Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ogladam tą perfekcyjna Pania domu ;) sporobje z tym skladaniem koszulek;) spodobalo mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ale jakos nie widac nic na horyzoncie. Jest taka biedna, wymeczona. Ech mam nadzieje ze sie wyspi i ze jutro nei bedzie juz miala takiej goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia TAK :D wlasnie o to mi chodzilo :D Lady będzie dobrze! Gratuluje walki z rowerkiem - ja się nie zmobiluzuje :P ale za to odstawilam alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze nie są na etapie przebijania tylko 'idą'. Oby jutro było już dobrze :) a my nadal czekamy na pierwszy ząbek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks to i ja odstawiam % bo niestety to sa zgubne kalorie. Lepiej sie "pomeczyc" jakis czas ale przynajmniej beda efekty. Musimy sie wspierac laski codziennie, razem damy rade! Dzieki za pocieszenie dziewczyny bo mialam kryzys juz powazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
A w piątek na TVN bedzie Kac Vegas. Kto nie oglądał polecam. Świetna komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia u nas się nawet nie zanosi na ząbek :p ale ja nie czekam nerwowo ;) Lady ja robie probe :P odstawiam alko na czas jakis i zobacze czy kg lecą szybciej, jak nie to wróce do drineczka wieczorem na rozluznienie ;) a póki co sprite zero z wodą popijam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oglądałam? no ba! ale to wyjątek bo polskie komedie skiepściły się bardzo oj bardzo. to juz sto razy wolę obejrzec sobie jakąś stara barejowską. aczkolwiek ostatnio podobała mi się "kołysanka" a z polskich filmów które są świetne uwielbiam "dom zły" czy "wesele" czekam az teraz smarzowski nakreci "pod mocnym aniołem " Pilcha a kto oglądał "baśn o ludziach stąd?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka widziałam dom zły, kojarze coś to wesele, ale nie wiem czy widzialam,a restzy nie widzialam na bank, ale poszukam w media ;) A poranek kojota? Killer? Chłopaki nie płaczą? Ciało? Nie podobały Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widzialam kac vegas, z nie polskich komedii polecam "co się zdarzylo w las vegas" z kutcherem (czy jak mu tam) i diaz - jaja jak berety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa DJ komedia dla Ciebie ( z "motórami" w tle ) - gang dzikich wieprzy :D , stare wygi - też fajny film :D Ps.odpaliłam laktator - 120 ml wyszarpałam... Szału ni ma, ale jest postęp o jakieś 80% :D jak rano uda mi się tyle ściągnąć to będę mogla nawet zamrozic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogladalyscie" narzeczony mimo woli" , "kochanie jeztem w.ciazy" fajne rozluzniajace komedie. A z przygodowych to lubie "bibliotekarz" sa 3 czesci. Djla mnie najlepszy i tak jest Jas Fasola. W ciazy plakalam ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas widzialam i narzyczonego i kochanie jestem - racja SUPER!!! Ja jeszcze lubie "starsza Pani musi zniknąć" dużoooo jest takich fajnych - luźnych komedii - tzw odmóżdżaczy :D ja takowe lubie, po godzinach pracy, studiów, stresów zawsze mogłam się rozluźnić przy nich :D lubie też american pie :D i babskie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ale to wszystko co wymieniłas to są starsze komedie ( no nie tak jak barejowskie) lubie je. dorzuciłabym jeszcze superprodukcje. z tych "nowszych" nic mi sie nie podoba. obiecałam sobie że juz na takowe do kina nie pójdę bo strata głównie czasu ( a byłam na jakiejs komedii z p. adamczykiem co to mieli auto po papiezu za nic nie pamietam tytułu i do ostatniej minuty czekałam az się film rozkreci a tu zonk!) złamałam się tylko na skrzydlate świnie bo chciałam zobaczyc jak rogucki zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołysanka to o polskich wampirach, zdjecia swietne. a BASN o ludziach stąd to taki znany film nagrany przez ludzi z kabaretów. główną role ma tam joanna kołeczkowska ta z kabaretu potem. a tych narzeczonych nie znam:-D na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy juz spią? to tez ide... a jak ktos lubi j. reno to ja kwicze za kazdym razem jak oglądam "przyjaciel gangstera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ciotka to widziałam kołysanke i dom zły, wesele o czym było? Ostatnio oglądałam lincz, a to nie tak jak myślisz kotku- z fryczem, figurą itp. Widziałas? Jak dla mnie bomba :D jakub bazyl :D Superprodukcja też ok, i uwielbbiam całą sobą zróbmy sobie wnuka :D Co do Adamczyka chyba wypozyczylismy z m kiedys tą komedie o której mowisz z vw, ale przespalismy całą bo była taka "super"... Byliśmy też w kinie na "nie kłam kochanie" - ale gniot :o aż przestałam lubić trzebiatowską... Za to ciacho z małaszyńskim w roli karolka, a w zasadzie jego w tej roli uwielbiam :D polecam też film: "byzuch" i jeszcze jeden tego typu zajefajny widzialam ale nie pamietam tytulu... :o musze sobie przypomniec... Może ktos kojarzy wątek głów lenina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko ja nie śpię :P A film nosi tytuł "jest sprawa" i na samą myśl o nim kulam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Reno kocham!!! Dosłownie!!! Uwazam go za najbardziej męskiego i seksownego z aktorów! Komedii z nim nie oglądam bo zaburzyło by mi to wizerunek mucho twardziela o gołębim sercu jaki wykreował odgrywając Leona Zawodowca... Mogę ten film oglądać codziennie, co dzień będę beczec i liczyć na to, że tym razem przeżyje :p Za to zagral też dobrze w purpurowych rzekach - polecam! Fajny film (2 czesci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok... Stronka moja ;) mogę zakończyć monologi :p tym bardziej, że za chwile sex in the city na blink leci :D Dobrej nocki 😘 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie Buszujecie po nocach na kafe a teraz śpicie. A taki piękny dzionek się zapowiada, co prawda nie u mnie, ale może u którejś słoneczko świeci. Opisywać mi tu proszę jak wam noc minęła i ile ząbków dzisiaj się pojawiło. Uciekam pod kołderkę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja wieczorem udoiłam 190ml, więc nie było też źle. Tylko ranny i popołudniowy udój kiepski był ;) Pocahontas, u nas ząbków sztuk 'zero' :) czekamy. Może jakaś mama śpiocha jest chętna na kilkudniową zamianę? Mały dziś na funkcji 'ready' od 5:50 :o idę zrobić sobie drugiej kawusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja też sie zastanawiam u nas tez nie ma żadnych ząbków.Ciekawa jestem kiedy wyjdą.U mnie moja malutka ma chrypke jakby imprezował co najmniej tydzień.Bylismy wczoraj u pediatry.Na szczescie nie ma temperatury.Mam nadzieje,że jej przejdzie.Podaje jej tantum verde i inne leki.To chyba wszystko przez to suche powietrze w bloku.Jestesmy u mojej mamy bo mamy remont u siebie.Masakra. Kupilismy nawilżacz.Malutka potrafi sie budzic co godzine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Co tam pusto?? Kryzys zazegnany! Ale katar ma straszliwy, nos zapchany na maxa ale sie przynajmniej wyspalismy. Goska juz nie goraczkuje. SPOCZKO! Najwazniejsze ze sie wyspalam, teraz ide trioche posprzatac, czego nienawidze ale jakos sie zmusze😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lady dobrze że Gosieńka już lepiej!!! Dupcz sprzątanie :D ja też taki mam dziś plan :p nie chce mi się :p a wypadałoby :o U nas też pocahontas żaden ząbek się w nocy nie wykluł :D Za to mała 2 dzień znów czka :o musze jej ten debridat podawac 3 x dziennie :o Villa to bardzoooo duzo udoiłaś! Ja już rano nie sciagalam bo mala 10 min jednego i 5 min drugiego pila także zasiala pustki... Amber- zapomnialam Ci mowic... Przesadzasz już z tym zgarnianiem stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lady 🌻 TNKS obejrzyj koniecznie tego przyjaciela gangstera- Reno się tam wcale nie wygłupia - błaznem jest G. Depardieu leżę i kwiczę ile razy to widzę . "zróbmy sobie.." jest fajne i przypomniałas mi że lubie jeszcze "pogodę na jutro ze sthurem" aczkolwiek komedia to nie jest. nie piszcie tu proszę o porządkach!!! robiłam generalkę w tamtym tygodniu a dzis mój dom wygląda jak po tornadzie.....a jeszcze mnie czeka gotowanie dla małego toz to juz będzie apokalipsa bałaganowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U nas dzisiaj szaro, buro i ponuro:( I chyba jakieś niskie ciśnienie jest. Nikola dzisiaj przespała pierwszy raz całą noc w łóżeczku. Przespała nawet karmienie nocne:) Zwykle spała do 3-4 w łóżeczku, a później zabierałam ją do łóżka. A dzisiaj spała jak suseł:) Za to po obudzeniu wciągnęła butle mleka bez żadnego marudzenia:D TNKS obiecuje poprawe z tymi stronkami:D Zostawiam kolejne dla pozostałych:D Dziewczyny czy zniknęła Wam już z brzuszków ta ciemna linia, która pojawiła się w ciąży? Kurcze bo już pół roku minie i u mnie nadal jest :( Tymkowa wszystkiego najlepszego dla Twojego półroczniaka 🌻 🌻 🌻 Ja dzisiaj lecę do stomatologa, a później na miasto z koleżanką:) Pierwszy raz od porodu wypuszczam się na miasto w celach towarzyskich:) Niunia zostaje z tatusiem i chrzestnym. Oby tylko nie uśpiła ich obu:), bo mój m ma tendencje do zasypiania podczas zabawy z córeczką:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady i od nas dużo zdróweczka dla malutkiej:) Vilia no na jedną noc możemy sie zamienić:) Mój śpioch jak pisałam dzisiaj całą noc przespał i o 10:20 obudziła nas listonosz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!! Już do mnie z pracy wydzwaniają :o Mam zrobić badania i cwaniaki dają mi już skierowanie, żebym na poniedziałek już miała 😠 Zadzwoniłam do koleżanki z pracy, bo ten pn jest z wywiadówką i przypadkiem jej się zwyłam :o Na szczęście to spoko babka. Jak ja to przeżyje to nie wiem :( :( :( Lenie idzie drugi ząbek, nieco się wścieka, zaraz będę na all oglądała jakieś smoczki z masującymi wypustkami. smalgirl---u nas to samo, jak jest za ciepło, czy zbyt suche powietrze, to mała non stop się budzi. W nocy mam 20-21 stopni i super śpi. Amber---moja Lena też tak śpi, wczoraj już na potęgę :o Wczoraj padłam o 21, mąż mnie chyba próbował budzić, bo przebudziłam się bez spodni, mam nadzieję, że nie zostałam niecnie wykorzystana ;) U nas też szaro-buro, ale właśnie przestał padać deszcz! Będzie można ruszyć na podbój chodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×