Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

witajcie po siwetach! wrocilismy w poniedz a jestem wciaz mega zmeczona i spiaca,do tego jeszzce ta pogoda.. mala zrobila postepy w zeszlym tyg-we wtorek uslyszalam wyraznie i pieknie 2 razy mama, w czwartek ukazaly sie rano dwa zabki na dole!! a w sobote zrobila malutkie tiptopki z tata, za to wczoraj juz normanie zaczela podnosic kolanka i stawiac pare kroczkow. niesamowite! zniosla swieta,ale podroze byly meczace, duzo plakala,poza tym teraz wciaz tylko mama mama i jestem tym zmeczona. obecnie mamy babcie u siebie. nadrobie was pozniej,w wolnej chwili. bo juz mnie dlugo nie bylo :) pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdaje się TNKS się nażarła:-p Efka trzeba było przystapic do zabawy miałabys od razu mocne wejscie. Dziadek jak zdrowie szanownej pani? spadam na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co do karmienia, wczoraj nie dawalam za wygrana jak wrocilam z pracy to podtykałam mu pierś chyba z 10 razy i w końcu ja wygrałam, mały załapał, wieczorem też pojadl, rano też ale piersi były prawie puste booooooooo..............noc nieprzespana, więc jak miał się ten pokarm wyprodukować ehhhhhh i oprócz piersi dałam mu jeszcze rano pól porcji mm, dziewzcyny koszmar u nas, mały się darł, nie spał, już o 2 mogłam tu do was napisać, ale nie miałam siły i teraz cholera wie czy to zęby czy co innego, nie wiem co mu się tak poprzestawiało, do tego kaszel i katar, podobno może on byc właśnie od ząbkow....wykończę się normalnie...... jak jechałam do pracy to mało nie zasnęłam za kierownicą.... więc powiem tak binladen teraz mieszka u mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak to moje dziecko cebulowych laysow nie lubiło :p nie zł masz pamięć Effka :) Aga_jabi jeśli binladen jest u Ciebie to kto u mnie się dre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się rozdwoił hehe a Efka co do jedzenia to może rzeczywiście to przez to, w końcu zjadłam sporo różnych rzeczy, taki miksik i do tego wcisnęli we mnie przy obiedzie pół lampeczki wina, niby minęło parę godzin jak chciałam go nakarmić, ale może on je wyczuł i to mu nie pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_k9
Bez urazy TNKS ale moze twoje dziecko sie tak drze bo zamiast z nim siedziec to siedzisz na kafe. W takim wieku maluszek potrzebuje cie. Zamiast siedziec tu, przytul corke, pobaw sie z nia, ona potrzebuje cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że Wy dziewuszki macie czas wieczorami pisać ja już po pracy nie daję rady.... nawet z kom nie mam już siły pisać z resztą niuniu się denerwuje gdy robie coś innego niż zajmowanie się nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że Wy dziewuszki macie czas wieczorami pisać ja już po pracy nie daję rady.... nawet z kom nie mam już siły pisać z resztą niuniu się denerwuje gdy robie coś innego niż zajmowanie się nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że Wy dziewuszki macie czas wieczorami pisać ja już po pracy nie daję rady.... nawet z kom nie mam już siły pisać z resztą niuniu się denerwuje gdy robie coś innego niż zajmowanie się nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be z urazy kamila ale uważasz, że o godz 1 czy 4 w nocy jest czas na zabawe? Jeśli tak to gratuluje :) ja niestety jestem wyrodną matką i wolałabym żeby moje dziecko w tym czasie spało :) po 2 w ciągu dnia jestem z nią cały czas :) i uważam wręcz, że za bardzo ją przyzwyczaiłam do siebie bo widzisz drze się ilekroć ją zdejme z siebie i co gorsza wyjde z pokoju :) a widzisz czasem musze skorzystac z toalety albo zrobic sobie coś jesc :o gdy mała ma mnie pod ręką to jest ok, ale gdy tylko na 3 minuty ją odkładam to jest awantura... Ps. Nie płacze - krzyczy... I nie sądze, żeby moje bywanie na kafe jakkolwiek małej szkodziło :) tym bardziej że bywam z reguły gdy śpi :) jak np teraz :) ale oczywiscie możesz miec swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be z urazy kamila ale uważasz, że o godz 1 czy 4 w nocy jest czas na zabawe? Jeśli tak to gratuluje :) ja niestety jestem wyrodną matką i wolałabym żeby moje dziecko w tym czasie spało :) po 2 w ciągu dnia jestem z nią cały czas :) i uważam wręcz, że za bardzo ją przyzwyczaiłam do siebie bo widzisz drze się ilekroć ją zdejme z siebie i co gorsza wyjde z pokoju :) a widzisz czasem musze skorzystac z toalety albo zrobic sobie coś jesc :o gdy mała ma mnie pod ręką to jest ok, ale gdy tylko na 3 minuty ją odkładam to jest awantura... Ps. Nie płacze - krzyczy... I nie sądze, żeby moje bywanie na kafe jakkolwiek małej szkodziło :) tym bardziej że bywam z reguły gdy śpi :) jak np teraz :) ale oczywiscie możesz miec swoje zdanie.. Aga_jabi przyszło mi mleczko dla małej i dzisiaj chcę jej dac wieczorem z kaszką... Powiedz mogę tak z dnia na dzien ją na tego hippa przestawic? Czy lepiej jakoś stopniowo go wprowadzac? Może lepiej nie na noc jakby ja mial brzuszek po nim bolec co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi przyszło mi mleczko dla małej - powiedz mogę jej tak z dnia na dzień zmienić moje na tego hippa? mogę jej dac na noc kaszke na tym mleku, czy lepiej w ciągu dnia jakby ją miał brzuszek boleć albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - hihi to ci sie dostalo:) a ja na kafe siedze i wyrodna matka nie jestem, bo moje dziecko nie placze na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa kamila - siedze na kafe a moje dziecko się obudziło i się do mnie śmieje :D :D :D :D :D aga napisz pliss co z tym mlekiem bo nie wiem czy jej juz teraz nie podać ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja z dnia na dzien wprowadziłam małemu tego hippa, tylko, że w ciągu dnia dawałam mu rano pierś, w dzień tylko butlę hippa i na noc pierś (oczywiście plus inne posiłki niemleczne) także myślę, że spokojnie możesz jej moim zdaniem jeden posiłek, który był do tej pory robiony na Twoim mleczku zamienić na hippa przetestuj ze dwa dni i później już możesz nocne kaszki na tym mleczku robić a tak w ogóle to ile razy dziennie dajesz kaszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo proszę i stronka moja 669 haha to prawie jak 666 co nie??? :D dziewczynki słuchajcie a co sądzicie o tym nowym leku na ząbkowanie Camilla??? Stosowała któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi ja kaszke daje raz dziennie - wieczorem z mleczkiem i owocami - nie zrobiłam jeszcze hippa, bo nie pora karmienia jeszcze a mam 2 butle w lodówce odciągniętego mleczka wiec najpierw je zużyje bo szkoda wylac :) Mleko bananowe widzialam na allegro na aukcjach u tej babki u której kupowalam soczki z hippa bez cukru ( z de ) i o ile dobrze kojarze to miala jeszcze truskawkowe bez cukru Przylaczam się do pytania o to mleko camilia :) Ps. Kamila_k9 dla Twojego spokoju ducha informuje, że pisze z dywanu a w zasadzie z maty edukacyjnej gdzie się z małą bawie ;) Ale fajna pogoda dzisiaj :) ide zaraz z małą troche do ogrodu :) już raz dziś podjelam probe wyjscia z nia na spacer ale byla tak spiaca i tak maruda że wrocilam z nia do domu i w lezaczku ja uspalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nóg nie czuję a gdzie tam do wieczora..... młody dotlenia się przez sen:-D TNKS a co ty się tłumaczysz? Camilie stosowała bodajze rybka i była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks no tak zuzyj najpierw swoje, jak juz bedziecie po hippie to napisz co i jak, ale na pewno bedzie ok wlasnie tnks nie tlumacz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no:D:D:D Ciotka🌻 spisałaś się;) Zuch:D:D:D Jestem zdrowa. Padnięta, wyczerpana, ale zdrowa i szczęśliwa:D:D:D 👄 Młodsze dziecko mi się zepsuło:O Stracił głos po chorobie, rozpaczliwie charczy i chrypi, z jednej strony jest to dźwięk rozdzierający serce, z drugiej młody jest rozkosznie słodki kiedy tak "trzeszczy":P Waga? koszmar:O 2 tygodnie temu kupiłam sobie spodnie. Dzisiaj wyglądają groteskowo:D Wiszą na doopie jak worek pokutny, mąż zalecił wywalenie do kosza...Nie bawię się tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×