Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mum moja znajoma próbowała wszystkiego dopiero jak pastą do butów cyce wysmarowała to mała sobie odpuściła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie mogę otworzyć tego co mi przesłałaś, wiem że kiedys dziewczyny pisały jak to zrobić ale nie pamiętam jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka poszly jeszcze raz inne :) te co do hjk :) z telefonu ;) Amber byla naszym rozpracowywaczem outlooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ps. Ciotka u nas za zwiedzanie skansenu biorą "dychę" ;) może zamiast wygrywać w totka pozwolisz żeby Twój skansen sam na siebie zarobił? :D swoją drogą - czy ja się w końcu doczekam fot Maciusia czy mam Cię odnalezc w tej Twojej mieścinie? :p Dziewczyny ktora tak w ogóle jeszcze karmi pierisa? Ja niestety nie pomoge bo u nas poszlo bez problemu, wiem tylko od znajomych - smarowanie cytryną, musztardą, gencjaną, zawijanie bandazem etc ale wiem że roznie bywa ze skutecznoscia :o Aga-jabi jak tam u Was? Już na dzialce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka nikodemka
Hej mamuski:) upalny dzien a teraz czas na troche relaksu w wannie:-)hehe.Ciotka daje rade, bywalo ze nie mialam sil chcialam rzucic wszystko ale Nik jest tak kochany ze zapominam o swiecie i tych wszystkich podlych sprawach.owszem jest ciezko,ale rodzice mi duzo pomagaja nie wiem co bym zrobila bez nich:) ogolnie to mam juz dosc lekarzy bo ciagle szpital..ostatnio ugryzla mnie pszczolka i przez picze mialam wstrzas anafilaktyczny i mnie karetka do szpitala wiozla,pozniej dostalam leki przeciwalergiczne po ktorych znow mnie dusilo przy okazji cos mi w glowie wykryli i mam isc na tomograf ale chyba nie pojde ze strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!wszystkiego najlepszego dla waszych maluszków:) Smutno mi siedze sama z dzieckiem w mieszkaniu...Przepraszam was za te wcześniejsze moje wypowiedzi o mojej teściowej, ale to co ja przeżyłam to nie da sie tego opisać w żaden sposób..w sumie wiem,że to nikogo nie powinno obchodzić, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Nasza mała idzie do żłobka od października.Czy u was tez nie daja picia z butelek w żłobku?trzeba przestawic dziecko żeby miało tylko jedną drzemke od godz.12.Kurcze sama nie wiem:( mała bedzie płakała to jest państwowy żłobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Kajka czapki z głów ! Szacun! I inne tego typu, że "sama" dajesz rade! Do lekarza zapylaj zebys potem nie żałowała, że coś przeoczylas i jest zbyt pozno!!! Small girl poto tu jestesmy żeby się kazda mogla wygadac i wyzalic! Co do żłobka jeszcze się nie orientowalam jak u nas ( a już czas najwyzszy) ale z checia poczytam jak to u Was jest zebym wiedziala o co pytac i na co zwracac uwage. Jak u was np z nocnikami? Sadzaja dzieci, czy caly Boży dzien w pampersie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ciekawa jestem jak z nocnikami.Przecież ona bedzie jezcze malutka.Wy juz uczycie siadania na nocnik? chyba za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka nikodemka
Moj siural do nocnika elegancko ale cos mu sie nagle odwidzialo,ale w cieple dni chodzi po ogrodzie w samych majteczkach i sobie sika,co prawda zmieniac trzeba majtki co chwile ale przynajmniej mu tylek przewiewa a nie te pampery paskudne goraco w nich okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze karmię piersią i mama8327. Jagódka chyba również. Też będę chciała niedługo go odstawić, ale podobno w lecie nie powinno się tego robić. Zresztą pasuje mi to, bo dzięki temu mogę korzystać z przerwy na karmienie i chodzę do pracy na 7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem czy to taki zbieg okoliczności czy to sierpniowe dzieci są po prostu takie śliczne :) Każdy dzieciaczek jak malowany :) Kajka podziwiam że sama dajesz radę, silna z ciebie dziewczyna. U nas co chodzi o nocnik to zamiast coraz lepiej to coraz gorzej:(. Młody nie wysiedzi tak długo a żeby cała kupkę zrobić i kończy się to tym że część jest w nocniku a druga część na dywanie :(. Dominik też większość dnia biega z gołym tyłkiem a ja za nim ze szmatą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dostaniesz te zdjecia. słowo. ale niech no juz odbebnie roczek.....i niech mój m wróci juz do pracy....bo niby mi przy dziecku pomaga ale wyrobic sie nie mogę...( a mam je na penach na płytach i niezgrane. czyli godziny ponad potrzebuję) czesc gosci bedzie u mnie spała wiec mam urwanie głowy bo tyle łóżek nie mam i kombinuje jak ich rozłożyc poza tym tesciowa juz nogami przebiera bo nie widziała stanu po remoncie i przy okazji zajrzy mi wszedzie......a nie dam jej satysfakcji:-P a do pomocy bede miała tylko mamę i to w sobotę rano... poza tym dalsze i blizsze sąsiadki w dalszym ciagu zarzucają mnie dobrodziejstwami z ogrodu i nie rozumieją ze a) mam małe dziecko czyli deficyt czasu b) juz mi sie nie chce przetworów robic dlatego jesli nie przyjmują do wiadomosci słowa nie to biorę i ....wyrzucam Kajka rany wstrzas to jest powazna sprawa. pamietam ze pare lat temu w wakacje ta aktorka ewa sałacka właśnie tak zmarła.... Aga1510 świetna ta twoja siostrzenica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza o tej porze?TNKS,Efka dzieciaczki śliczne!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS plaże puste,bo znamy takie miejsce,gdzie trzeba podjechać samochodem ale nie ma tam tłoku i jest super.A minka Kali na zdjęciu z nocnikiem bezcenna.Lady ania czekam na twoje fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja tylko na moment bo jutro roczek Kacperka i jestem po prostu padnieta, na szczescie tesciowa mi pomaga. Maly teraz tylko mama, mama, mama nawet bawic sam sie nie.chce. och rok temu bylam juz w szpitalu i czytalam ksiazke. Ale czas.mija,choc nie powiem ze bylo lekko. Buziaczki i odezwe sie znad garow i salatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok temu to jeszcze torby nie miałam nawet spakowanej bo twierdziłam ze jeszcze mam dużo czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka nikodemka
A my dzis jadziemy w sloneczne bieszczady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Kajka zazdroszcze,też bym gdzieś znowu wyskoczyła, choć zaledwie tydzień temu wróciłam.Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!!!!!🌼 Dla Maciusia i Kacperka!!!!!!! Chlopaki rosnijcie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
To i ja się pod życzonka podepne :) 100 lat w zdrowiu i szczęściu dla dzisiejszych solenizantów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla maluchów :) Matko, jak ten rok szybko minął. My dziś w zoo byliśmy :) Mini zoo to była dopiero frajda :) Bartolini biegał za kozami, przytulał je i głaskał :) A jak z nimi dyskutował ;) Aż stwierdziłam, ze co to za czasy nastały, że żeby kozę pokazać dziecku trzeba do zoo iść ;) Ja zaczynam odliczać dni do jakiegoś dłuższego wolnego. Pod koniec sierpnia zamierzam choć na 4 dni się zorganizować i wyjeżdżamy :) Nad morze. Odliczam już dni :D Kajka, zazdroszczę wyjazdu :) A przede wszytskim wolnego :D Ale szalejecie z tymi roczkami. U nas niestety będzie mała 'impreza;. Kilka osób dosłownie. Nie szykuję nic wystawnego. Nawet w obiad się nie będziemy bawić. Tylko jakieś ciasto, tort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ech vilia się "wczasuje" w zoo a ja dziś po makro ganiałam :o nakupiłam już "plastiki" na roczek heheh :D napoje, cukierki i troche innych "dupsów" :) Jutro czeka mnie wielkie sprzatanie bo sąsiedzi tu do nas w nocy przychodzą i bałagan robią!!! Normalnie szok! Takiego bałaganu w domu to dawno nie miałam :o Jak tam solenizanci? Imprezy się udały? Vilia mnie by zjedli jakbym nie zrobila "imprezy" na roczek :o to że tyłek obgadają to wiem, ale chociaż ja się będę dobrze czuła wiedzac że stanęłam na wysokości zadania ;) Nad morze powiadasz? Hmmm :D może się spotkamy? Heheh Czy ktos wie co z Tymkową? Tak a propos morza :p bo w jej rejony się wybieram niebawem i tak intensywnie o niej myślałam, że aż haribo wódką zalałam :D prosze "fejsbókowe" mamy a żeby ode mnie tymkową pozdrowiły :) Aga jak się czujesz? Co z Tobą? Lady jak po imprezie? Zyjesz? DJ gdzies przepadla? Czy doszly Cię słuchy iż kolejna część Jakuba powstaje? Mój mąż się już doczekać nie może!!! Ps. Co jeszcze Pilipiuka możesz polecic? As, Olinka- gdzie wy? Lady praca 80 km od domu? Oplaca Ci się dojezdzac? Jak postepy na budowie? Aga15510 jak powiekszanie rodziny? Zdecydowals się? Ktora kolejna do agi dołączy no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Sto lat dla Macka i Kacperka! spoznione ale szczere!!! nie było mnie długooo bo dopiero co podlaczyli mi neta na nowym miejscu zamieszkania ;) u mnie wszystko ok - jak narazie jeden wielki bajzel rozpakujemy sie z moim łobuziakiem chyba na swieta bozego narodzenia :( wczoraj bylismy cała rodzinka na igrzyskach olimpijskich ogladalismy siatke Nastusia zaczepiała wszystkich dookoła i na meczu Polaków była wyjątkowo spokojna chyba wiedziała ze nie powinna przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!! hhee dziekujemy za zyczenia. Kacperek wybral najpierw pieniadze a potem dlugopis. Musze chalupe ogarnac po imprezie, a bylo naprawde fajnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jak tam po imprezkach, opowiadajcie Lady, Ciotka, Pocahontas wiecej szczegolow poprosze;) kto nastepny sie szykuje do swietowania? kupilam fotelik na rower Livia zadowolona siedzi grzecznie, spokojnie wytrzyma 2 godziny jazdy. Mum... powodzenia w zlobku bo to juz niedlugo, szybko zleci. Co do paszportu to raczej nie odliczysz od podatku. TNKS - tez bym chetnie Kali zobaczyla, cos taka? O co chodzi z tymi sasiadami, ze balagan robia na podworku? _aga_ jak ja ci zazdroszcze! mi pozostaje transmisja na zywo w tv. Ale atmosfera musi byc zarabista. Vilia - u mnie roczek bedzie wygladal tak samo, ciacho, tort i kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ale tu ostatnio pustki!Vilia,Mt u mnie też roczek spokojny,kameralna imprezka i to już w środe.Miałam plany robić w sobote ale wszyscy zapowiedzieli się w środe,bo pózniej wyjeżdzają,więc będzie środa.Pozdrawiam i milego dnia życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu Maciusia za zyczenia🌻 hymm roczek bardzo udany żarcia zostało mi mnóstwo ( bo babcie maja tendencje do przesadyzmu w tej kwestii) mały dostał głównie pieniadze ( teraz intensywnie mysle co mu kupic rowerek na pewno tylko nie wiem jaki) a wybrał....najpierw różaniec :-D ale zaraz porzucił na rzecz kluczyków od samochodu. wróżbe powtorzylismy i przy powtórce mały tez rzucił sie na kluczyki. reszta nie interesowało go kompletnie. był bardzo grzeczny i wytrzymał bardzo długo- no ale on uwielbia miec publicznosc. wczoraj miałam jeszcze gosci, dzis tez sie spodziewam babc po swoje rzeczy, mój chłop wrócił do pracy a my....próbujemy z małym wejsc w nasz "stary" rytm dnia. reszta potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski! mam wieksza chwile to wpadam do Was! :D Odwiedzilam fejsa, napisalam post o nocnikowaniu, jak idzie nauka i normalnie burzę rozpetałam jakaś ;) Atmosfera napieta sie zrobila akutkiem czego Grays zostala zaatakowana że za bardzo sie wymądrza... to w skrócie. Namawiam jednak reszte zeby dołaczyla do nas na fejsie bo sa fajne fotki. Dorotki Oliwia miala przepiekny tort ze świnka Peppa. Śliczny:) Moja impra tez udana, w koncu stanelo na tym ze wzielam jedzenie z restauracji prawie po saqsiedzku. Nie ialam sily w ten upał bawić sie w gotowanie a do tego jeszcze malgoś nie spi po nocach, w dzien marudzi bo zeby jej idą. Na dodatek jeszcze biegunka :O To na pewno te zeby bo zawsze tak miala jak jej szly. Vili dostalam fotki Bartusia, przesłodki, a mama jaka zgrabna :) No i kozy tez niczego sobie :D:D ekstra fotki:) Przepraszam ale moje zyczenia bedą spoznione, w kazdym razie zycze wszystkim roczniakom zdrówka, szczescia, pomyślności, 100 lat 100 lat!!!! No ta praca jeszcze bedzie mi sie opłacać, takze moze byc, lepsza taka niż zadna _aga_ widzialam fotke z meczu, super wyszliscie, rodzinka w komplecie!! :D Bardzo mi sie podoba MT wyprobowaliscie fotelik na trasie? Wysyłam fotki z imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×