Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Vivian świetny pomysł z imieniem Antosia, Twoja córka kiedyś Ci podziękuje że nie nazwałaś jej Julka albo Zuzia, nie wiem jak u was ale u mnie w okolicy dziewczynki mają niemalże wyłącznie na imię Julka, Zuzia, normalnie zatrzęsienie :) i tak już od jakichś 2 lat. Na mojej ulicy jest 2 małe julki i jedna zuzia a nieco dalej kolejne 2 zuzie, w sąsiedztwie mojej siostry mieszka 3 julki, a w sąsiedztwie drugiej siostry jedna zuzia, poza tym 3 moje koleżanki mają Julkę . często słyszę imię Maja (majka) no i jeszcze Martynka i Natalka, przez to nieustanne "echo" stały się dla mnie imionami zakazanymi. Oczywiście pozdrowienia dla mam które mają bądź będą miały dzieci o tym imieniu. Każdy ma inne upodobania prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Naszą córeczkę nazwiemy Lena. Wiem, że teraz te imię robi się coraz bardziej popularne ale nam się już dawno podobało i nadal podoba :) Wokół nas na razie nie słyszałam żadnej dziewczynki o tym imieniu. Antonina to bardzo piękne imię, można je też ładnie zdrabniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, biedactwo, chyba cierpisz w tej ciazy za wszystkie grzechy swiata. Jedno pocieszenie, ze wiesz, kiedy sie to skonczy - z porodem :). A moze sproboj oprocz paracetamolu leczyc sie dieta, ziolami i wizualizacja. O diecie, ktora pomaga w pozbyciu sie roznych dolegliwosci i o ziolach duzo jest w ksiazce dr. Preeti Agrawal "Odkrywam Macierzynstwo". Callaa, mialam imie jak 3 inne dziewczynki w naszej klasie, co gorsza, 3 z nas mialy tez nazwisko na te sama litere. Masakra. Moje corki nosza imiona klasyczne, nikt nie pyta jak to sie pisze, ale bardzo rzadkie tutaj. Wlasnie jedna jest Julia, ale nie spotkalam jeszcze tutaj zadnej innej Julii oprocz niej :). Druga ma na imie Zofia. Juz na porodowce sie zdziwili, i stwierdzili, ze od bardzo dawna juz im tutaj zadna Zofia sie nie pojawila :). Wszyscy tutaj wybaluszaja oczy, jak slysza, jak ma na imie. Jak to, tylko Zofia, tak pospolicie? Bo wlasnie ostatnio jest szalona moda na wydziwnione i nowoczesne imiona, nigdy nie moge zapamietac imion dzieci na placu zabaw, bo jedno dziwniejsze od drugiego. Moja lipcoweczka bedzie tez miala imie proste, klasyczne, ale bardzo niemodne obecnie :). Ale jak - wiedza na razie tylko ja i maz. Musi byc w koncu jakis sekret, ktory odkryjemy wszystkim dopiero po urodzeniu. Milegp dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lipcóweczki!!! ja właśnie zbieram się na badania: morfologia, mocz, glukoza i jeszcze raz toxo, bo niby nie przechorowałam wcześniej... miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja po usg 19 tydzien . wszystko w porzadeczku dzidzius roznie jak na drozdzach , usg tak jakby polowkowe bo wszytkie pomiary pobrane i dosc dlugo to trwalo ale moje badanie karzde tak wyglada ;-) nastepne mam 10 marca mam wypic 2 l wody przed badaniem wciagu poltorej godzinki aby pecherz byl pelniusi jak po nocnym spaniu hhihiihhi i wtedy bede miec robione 3d i na płytke bedzie to okolo 21-22 tc . moj ginek powiedzial ze z pelnym pecherzem bedzie wszytko swietenie widac . I najsmieszniesze to ze z dziewczynki zrobil mi sie chlopiec hihihihihihi tzn ciezko bylo podpatrzec i cos tam dyndało mu miedzy nogami hihihihi chodz lekarz nie potwierdzil dokladnio bo mowil ze wydaje mu sie ze to jest pepowina . wiec jeszcze nie mowimy ze to chłopiec . bedziemy patrzec dokladnie na 3d . co do wozeczkow to kochane tak po doswiadczeniach z pierwszym dzieckiem . napalilam sie na wersje http://www.coneco.pl/index.php?go=uniwersalne modne nie 2 lata temu chicior fajna gondola , spacerowka super wygladajaca hiihihih oczywiscie kupilam i uzywalam go 3 miesiace nawet chyb nie . gondola mała bynajmniej dla mojego synusia urodzil sie 60 cm i 4 kilogramy . i do tego zima jak go ubralam kombinezon to tak mu ciasno bylo . spacerowka oczywiscie caly czas kubełkowa czyli mimo wszytko zmieniam kont nachylenia spacerowki a dziecko w pozycji caly czas takiej samej zero nuzek wyprostowanych i plecow . pozycia pol lezaca caly czas wiec nie ma mowy o spaniu na spacerze . wiec jak go szybko kupilam tak go szybko sprzedalam i kupilam synusiowi tradycyjna spaerowke ktorej kladzie sie calkowicie oparcie dzieki czemu moglam pol dnai byc z dzieckiem na dworze bralam mleko i jezdzilam smialo jak spal bo wiedzialam ze ma szeroko wygodnie polozony jak w lozeczku na lasko wiec ok , nawet pzewinasc w wakacje bylo super na dworze wygodnie . jak mial 4 miesiaca to lerzal sobie wygodnicko . http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=45 co o tych kubelkowych skladam wozek osbno czyli wypinam gondole lub spacerowke chowam stelarz i osobno nastepna czesc wozka . wiec trzeba miec duzy bagaznik i cierpliwosci jak ktos duzo podrozuje. moge wyslac wam zdjecia w wozku jak sie prezentowal moj synus . kto zainteresowany niech da maila to wysle fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry pozwole sobie poskrobac z Wami jesli mozna. Nie wiedzialam, ze na kafe sa dwa podobne watki, to co mi sie tu podoba to dziewczyny, ktore juz maja dzieci, wiadomo troszke to inne doswiadczenia i przemyslenia :) A poza tym tu nie bede sie czula jak dinozaur, choc i tak patrzac na Wasza liste jestem najstarsza:). Mam termin na 23 lipca i jestem w 18 tygodniu ciazy, poki co wszystko ladnie sie uklada, choc mialam przeboje z kregoslupem , ale o tym przy okazji. Widze, ze trwa tu dyskusja wozkowa, ja zdecydowalam sie na taki komplecik, choc z zakupem poczekam do poznej wiosny, jak uzbieram pieniazki i brzuch bedzie przywalac mnie do gleby:) http://allegro.pl/x-lander-xa-2010-ocean-gondola-fotelik-x-car-adapt-i1418588683.html Mysle tez by tym razem ( to moj 3 maluch) zrezygnowac z tradycyjnego lozeczka drewnianego, na rzecz turystycznego z regulowana wysokoscia i przewijakiem, no moze cos takiego http://akita4you.home.pl/Kojec_lozeczko_turystyczne_Safety_Eiffel_Rose-1266.html Narazie nie wiem co to bedzie za niespodzianka, wiec absolutnie nic nie kupuje. Ale moze dowiem sie na polowkowym pod koniec miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
Hej dziewczyny :) Ja mam termin na 28 lipiec i 9 marca mam wizyte u gina, który powiedział mi, że moge przyjsc razem z przyszłym mężem bo bedziemy robic USG ale czy to oznacza, że poznam już płeć dziecka ? bo nic takiego mi w sumie nie powiedzial ale jestem teraz w 16 tygodniu wiec przypuszczam, że tak :) Jak myslicie ? doczekać sie nie mogę :) oczywiscie pragne z calego serca miec dziewczynke :D A wózek to kupie jak dostane becikowe :) bo teraz to na co mi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No i po wizycie:) Wszystko w miarę ok. Badanie wyszło dobrze, usg nie miałam robione (połówkowe mam dopiero w 22 tygodniu, czyli za miesiąc), tylko słuchaliśmy serduszka - biło jak szalone :D Ja niestety mam niedobre wyniki moczu, bakterie i takie tam, Pan doktor przepisał mi Furagin i kazał się tym nie martwić. Prócz tego dostałam skierowanie na badania krew, mocz i glukozę, oraz skierowanie do okulisty. Od dziś też leżę i pachnę - bo dostałam zwolnienie i nie muszę chodzić do pracy. W sumie to cieszę się na ten odpoczynek, bo czułam że mi się przyda. Wczoraj wieczorem byliśmy jeszcze na koncercie Marizy. Fado zadziałało na mnie kojąco, jedynie fotelik, na którym przyszło mi siedzieć, chyba będę pamiętać do końca życia - były momenty, w których myślałam, że moje biedne plecy pękną na pół. Susi, dzięki za kciuki :) widać podziałały, bo z Dzidziusiem wszystko jest ok :) Co do imienia Lena, to też jest to moje imię numer 1 dla dziewczynki i również wymyśliłam je już wiele lat temu. Choć niestety coraz bardziej odchodzę o pomysłu nazwania tak własnego dziecka (jeśli będzie córeczka), bo w naszym otoczeniu zaczyna ich być naprawdę zatrzęsienie. No i mam dylemat z tym straszny, bo z drugiej strony ono takie piękne hehe. No cóż... może będzie chłopak i będę miała po problemie ;) Beatris, trzymaj się dzielnie. Los Cię widzę nie oszczędza, ale trzeba trzymać się wersji, że kiedyś to przejdzie i wreszcie odetchniesz. Zdrówka życzę. kwoka, ja też tego x-landera wybrałam i raczej właśnie go kupimy. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Córcia w przedszkolu,ja po śniadanku,obiad podszykowałam. Młoda wraca wieczorem,bo bedzie u dziadków ,wiec sie rozkoszuję ciszą i spokojem. Zamówiłam biurko wczoraj...zrezygnowałam z 3D. Skoro na2D jest ok,to po co wydziwiac..dla kilku minut wydac 200zł? A biurko młodą ucieszy ;) Mykam po herbatkę! Poleze ,poleniuchuję...malo spałam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calla - moja tesciowa jak uslyszała Antosia to mowi,ze ma nadzieje,ze wybiore inne imię. Ale mnie się ono baaaaardzo podoba! Jest po prostu piękne i tak jak mowisz - wszedzie Zuzie,Julki,Amelki...Amelke mam. Chce ,zeby było po staropolsku teraz. ;) I piękne zdrobienia : Antosia,Tosia..a i imie w dorosłym życiu nie powinno byc uciążliwe,a jednak oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
Ja to raczej myśle o Nataszy ..podoba mi sie tez Amelia czy Anastazja...no ale mój przyszły mąż mysli nieco inaczej :) z tych 3 tylko Natasza jest ok bo pasowac bedzie do nazwiska.. :) a jesli bedzie chłopczyk...to tutaj mam problem bo ja chcę Alan ....a jesli nie to niech bedzie Aleksander...za to mój luby jak wymyslił .. :D on chce aby jego syn nazywal sie tak jak jego idol piłkarz :) Denis :) ale wiadomo Denis= penis :D małe dzieci nie beda dla niego łaskawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mi i mojemu mężowi też bardzo podobało się imię Lena dla dziewczynki, szczególnie mojemu, ale jak zdalismy sobie sprawę jakie jest popularne teraz to troche zwątpiliśmy... szczególnie jak zobaczyliśmy że nawet w m jak miłość maja Lenke hehe ja tez miałam problem z bakteriami w moczu i od lekarza dostałam urosept i nystatynę. wczoraj znowu dostałam silnych skurczów brzucha, zawiozłam męża do szpitala na badnia i tak mnie dopadło, ze myślałam że sie nie podniose z krzesła, ale dzisiaj już lepiej. widać już taka moja natura z tym brzusiem ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi Dziewczyny: w którymś tygodniu pojawia się taka kreska od pępka, czy do pępka... macie już taką? ja jestem już w 18t2d i jeszcze mi się nie pojawiła. Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508, jestem teraz w 18tc i ostatnio zauważyłam już delikatną kresę :) Myślę, że to sprawa indywidualna, powinna pojawić się miedzy 14tc a 6. miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_mii:)
cześć dziewczynki- tak siedze w domku i czytam sobie te posty i może mnie przyjmiecie do swojego grona lipcóweczek? mam termin z USG na 27 i już nie mogę się doczekać!!! to moja 4 ciąża ale dzieci brak :( mam nadzieje że tym razem Bozia da szanse na zdrowego dzidziusia!!! nie myśle z męzem o niczym innym i nie dopuszczam żadnej innej mysli...to już 17.tydz i 3 dzień wiec musi być już wszytsko dobrze :):):) mam do was pytanko macie czasem twardnienie brzuszka?tzn.napina wam się czasem?bez żadnych bólów ...mieszkam w UK i ale planuję poród w PL jednak nasza służba zdrowia jest najlepsza :) pozdrawiam wszytskie lipcóweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na wizycie i wszystko jak narazie dobrze;)) oby tak dalej;) za 2 tygodnie mam prenatalne bo to bedzie juz 20 tydzien to pewnie to bedzie te polowkowe. Plci jeszcze nie znamy :( ale po kazdym usg czy zdjeciach dzidzi mam przeczucie ze to bedzie chlopczyk:) najwazniejsze ze wszystko dobrze sie tam rozwija i malenstwo zdrowo rosnie;) jak tylko lekarz przylozyl mi urzadzenie do brzucha to dzidzia pokazala nam calutka roczke i dlon i tak wyraznie 5 paluszkow nam pokazala;D oj cudnie, czasem tak mysle ze juz bym chciala miec je przy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
kasia508 Ja dzis zaczęłam 17 tydzien i jeszcze nie mam zadnej kreseczki...tez mysle ze to sprawa indywidualna..ale dodam ze ja nie mam prawie wogole brzucha...tzn mam ale taki tyci tyci :) (od poczatku ciazy przytylam narazie 2.7kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe Lipcóweczki!!! Ale nas już sporo tutaj :O U mnie brzusio już dośc dobrze widac, nigdy nie byłam taka bardzo szczupła, ale kluseczka tez nie ;) a tu proszę, cieszę się że jak narazie wszystko w brzuszek idzie, a nie wszędzie. Miesiąc temu waga była tylko 1kg na plusie, ale myślę że już tak będzie ze 3 kg teraz... dowiem się w piatek na wizycie. A co do tej kreseczki to wiem, że indywidualna sprawa, ale tak z ciekawości pyt jak u Was to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie pamietam kiedy u mnie ta kreska sie pojawiala, ale ostatnia skubana sie trzymala chyba do konca karmienia, czyli do 15 miesiaca po porodzie. Potem zaszlam od razu w ciaze, kreska zniknela, i wcale za nia znow nie tesknie, mam juz jej serdecznie dosc. U mnie najsmieszniejsze zjawisko jest, jak w ciazy znika pepek. Normalnie mam taki bardzo gleboki i schowany, w ciazy powoli sie splytcza az znika zupelnie i z trudem da sie poznac, gdzie byl. Kwoka123, a dopisz sie, dopisz tez do naszej listy. Freuline, alez oczywiscie, ze w marcu z terminem na lipiec to mozna calkiem pewnie juz poznac plec. Vivian, tesciowa sie nie przejmuj. Imie wybieraja rodzice i takie jakie im sie podoba, a nie rodzinie. U mnie dlatego m.in trzymamy w tajemnicy do konca, by nie bylo chociaz przed porodem gadania i trucia. Po przy Zoscie tesc nas prawie wydziedziczyl, tak sie upieral, bysmy nadali Juliette po jego zmarlej zonie, ale ja sie uparlam, ze nie, bo gdzie jeszcze Juliette jak mamy juz Julie i pozatym jestem zabobonna i wiem, ze nie wolno nadawac imienia po zmarlym przodku. Oj byly utarczki z tego powodu, ze szok. Ale swoje wywalczylam :). Kornelka, fajnie, ze dobrze wszystko na wizycie. A mi osobiscie wcale sie nie spieszy juz miec dzidzie. Bo nic jeszcze nie gotowe, dom w robotach budowlanych, i jak sobie przypomne te nocne karmienia co 2 godziny, to mi sie slabo robi i siebie pytam, czy na glowe padlam, ze sie na takie meki dobrowolnie sie naszykowalam na stare lata :))). Bo sek w tym, ze jeszcze wcale nie odespalam z mloda, teraz wychodza nam na raz 4 zeby (trojki) i noce mamy z glowy. Zamiast spac i wypoczywac, musze godzinami nosic na rekach cierpiace 9 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U mnie 19 tydzień i lekko zarysowana kreseczka pod i nad pępkiem. Ogólnie brzuszek mi się sporo powiększył i zauważyłam, że pępek mam na wierzchu - pewnie dlatego ostatnio odczuwałam to ciągnięcie od środka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
ela1974 odnośnie pępka :D heheh ja juz teraz zauwazam zmiany bo nigdy wczesniej nie mialam takiego naciagnietego i mega widocznego bo jest otwarty i przypuszczam ze w pewnym momencie zrobi mi sie on włąsnie płaski :D albo (i nie wiem co gorsze) wybije mi go do przodu i w kazdej bluzce bedzie mi odstawał taki guzik ;/ nie che :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w 1 ciąży kreska wyskoczyła bardzo późno, gdzieś w 7 m-cu, w 2 nie zdążyła wyskoczyć, teraz jeszcze nie mam. Co do pępka to mnie się zrobił płaski, naciągnięty i teraz też już widzę, że taki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
Kasia508 a powiedz jesli mozesz :) ile wazyłas przed zajsciem w ciaze i ile masz wzrostu ? oczywiscie nie naciskam tylko tak chcialabym porównac :) (moja waga przed zajściem 59.8 i wzrost 167cm...z tym że moja prawidłowa waga zawsze to była 58kg...tylko jakos tak nie wiedziec czemu jesien przyszla i mi sie troszeczke przytylo :) ...przynajmniej tak mowi waga u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_mii:)
dziewczynki u mnie jeszcze tez nie widać kreseczki póki co przytyłam całe 200gram ale spadła mi pupa i nogi a brzuszek wybiło...tyle że zawsze mialam mała tendencję do brzucha taka natura:) mam 164 i waga 60kg hm...ciekawe jak to dalej będzie jedzcie i rośnijcie brzucholki malutkie :) a co do imion co myślicie o Majce lub Filipie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się dla chłopca też podoba Filip ale będzie córeczka :) Maja też ładne imię ale tak jak Lena robi się coraz bardziej popularne. Mnie to jednak nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freuline
Mała mii :) ja uwazam ze Maja jest bardzo ładnym imieniem ale juz Filip... :) ja raczej bym chciala aby moj syn nie mial tylko jaj tam gdzie ma miec ale i zeby jego imie nie mowilo niczego przeciwnego :) ale rzecz gustu jednemu podoba sie grzebien a innemu wlosy na grzebieniu :) sama mam swiadomosc ze Natasza i Alan nie trafia do wszystkich... :)tak samo Aleksander czy- Nadia bo jak ktos mi kiedys powiedzial jemu sie kojarzy z prostytutką...super :D ale prawda jest taka ze to Tobie ma sie podobac... :) i byle nie dac na imie jak moja kuzynka swojemu synu Justin ... bo to juz przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kreseczki to ja mam taka lekka juz od dolu do pepka. A co do imion to wstepnie wybralismy dziewczynka Paulinka a chlopczyk Danielek ale to narazie wstepne ustalenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo bardzo długiej nieobecności może mnie któraś pamięta choć troszkę :-D komputer mi szwankował i nie mogłam pisać a poza tym działo się u mnie oj działo ale na szczęście już wszystko na dobrej drodze więc wracam do was o ile jeszcze można :-) ja w poniedziałek mam wizytę i w końcu dowiem się kogo tam kryje mój brzuszek :) nie odnoszę się do wpisów wcześniejszych bo czytałam tylko co którąś stronę więc dopiero teraz będę się wciągać w dyskusje bieżące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?.................świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska dopisałam się do tabeleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×