Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

witam w sobotni poranek:) Susi jak remont? sąsiedzi sie uspokoili? marcelinko, ucałowania dla Ciebie, trzymaj sie dalej tak dzielnie! Asiu dzisiaj porobię zdjęcia i postanowiłam z mężem, że jak juz mam to robić, to zrobimy paczki i wystawimy na allegro, wyślę Ci linka jak już będzie to gotowe. Xnulax- naklejki to super pomysł, Oskar też ma ich dużo w pokoju, można znaleźć jakieś fajne dla niemowlaka i ozdobić kącik nad łóżeczkiem, może też pomyśl nad jakąś fajną lampką nad łóżeczko? my mamy taką http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90010877 ja na spacer wychodziłam 2 razy dziennie ( była wiosna) a teraz planuje więcej czasu spędzać na dworze, mam działkę, więc lato spędzimy tam, myslę, ze jak tylko pogoda dopisze to nie ma co siedzieć w dusznym mieszkaniu tylko siedzieć w cieniu gdzieś pod drzewkiem:) monia ja kiepska jestem w prezentach, ale może jakiś wypad gdzieś na noc jest niezłym pomysłem, zwłaszcza teraz przed narodzinami bo potem prędko nie pozwolicie sobie na takie intymności:) eliose nieźle kombinujesz z tym mieszkaniem, 3mam kciuki żeby Wam sie udało. co do ruchów, to ja ostatnio miałam 2 dni spokojniejsze i juz sie denerwowałam, musiałam Nince pukać żeby sie odezwała, za to od wczoraj Ona chyba w ogóle nie śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Monisiu ja też obstawiam, że wypad gdzieś na np. 2 dni to super pomysł. Ten wiatr mnie normalnie zdmuchuje :D masakra. Trochę mnie przewiało, mam zapchane zatoki, gardło mnie boli i lekki kaszel. Trochę zaczęły mi dokuczać nerki i niestety porobiły mi się kamienie. Pójdę po skierowanie do urologa na cito z usg by zobaczyć co się tam dzieje. Alex śliczna ta lampka kiedyś też miałam w zamyśle ją kupić ale zapomniałam :D Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja już sobie wybrałam taką lampkę : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00097097 moja przyjaciółka mi obiecała w prezencie:) tak myślę, żeby na środek rzucić jakaś królewnę, na bokach jakieś motylki i kwiatki, a pod królewną tak myślałam żeby zrobić napis z imienia. Chciałam kupić taką szeroką taśmę w pasmanterii i na nią nakleić litery z papierniczego i przyczepić do ściany :) Moja wizja artystyczna:) Tak sobie myślę, że po tym okresie kiedy niunia musi być w domu, to tak myślę, że będę z nią wychodzić jak będzie ciepło raz rano tak do 11stej, a później tak po 17stej jak już słońca nie będzie. Monia, ja dwa lata temu zaprosiłam M na urodzinki do hotelu (to była niespodzianka) zamówiłam torta, prezent a poza tym mogliśmy do bólu korzystać z sauny, jacuzzi, basenu, pokój ustroiłam balonikami, wstążeczkami. Później poszliśmy na imprezkę. Był pod takim wrażeniem, że po raz pierwszy widziałam łzy w jego oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wybrałam się do sklepu po deskę do prasowania i ledwo z nią przylazłam. :) Pełno piachu w buzi, buzia cała czarna. No, ale może w końcu nie będę się wściekać na widok prania do prasowania:D Byłam też w ciucholandzie, dorwałam szlafroczek. Nawet fajny. Stwierdziłam, że na raz nie ma sensu kupować nowego, bo jak się upaprze we krwi czy coś to nie szkoda mi będzie go wyrzucić. W domu mam taki gruby, ale i tak rzadko w nim chodzę. Ewentualnie później będzie można go przekazać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ta lampka też cudna :) A Twoja wizja artystyczna faktycznie niezła :) Co do prezentu to bardzo fajny pomysł z tym hotelem i niespodziankami. Ja mam o tyle kiepsko, że mój Mąż ma urodziny w... Sylwestra.. :o i co chcę świętować jego urodziny, to i tak czuję jakbyśmy bardziej świętowali nowy rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, też sobie moment wybrał:D ale za to ma huczne urodzinki, z fajerwerkami itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dzieweczki:)Pokoik zrobiony:)wysyłam fotki:)w czerwcu dojdzie komódka i łóżeczko takze miejsca na styk:)Olo pracował do 4 rano:)jakos spac nie mogłam w nocy,ale dzisiaj zasne jak dziecko:)Buziaki miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiu :) Ślicznie zrobiony pokoik... :) Olo musiała się trochę natrudzić :D Ale Wyszło cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki :) Asiu jestem pod wrażeniem pokoiku!:) pięknie... Alex, dlaczego się załamałaś?? Śliczny masz brzuś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu masz przepiękny ten brzuszek!! Normalnie nie mogę się napatrzeć!! :D i nie załamuj się tylko ciesz się takim szczęściem :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, klawy brzusio:) aaaa, całkiem nieźle. brzuchol też już całkiem spory.:) jutro wizyta u lekarza. po tym jak sobie przytachałam deskę do prasowania mam lekkie skurcze, ale jakoś daję radę. chyba mnie przewiało, bo tak mnie strasznie głowa bolała, że nie mogłam sobie dać rady wczoraj. dzisiaj byłam u rodziców na obiadku:) schabowy mojej mamuśki, to normalnie poezja:) zżarłam pół blachy ciasta i pojechałam do domu :D dzisiaj przyjechał Marecki, więc w końcu się wyśpię, bo bez niego jakoś nie umiem:) przewalam się z boku na bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Aniu oczywiście daj koniecznie znać, co powiedział ciekawego lekarz. Ja przez weekend dosłownie leniuchowałam :) W sobotę przyjechał mój tata, zjedliśmy razem obiadek i było super, a tak poza tym to naprawdę nic nie robiłam :) Należy mi się chyba po całym tygodniu :P Ale tak szczerze powiedziawszy zaczęły mnie męczyć podróże do pracy. Ciekawe, ile jeszcze wytrzymam :) Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) wcale Ci się, nie dziwię:) dla mnie wyjście do sklepu to wyprawa. zajdę i jestem zsapana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jak tam po weekendzie? Asiu ślicznie zrobiony pokoik, Twój mąż musiał się nieźle napracować, ale efekt pierwsza klasa;) Alex masz śliczny brzuszek i nie ma tu się co załamywać, pięknie rośnie:D Aniu daj koniecznie znać jak będziesz już po wizycie, ja mam w środę i już nie mogę się doczekać:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lipcóweczki:) Mogę dołączyć do Waszego grona? Termin mam na 23 lipca i spodziewam się Bartusia. Mam już 2,5 letnią córeczkę Zosię, także bardzo się cieszymy z mężem, że teraz dla odmiany będzie chłopczyk:) JAk na razie ciąża przebiega bez problemu (poza tym ze na początku miałam kilka infekcji zatok i gardła z dość wysoką gorączką). Obawiam się trochę skrócenia szyjki, bo w pierwszej ciąży od 30 tyg miałam już skróconą -chyba 24 mm, a z tego co mówił lekarz skoro w 1 ciąży się wcześniej skróciła, to w drugiej tym szybciej może to nastąpić, bo jest już osłabiona. Aha i jeszcze wstrętna zgaga, która nie daje mi nawet spać:( w ogóle ze zgagą miałam już przed ciążą problemy, także teraz jest MASAKRA:/ pozdrawiam brzusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, u mnie wszystko ok. Dzis mam wolny dzien na leniuchowanie. Na obiadek pierogi wiec malo roboty :) Asia pokoik bardzo fajny ja tez juz za chwilke bede remontowac sypialnie i kuchnie :) Alex masz super brzuszek, nie wiem jak Ty ale ja to niemoglam sie doczekac az mi urosnie brzuch i bede mogla sie nim cieszyc. Mam troszke mniejszy no ale wszystko przedemna :) XanulaX Napisz jak bedziesz po wizycie, trzymam kciuki :) Pozdrawiam Was Miledo Dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....Dz.....Szczecin......Wer onika monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WIEK ..TERMIN...PŁEĆ...MIASTO..........IMIĘ kate1238.........25....03.07....CH....małopolskie....... Igor alex81.............30....08.07.... D.....ok. Gliwic........Nina agata_85.........26....10.07....CH... Rybnik............Michał XanulaX...........27....12.07....Dz.....Szczecin......Wer onika monada2003......30....13.07....D.....łódzkie........... .. susi1978.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kochane! ;-* Ja weekend miałam dość fajny. Mój brat miał w sobotę bierzmowanie ;) po bierzmowaniu zrobiliśmy sobie grilla i tak się objadłam, ze kolejny kilogram na plusie. Łącznie mam już 7 kilo więcej :-D szok.. a gdzie tu do końca ;-) oprócz tego cały weekend był słoneczny, więc się troszkę opalałam no i w końcu jakichś kolorków dostałam ;-) Asiu - pokoik rewelacja! ;-) bardzo mi się podoba ;-)) Alex - brzusio prześliczny ;-) ja myślałam, że mam duży, ale przy Twoim to maleńki jest :-/ takim cudnym brzuszkiem jak Twój to nie pozostaje nic innego jak się chwalić ;-* aniu - daj znać jak po wizycie ;) ja swoja mam w czwartek i ciekawe czy okaże się czy mam coś z tym pęcherzem bo jednak w dalszym ciągu coś mnie tam boli ;-/ no i prawdopodobnie będę miała pobieraną krew, czego nie znoszę ;-/ pozdrawiam ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje mamuśki:) Byłam u lekarza. Z szyjką OK. Dalej mam brać luteinę, no-spe i magnez, dalej zwolnienie, następna wizyta za 4 tygodnie. mam też na następną wizytę zrobić mocz i krew. a poza tym to mierzył mi centymetrem brzuch, chyba wysokość macicy?? powiedział, że jak mnie nerki nie bolą to nie ma sensu robić USG.:) na razie nie bolą, ale jak znowu dostanę takich bóli to chyba go uduszę gołymi nogami :D wynik glukozy dobry:) babababum ja chętnie oddam krew za Ciebie, uwielbiam pobieranie krwi:) To teraz ja czekam na Wasze relacje z wizyt kochane me.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, a na wadze mam 8kg na + aż byłam pod wrażeniem jak stanęłam na wadze:D od ostatniej wizyty 5kg uuuu czadersko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX Super ze u Ciebie wszystko ok, a waga sie nie przejmuj bedziemy pozniej cwiczyc i wrocimy do formy hihihi Jaka ja od wczoraj chodze głodna co chwile cos jem i jem masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooop, Marek mnie pewnie wygna na ajrobik :D jedz, jedz, przynajmniej nie będę osamotniona z wagą i apetytem ;D ostatnio robiłam naleśniki z nutellą:) a później co chwilę dłubałam łyżeczką w słoiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno 3 trymest to największy przyrost wagi, i chyba coś w tym jest:D no a poza tym dzidek coraz większy, więcej wód płodowych, macica...i się tego nazbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×