sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Zaczynam od nowa odchudzanko i mam nadzieje że mnie spowrotem przygarniecie do siebie:) plis:) bo sama nie dam rady na pewno:( musze miec wsparcie...kogos kto opieprzy za podjadanie:) to jak?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listopadowa 82.=- pewnie ze mozesz do nas dołączyć na nowo ;) autorka Asia: u mnie bezproblemu mozna to dostac w aptekach,tzn apteki nie maja problemu z zamowieniem w hurtowni. Powiem Wam ze te tabletki jak je rano wąchałam strasznie nieprzyjemnie pachna pff ale są skoteczne bo nie ciągnie mnie do jedzienia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja popijam aquaslim, jest w saszetkach, wpuszczam sobie do wody mineralnej i tak go sączę przez pół dnia. Mam tą butelkę na siłowni jak ćwiczę, jego składem jest chrom, więc działa lepiej przy wysiłku fizycznym. Za dziesięć saszetek (jedna dziennie) zapłaciłam 16 zł. Wydatek nie duży, piłam go przez miesiąc chciałam trochę schudnąć w czerwcu przed urlopem, zleciałam 3 kg, a nie ćwiczyłam tak sporo jak teraz. Ja zaglądam tutaj kiedy mogę. Pracuję, popołudniami dom i te sprawy... obiad, pranie, prasowanie... zaglądam kiedy mogę, najczęściej jak mały śpi, bo przy nim trudno tak siedzieć na forum. Doszłam do wniosku, że od przyszłego tygodnia zacznę dietę kopenhaską, lepiej się czuję mając bata nad sobą. Teraz też staram się nie podjadać, ale ciężko, więc to chyba najlepsze wyjście w mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winifreda---a stosowalas ja wczesniej? przeszlam przez te diete i co prawda ladnie schudlam ale kg szybko wrocily(choc staralam sie ograniczac, nie tylko dlatego ze balam sie jojo, ale takze dlatego ze moj zoladek sie skurczyl i np wystarczaly mi 3-4 lyzki zupy, a o kanapce nie wspomne) i w sumie nie znam osoby ktora by po niej nie miala efektu jojo, nie mowie ze u ciebie bedzie to samo, ale moze warto zastanowic sie nad jaka inna dieta ja przytargalam swojego orbit do salonu i zaczynam maraton serialowo-wytrzymalosciowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam prawie 2 lata temu i schudłam sporo. Po niej tak szybko nie utyłam, nawet całkiem nieżle mi szło, ale to dlatego, że kontrolowałam co i ile jem. Nie łączyłam ze sobą pewnych składników np. miesa i ziemnaków, czy bułeczek z wędliną i przeliczałam zawartość kaloryczną starałam się nie jeść więcej niż 1500 - 1600 kcal dziennie. No ale później zaczęły się szkolenia w pracy i takie tam różne wyjazdy i zaczęło się powoli ale powracało. Mam zamiar trwać w efektach "podietowych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dzieci to sa madre ;-) mi dzisiaj dzien przebiegl bardzo dietetycznie, wiec jestem z siebie dumna;-) a Wy jak tam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winifeda: da dieta bardzo niszczy organizm, wiem bo moja ciocia po niej wyladowala w szpitalu pod kroplowką. Co prawda schudla na niej ale pozniej byl efekt jojo. Ja przez jakis czas tez pilam aquaslim, nawet go jeszcze nie skonczylam, w smaku nawet dosc, tylko ze mi ciezko jest wypic 1 wody dziennie.;( dlatego narazie odlozylam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram na slowniki
tak szczeze powiedziawszy to ja zamiast najpierw o nim przeczytac na forach to poszlam i go kupilam bo polecila mi go farmaceutka.Na forach internetowych nie wypowiadaja sie o nim pochlebnie.Ja nie moge Ci odpowiedziec na pytanie czy jest dobry bo za krotko go stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was. U mnie zaczęło się.... waga stoi. Nie myślałam, że ten moment tak szybko nstąpi. Przez miesiąc fajnie schudłam bo 7kg ale to pewnie była woda, któa mi zalegała w organizmie i teraz tłuszcze bedzie trudniej stracić. Ale oczywiście nie mam zamiaru sie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to szczęście, że w pierwszych 2 miesiącach schudłam z tłuszczu, wiem bo miałam robiony pomiar przed i po tych 2 miesiącach. Ostatnio moja waga także się zbuntowała i stała, ale teraz na szczęscie ruszyła. Byłam trochę załamana na początku, ale stwierdziłam, że nie ma sensu się zamartwiać bo przecież to nie jest nic dziwnego czy nienormalnego, czasem tak poprostu jest:) Także Asia nie zamartwiaj się bo przecież waga kiedyś ruszy:) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. Lecę na seriale. PS- już ćwiczyłam, więc niech mi nikt nie powie, że będę płaszczyć dupę przed telewizorem, przecież jakaś przyjemność od życia też mi się należy, prawda ;) Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×