Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość marta 100049
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........................Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07...................... ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............?........ ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie marta100049...43..............28.07...........................łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 100049
Przepraszam za błąd ja mam 34 lata czuję się dobrze i jeszcze raz wszystkie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubina - wracaj do zdrowia szybciutko! Ela - oj rotawirusy ...koszmar! Mam nadzieje,ze u Was duzo lepiej! Trzymajcie sie dzielnie. NIedawno się dowiedzialam ,ze moja kolezanka w ciaży ,o 10tyg.młodszej.DOpadł ją jakis własnie chyba rotawirus...gdy była u ginekologa (bo tak miała wyznaczoną wizyte) to ten jej dał skierowanie do szpitala,bo mowi,ze ona prawie odwodniona! Przelezała kilka dni w szpittalu na nawadnianiu.Dzis jej lepiej,ale co przeszła to jej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporządkowałam i zmieniłam wiek Marty ;) Miłego dnia wszystkim! NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........................Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07...................... ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............?........ ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska marta100049....34..............28.07...................... .....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dobrze ;) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........................Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07...................... ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............?........ ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podczytuje Was codziennie, bo ja mam termin na 23.07. do tej pory nic nie pisalam, bo mam pewne problemy z ciaza - wykryto u mnie cukrzyce ciazowa juz nw 13 tc. teraz jestem w 16 (jutro zaczynam 17tc). w kazdym razie mam pytanie czy czujecie juz ruchy dziecka? ja dwa dni temu czulam takie trzepotanie jakby, ale ustapilo, boje sie, bo przeciez jak pojawiaja sie ruchy to chyba nie powinny ustawac. czy ktoras z Was tez tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy wszystkie nowe lipcówki. ja was dziewczyny podziwiam, tzn te, które oprócz ciąży normalnie prowadzą domy. ja co prawda pracuję ale to jest absolutnie wszystko, co robię. dzisiaj korzystając z l4 postanowiłam odkurzyć mieszkanie. nie jakieś wielkie sprzątanie, tylko zwykłe odkurzanie niedużego mieszkania w bloku. nie dość, że zajęło mi to tyle czasu, jakbym sprzątała rezydencję z Dynastii (kto pamięta, to pamięta...) to jeszcze padam na mordę. ja przed ciążą uprawiałam sporty, byłam raczej wysportowana i aktywna. i tu taki klops. fakt, że od samego początku nie jem normalnie, najpierw wymioty a teraz kompletny brak apetytu. no i zapalenie gardła, ale żeby do tego stopnia? wracam do starej metody, tzn. mąż się tym zajmuje a ja leżę, czytam książki i przeglądam internet. absolutnie na więcej mnie nie stać. może coś się odmieni, czekam na tego powera z II trymestru. może wiosna??? nadal nie znam płci ani nie czuję ruchów dziecka ale to dopiero 16tc, pierwsza ciąża, więc się nie martwię. kolejne usg za 2 tygodnie, mam nadzieje, że maluch pokaże co ma między nóżkami. chciałabym już poważniej zabrać się za wybór różnych rzeczy do pokoju dla dziecka i wlałabym znać płeć. dziewczyny, które mają gorsze wyniki. po to je robimy! lekarz zadecyduje co dalej, jest XXI wiek, nie ma się co martwić. bakterie w moczu miałam zawsze a teraz - psikus - nie mam. także u każdej inaczej. na szczęście mamy dostęp do diagnostyki i szybko możemy reagować. głowy do góry! we wro dzisiaj piękne słońce więc pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Powiem Wam, że jestem bardzo zła, bo strasznie mnie denerwuje jak ktoś do mnie mówi "ciąża to nie choroba", oczywiście zawsze jest to ktoś płci męskiej! bo kobiety, szczególnie te które już rodziły wiedzą jak to jest. Tym razem o mało nie pokłóciłam się o to z moim ojcem. Strasznie mnie to denerwuje bo np wg mojego ojca pomimo tego że lekarz nie zgodził sie na to żebym pracowała to ja powinnam chodzić normalnie do pracy, a to że mam jakies bóle brzucha to bym sie przyzwyczaiła, bo przecież to nie choroba. A jak będe siedziała w domu to potem nie dam rady dziecka urodzić. Jak sie wymiotuje po kilka razy dziennie w ciąży - to jest też normalne, i wcale nie powinnam sie traktować jako chorą bo to ciąża i tak ma być i można przy tym normalnie funkcjonować, chdzić do pracy i wogóle. Tylko dlaczego jak zwykły człowiek wymiotuje chodziaż ze trzy dni to od razu jest latanie po lekarzach, podawanie elektrolitów idp zeby sie nie odwodnić, ale do ciężarnej to juz sie nie odnosi chocioż ja tak wymiotowałam przez ponad miesiąc dzień w dzień. Rozumiem to że niektóre kobiety czuja sie super i mogą sobie pozwolić na wiele. Ale kazda z nas przechodzi to inaczej i ocenianie jedną miara uważam za niesprawiedliwe. Mi jest tym bardziej przykro, bo mi trudno było sie pogodzić z tym, że będe musiała przesiedzieć całą ciąże w domu i zrezygnować z wielu zajęć, które wcześniej robiłam, zarówno z pracy zawodowej ale i innych zwykłych rzeczy. Oj troche sie wyżaliłam, ale już mi troche dzięki temu złość przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie chodzi mi tez o to ze chciałabym być jakoś szczególnie traktowana i zeby ktoś nademna skakał. Tylko strasznie mi przykro jak ktos przydzie do Ciebie i tak Cie podsumuje, nie widząc tego ze to wcale nie jest tak fajnie jak sie wokół wydaje przesiedzieć tyle czasu w domu, jak sie było przyzwyczajonym do aktywnego trybu życia i ze te "fizyczne" objawy ciąży mogą być jednak troche uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni17, masz rację - ja nigdy nie mierzę wszystkich jedną miarą. Jedna będzie znosić ciążę bardzo źle, druga wręcz przeciwnie. Uważam, że w tym specyficznym okresie można sobie pozwolić na odpoczynek, tym bardziej, jeśli ktoś ma dużo dolegliwości. Nie pozwól sobie na takie zachowanie, nawet jeśli jest to ojciec. Ja szybko ukróciłam dziwne komentarze, bo jakoś wyjątkowo zawsze słyszałam je od osób, które mając ból gardła są "bliskie śmierci". Uważam, że mam prawo czuć się gorzej, nie mieć sił czy ochoty na prace domowe. Jestem to w stanie nadrobić w jeden dzień lepszej dyspozycji, więc nie widzę problemu. Trzymaj się dzielnie i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale się tu ruch zrobił :) Marta, dżuczek, mimowszystko - WITAJCIE Czuję się już dużooooo lepiej. Całe szczęście bo mój syn ma jutro urodziny. 10 lat temu zostałam pierwszy raz mamą- ale to zleciało aż mi się łezka kręci w oku. Z tymi normami dotyczącymi wyników również wiem, że są wytyczone dla zwykłego człowieka a nie kobiet w ciąży dlatego zawsze trzeba skonsultować je z ginekologiem a nie panikować. moni17 zalecam spokój bo takich świetnych opinii i rad jeszcze nie raz się nasłuchasz - ja wpuszczam jednym uchem a drugim wypuszczam, albo przytakuje dla świętego spokoju i i tak robię sobie po swojemu.Wiem ,że ciężko przejść nad czymś takim do porządku dziennego- przerabiałam to również- ale lepiej zignorować bo wierz mi jak pojawi się dziecko to dopiero się nasłuchasz, a nie można dać się zwariować. Najważniejsze ma być to CZEGO TY CHCESZ reszta nie ważna. Nie daj się!!! anik_82 trening czyni mistrza ;-), grunt to dobra organizacja. Ruchy teraz mają prawo być jeszcze nieregularne- spokojnie jeszcze kilka tygodni i się zacznie. Przy dobrym sprzęcie i dużych umiejętnościach już ok 13tyg można określić prawdopodobną płeć- pisałam o tym kilka stron wcześniej. Ok 20 tyg już widać dokładnie -jeśli malec pokaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna wizyta dokładnie pod koniec 20tc - oby się chłopak potwierdził na 100%, bo jego tata wyjeżdża do Londynu i chce mu ciuszki kupować :) Mam dziś drugi "gorszy" dzień - mdłości i bieganie do WC, czuję się paskudnie... Oby smecta pomogła, bo jak nie, to wizyta u lekarza mnie czeka, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie u lekarza. Owa negatywny, TSH w normie, Cytologia I więc nie jest tak źle. Co do wyników mofologii to tak jak przypuszczałam mam anemię ale wyniki nie są aż tak złe żeby panikować. Dostałam żelazo, mam łykać je oprócz witamin co drugi dzień i do tego jeszcze wrócić do foliku. Mocz hmmm.... wyszły liczne bakterie i śluz ale lekarka powiedziała że może być to spowodowane złym popraniem moczu. Pobrałam odrazu a ponoć trzeba ze "środkowego strumienia", przez to pozbierałam bakterie z cewki moczowej, które są tam zawsze obecne stąd złe wyniki. W razie W mam jednak badanie moczu ponowić, jesli znowu wyjdzie złe będziemy sie zastanawiac skąd to się bierze. Ginekologicznie też byłam badana, wszystko ok, wysokość dna macicy odpowiednia do wieku ciązy. Na koniec wizyty czekało mnie coś bardzo przyjemnego czyli słuchanie tętna. Trwało to bardzo długo bo dzidziuś tak szalał, że tętno przerywane było strasznymi szmerami jak to ujeła lekarka jakby tam w brzuszku co najmniej mecz piłkarski był rozgrywany ;-) Po około 15 minutach usilnych starań zmiany pozycji wreszcie się uspokoił i dał za wygraną i dało się wreszcie przysłuchać porządnie czy tętno prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni rozumiem Twoje oburzenie. Moim zdaniem czy kobieta czuje się bardzo dobrze czy bardzo źle w ciąży to powinna się oszczędzać... nie ma co szaleć bo potem się coś stanie i człowiek będzie miał pretensje sam do siebie... lepiej zwolnić tempo i nie mieć wyrzutów. Przyjdzie czas, że będziemy musiały i tak wszystko nadrobić. Ja muszę przyznać że mam rodziców przewrażliwionych w druga stronę. Ciągle słyszę "nie siedz tak", "nie gniec małego", "nie schylaj się", "nie podnoś tego", "zjedz sobie jabłuszko - małemu przydadzą się witaminki" idzie normalnie zwariować momentami, ale wiem, że to w dobrych intencjach i z troski poprostu są świadomi ile problemów miały moje bratowe z zajściem w ciąże a potem z jej utrzymaniem. Teraz mamy inne czasy, kobiety nie są już takie silne jak dawniej, są znacznie bardziej poddatne na stres a to niestety wpływa na ogolny stan organizmu. Nie ma co się dziewczyny przejmować takimi głupimi komentarzami, tym bardziej, że przeważnie padają one z ust osób, które nigdy w ciązy nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Moni nic sie nei przejmuj ja od poczatku ciazy jestem na zwolnieniu moj lekarz uwaza ze kobieta nie powinna pracowac, stresowac sie tylko relaksowac hihhhi zaley tez duzo od wykonywanego zawodu ja naprzyklad nie wyobrazam sie w ciazy w pracy. co do ruchow to ja pierwsze czulam bodajrze 31 stycznia do dzisiaj cisza ale moj maz codziennie przyklada cho i mow ze bulgota i ze slyszy jak sie rusza wiec mu wierze ?? to samo oj synus przyklada ucho na wysokosci pepka i mowi oooooo,ooooooo, to domyslam sie ze cos tam slyszy jak pytam si go czy bulgocze to on kiwa glowa ze tak hihihih ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Witajcie wszystkie nowe lipcówki. Moni17 - swoim wpisem wyraziłaś całe rozgoryczenie, które we mnie siedzi ostatnio. Też zostałam podsumowana w pracy, oczywiście przez faceta, że ciąża to nie choroba, że wiadomo, że to trochę inny stan i że mogę być słabsza, ale to nie powód żeby nie pracować. Do teraz to we mnie siedzi. Podobnie jak ty, wcale nie oczekuję specjalnego traktowania, ale to JA i mój lekarz teraz decyduję czy mogę pracować czy nie. Jestem w 17 tygodniu i nadal wymiotuję, a zaczęło się w 6. Teraz jest trochę lepiej, ale niewiele. Czy po 11 tygodniach puszczania pawii w pracy, po pracy do wieczora, nie mogę chwilę odetchnąć? Tak jak mówisz, ktoś się podtruje, źle się czuje i leży trzy dni i zdycha. Ja daleka jestem od zdychania, ale przychodzą momenty kiedy nie mogę, nie mam siły. I wtedy taki komentarz...masakra. Mam od kilku dni rozdwojenie, wracać do pracy czy odpoczywać, nie potrafię się poświęcić żadnej z dwóch ról - prcownika i przyszłej matki - na 100%. W pracy po kilku godzinach jestem rozkojarzona, nie mogę się skupić, a jak siedzę w domu - mam wyrzuty sumienia, że nie pracuję, że ktoś pomyśli, że naciągam, przesadzam. Ale się namarudziłam, przepraszam :) W tej ciąży całkiem straciłam swoją pewność siebie, dramat. Pozdrawiam Was wszystkie, szczególnie te chorujące, malinowka - życzę wspaniałego dnia ślubu i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy wymiotowalam do konca 6 miesiaca ormalnie rwało mnie po wszytkim . urodzilam synusia ;-) a w tej ciazy moze z raz wymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra1807 ja tez tak miałam z pracą, bardzo chciałam wrócić do pracy, żle sie czułam psychicznie z tym ze siedze w domu, miałam okropne wyrzuty sumienia a z drugiej strony wiedziałm że nie mam szans żeby normalnie wysiedzieć w pracy 8 h, raz ze względu na wymoty, dwa na bóle brzucha, Moje wątpliwości rozwiał lekarz, bo po prostu nie zgodził się na powrót do pracy. Także rozumiem Cię, co czujesz. Ale teraz najważniejsze jest dobro tego szkraba który nam siedzi w brzuszku i to przez jego perspektywe musimy oceniać sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie przejmuj się takimi słowami tym bardziej od mężczyzn, którzy nie wiedzą co to ciąża i nie czują co to jest odpowiedzialność za Kogoś kto jest w Tobie. Też na początku miałam wyrzuty, że jestem na L4 a teraz mam to gdzieś... właśnie tam :) bo nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie i jak będzie gdy wrócimy do pracy. A maleństwa są najważniejsze :D Malinówka dużo szczęścia życzymy teraz będziecie pełną rodzinka :) taką książkową hihihiihihihi Dziś nastąpiło wyjaśnienie jest fifolek między nóżkami :) Mąż dumny, że pierwsze dziecko i chłopak :D Ja też :) tylko nie będzie lalek, kuchni, pralek malutkich a statki, samochody, kolejki no ewentualnie na początku misie :) chociaż tyle :) Maleństwo przez całe badanie stało na główce i wierciło się nieziemsko, będzie urwis :) wszystkie pomiary książkowe, anatomia dopiero za 4 tygodnie ale najważniejsze, że wszystko poprawnie :) Muszę się oswajać z dominacją mężczyzn w domu :D Szczęśliwa jestem :) :) :) Aktualizuję wpis chyba siusiak nie zniknie :D NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........................Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07...................... ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............?........ ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.........chłopiec .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka - gratulacje ;) Hihi,super że wszystko oki :) Ja czekam na poniedziałek,wtedy wizytka...w nast.pon 21.02 na 3 D jade. Synusia obstawiam.Corcię mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny. Troche lepiej u nas ze zdrowiem, ale dziecko nadal nie chce nic jesc i co gorsza pic, musze wlewac na sile do buzi co 15 minut roztwor nawadniajacy, masakra. Ciaza to jeszcze nic w porownaniu do roboty i zmeczenia ktore potrafi zafundowac juz urodzone dziecko :). Moni, doskonale wiem, co czujesz. Niestety ciaza to taki stan, w ktorym kobieta ma dodatkowo obciazony organizm i nie jest w stanie funkcjonowac fizycznie i psychicznie tak samo jak zdrowy mezczyzna. Na dodatek niestety pod koniec ciazy i tuz po porodzie nie moze zarabiac na rodzine, musi ja ktos utrzymywac bo ma inne sprawy na glowie. No taki jest kobiecy los i mezczyzni powinni starac sie to zrozumiec.Niestety jeszcze duzo jest wychowanych takich macho i niepredko wymra, co stawiaja kobiecie wymagania wyzej, niz sobie. Bardzo zdrowe podejscie demonstrujesz, anik, a niech ta chata mchem porosnie, ciaza to wyjatkowy okres, w ktorym jestes w pelni usprwiedliwiona z tego, ze nie harujesz jak wol, i trzeba z tego na maksa korzystac, bo potem amen, poza ciaza jak kobieta zechce sobie odpaczac na kanapie z ksiazka, to zaraz beda jakies pretensje od calego swiata. Namietnie korzystam z kasy dla kobiet w ciazy i niepelnosprawnych w supermarketach, i jeszcze przeganiam, wraz z ekspedientka najczesciej, niekumate osoby, co probuja tam sie wcisnac, choc nie sa w ciazy czy inwalidami. A co, choc przez krotkie pare miesiecy w zyciu moge sobie pozwolic na luksus niestania w kolejce za wyladowanymi do granic mozliwosci wozkami i babcinkami, co wyjmuja po jednym groszu z portmonetki z szybkoscia zolwia, omawiajac przy tym z ekspedientka wszystkie szczegoly dzisiejszej pogody. Ebudka, gratuluje synka i dobrych wynikow. Calej rescie dziewczyn, co maja swietne wyniki, tez gratuluje, a te co maja dolegliwosci, to przeciez sa normalne ciazowe dolegliwosci, nie tam jakas rzadka nieznana choroba, lekarze doskonale znaja jak z tym sobie poradzic, glowa do gory. Marta, a juz krotko sie ludzilam , ze juz nie bede seniorka, ale nici z tego, pozostane topikowa babcia :) Dzuczek, w Londynie sa cudowne bodziaki z Marksa i Spensera, sprzedaja sie w paczkach po 6 czy po 10, juz nie wiem, sa z bardzo dobrej grubej i takiej "tlustej" bawelny, maja bardzo szerokie zapiecie na zatrzaski z dolu, bardzo wygodnie jest je zakladac, to moje najbardziej ulubione bodziaki. Moje corki je odzdziedziczyly po jednym chlopcu i nosza takie, z traktorami i samochodzikami, ale je ubostwiam, i wole od roznych tam rozowych cudenek. Co do zakupow, to bardzo polecam na zimowych wyprzedazasz nabyc pare kapci z podeszwy z mieciutkiego polyurethanu. To sa jedyne kapcie, w ktoryh mozna poruszac sie bezszelestnie jak Indianin, co jest kardynalne wazne jak chce sie wymknac po cichhu z pokoju dziecka, jak sie go odlozylo do lozeczka, albo w nocy sprawdzic, czy oddycha :). W lecie bardzo sie sprawdzaja miekkie japonki, najlepiej, by mialy nieco podwyzszona piete. N wiosne i lato uchowaj was Panie Boze nabyc buty na sznurowkach - umeczycie sie niepotrzebnie. Teraz mam takie zimowe polbutki na zamku blyskawicznym, i juz mnie wnerwia to za kazdym razem, jak mam schylic sie je zapiac. Na wiosne mam buty na rzepach, to juz lepiej, bo w zasadzie same sie zapinaja. A najlepsze to sa buty, do ktorych w ogole nie trzeba schylac przy zakladaniu - takie a la mokasynki czy pantofle. Spadam spac, bo nie widze na oczy. Milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia - Twoj post mnie rozwalil ....ale sie usmiałam. Mowie o tych bezszeletnych kapciach...och,jaką Ty masz rację! :D Wiem o czym mowisz...! Dzis korzystam z takich nawet :P I buty zapinane masakra...po porodzie też rózowo nie bedzie. Na szczescie lato bedziemy miały,wiec klapki,japonki...oby nie zapinane ;) Poza tym ,szczegolnie te kobietki,ktore juz mają dzieci,beda tak zabiegane,ze niezapinanie butów wskazane:) Mykam,bo pozno. DO wyrka pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, bardzo dziękuję za cynk "ubrankowy", zaraz męża poinstruuję, na co ma zwrócić uwagę :) Od 14:00 biorę Smectę i węgiel, przeboje się wstrzymały i nawet coś zjadłam. Więc może obejdzie się bez lekarza. Wszystkim życzę zdrowia i udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe lipcóweczki. Ja dziś mam usg prenatalne. Okropnie się boję, schizy mam !!! Chcę żeby już było po. Ja też tak mam z ruchami raz wydaje mi się, że czuję potem długo nic. A to jeszcze bardziej potęguje mój strach. Trzymajcie kciuki kochane :) Elu z tymi kapciami masz rację :) Co do butów to już teraz jak było tak ładnie na zewnątrz to nie nosiłam zimowego zapinanego na zamek obuwia tylko wkładane mokasynki. W zeszłym tygodniu specjalnie je zakupiłam na czas ciąży :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja juz po wizycie (tzn wczoraj byłam )... Co do wyników to troszke jak to powiedziała moja Pani ginekolog morfologia zaczyna lecieć w dół, ale to ponoć normalne więc od dziś dodatkowo biorę żelazo :) Mocz ok, tez wczesniej miałam bakterie , ale to właśnie przez źle oddana próbkę :). Potem dowiedziałam się że trzeba się najpierw elegancko umyć i pobrac próbkę ze środkowego strumienia hehe :) Dzidziuś mój kochany cały czas tak pięknie fika ,że niestety nadal nie znam płci :) ale za to widziałam jak trzyma paluszek w buzi :) Lekarce to aż cała głowica z usg drgała haha i musiała zmieniać na inną, bo się wiercipięta nie chce nam pokazywać :) Niestety mam też złe wiadomości z racji takiej że mam rwę kulszową, a mogę potraktować ten straszny bol jedynie maścią :(..... dam rade ... my kobiety jesteśmy silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie Daria Poznań...21.............07.07..........................Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07...................... ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07...................... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.................... ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?...... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............?........ ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07..................... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07...................... .....śląskie kasztaanka......27............18,07...................... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.................... .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07..................... .....śląskie ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) anik_82..........28.............27.07.............?...... ......dolnośląskie dżuczek..........29............27.07...........CH....... ....małpolskie (Kraków) anusiak1507......21............27.07..........???............śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska dziewczynki a jak u was z sexem? wrocila ochota? a moze zadna z was nie stracila ochoty i tylko moj maz cierpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax cieszę się że z dzidziusiem wszystko ok. Ja też mam rwę kulszową także wiem co przeżywasz. No ale tak jak piszesz musimy być silne. Ciekawe czy moja dzidzia pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynką. Mam już synka więc teraz marzę w skrytości o córeczce. Oczywiście jak będzie synuś to też będę cieszyć :) Synuś chce brata, mąż też marzy o córce. No ale niestety w tej kwestii trzeba zdać się na los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak1507 nie martw sie mi jakoś też ochota nie wróciła :) a poza tym moja ciąża była na początku zagrożona więc nie mogliśmy, wcześniej tez straciłam fasolke więc mój mąż od tego czasu gdy dowiedzieliśmy się że nam się udało obchodzi się za mną jak z jajkiem i boi się że coś się stanie jak się będziemy kochać, a że facetowi nie przegadasz, szczególnie mojemu :) to mamy ''mały'' celibat. Najważniejsze jednak jest dla mnie jego wsparcie, zainteresowanie i sama jego obecnośc :) także wystarczy mi póki co przytulanie i buziaczki hehe :) Susi1978 dziękuję :)... trzymam kciuki za córeczkę :P a przede wszystkim żeby maleństwo było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie w dzień dobry tvn mówili, że zzo jest refundowane z nfz z procedury N01, szpitale niezgodnie z prawem pobierają za to opłatę. oczywiście o podaniu znieczulenia zewnątrzoponowego decyduje lekarz ale każda ma inny prób bólu i jeśli powie, że już nie ma siły nie można odmówić pacjentce tego znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ale pogoda do bani pada bloto a tu tyle dzis zalatwien mam,katastrofa. A mi zaczyna sie dzisiaj 19 tydz.i dalej nie czuje ruchow.Ale lekarz mi mowil ze sie super ulokowala i ma bardzo duzo miejsca moze dlatego nie wiem.Wiec dziewczyny w 16-17tyg.nie martwcie sie choc sama nie moge sie doczekac:) Jezeli chodzi o przytulanki to moj mezus sie strasznie uparl ze zrobi malej jakas krzywde i sie boi wiec tylko raz na hoho i to jeszcze tak niepewnie:)ale jakos mnie tez specjalnie nie ciagnie bo jak zobacze poduszke to juz spie:) A powiedzcie czy wszystkie wybieracie sie na 3d/4d? Bo moj lekarz powiedzial ze polowkowe bez problemu mozna zrobic na 2d,no chyba ze bardzo chce to moge sie umowic z nim w szpitalu w ktorym pracuje.Nie ukrywam 200 w gore to dosc droga impreza ale moze warto nie wiem.Tylko gorzej jak ustawi sie do fotografi np.tylkiem nie pokarze buzi i dupa zbita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×