Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Dobranoc Suu i dziękuję! CallMe-- ja za czasów jak byłam nieświadomą niczego dziewczynka, w wieku lat 13 no może 14 lat, zostałam z koleżanką zamknięta w budce telefonicznej przez podstarzałego zboczeńca. Troszkę się na niego gapiłyśmy wcześniej bo miał w reku kwadratowy, srebrny przedmiot i nim obracał. (później okazało się, ze to prezerwatywa). Niczego nieświadome weszlysmy do budki i podsmiechujac się pod nosem zaczęłyśmy dzwonić. W pewnym momencie podszedł ów degenerat i naparł całym ciężarem ciała na drzwi od budki i zaczął się śmiać. My oczywiście zesrane. Po dłuższej chwili uchyli drzwi i powiedział : - Chodźcie dziewczynki to wam pokaże! Jeszcze nigdy tak szybko nie biegałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam z tym nieciekawie było to do Callme było, ale i do Ugiii też jak teraz czytam :O No nie wiem Stalek, strasznie się wstydzę, nie mam fot na kompie takich normalnych. Miałam jednej dziewczynie wysłać (i nie wysłałam w końcu), to jest parę z kamerki internetowej. Ale i tak dam takie które nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością pewnie (nie, nie bawię się w przerabianie, o ujęcie chodzi). A przez maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - no to miałaś przeżycia :) masakra, skąd się takie typy biorą... A swoją drogą coś jest na rzeczy z tymi budkami, bo moja kuzynka dzwoniąc z takiej właśnie szklanej budki miała spotkanie oko w oko ze zbokiem, który podszedł do szyby i zaczął się onanizować. Też uciekała gdzie pieprz rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugabuga Mój kolega i jego siostra w wieku 8 i 6 lat jechali windą z jakimś zbokiem który nagle zatrzymał windę, wyciągnął jakieś magazyny i zaczął im pokazywać. No i na końcu wyciągną parówkę i nią też sie pochwalił ale na szczęście nic im nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co najlepsze ten typ przychodził do mnie pod szkole i obserwował nas jak ćwiczymy na wuefie! Ja go zauważyłam, poleciałam biegiem zawiadomić wuefistkę ale on w tym czasie nawiał. Podejrzewam, ze to tez był jakiś taki typ co to podgląda małolaty a potem ma z tego gotowy materiał do zjazdu. CallMe -- tez pewnie o mało co nie umarłaś ze strachu jak Cie zaczepił typek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ok ribesaureum@gmail.com to moj, tez mnie ciekawi jak wyglądasz :) Usunę nie martw się Ludzie są naprawdę popier­doleni, dlatego jestem za kastracją pedofilów. Bo przecież jak do dzieci podchodzą. By tylko jakiś do mojego brata spróbował to nie wiem co bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w gimn nauczyciel od wf był (uczy nadal) co za zbok, non stop dziewczyny zaczepia, a to niby przyjacielsko nogę podłożył a to za włosy ciągnął, a to objal w pasie, a to klepnął gdzie nie trzeba itp niby żartobliwie ale zbyt nachalnie i często to robi. I nikt go za nic nie poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - no ba! :) Pewnie, że o mało nie wykitowałam, tymbardziej, że to już po zmroku było. Ale to mnie nauczyło, żeby nie ryzykować i nie chodzić bez opieki faceta po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky -- dla dzieci to trauma, jeżeli przeżyją coś takiego. Tym bardziej jeszcze z parówką w tle! Jak bym spotkała teraz pedofila na swojej drodze to bym tępym nożem ucięła przy samej doopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w wieku 17 lat chodziłem do logopedy. To pani doktor była dla mnie bardzo miła i zawsze kazała siadać blisko siebie (krzesło na przeciwko krzesła) i często łapała mnie za udo i czasami masowała je. Było to bardzo dziwne ale chyba robiła to z przyjaźni. Nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugabuga Na szczęście nic im nie zrobił. Takich ludzi powinno sie kastrować farmakologicznie albo jakieś terapie. Ale wątpie czy to coś da. Najlepiej uciąć i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura - też znam takiego nauczyciela. Robił uczennicom różne aluzje, do tego obiecał, że będzie im dawał piątki z historii, jak będą przychodziły na lekcję w krótkich spódniczkach. Tyle, że któraś doniosła, dostał naganę od dyrekcji i już jest grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe STALIN ale ty chorowity :D Co ma udo do logopedy ? Pewnie tyle samo co łapanie i masowanie mojego ramienia przez tą Panią doktor :D Moze chciała bym poczuł sie bezpieczniej. P.S nie złapała mnie za namiot, jakby ktoś sie zastanawiał :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMe - cos w podobny deseń tylko z innym zakończenie teraz zapodam. Byłam w Tesco połazić jak wracałam z zajęć, to było dawno. Zima, śnieg. Wiesz gdzie u mnie jest Tesco co nie? Wychodzę, idę do domku, idę, idę. Patrze idzie koleś i coś tak na mnie patrzy i patrzy. No to ja przyspieszam, on tez, ja zaczynam lekko biec, ze się niby spieszę, on tez. Ja załączam sprint, on tez . Tak dobiegłam w tym śniegu na ul. Kopernika. Zwolniłam i patrze a on dalej za mną! Znowu szybkim biegiem przetransportowawszy się do centrum, znalazłam się na 1-go Maja. Koles zdyszany i dalej lezie. W końcu przemówił do mnie: --Cześć nazywam się X, umówisz się ze mną? Jakby nie mógł od razu tego zrobić po Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalin Widziałeś film SYMETRIA :) Pięknie gnoili tego pedofila aż miło popatrzeć. Powinni takich depilować przed wpuszczeniem do celi żeby współlokatorzy byli bardziej zadowoleni. :D gdybym takiego zobaczył w akcji to FURIA i wjazd w niego z kolanka i łokcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie w realu lepiej wyglądam. Podobno jestem strasznie niefotogeniczny, ale z drugiej strony ludzkie oko to najlepszy aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×