Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Dziewczyny umieram :o tak mnie zoladek napierdala od rana że mam się zesrac z bolu :o a do tego zaczelo mnie bolec wszystko :o jak przy grypie :o ratunku :( znacie jakies skuteczne sposoby na bol zoladka? Krople nie pomogly! Po za tym - z pchaczem Kali w ogóle nie chodzi- bawi się i owszem, ale z nim nie chodzi! Na urodziny dostala wozeczek i za nim biegnie bo to szybkie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Terminku:-D niedobrze to rzeczywiscie moze byc grypa żołądkowa. niestety nie wiem co mogłoby ci pomóc poza wygazowaną colą czy tam pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Na wstępie STO LAT dla wszytskich roczniaczków:) To już prawie wszystkie dzieciaczki mają roczek:) Aga15510 z tego co pamiętam to Ty wrześniową mamusią zostałaś tak jak ja:) Więc urodzinki przed nami:) Melduję się, ze żyjemy:) Właśnie siędzę w pracy i chociaż tutaj znalazłam chwilke na napisanie. Staram się czytać w miarę regularnie, chociaż niekiedy szalejecie:) Ciągle brakuje mi czasu - jak wracam z pracy, mała z rąk mi nie schodzi, a jak już zejdzie, to nawet do łazienki nie mogę bez niej pójść:O Remont i przeprowadzka za nami, ufff w końcu:) Hehehehe śmieje się, ze wszystko mam nowe, chociaż Nikola już kanapę w salonie załatwiła bananem i wszytskim co konsumuje w biegu:) Mała ok, ma 5 ząbków:) Coś ostanio kiepsko spanie w nocy jej idzie, bo jęczy, wierci się i często się budzi. Skutek tego taki, ze ja rano jak postrach chodzę:o Pomarańcze w natarciu:) Uwielbiam przemądrzałych poliglotów:) Moje weeki są zdecydowanie za krótkie:P Dziewczyny zdróweczka dla wszytskich maluszków borykających sie z biegunkami, u nas zupełne przeciwieństwo:o TNKS a próbowałaś herbatę miętową? Ja czasmi też mam takie cholerne bóle żołądka, ze tylko leżenie i gorące okłady na okolice żołądka mi pomagają. Obiecuję udzielać się częściej:D Całuje Was wszytskie i Wasze maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Amber Ty @ :D myslalam dziś o Tobie :) tlumaczylam kolezance że ma z outlooka nie wysylac zalacznikow :p. Co do kanapy to moja już jest tak uwalona że nie reaguje, ale wiem jaki to bol jak się nowe zbrudzi :o Była DR na wizycie kontrolnej u Kali i od razu ja się podstawilam z objawami :o kazala brać no spe, apap i dicoflor... Miete probowalam i melise też ale zero efektow :o bleeee Amber a może puscisz nam jakies foty Nikoli co? Bo ja już prawie zapomnialam jak wyglada ;) Ciotka co ja Ci mialam odpisac? Na @ ? Bo nie mogę znalezc... A może mam jakies "majaki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane melduje sie bardzo rzadko bo w ogole nie mam czasu na forum albo mam lenia :P moja mala tydz temu roczek skonczyla, 6 zebow juz ma, wazy 9400 76 cm wzrostu, i nie wiemjak wasze ale moja MAMA nie chce powiedziec, tata baba dada i slowo ulubione NIE i czasem gdzie jesj sie wyrwie, ale mama nic , jak to u was jest????????? to lece , buziali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, poopierniczam się dzisiaj w pracy:) TNKS uuu to kuruj się kobieto:) Pewnie że podeśle jakieś foty:) Musze tylko zrzucić z aparatu:) Nikola mama mówi, a jakże, jak ryczy:), albo coś chce - czytaj np. parówkę lub coś ode mnie z talerza:D A tak to w kółko tylko tata, tata, baba, dada, ajajaj, niania i tp:) I ma już swoją ulubioną piosenkę:D Majorka stara jak świat, ale jak tylko ją usłyszy, staje przy kanapie, szafce i kręci tyłkiem. Niekiedy mam wrażenie, że sobie zęby powybija te nieliczne:) Z wagą nadal szału nie robi:o Może sobie z Kali przybić piątkę, bo 9 też nie przekroczyła, ale długa jest - ubrania 80/86 nosi:) Dobra lece na spotkanie:o Odezwe się wieczorem z domu:) Lady, Ciotka przeczytałam 3 cześci Jeźdźca:) Uwielbiam:D Macie coś do polecenia w podobnym temacie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie tnks faktycznie fajny masz ten lump, ja nie mam jakos jak sie zebrac na poszukiwanie skarbow w lumpach i czesciej ide do sklepu. A wtedy portfel cierpi. Kacperek mowi mama,tata, oiwia-tzn oliwia, daj, amam, a wszystko inne to "ka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wreszcie mam chwilę bo młody z tatą biega po strychu:) Co chodzi o buciki to ja pierwsze kupiłam w deichmanie- sandałki. Baardzo fajne, dobrze się młodemu chodzi bo nie zauważyłam róznicy w jego chodzie w i bez bucików. Teraz znowu muszę jechać po nowe bo mi wyrósł i nie wiem czy opłaca sie jeszcze sandałki kupować czy juz pełne, a po drugie to nie wiem czy jeszcze gdzieś sandały dostanę bo 4 tygodnie temu już były wyprzedaże. A i pochwale sie moje dziecie pospało dzisiaj 11,5 godziny tylko z jedna pobudka na cycusia Poszedł spać o 20.50 a wstał o 8.20 coś normalnie nieprawdopodobnego. Ale to chyba dzieki temu że zrezygnowaliśmy z 2 drzemek w dzień i teraz śpi tylko raz od 11.30 do 13 a potem już czekamy do wieczorka. I jest tak padnięty że trzeba go za pulcho szczypać żeby zjadł całe mleczko z cycusia:) TNKS u mnie niezawodna na żoładek jest cola z puszki albo ze szklanej butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka sandałków to już chyba nie warto kupować,wczoraj nadawali,że upałów już u nas nie będzie.Co do mówienia to ulubione słowo to da,tata, auto,mama,am am ale najlepsze jest kręcenie głową i jego u um jak czegoś, nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!!! Dla Anastazji!!! Duzo zdrowka i mnostwa prezentow. _aga_ Jak tam szykuje sie jakas imprezka ? TNKS Jak zdrowko lepiej cos? Bo u Nas byl wirus wlasnie Ale nie grypa zoladkowa tylko bol zoladka bez wymiotow i biegunki. Kolezanka trzy dni sie meczyla chodzila na wpol zgieta bo z bolu nie umiala sie wyprostowac az samo przeszlo. Ja kupilam kombinezon jednoczesciowy 86 rozmiar to moze na koniec Zimy sie przyda taki wielki. Sandalki mialam Elefant rozmiar 18 i sa akuratne. Ale widzialam superanckie kozaki z geox z wywinietym futerkiem i sie zastanawiam nad nimi wlasnie. Najpierw i tak polbuty i gumowce do zlobka potrzebuje Ale najmniejszy rozmiar jaki dopadlam to 20 troche duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Wlasnie aga!!! Sto lat dla Nastusi!!! Jeju!!! Prawie o niej zapomnialam :o a urodziala się tak jak Kali się miala pojawic :) Dziewczyny dalej zdycham :( musze tą cole sprobowac ale szczerze się boję bo tak mnie ten zoladek nawala :o Mt Ty mnie nie strasz bo ja mam w czw nad morze jechac! Jak z wirusem??? Ciotka też widzialam te tabelki i aga15510 nawet pisala że mam się dopisac, ale ja z tel to jakoś mi nie po drodze... Jak więc będziesz coś uskuteczniac, to dopisz mnie tam :) Dziewczynki czy ktos wie co z łazanką i Karolkiem? As a jak Martyś? Zasypia sobie w lozeczku? Kurwa! Boli mnie nawet maly paznokiec u malego palca u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aaaa MT zapomnialam pisac :D Livia swietna :D o filmiku mowie :D smaokowalo jej ciacho widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Bardziej jej sie podobalo robienie balaganu:) A ja juz sie kiedys prosilam o zdjecia Kalinki i dalej czekam. Vilia ja ci jeszcze nie pisalam Ale Bartus ma takie Same oczka Jak ty i spojrzenie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) TNKS donoszę ,że Tynka śpi sama ;) i właściwie było to bezproblemowe tylko ostatnie noce ma jakieś niespokojne wierci się i popłakuje przez sen ale to ząbki :( My wskoczyliśmy w buty 20 21 a kupiłam małej super tenisówki i adidaski bo sandałki już nie ma sensu Kombinezon kupimy jakoś pod koniec września bo mała znów skoczyła i nie wiem jaki rozmiar będzie dobry,też się zastanawiam czy jedno czy dwu częściowy Martynka różne słówka mówi tylko nie mama,najfajniejsze obecnie to bach jak upadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) TNKS donoszę ,że Tynka śpi sama ;) i właściwie było to bezproblemowe tylko ostatnie noce ma jakieś niespokojne wierci się i popłakuje przez sen ale to ząbki :( My wskoczyliśmy w buty 20 21 a kupiłam małej super tenisówki i adidaski bo sandałki już nie ma sensu Kombinezon kupimy jakoś pod koniec września bo mała znów skoczyła i nie wiem jaki rozmiar będzie dobry,też się zastanawiam czy jedno czy dwu częściowy Martynka różne słówka mówi tylko nie mama,najfajniejsze obecnie to bach jak upadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wpadłam pierwszy raz od jakiegoś czasu (chyba z 3-4 miesiace mnie tu nie było albo dlużej :P) ale udzielam się czasami na FB :) Widzę, że istniejemy jeszcze tu i oby jak najdłużej :) Ja za półtora godz. bedę obchodzić 3cią rocznicę ślubu ale niestety w małżeństwie od paru tyg. nie dzieje się za dobrze, ciaglę jakieś kłótnie np. ostatnia przed paroma godz. i siedze sobie teraz w kuchni przed komp a mąż w sypialni przed też przed komp i ani me ani be do mnie a ja do niego :( każdy swoje i tak coraz częściej :( mam ochotę Wam opowiedzieć dokładnie co jest nie tak, ale może innym razem... Filipek za to radosny, zdrowy, ciekawy świata, 22 śkończył 1-szy rok życia i mam nadzieję, że nie odczuwa że coś jest nie tak... Buziaki dla Was :-* sorki, ze Wam tak truje, wkońcu to nie ten post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka dawaj,mów co masz na wątrobie,ten post tez od tego jest.Ja z moim m nie rozmawiam od 6 dni,wiem,że to minie ale normalnie nie mam siły teraz z nim gadać.Miara mojej cierpliwości się przebrała i muszę ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę czasu w pracy to napiszę. Tak Amber zostałam wrześniową mamusią, w sobotę mamy roczek. A Antoś już coraz ładniej chodzi. Potrafi przemierzyć całe mieszkanie na dwóch nogach, wspina się na kanapę i fotele, a z foteli na ławę, która dla niego jest źródłem niewyobrażalnych skarbów do zrzucenia na ziemię. Podobnie jak szafki z naczyniami, garnkami, ciuchami. Czasami opadam już z sił. A gdy mówię mu nie, on na to samo z jeszcze większą zawziętością wszystko wyrzuca i ma radochę, a gdy krzyknę żeby tego nie robić to ryk taki jakbym mu co najmniej przywaliła. Tak samo jest gdy coś mu nie wychodzi, gdy czegoś nie może dosięgnąć, gdy coś mu zabiorę.Czekam tylko gdy któryś z sąsiadów zaniepokojony zadzwoni na policję, że dziecko maltretuję ;) Poza tym mamy już 9 ząbków i 10 w natarciu próbuję się przebić. Buciki kupiłam już od razu na jesień, bo sandałków stwierdziłam że nie opłaca się już kupować. Udało mi się okazyjnie kupić buty Naturino rozm. 20, były przecenione w sklepie z wyprzedażowym z ciuchami z Anglii. Strasznie duże ciuchy te wasze maluchy noszą. Antoś śmiga jeszcze w rozmiarach 74/80, ale na zimę chcę mu kupić kombinezon rozm. 86. Później na wiosnę najwyżej kupię jakąś cieńszą kurteczkę. Pytałam się koleżanek w pracy i właśnie doradzają kombinezon. Na teraz mam fajną kurteczkę wiatrówkę z podpinana bluzą, całą jesień w niej pomyka. Każdą z części można nosić osobno lub spiąć i jest ciepła kurteczka. Super sprawa, na wiosnę chyba też w taką zainwestuję. Amber mam też tak z Antosiem, gdy wracam z pracy muszę być cały czas z nim. Tak przez cały dzień się stęskni za mamusią. Do łazienki idę zaraz po wejściu do domu, bo jak już mnie zobaczy to nie dam rady nawet rąk umyć. Ostatnio chociaż od razu nie domaga się cyca, bo był taki moment, że nawet nie mogłam zdjąć butów, bo ryk. No i tak, ciągle karmię i ciężko widzę koniec. Za 3 tygodnie idziemy na wesele i młody zostaje z ciocią , ja już jestem przestraszona jak sobie w nocy poradzą. Mąż się śmieję ze przesadzam, że jak miałam iść do pracy to też panikowałam a wszystko skończyło się dobrze. Ciotka podpisuję się pod Twoją wypowiedzią dotyczącą pomarańczki, nikt nie karze jej czytać, jest tu gościem. Nam to nie przeszkadza i to najważniejsze. A na koniec najważniejsze, właśnie parzę kawkę, komu polać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rybka a truj ile wlezie. czasami jak jest problem to dobrze jak ktos spojrzy na całą sytuacje z boku i moze podpowie jakies rozwiazanie. Majka moj mówi mama ale bardzo bardzo rzadko. Hjk 6 dni? no no ja bym sie złamała wczesniej. Aga u mnie idento z tym wyrzucaniem i krzykiem jak mu sie zabroni. ale u mnie notorycznie wyciaga mi książki. juz je tak podopychałam a on i tak sobie wyciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ciotka jak u was kupska?U nas U nas dwa dni temu jedna kupa,wczoraj cztery,w nocy jedna i dziś już trzy znowu.Ja już nie wiem czy to od zębów czy od czego.Ta druga górna jedynka nie może się jakoś przebić.A w nocy obudził się o 4 z tą kupą i wiercił się przez godzinę, nie umiał zasnąć i chyba miał gorączke,bo był ciepły.Dałam mu nurofen i po 15 minutach usnął i spał do 8.30 co mu się jeszcze nigdy nie zdarzyło.Oj nie wiem co robić,na razie wróciłam do smecty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga Jakbys o mojej corci pisala identyczne zachowanie a Jak powiem stanowczo nie to Mina w podkuwke i placz taki lzy Jak grochy. Moja sasiadka juz zaczepila raz meza i sie go pytala czemu mala tak placze do poludnia? No kuzwa wyszlo ze ja chyba bije Jak taty nie ma. Co do rozmiarow juz nawet nie pisze bo mnie ciotka doluje Jak czytam jaki Macius duzy a teraz Hjk z Danielem jej dopinguja widze;) Nie wiem czy moja taka mala czy chlopaki wysocy Ale chociaz ty mnie pocieszylas bo moja tez jeszcze bluzke na 74 wlozy i rekawy dobre, spodnie troche krotkie juz. Kombinezon 86 jest wielki wiec Jak widze ze sie nad 92 zastanawiacie to gdzie my do was. Moja chyba na przyszle lato 92 zalozy. Ciotka dostalam@ dzieki synus fajny Na Czarno bialym zdjeciu ma takie ciemne oczy a na kolorowym cos mi na niebiesko zalatuje czy ja slepa jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk u nas kupy były dwie nieciekawe rano, a teraz to nie wiem bo mały u dziadków. kiedys to piorunstwo minie. MT moje dziecko nie jest duze- jest długie i w zyciu nie widziałam tak chudego dziecka na tym etapie. zwazywszy na ilosci jedzenia które pochłania. Oczy ma niebieskie (chyba po dziadkach) bo po nas na pewno nie:-D aczkolwiek nie az tak jak Kalinka:-D czy ty dostałas dwie partie zdjec? bo miałam problemy z wysyłaniem. wracała zwrotka ze błąd ze za duzo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT my spodnie 86 musimy już mieć ,bo 80 za krótkie a bluzy 86 np.jak jest komplet to bywają ciut za długie rękawki,body też 86 już musi być.Mal przed drzemką miał znowu gorączke,dałam mu nurofen i śpi.Chyba jutro polece do lekarza jak się nie poprawi.Czy od zębów może być tak długo biegunka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej!!! Rybka nie lam się!!! Jeśli masz ochote to pisz co Ci na watrobie lezy :) my tu przeciez wszystkie smuty wylewamy :) ile ja się tu czasu rozwodzilam :D Mt pociesze Cię - moja Kali koszluki to nawet 68 jeszcze nosi i ma dobre :D dziś np miala polarek 68 ubrany ;) spodenki to tak 74/80 z naciskiem raczej na 80 ale gora spokojnie 68 :) pajace itp. W rozm 74 są jej male zdecydowanie, bodziaki też, bodziak ubiore ale dokolt ma po pas :D Aga15510 witaj :D i witaj w klubie mam zlosnikow :D najgorsze jest to że Kali często z premedytacja coś robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT obejrzałam "ciastko" i lezę i kwiczę :-D a uwierz mam dzis ciezki dzien:-P musze koniecznie zrobic taki poczestunek małemu ale jak bede miała nerwa na chłopa- on prawie płacze jak mały je poza krzesełkiem cos co sie kruszy:-D w aucie to juz masakra:-p . Mała z buzi podobna ciut do mojego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka to mialam na mysli ze dluuugi nie duuuzy:) Co do pochlaniania babeczki to Jak sie skonczylo na stole to sie mloda na dywan przeniosla. No pozniej to tylko odkurzacz poszedl w ruch W sumie mam trzy @ od ciebie jeden pusty drugi Co piszesz ze nie idzie i w trzecim sa zas dwa razem i tam sa zdjecia Aha piesio tez fajny Tesciowa miala podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na FB już się poskarżyłam to i tu napiszę co się dziś Nam przytrafiło. Moje dziecko dziś tak nieszczęśliwie upadło, że rozcięło sobie łuk brwiowy i wylądowało w poradni chirurgicznej. Całe szczęście nie było potrzeby zszywania. Stało się to gdy opiekowała się nim ciocia-niania. Ona chyba najadła się więcej strachu niż mój synuś. I teraz po tym wydarzeniu chce zrezygnować z opieki nad Antkiem. A ja jestem z niej mega zadowolona., nie wyobrażam że ktoś inny mógłby sie nim zajmować. Mam do niej pełne zaufanie. Może gdyby polska chora służba zdrowia lepiej działała, jej trauma nie byłaby taka wielka. Nasza Pani pediatra przyjmowała dziś pacjentów dopiero popołudniu, szwagierka nie chciała czekać na nią 3 godzin, tym bardziej że w rejestracji w przychodni obok powiedziano jej że trzeba będzie zszywać, więc udała się do szpitala, a tam z jednego punktu odsyłano ją do drugiego: z izby przyjęć na oddział dziecięcy, z dziecięcego na chirurgiczny, z chirurgicznego do poradni chirurgicznej . Tam dowiedziała się ze dzieciom do 1,5 roku nie zszywają w Malborku ran i będzie musiała jechać do Elbląga ( pewnie NFZ nie płaci za takie zabiegi). W końcu jakaś pielęgniarka się zlitowała, zawołała ją, Antosia wreszcie!!! obejrzał jakiś lekarz i orzekł że wystarczą plasterki. Zdezynfekował ranę, kazał obserwować. W szpitalu tym na chirurgii pracuje kuzyn szwagierki, tego dnia jednak nie miał dyżuru, Szwagierka mówi że została rozpoznana przez pielęgniarkę jako rodzina tego lekarza i tylko dlatego ktoś się nimi zajął. Po prostu nie mam słów. Gdyby nie to, nikt w mieście powiatowym nie zająłby się dzieckiem, w mieście w którym jest szpital. Kazano jej jechać 30 km do innego. Po prostu nie chce mi się w to wierzyć, że mieszkamy w tak chorym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka z byłej pracy. i jestem w szoku. Nie wiem może to ja jestem dziwna ale niespełna 2 letniemu dziecku na obiad dawać mleczną kanapkę?? Albo przez tydzień faszerować hot dogami ze stacji. I jeszcze zastanawia się od czego małemu zęby się psują. Narzeka że musi jeździć na lakowanie i płacić za to słono. A jak miał 10 miesiecy to była dumna że młody je kinderki i nic mu nie jest. Ciotka ja nie dostałam od Ciebie żadnych zdjęć :( podpadłas mi :P HJK współczuję tej biegunki. Bidula się nacierpi. Co do rozmiarów to my też nie najwięksi. Spodenki 74-80 a bluzeczki 74-86 za to w wielkości bucików chyba przodujemy:) Mamy już rozmiar 22 :). Po tatusiu będzie miał rakiety zamiast stóp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w tej naszej Polsce wszystko jest chore a służba zdrowia to już jakaś masakra.Dziś skończyliśmy na 4 kupach.Teraz małego znowu bierze gorączka,bo robi się ciepły.Kurcze co to może być?Może to ten ząb,niech się już w końcu przebije,bo mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×