Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

oj dziewczyny narzekacie ze dzieci nie chca pic mleczka a moja ostatnio jadła by samego cyca :/ zupeki owoce itp po 4 łyzeczkach nudzi jej sie :/ juz nawet dzis zmieszałam z mlekiem ale tez zbytnio nie chciała. dziadek wrocilas do pracy a co Ty tam wyprawiasz? z kim zostawilas swoje maluchy? rybka1705 powodzenia w pracy, wracaj do nas szybko i napisz jak tam dziecko bez mamusi sie czuło. wczesnie te wasze dzieci spac chodza ja tez tak chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. nie miał kontaktu z nikim chorym. w piątek był na szczepieniu ale nic mu potem nie było. wczoraj był na krótkim spacerze może ja go tak załatwiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38,6 ciotka to nie jest bardzo duzo!!! stan podgoraczkowy - 37,5-38,5 goraczka 38,5-39,5 rób małemu okłady zimne i podawaj regularnie paracetamol. ja miałam taki ze co 6h - 5ml jak nie przejdzie mu do jutra to lec do lekarza z rana albo jak temp bedzie rosła pomimo paracetamolu to na pogotowie. Wiem cos na ten temat bo pamietasz ze moja mała miała ostatnio bardzo wysoka temp max miała 39,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka niecykaj sie tylko zadzwon na pogtowie i zapytaj. W pysk nikt ci za to nieda. A ty kochana bedziesz miala fachowa odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pogotowie jak nie bedzie chciał jesc badz pic albo jak wystąpi biegunka jak zauwazysz w pieluszce ze nie załatawia sie normalnie. napewno Ty go nie załatwiłas taki okres ze łatwo sie zaziebic będzie KOchana dobrze - głowa do góry. podawaj mu paracetamol regularnie albo lepiej jak masz nurofen bo on szybciej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam mu paracetamol dopajam i zaraz zrobie kąpiel. jak za 2 godz nic nie spadnie to chyba pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka🌻 nie panikuj! U dziecka latwo o goraczke, to pewnie zeby, czyli to samo co ostatnio u wiekszosci, taka 3 dniowka maksymalnie. Dawaj ibum czy tym podobne! podawaj cos do picia. Mysle ze bedzie dobze i na razie nie ma co zabierac małego na pogotowie. Dziadek- wlasnie, przyznaj sie co knujesz ze w ogole nie masz czasu pisac i wpadasz tylko na poranna kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było tak dobrze! 7 miesiecy bez zadnej wizyty w "dziecku chorym"! raz co prawda miał gorączkę lekką po szczepieniu ale dostał czopek i za godzine mu przeszło. tylko był wtedy marudny nie chciał jesc a dzis jest całkiem wesoły i nawet je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka bez potrzeby nie masz co jechac na pogotowie bo tam to dopiero mozesz zarazic czyms małego. obserwuj i będzie dobrze ;) pamietasz mnie mowiłas poodobnie i było dobrze u Ciebie bedzie tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciotko! Spokojnie! Moja mała miała znacznie wyższą temp, powyżej 39 i dałyśmy rade w domku, dostawała w prawdzie paracetamol w czopku co 2 godz bo po 2 godz temp znów rosła, ani na chwile nie spadła poniżej 38 przez 1,5 dnia ale minęło! Zgadzam się że pogotowie to ostatecznosc bo po 1 szkoda małego szarpać po nocy a po 2 tam dopiero coś może złapać! Ja z moją weszłam do takiej letniawej kąpieli a póżniej trzymałam z gołymi stópkami żeby się schładzala i dawalam paracetamol i picie, jak się pojawi biegunka to daj soczek bananowy albo tą kaszke ryzowo marchwiową to zapiera- spokojnie! Będzie dobrze! To pewnie zęby :o Aga nie mam gdzie fot wrzucic:o DJ Misiaczkowa witajcie w gronie pracusiow - ja dziś zajechana jestem :o najpierw w robocie gonitwa, poprawianie i prostowanie "krzywizn" potem szybko do domu i.... Stała się rzecz straszna, mam depresje, będę miala długo traume i czuję się fatalnie!!! Moja zmywarka się zepsuła :o qwa! A ja na 3 wsady naczyn po kuchni porozkładanych ( m wczoraj gotował - rozumiecie nie? ) A w tej woda stoi i ani rusz :o musialam wszystko ręcznie zmywać :o zmywac - wycierac itp.... :o przez to nie jadlam obiadu ani kolacji ( po niekąd to plus tej sytuacji) bo nie mialam nawet gdzie jej zrobic i na czym :o a plany byly zacne - łosoś... Chyba wolałabym żeby mnie m zdradził niż żeby zdradziła mnie zmywarka :o Villia - budyń? :D aleś mnie rozbawiła :D heheheh może od razu mąką zaczep! :D :p moja teściowa latem do mnie -t: "chcesz maliny? - Ja: nie dziękuję - t: ale weź - ja: nie dziękuję nie mam ochoty - t: ale ja chcę zebys zjadla, Ty nic ode mnie nie chcesz ; - ja: dziękuję, mam cukrzyce NIE MOGĘ jeść malin ; - t: acha, to zjedz chociaż lizaka" :o I takich sytuacji mogłabym mnożyć miliony... Katienka - utylizacja powiadasz :D hmmm namówiłaś mnie :D może w pakiecie będzie taniej? :D As- ja Cię podziwiam z tym rannym wstawaniem! My z małą śpimy do 7-8 potem jedziemy do pracy a ja i tak mam mało :P Dj właśnie kupiliśmy z m wyjazd integracyjny a żeby oddać się uciechom zgłębiania filmu o nieżądzie w korporacji :D Ciotka baśni nie dostałam w empiku :o musze na you tubbie poszukać i zabrać kompa z roboty i obejrzeć... Tak mam po dniu pracy dość kompa że w ogóle go nie zabieram :P a że mam moje cudowne black berry z netem szybszym niż ten z tepsy to jakoś nie mam w ogóle motywacji... Tymkowa gdzie Cię wcięło? Amber jak upolowałaś te herbatki? W zwykłym tesco? Nasze polskie czy z de? Bo tesco wprowadzal troche niemieckiego asortymentu... Mt, hjk, mum , lady, szymka jak dietki? Pocahontas Ty jestes nie mozliwa z tą zumbą... Ja nie wiem w co rece włożyc a do tego nie chcę mi się nic a Ty jeszcze na zumbe zapylasz! Szacun!!! Asiapa jak tam? Ząbki wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Prosze jutro trzymać kciuki, bo jutro oddajemy znów mocz do badania... Jeśli coś wyjdzie to małą czeka cewnikowanie... Nie zniose tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS trzymam kciuki za siuśki:) Herbatki Hipp w Tesco są niemieckie (mają tylko doklejoną naklejkę pl jak inne produkty sprowadzane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooooood morninnng sierpniówki :D Dziękuję za dobre słowo babulce 👄 Żyję!! A raczej przeżyłam. Mam hordę rozwrzeszczanych gowniarzy, ale dałam im radę ;) Na samym początku było tragicznie, bo tu papiery, nie wiadomo od czego zacząć, no ale potem sruu i poszło. Na szczęście babka ułożyła podobny plan dnia, jak ja układałam, więc wiele się nie zmieniło. Od środy do czwartku rekolekcje, to nieco luzu będzie ;) Olin_ka--babo, nie bulwersuj się, że dosięga nas smutek, że musimy wracać do pracy, to normalne, że matka nie chce się z małym dzieckiem rozstać. Ty masz taką sytauację, że patrzysz z innego punktu, ale to nie tak, że nie doceniam, że mam pracę, tylko naprawdę bałam się rozstania z Lenką. To są zwykłe emocje, gdzieś musiałam to z siebie wywalać. A i ty znajdziesz pracę, anglistów to chcą zawsze. Z kim bym nie rozmawiała, to każdy ten moment wspominał bardzo smutno, kwitując to słowem "życie". Rybka---trzymaj się ziomal jutro! Będzie dobrze! TNKS---trzymam kciuki, wszystkie paluchy jakie mam zaciskam!!!!! Oby nie trzeba tego cewnika :( Zmywarki współczuję, może trzeba ją postraszyć wielkim, brutalnym panem, co ją zacznie rozkręcać, a to boli ;) Pogadaj z nią ;) Katienka---to i swoją mogę do te utylizacji dorzucić, może na 3 będzie jeszcze lepsza zniżka, weźmiemy je tak w jednym kartonie ;)Opisanie wszystkiego zajęłoby mi sporo czasu, ale co wam będę smucić ;) W dużym skrócie, od ponad pół roku nie mamy kontaktu. Tyle w temacie ;) Do tego pożarłam z m. Wysprzątałam cały dom dzisiaj, poprosiłam, żeby poskładał pranie, to strzelił focha, ze musi to zrobić sam, że mielismy to razem zrobić :o Kurwa, zaczyna być coraz bardziej w zachowaniu podobny do matki, widzi tylko czubek własnego nosa. I zamiast mi pomóc, bo byłam dzisiaj w pracy, wysprzątałam tyle, to on jeszcze focha. Powiedziałam, że w dupie go mam, niech sobie sam dogadza albo na dziwki idzie, bo ja nie będę sobie żył wypruwała. No i nadal obrażony. Sory za literówki, ale śpieszę się, bo jeszcze muszę pranie powiesić, coś zjeść i w ogole chyba pójść się utopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber tak właśnie myślałam, bo nigdy u siebie nie widziałam :o może i u nas "rzucą" w końcu... Misiaczkowa 😘 dzielny nasz pedagobabolek :D zmywarke m rozkręcił i wiesz ruszyła i znów stanęła po dokładnie 4 minutach nadziei że nie będę musiala zmywac ręcznie... Gadalam z nią, powiedziałam, że jak nie ruszy to i ja wobec niej nie będę miała żadnych ale to żadnych skrupułów i wymienie ją na nowszy model ( choć ona ma dopiero troche ponad 2 lata :o ) - też nie poskutkowało :o obraziłam się na całego i wzywam bezduszny i bez serca servis!!! A niech ją tłuką młotkami jak taka głupia!!! Ciotka jak tam??? Amber a mów ile chcesz zrzucić? Bo się "chwaliłaś" że w diete wskakujesz ;) Dzięki za kciuki dziewczyny!!! Stresa już mam :o jedyne co mnie w tym cieszy to nasz DR... Na prawde trafił nam się jak ślepej kurze... Z resztą wygrzebałam go w necie tak jak szpital w którym rodziłam i mojego fantastycznego gina! To dużo daje, że wiem, że nie chodzimy do konowała!!! Facet pracuje w kilku szpitalach, w tym w najlepszym dziecięcym na śląsku i widze że jest w porządku, nie bagatelizuje niczego ale też nie rozsiewa paniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber tak właśnie myślałam, bo nigdy u siebie nie widziałam :o może i u nas "rzucą" w końcu... Misiaczkowa 😘 dzielny nasz pedagobabolek :D zmywarke m rozkręcił i wiesz ruszyła i znów stanęła po dokładnie 4 minutach nadziei że nie będę musiala zmywac ręcznie... Gadalam z nią, powiedziałam, że jak nie ruszy to i ja wobec niej nie będę miała żadnych ale to żadnych skrupułów i wymienie ją na nowszy model ( choć ona ma dopiero troche ponad 2 lata :o ) - też nie poskutkowało :o obraziłam się na całego i wzywam bezduszny i bez serca servis!!! A niech ją tłuką młotkami jak taka głupia!!! Ciotka jak tam??? Amber a mów ile chcesz zrzucić? Bo się "chwaliłaś" że w diete wskakujesz ;) Dzięki za kciuki dziewczyny!!! Stresa już mam :o jedyne co mnie w tym cieszy to nasz DR... Na prawde trafił nam się jak ślepej kurze... Z resztą wygrzebałam go w necie tak jak szpital w którym rodziłam i mojego fantastycznego gina! To dużo daje, że wiem, że nie chodzimy do konowała!!! Facet pracuje w kilku szpitalach, w tym w najlepszym dziecięcym na śląsku i widze że jest w porządku, nie bagatelizuje niczego ale też nie rozsiewa paniki... Możemy o każdej porze dnia czy nocy zadzwonić i się poradzić, jakby było coś nie tak, to zawsze nas przyjmie jak nie u siebie w gabinecie to w którymś szpitalu także mam luz psychiczny że jakkolwiek by nie było to on to ogarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber tak właśnie myślałam, bo nigdy u siebie nie widziałam :o może i u nas "rzucą" w końcu... Misiaczkowa 😘 dzielny nasz pedagobabolek :D zmywarke m rozkręcił i wiesz ruszyła i znów stanęła po dokładnie 4 minutach nadziei że nie będę musiala zmywac ręcznie... Gadalam z nią, powiedziałam, że jak nie ruszy to i ja wobec niej nie będę miała żadnych ale to żadnych skrupułów i wymienie ją na nowszy model ( choć ona ma dopiero troche ponad 2 lata :o ) - też nie poskutkowało :o obraziłam się na całego i wzywam bezduszny i bez serca servis!!! A niech ją tłuką młotkami jak taka głupia!!! Ciotka jak tam??? Amber a mów ile chcesz zrzucić? Bo się "chwaliłaś" że w diete wskakujesz ;) Dzięki za kciuki dziewczyny!!! Stresa już mam :o jedyne co mnie w tym cieszy to nasz DR... Na prawde trafił nam się jak ślepej kurze... Z resztą wygrzebałam go w necie tak jak szpital w którym rodziłam i mojego fantastycznego gina! To dużo daje, że wiem, że nie chodzimy do konowała!!! Facet pracuje w kilku szpitalach, w tym w najlepszym dziecięcym na śląsku i widze że jest w porządku, nie bagatelizuje niczego ale też nie rozsiewa paniki... Możemy o każdej porze dnia czy nocy zadzwonić i się poradzić, jakby było coś nie tak, to zawsze nas przyjmie jak nie u siebie w gabinecie to w którymś szpitalu także mam luz psychiczny że jakkolwiek by nie było to on to ogarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) TNKS termin wyszly dwie dolne jedynki u malego a reszta jeszcze sie do konca nie przebila ,dziwnie sie z tymi nalymi zabkami jesc daje hehe piotrus caly czas mi dzisiaj przygryzal lyzeczke do karmienia chyba sam jeszcze nie wie o co chodzi .4o tego uparl sie od 3dni na spanie tylko i wylacznie na brzuszku wiec przestalam go klasc do snu w spiworku bo sie tak w niego wplatywal ze nie dosc ze sie przez zeby budzi w nocy to jeszcze w taich pozycjach go w lozeczku zastaje ze szok do tego caly czas nasluchuje czy oddycha bo nie umiem sie przyzwyczaic do tego brzuszkowego spania:) za duzo tego wszystiego ,tu zeby ,,zboje kulaja sie po calej podlodze a maly mi takie jaja dzisiaj odwaliil ,bawil sie na brzychy na macie z pałągami ja wchodze do pokoju a ten stoi i sie ich przytrzymuje O_o nie nadazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa no to gratuluje ząbków ;) i zazdroszcze :o u nas dalej nic... Tylko marudzenie :o Ooo szybko się do stania wyrywa! Musi być z niego "twardziel" :D Wikula a jak noga? Villia a jak Twoje mleczarnie? Strajkują dalej? Misiaczkowa czytalam Twoja wypowiedz na temat tesciowej na innym forum... Powiem szczerze - zazdroszcze że macie kontakt zerowy :o Ps. W cale takiego parcia na nową str nie miałam :o - samo się... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiam dukana.cos mi tym razem nie sluzy.3kg mniej w miesiac.ale w ostatnim tygodniu kilka razy tak mnie bolal zoladek ze szok.na pewno zamalo pije ale za zimno mi na wode a herbat nie pije.kupilam zielona z imbirem i pomarancza i tak sie mecze jak mam szklanke wypic. kawa zostaje ale po 3tez mam dosc. troche sie przestawie z jedzeniem i tak od dzisiaj jem rano kromke ciemnego chlebka.pozniej w razie glodu warzywko lub owoc. na obiad byla surowka i mielony drobiowy. wieczorem dwie suche kromki pieczywa chrupkiego i ta nieszczesna herbata. nawet glodna nie bylam ale teraz ssanie sie wlacza. ogolnie plan jest taki warzywa mieso gotowane i zero slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam super tesciowa wlasnie wczoraj poklachalysmy na skype. dobra kobieta i tyle. chyba by mnie pokaralo jakbym cos zlego powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-78, wrzuć sobie jakiś soczek do rozcieńczania z wodą bezcukrowy, w małym stężeniu. Na pewno znajdziesz coś co lubisz pić. Rzeczywiście niedobór płynów bardzo nie sprzyja dietom. Dziewczyny, gdy moja córka pierwszy raz zachorowała w wieku 6 miesięcy, wpadłam w panikę. Moja mama wtedy powiedziała mi coś bardzo prawdziwego: dzieci chorują. I już. Nie mamy na to wpływu. Trzeba się przyzwyczaić. I nie panikować. Będzie dobrze, Ciotka. Kochane, nie dawajcie paracetamolu częściej niż jest zalecane! Jeśli gorączka jest trudna do zbicia albo wraca przed upływem 4 godzin, dawajcie na zmianę paracetamol z ibuprofenem, a u starszych dzieci oba razem. Paracetamol też można przedawkować! Też bym chciała mieć pracę i byc stabilna finansowo... Ale cóż, decyzję podejmowałam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a propos utylizacji teściowych, pakietem raźniej, ale niestety moja z serii tych nie do zajebania:-( Dobrze, że przynajmniej daleko mieszka i nie muszę nawet jej słyszeć, bo zbyt nerwowa jestem. DJ, pracujesz w swoim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !ja już na nogach od 6 20. tez trochę stosuje dukana ale coś mi nie wyszło i znowu wróciłam. muszę zrzucić 8 kilosów!masakra schudłam juz 2 kg.Ale jak sie odchudzać przy małym dziecku..miałam biegać ale nie mam siły:(odstawiłam słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Katienka nie dawałam paracetamolu jak mi się widziało ;) konsultowałam to najpierw ;) daje się go ileś tam gr na kg masy ciała i tym sposobem moja mała w razie konieczności może przyjmować 80mg co 3 godziny, my dawaliśmy 50 mg co 2 godz. Czemu mówisz że decyzje podjęłaś sama? Dobrowolnie z pracy zrezygnowałaś? Moja teściowa to ta co ma wszystkie choroby, gada tylko o tym "jaki to człowiek chory" i jacy wszyscy ludzie dookoła to debile a tylko ona jedna jedyna się na wszystkim zna ale "człowiek nie jest w stanie sam wszystkiego przypilnować"... W każdym razie chora jak nikt w rodzinie a dam se łeb obciąc że wszystkich nas przeżyje :o z resztą jeden znajomy lekarz jej wprost powiedział że symuluje :D oczywiście lekarz to debil co się nie zna ;) (wg niej) w każdym razie - ja tam jej źle nie życzę, a już na pewno nie życzę jej śmierci (wystarczy że nie będę jej musiala widywac i sluchać ), ale na myśl o niej ciągle przypomina mi się zasłyszany kiedyś żart "dobra teściowa to martwa teściowa " :D Ok póki co życzę miłego dzionka, do później 😘 Ciotka jak Maciuś? Lepiej? Byłaś u DR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mt ja mam ten sam problem - picie :o wpływa to nie tylko na mój totalny brak efektów w odchudzaniu, ale jeszcze na zawartość moich cycków :o mam mało pokarmu przez to, ale ja nie pamiętam żeby pić :o nie chcę mi się i najnormalniej w świecie o tym zapominam... :o Small girl a co w ogóle u Was? Karmisz jeszcze piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×