Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość podlasie
ja w okolicach 10 czerwca byłam chyba jeszcze istniał sklepik ale nic dziwnego .textil go wykończył , jak w textilu za chyba nie całe 10zł staniki są ,a tam 20zł najtańszy i w górę . zuzanna mi się wydaje że to normalne , mnie też brzuch ciągnął do dołu , czasem coś zakłuje, a najgorsze był przewracanie z boku na plecy w łóżku . ale jeśli cię coś nie pokoi lepiej biegnij do lekarza ,zawsze będziesz spokojniejsza:-) dziś na mieście widziałam kilka ciężarówek , i śmieję się dla męża że ja już nie pamiętam jak to jest w ciąży , mieć ogromy brzuch i wogóle czekać porodu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
mi też się wydaje, że ten ból to normalne przy końcówce ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zawsze dodzwaniałam sie bez problemu :) A o której dzwoniłaś ? Bo teraz rejestracja po godz. 18-stej oprócz tych w których przyjmuje (chyba podziedziałek i czwartek - zawsze mi się myli z wtorkiem :) ) Jeśli rodzinna wporząttku to wypisze. Ten ból to normalne, też tak miałam. Rozciągają się mięśnie i wszystko przygotowuje się do porodu. Dzidziuś coraz mocniej naciska. Colina a stosujesz jakieś środki typu ispumisan, infakol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam w poniedziałek po południu i we wtorek rano więc to chyba dlatego. poszłam do rodzinnej i wypisała :) jutro idę na oddział niech już coś mi robią żeby szybciej wyszedł bo to już10 dni po terminie. chciałabym już zobaczyć maleństwo i się upewnić że wszystko z nim ok. że jest cały, zdrowy i śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
karyn moją małą ominęły kolki :) Jest naprawdę grzeczna, ostatnio nawet na szczepieniu nie płakała. Przedwczoraj wyszedł jej pierwszy ząbek. Nie spodziewałam się tak wcześnie. Ma 4,5 m-ca. Wielka radość jak zobaczyłam :) ania na pewno z maluszkiem wszystko jest ok, będzie fajniutki i zdrowy :) Spodobało mu się w brzuszku, ale już niedługo... Też pamiętam jak z niecierpliwością czekałam na swoją dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
dziewczyny powiedzcie mi czy jak się idzie do gina na kontrol to każdy ginek przypisuje tabletki antykoncepcyjne na ustabilizowanie okresu po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam przepisywanych żadnych tabletek anty na uregulowanie okresu. P. doktor nie wspominała o żadnych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mam takie dość intymne pytanie, chodzi mi o golenie krocza przed porodem a właściwie o to czy całkiem "do naga" golić? bo jak tu już czytałam położna nie zawsze może miec czas na takie zajęcie więc zatrudnię do tego męża :) i tak ostatnio się zastanawialiśmy nad tą kwestią czy golić wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
mnie mąż golił swoją maszynką do golenia i najpierw tym czymś odkładanym co baki się podcina , a potem "pucował" do łysa tym co brodę się goli :-) tak też do ginka chodziłam i wtedy nie swędzą włoski jak odrastają . także daj pole do popisu dla męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future_mom
mam do oddania kropelki sab simplex na wzdęcia i kolki - prawie cała buteleczka. mój młody już wyrósł z tych przypadłości, a krople sa naprawde zarąbiste i pomagają jak nic innego, zresztą looknijcie sobie w necie. jeśli któraś jest zainteresowana, to kontakt na gg 3625782.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nareszcie się doczekałam!!! było baaardzo ciężko, ale się udało Łukasz przyszedł na świat 27.07 o g.21 waga 3750 i 57cm. dopiero dziś wróciliśmy do domku bo mały miał wysoką żółtaczkę a z tym goleniem to nie trzeba tak na zero położna po zbadała i stwierdziła że jestem wystarczająco "podgolona" wystarczy skrócić włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
ania a do kogo chodziłaś w ciąży?i kto odbierał poród? no i gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży chodziłam do Kowalczyk, a poród odbierał Madejski polecam wszystkim pana doktora ma super podejście do pacjentki. a poród nie był łatwy bo i dzieciątko duże i bule po kroplówce takie że "żegnaj rozum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Gratulacje Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
ania jak ja ci zazdroszczę że Madejski odbierał poród . ja nie mam takiego szczęścia do niego , mój poród padł na innego ginekologa i nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ania gratulacje kawał chłopa:-) no i fajnie że jesteś mimo ciężkiego porodu zadowolona z obsługi medycznej szpitala :-) ja chyba tak jak aśkaaa nie mam szczęścia do swego lekarza -Madejskiego , bo tez inny się trafił przy porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika20
cześć . Tak patrzę że chyba wszystkie jesteście juz rozpakowane,więc jakieś doświadczenia związane z ginekologami macie.Czy możecie mi poradzić kogoś kompetentnego ,zarazem miłego ginekologa?Może być prywatnie , chociaż państwowo też może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
hej gdzie jesteście? colina zuza podlasie ania zaglądajcie trochę tutaj bo nudno się robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Hej, ładna pogoda to i w kompa się nie zagląda :) Dominika ja mogę polecić Tobie dr Śliwko i Madejskiego. Tych znam. Dla mnie ok. Madejski bardziej wyluzowany, dowcipny. Śliwko poważniejszy. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
cześć. fakt coś pouciekało dużo dziewczyn ,jesienią albo zimą pewnie wrócą jak nie będzie pogody :-) dominika ,tak jak colina pisała MAdejski bardziej wyluzowany a śliwko poważniejszy , ale obaj są ok . chyba jeszcze Brzostek jest kompetentny i dba o swoje pacjentki . nie wiem ,mi siostra poleciła Madejskiego bo jest jego pacjentka od kilku lat i odbierał jej poród ,i na razie jej nie podpadł :-) a póki co ja tez jestem zadowolona. a o reszcie nie napiszę recenzji ,bo nie mam dobrych :-) ale ogólnie , to jak sama nie przekonasz się na kompetencji danego lekarza to się nie dowiesz:-) także powodzenia w odkrywaniu dobrego lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak mam wolną chwilę i maleństwo śpi to i ja kładę się choć na chwile :) Madejski bardzo wyluzowany i potrafi rozładować napięcie w stresowych sytuacjach. podczas porodu żarty go się trzymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ania na początku też marzyłam żeby mała zasnęła , a teraz to już chyba mimo wstawania w nocy jestem wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
podczas porodu to się jego trzymają żarty bo to nie on rodził :-P zresztą tak jak każdy facet myśli że poród to pikuś . żeby to faceci musieli rodzić , to świat dawno by wyginął jak dinozaury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno tu nie zaglądałam, mam pytanie do was czy w bielsku jest poradnia rechabilitacyjna dla dzieci?? Chodzi o napięcie mięśniowe, jest tu w bielsku jakaś rechabilitantka?? Najlepiej żeby przyjmowała na nfz.Z góry Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 31.07 urodziłam dziewczynkę 2700, 52cm, od środy jestem w domu ale jakoś nie miałam jak usiąść przy kompie. W skrócie 31.07 około 8 rano zaczęły odchodzić mi wody więc zapakowaliśmy z mężem torbę do samochodu i pojechaliśmy na porodówkę. Tam oczywiście lewatywa i golenie. Personel bardzo miły i pomocny. Około 14 zaczęły się konkretniejsze bóle. Wtedy położna zaproponowała mi siedzenie pod prysznicem i pomagało jednak długo nie wolno siedzieć więc wróciłam do łóżka. Chodzić nie dałam rady bo wtedy odzywał mi się dodatkowo ból w krzyżu. Przed 20 podłączono mi kroplówkę bo już miałam skurcze parte które jakby się uspokajały, a o 20.35 przyszła na świat Agnieszka :) Trafiłam na super położną która odbierała poród. Wogóle co do personelu przy porodzie nie miałam zastrzeżeń. Lekarzem dyżurującym był ordynator. Niestety nie obeszło się bez nacinania krocza. Ale z każdym dniem jest coraz lepiej :) Podczas pobytu w szpitalu trafiła mi się tylko jedna niemiła położna na nocnej zmianie. Tak poza tym panie były miłe, pomocne i w razie wątpliwości zawsze wszystko wyjaśniały. Narazie to tyle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może któraś wie co jeść żeby maluszek częściej robił kupę? bo u nas jedna czasem dwie bardzo wymęczone w ciągu dnia. maleństwo napina się i wykręca aż szkoda patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
gratulacje zuza.dziś właśnie o tobie myślałam że jeszcze ty czekasz na swoje maleństwo. co do położnej tej wrednej ( a może to była pielęgniarka -taka blondynka krótko ścięta?) ania jak karmisz piersią to nawet do 12 dziennie ponoć maja być kupki , czyli chyba po każdym karmieniu. jak sztucznym to nasz pediatra mówi że 1 na dobę lub dwa dni. jeść jabłka lub sok jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje zuza !!! niech zdrowo rośnie maleństwo. karmie piersią dlatego mnie niepokoi że tylko dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ania może i zadużo napisałam że powinno dziecko robić kup, ale gdzie tak czytałam . więc poszukałam trochę mądrości na ten temat :-) Kupka niemowlęcia karmionego piersią Zwykle są to dwa do czterech wypróżnień w ciągu doby. Powinny one mieć żółte zabarwienie i wyglądem przypominać średnio ścięta jajecznicę. W kupce mogą pojawić się niewielkie grudki oraz pasemka śluzu. Kupka może mieć lekko kwaśny zapach. Czasem zawartość pieluszki będzie imponująca i pielucha sobie z nią nie poradzi, a innym razem będzie to malutka kupka. Może się zdarzyć też, że maluch nie zrobi kupki wcale nawet przez kilka dni. Jest to związane z tym, że mleko matki jest doskonale i można by powiedzieć w całości przyswajalne. Jednak gdyby osesek był niespokojny, miał wzdęty brzuszek i mały apetyt, zgłoś się z nim do pediatry. Mam pytanko odnośnie chrzcin. Szukam restauracji tak na 40 osób . Macie jakieś typy sprawdzone ? Chętnie wezmę pod uwagę wasze sugestie,żeby nie wyszło że zapłacę a jeść nie będzie co :-) Myślę o Iwonce najpoważniej jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też martwią mnie kupki mojej małej. Już idzie 4 dzień kiedy nic nie zrobiła. Rozmawiałam z pediatrą i mam się tym nie martwić bo brzuszek jest miękki i mała ma apetyt, a poza tym dużo sika. Ale wiadomo że i tak się myśli że coś jest nie tak. Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×