Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość rwewrr
tak, rozumiem, ale ona twierdzi że doświadcza śmierci! i skąd wtedy wiedza co sie po kolei wydarzy u niej? że cały rok od nowa zaczyna i dlaczego zawsze określonego dnia w roku? no jak w dniu świstaka, tylko że cały rok na nowo za każdym razem. ciągle jest zawieszona w roku 2010-2011. I zobaczcie że najbliższym o tym nie mówi bo wie, że ją wyśmieją bo prawda jest taka, że ona wie co jej jest. Była na obserwacji, więc coś się działo, wydarzyło (wypadek np) i wylądowała na kilka miesięcy w psychiatryku ale zauważ, że nie pisze nic o tym co jej tam mówili, co robiła itp - bo ona nie dopuszcza do siebie myśli o tym ,że jest chora bo sobie nie zdaje sprawy z tego. wedle niej lekarze kłamią a to jest jeden z objawów choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Powiem więc tak: interesują mnie takie rzeczy, ale nie wierzę w nie. Więc jeśli chodzi o różnego typu wierzenia, filozofie, poglądy to ok, ciekawi mnie to, ale nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
Przeczytaj co napisałaś Tu nie masz racji. Jest udowodniony przypadek kobiety z Indii podobno jest na ten temat książka, która przypomniała sobie poprzednie wcielenie (była, z tego, co sobie przypominam, jakąś żoną radży czy innym ważnym dostojnikiem). Ponieważ jej nikt nie wierzył, podała wiele szczegółów, które sprawdzili naukowcy i ze zdumieniem odkryli, że mówiła prawdę co najwyżej mogli odkryć, że zna fakty, które oni mogli poznać we właściwy nauce sposób znając przypadek, należy postawić pytanie, czy badana po prostu nie wyczytała, tego co powiedziała ale nawet jeśli nie wyczytała, bo podała fakty całkowicie nieznane (tu też można wątpić) to jeszcze nie jest to dowodem, że zjawisko reinkarnacji istnieje ponadto jeden przypadek, to za mało aby mówić o rzetelnym dowodzie, takich udowodnionych przypadków, musi być więcej aby móc orzec, że są one przejawem danego zjawiska radzę poczytać o metodologii badawczej jak również znaleźć książkę, na którą się powołujesz i dokładnie sprawdzić, kto te badania prowadził i jakimi tytułami naukowymi i przez jakie uczelnie nadanymi, może się "wylegitymować" jesteś pewna, że udowodniono, ale podobno jest książka takich książek o wszystkim, o gadach rządzących światem, o kosmitach porywających ludzi, o demonach i tak dalej jest mnóstwo, w wielu z nich autorzy zapewniają, powołując się na "naukowe badania", że udowodniono dane zjawisko, tylko zatwardziali naukowcy/spisek władz itp, nie pozwalają w pełni ujawnić prawdy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Proszę, na tej stronie możesz sobie poczytać o tej katapleksji, jeśli znasz angielski, i zobaczyć filmy, pokazujące ataki: http://www.wrongdiagnosis.com/c/cataplexy/intro.htm Na samym wstępie jest wyraźnie napisane to, o czym mówiłam, że katapleksja może łączyć się z narkolepsją: "Cataplexy: A rare condtion characterized by episodes of severe muscle weakness which can sometimes lead to a complete collapse - it usually occurs in people with a sleep disorder called narcolepsy. More detailed information about the symptoms, causes, and treatments of Cataplexy is available below.". http://www.sleepdisordersguide.com/topics/cataplexy.html http://www.narcolepsy-symptom-treatment.org/narcolepsy_symptom_signs.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku autorki skoro wie kiedy umrze to jest w tym aspekcie prekognicja a co do reszty to nie wiem, bo nie spotkalem się z takim przypadkiem niby reinkarnacji normalnie po śmierci idziemy do światła i wybieramy potem tam będąc po drugiej stronie swoje kolejne wcielenie i to jest reinkarnacja a nie jak tutaj że to samo w kółko to cos zupełnie nowego o ile jest prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszszszsz
no cóz zobaczymy czy gaga rzeczywicie nagra taką piosenkę, czy rebecca wygra, czy za kilka miesiecy umrze ktoś z rządu Anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
astanawia mnie ---mózg z chwilą naszej smierci UMIERA------wiec jak to jest ze czlowiek poddany hipnozie pamięta czasy nawet o tysące lat wstecz ja uważam ze w tym przypadku chodzi o DNA ale tak by mogło być gdyby była ciągłosc DNA ale przeciesz tak nie jest bo przeciesz z chwiłą naszej smierci następuje przerwanie ciągłosci DNa i co wy na to???????? a kto to wykazał, że pamięta??????????????????? przyjmujesz błędne założenie i dochodzisz do jeszcze bardziej błędnych wniosków i poniekąd sama sobie zaprzeczasz przecież jest ciągłość dna, bo jest ono przekazywane potomstwu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Wyglądałoby to na zaburzenie neurologiczne tylko nie pasuje mi to, że próbowała wyjechać, zmienić miejsce a i tak umiera i budzi się w swoim pokoju gdzie jest ten sam dzień, miesiąc i rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
stary wyga zastanawia mnie ---mózg z chwilą naszej smierci UMIERA------wiec jak to jest ze czlowiek poddany hipnozie pamięta czasy nawet o tysące lat wstecz ja uważam ze w tym przypadku chodzi o DNA ale tak by mogło być gdyby była ciągłosc DNA ale przeciesz tak nie jest bo przeciesz z chwiłą naszej smierci następuje przerwanie ciągłosci DNa i co wy na to???????? Tak, jak mówi Dama Kameliowa: uważa się, wśród parapsychologów i mediów, że umiera tylko mózg, ale nie umysł. I że człwiek pozostaje w formie energii. Były już robione zdjęcia w środku nocy, w miejscach uważanych za nawiedzone, poruszających się świetlistych kul, które miały być duszami zmarłych. Czy to prawda, to trudno powiedzieć bez dowodów, na razie to się może opierać jedynie na wierze, ale też są rzeczy, których możemy jeszcze nie rozumieć. Kiedyś za równie wielki absurd, w którzy mogli wierzyć jedynie obłakani, był fakt, że Ziemia jest okrągła, a nie płaska, i że obraca się wokół własnej osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
co wy z tą gagą, jest jeszcze bardziej pospolita od madonny jeszcze bardziej prymitywnie wulgarna czemu do Lennon strzelał jakiś wariat, a do takich miernot nikt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
Wręcz przeciwnie ale pojechałaś ziemia obraca się wokół własnej osi :D i jest płaska :classic_cool: co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
anarchoseksualista - dlatego o tej książce z rzekomym przypadkiem tej kobiety w Indiach kiedyś przerabiałem. Po latach zbadano to dokładnie i stwierdzili że to było oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
radzę poczytać o metodologii badawczej jak również znaleźć książkę, na którą się powołujesz i dokładnie sprawdzić, kto te badania prowadził i jakimi tytułami naukowymi i przez jakie uczelnie nadanymi, może się "wylegitymować" Opowiadał mi to przed wielu laty pewien Hindus, który czytał tę książkę. Wtedy podał całe mnóstwo szczegółów, bo streścił ją całą, i podał tytuł tej książki, ale po tylu latach po prostu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
I znam metodologię badawczą, spokojna głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
nie wiem bo widziałem jej gębę i jest po prostu przeciętnie nie za ładna reszcie się już nie przyglądałem nie chodzi mi o walory jej ciała ale o prymitywną popkulturę, która produkuje, opartą na skandalach i niczym więcej jedno przyznaję, tak jak zawsze przyznawałem to madonnie jest utalentowanym specem od marketingu własnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
W takim razie jeśli ona cierpi na katalepsję, to wspomniała by o tym. przyjeła by to do wiadomości ale ona jest przekonana, że ona jest normalna i zdrowa. Jakby ona się pojawiła, to należy ją "przetrzepać" z tego co jej lekarze mówili i co zdiagnozowali. Musi przeciez mieć nawet papiery ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarz ma moze i taką sobie, chociaż jest ładna, ale reszta ciałka jest taka że bym jej z łózka nie wygonił :) all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Kameliowa dama - jesteś? Pogadamy o tym tj o tym przypadku który ty znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pogadamy, nie chcę rozmawiać o ciekawostkach ze swiata, sory ;) po prostu miałam nadzieję porozmawiać z autorką tematu, ale widocznie nieprzychylne komentarze zniechęciły ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
Ale czy chorzy na katalepsje ląduja w szpitalu psychiatrycznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
rwewrr Wyglądałoby to na zaburzenie neurologiczne tylko nie pasuje mi to, że próbowała wyjechać, zmienić miejsce a i tak umiera i budzi się w swoim pokoju gdzie jest ten sam dzień, miesiąc i rok. Wiesz, bez specjalistycznej diagnozy lekarzy neurologów, specjalizujących się w tych chorobach, pewności mieć nie możemy. Ale teoretycznie wyjazd czy zmiana miejsca nic nie zmienia, bo choroba tkwi w pacjencie i ataku może on dostać zawsze tam, gdzie jest. Podobnie jak może się komuś wydawać, że umarł, i obudzić się w swoim pokoju w tym samym dniu, bo ataki nie są długie. Jedynie nie da się połączyć równocześnie wyjazdu i pobudki w tym samym pokoju, za wyjątkiem sytuacji, że Autorka była niedaleko od domu i w trakcie ataku rodzina ją dowiozła z powrotem do domu, gdzie się ocknęła. Każdy atak wywołuje też zwykle szok u osoby chorej, więc wyobraźnia może płatać figla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
wręcz przeciwnie piszesz całkiem z sensem ale upieranie się przy jakimś przypadku, kolejnej dziwaczki albo oszustki, dziwi mnie jesli znasz metodolgie badawcze, to wiesz, jak wiele trzeba w takich dziedzinach, jak psychologia, medycyna, antropologia, aby coś jednoznacznie orzec więc moglibyśmy mówić o reinkarnacji jako o fakcie, gdyby liczne badania na wielu osobach, przypadkach to potwierdziły nawet ewidentnie fizyczne zjawisko, jak piorun kulisty, jeszcze nie tak dawno było traktowane przez wielu uczonych podejrzliwie, bo był problem z samymi obserwacjami ja nie twierdzę, że my wiemy wszystko, bo to jest oczywista nieprawda, ale jeśli nie możemy czegoś stwierdzić, nie upierajmy się w ramach nauki, że ten fakt występuje możemy tylko domniemywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
damo_kameliowa.. masz jakieś doswiadczenie czy tylko wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to teraz ja mam pytanie, jesli autorka bylaby na cos chora, jakies urojenia, bezwlad miesni lub narkoleksja czy jak to sie zwie, to skad wiedzialaby ze np jej brat zlamie niedlugo noge? przeciez na poczatku pisala, ze rodzina sie wkurza ze "kracze"? gdyby to byla choroba, to nie moglaby wiedziec co sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt tttt ttt
marcelina2222221 odezwij się jak mozesz na emris98@wp.pl .rozumiem problem mialem podobne jazdy juz mam spokoj.pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×