Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziewczyny u was też taki skwar?Normalnie dzisiaj szło padnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja też prosze o jakieś fotki zwrotne,bo nic do mnie nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk dopiero wysłałam, Ciebie tez uwzglednilam ;) U nas tez skwar, 36 stopni bylo. Z tego powodu polecialam dzis po wiatrak do sklepu bo powietrze dosławnie stało Wlasnie sie nazarłam a mialam nic juz nie jesc :O:O Na rowerku tez juz mi sie nie chce dzis jeździć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- szczyt wygodnictwa normalnie z tymi plastikowymi talerzami i kubkami, nawet zupe w plastikowych talerzykach podałam, sztućce, wszystko oprocz kieliszkow do wina czego pozniej zalowalam bo mi sie dwa zbity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też duchotai skwar dziś. Ale ponoć od jutra ochłodzenie. Lady, super imprezka :) A jaka MAłgosia śliczna :) Ehh.te rzęsy. I te włosy :) A Liebfraumilch - uwielbiam :D W fioletowym szkle ale ubóstwiam ;) TNKS, u mnie jakoś przejdzie mała imprezka. A włąściwie poczęstunek na słodko. Mało osób będzie to nic więcej nie robię. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady czy możesz tego maila rozbic? Bo taki. Duzy mi na tel nie zejdzie :o a komp wylaczony na dole ;) wyslij foty oddzielnie plisssssss Dla reszty calusy póki co:* odezwe się jutro ;) Ps. O co biega z tą awanturą na fejsie? Czy ktos ode mnie Tymkową pozdrowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady tak fotelik wyprobowany fajnie w nim siedzi dwie godziny jezdzilysmy moze i dalaby rade dluzej Ale wrocilysmy do domu. Mam Rmer Jockey Comfort ma plecy i podnozki regulowane. I mozna odchylic do tylu jakby dziecku sie zasnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej wszystkim Mt z tymi sąsiadami to byl zart ;) i to nie w ogrodzie robą balagan tylko w domu :p chodzi o to, że dziennie sprzątam a tu dziennie jest balagan :o Też myslimy nad zakupem fotelika na rower ale się wstrzymujemy bo nie wiem czy Kali na roczek nie dostanie :) Kali chyba ida żeby kolejne bo wczorajsza noc i dzien to byla masakra :o slina jej leci ciurkiem i caly. Czas tam paluszki pcha :( no i marudzi rzecz jasna :o Dziewczyny - "ogrodniczki" Ciotka, DJ i kto tam jeszcze się zna! Pomocy potrzebuje!!! Pytanie z cyklu co to jest i jak się tego pozbyć? Pnący chwast, zielone listki + małe białe kwiatuszki, jak linka zielona oplata wszystko dookoła :o mogę fote puścić jeśli ktos chce zobaczyc :p obrosło mi to tuje jedną i ona nie urosła! Jest o ok 1m nizsza niż te obok niej :o obroslo mi też rododendron i ten prawie umarł :o kto wie co i czym to potraktowac? Oczywiscie porwałam to teraz ale pewnie wróci bo korzeni nie wyrwałam :o Dziewczyny u nas też upały!!! Ale powiem Wam w domku mam idealnie!!! Wychodząc na dwór szoku doznaje :p Lady ja wiem jak przyjemne są imprezy na plastikach bo też takie robiłam hehehe :D jak robiłam jakieś duże ognicho czy grilla dużego to ustawiałam wszędzie plastiki, kosze na śmieci i była samosprzątająca się impreza :) tylko szklkanki do drinkow etc i sztućce daje zawsze normalne bo sama tak wole :p ale z tym to już pikuś :) do zmywarki i luzik :) na roczek też już nakupiłam plasticzanów :D zamówiliśmy już torcik i ciasta także robimy postępy :) za tydzien pewnie zaczne szalec heheh Póki co szaleje z porządkami :) pochowałam wreszcie zbędna graty tj sanki!!! Gondole, leżaczek itp., nie wiem po kiego brzyba trzymałam to wszystko skoro i tak z tego nie korzystaliśmy :o Dziewczyny ile w ciągu dnia jeszcze śpią Wasze dzieci? O której idą spac i o której wstaja? Ciotka ja wciaz na foty czekam!!! Ps. Już tydzien bez smoczka nam minął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Laady do mninic ze zdjęć nie doszło.TNKS mój idzie spać o 14 i śpi tak od 2 do nawet 3 godzin a rekord to od 14 do 17.30 ale wieczorem mial straszny problem ze zaśnięciem,więc jak o 17 jeszcze śpi to coś tam pohałasuje żeby wstał.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hjk 2-3 godz spi? Wow!!! Nie źle!!! A wieczorem o której go kladziesz? O której rano się budzi? Noce przesypia? Czy Wasze dzieci zasypiaja same? Z Kali trzeba siedziec wieczorem :o musze ja tego oduczyc tylko za chiny ludowe nie wiem jak?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc TNKS ty cholero ja pamietam. dzis po południu ci wyslę bo własnie wysłałam małego do dziadków zaraz lece w miasto potem nastawie fasolke bo mam smaka i relaks z książką:-D ten chwast tez mam i tez walcze to powój http://pl.wikipedia.org/wiki/Pow%C3%B3j_polny ja sie z nim rozprawiam tak ze przy kwiatku jak mi rosnie wygrzebuje korzonki najgłębiej jak sie da tylko jak zostawisz kawałeczek to sie odradza. to dziadostwo po mojemu dusi rosliny. obejrzyj od dołu rosline zobacz gdzie to wyrasta i nawet nozem wygrzeb korzen ile sie da, a czesci zielone normalnie zerwij. ok do potem ps. praca pszczyna jak to szło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotka to wlasnie to!!! Kurwa co za dziadostwo!!! A nie ma jakiejs chemii na to? Randap? Ja tego w tujach nie odnajde!!! praca.pszczyna@op.pl czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotko a wiesz skąd to się u mnie mogło wziąśc? Qwa a ja glupia jak to 1 raz zobaczylam to mowilam wow jakie fajne , zostawie to bo ma kwiatki :o a teraz patrze tuja zduszona rododendron caly tym obrosniety - fuj!!! I jeszcze wyczytalam, że tym że go wyrywalam to mu tylko ldobrze" zrobilam!!! Nosz chjolera jasna!!! Jak się tego pozbyc? Ja nie mam tego jak wykopac!!! On mi gdzies między tujami przy plocie rosnie!!! Nawet w miete mi wlazl swinia jedna obrzydliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ok zajarzylam o Co kaman z sasiadami;) Moja idzie spac o 20 zasypia sama, wstaje 6-7, potem o 10 spi tak 1-1,5, pozniej o 15 znowu spi nie dluzej Jak dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja go juz zastałam u siebie. tylko mi rosnie "na gołej" ziemi w ogródku to łatwiej korzen zlokalizowac wydłubuje go ile mogę i to tak raz na dwa tygodnie bo po deszczu momentalnie rosnie. to mój osobisty wróg. chocbym miała pare lat tak gmerac mu po korzonkach to gnoja wyplenię. randap ci wyplenie wszystko tuje przy okazji tez. trzebaby poszperac po necie albo spytac w dobrym ogrodniczym. ok mykam bo nigdy sie nie zbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mój chodzi spać o 20,zasypia sam,śpi tak do 6-7.Potem broi i tak koło 9.30 zasypia ale tylko max na pół godzinki,taka mini drzemeczka.Potem po obiadku idzie spać o 14 ok 3 godzinek i tak w kółko codziennie.No chyba,że ma gorszy dzień to coś mi tam pozmienia ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjj dawno mnie tu nie było, ale nie było dużo do nadrabiania ;) co do spania to mój po wypiciu butli pokotłasi się jeszcze trochę i między 20 a 21 zasypia ze mną a później go odkładam do łóżeczka, śpi do 5-6 rano, tylko w między czasie muszę mu podawać kilka razy smoka i napić się teraz jak jest gorąco później śpi od 9 do ok 11 (jak w zegarku codziennie tak samo) i później śpi lub nie ok 15 jakieś 40 min i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przez ostatnie dni więcej neta nie miałam niż miałam dlatego się nie odzywałam. Wszystkim solenizantom spóźnione ale szczere życzenia zdrówka i szczęścia :) TNKS ja też mam tego cholere na podwórku ale na szczęście żadnych roślin do tej pory mi nie udusił. Nie chce Cię martwić ale walcze z nim już naście lat i rosnie dalej. Ale w tym roku jest go znacznie mniej co jest spowodowane chyba tym ze zostawiłam go w spokoju w tamtym roku i od tej pory jakoś słabiej rośnie. A jedyna skuteczna broń na to dziadostwo to chyba mój pies, bo jak tego nie wykopie to obsika i uschnie :P Co do spania to mój wstaje ok 7.30- 8.10 potem 3 godzinki zabawy i drzemka 1,5 godziny (czasem 40min) potem znowu 3-4 godz. zabawy i znów drzemka ok 1,5godz. A spac chodzi 21.30-22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!!!!! Dla Daniela w Dniu Pierwszysz Urodzin duzo zdrowka i wszystkiego Co najlepszego:)🌼 Hjk mam nadzieje ze nie pomylilam imienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Sto lat i od nas :) Mt przyznaj się! Masz to wszystko gdzieś spisane? ;) Efka u mnie problem jest taki, że psy mi z tym nie pomogą, bo psy na ogród nie wchodzą! Kiedys wszystko było dla nich dostępne - nawet trawa była przeorana :o moje psy sikały na wszystko i wszystko by schło, do tego wygryzałyby co się da no i podczas ich zabawy myślę że nawet taras byłby zdemolowany :o tak więc musze sama powalczyć z tym zasranym powojem! Naczytałam się wczoraj i znalazlam w necie nazwy 3 "chemii" i sprobuje po kolei! żmudna to będzie praca bo opcje są dwie - albo pędzelek i smarowanie dwukrotne kazdego liscia ( raz w 1 str raz w 2) albo strzykawka, igła i zastrzyki :o sama nie wiem co gorsza :o mój powoj rosnie razem z pokrzywą, oplata ją ochoczo wiec nawet ręczne walczenie z nim to masakra :o a tymi kilkunastomi latami to mnie załamałaś :o czytalam że to zyje 2 lata :p echhh, musze się za to wziąść tak z grubej rury!!! Mamy tu super ogrodnictwo i pojade tam dopytac! A propos powoju jak wczoraj szukalam w necie info to znalazlam niebieską odmiane ( niebieskie kwiaty) laska ma na płocie i się zastanawia co z nim zrobić? Ale dziewczynuy!!!! Jak to pięknie wyglądało!!! Pięknie!!! Gdyby tak mój sobie wlazł na płot to bym nie miała nic przeciwko!!! Ale nie na MOJE z trudem wyhodowane rośliny!!! Serce mi pęka jak spojrze na ten zdechły rododendron!!! A wczoraj jak szłam z latoroślą moją na spacer to się rozglądałam, faktycznie jest ten ów dziad wszędzie! Obrasta co się da! Nawet hydrant - wszystko było tym oblepione :o Dziękuje Wam wszystkim dziewczuszki moje kochane za wypowiedzi ws spania 😘 wielki dla każdej z osobna i wszystkich razem! Widze że tylko moje takie rozpieszczone że trzeba z nią siedzieć :o ale walczymy z tym :D w necie czytalam o metodzie jakiejs babki 3-5-7-9 na tyle się dziecko zostawia , wraca, uspokaja i znow wychodzi na dłuższa przerwa. Wczoraj m poczytal jej standardowo 20 min "bajke" ( niech będzie że to bajka) i wyszedl, 3 min ryku strasznego :o wrocil, uspokoil ją i znow wyszedl tym razem na 5 min i o dziwo jak wrocil po 5 min to już spala :D oby to tak "sprawnie" jak wczoraj poszlo i oby się szybko nauczyla zasypiac w samotnosci :) generalnie spi fajnie bo zasypia srednio ok 20 ( zdarza się że o 19 ale i o 21 ) i wstaje najczesciej ostatnio ok 8:30 ( zdarzy się 9:15 i 7). Potem ma drzemke ok 10-11 i ok 14 albo z 2 drzemek robi jedną ok 12-13 :) tak max godzinke spi także nie mam takiego raju jak Wy z 2 godz drzemki :) Po za tym robię małe kroczki już w kierunku roczku a w zasadzie jego przygotowan ;) No i najwazniejsze!!! Jutro idziemy "oglądać" żłobek i rozmawiac z Panią co i jak :o nie wiem czemu, ale stresa mam :o boje się że nie przyjmą Kali bo jeszcze nie chodzi :o przyjmują dzieci od roku więc myśle, że mogli zakładać że chodzące :o boję się że Kali się tam nie "odnajdzie" do tej pory bez problemu zostawała z ciociami wszelkimi ale zawsze na chwile i zawsze wiedziała że ja zaraz wrócę :o no nic - zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK wszystkiego naj naj dla Danielka 🌻 🌻 🌻 Misiaczkowa dla Lenki takze życzenia 🌻 🌻 🌻 ps ty cholero jedna gdzie sie podziewasz? a Dziadek Jacek? wez sie juz nie wygłupiaj i wracaj plizzzzzzzzzzzzzzz Tnks usypianie wieczorne w łóżeczku to dla mnie męka. do godziny sie przeciaga czasem. niedługo to sąsiedzi mi naslą chyba opiekę w celu zbadania to mały sie tak drze wieczorami:-P ten niebieski powój to moze byc odmiana taka ozdobna wiec nie ma potrzeby z nim walczyc. jakbys chciała smarowac kazdy lisc z osobna to do zimy ci zejdzie. a nie mozesz po prostu zerwac tego zielonego? zanim nowe zielone z korzonka wypusci to minie troche czasu i tuje odpoczną? zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotko ta niebieska odmiana to też podobno chwast, ale laska zrobila fote i wygladalo to jak obraz, jak namalowane - piekne!!! Teraz powyrywalam ile się dalo, widze że za tujami na plocie i między pokrzywa jeszcze coś "łazi" wiec musze to dopasc! Czytalam że chemia mozna jak są min 2 "dojrzale" (cokolwiek to znaczy) liscie a ja wiekszosc obtargalam teraz ale!!! Kupie jakas chemie bo i pokrzyw i innych ciulstw mam od groma a nawet w pizdu! Kupie strzykawe dużą ( wydaje mi się to "szybsze" niż pedzelek i listek po listku :o i porobie zastrzyki calej tej dziadydze:o wytępię wsio!!! Co do zasypiania to ja też się zastanawialam czy mnie to jakas opieka nie nawiedzi bo dziecko się dre, ale mam to w 4 literach!!! Krzywdy jej nie robimy, a ryczy bo jest terrorystką :D :D :D także nie reaguje ;) ona czasem w ciągu dnia mi taki spektakl odstawi że nic tylkko uciekac ale udaje że nie slysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS hehe dopiero Co Hjk mowila ze imprezka miala byc w sobote Ale goscie na dzisiaj sie zapowiedzieli, stad pamietam:) Dla Lenki tez zycze STO LAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Wszystkiego najlepszago dla roczniaczkow. Spoznione ale.szczere. I dla.dzisiejszej niuni takze duzo.zdrowka. U nas maly zasypia w wozku niestety. Ostatnio alergia mu sie nasilila i nocki mamy okropne. Maly budzi sie kilkanascie razy, drapie wszedzie,buzie ma wysypana a ja nie wiem od czego. Bylam z nim w pon u lekarza bo myslalam ze ma ospe ale.to alergia i na razie musi byc na diecie. A do alergologa mamy wizyte na 1 pazdziernika. Ile wasze brzdace maja.zabkow? U Kacpra masakra. Calkowicie wyrzynietych 8 ma. Do tego czworki mu sie.na gorze przebily a dzisiaj widzialam juz przebijajace sie czworki na dole. Biedactwo od calgelu sie.uzalezni. Marudzi strasznie i dzis nawet mu panadol dalam bo serca nie mam w takim bolu go trzymac. U nas ciagle cos.sie.dzieje. Wczoraj auto mi sie popsulo,Oliwie osa uzadlila i jeazcze M cos.w pracy mial nie tak. A dzisiaj maly wysypany. Co.ile pierzecie spacerowki? Maly swoja brudzi.jak cholera i piore co 2 tyg bo wstyd sie pokazac. A kolor ciemy raczej. Tez tak macie? Ale sie rozpisalam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas mały ma zebów 6 a nastepne zauwaze pewnie jak sie juz beda bieliły, bo palcem wymacac nie da rady - robi sie wtedy z niego dziurkacz:-D a propos mozna juz wprowadzic paste? jak tak to jaką na poczatek? i od kiedy mozna dawac m leko ze sklepu? chciałabym mu dac normalny grysik na mleku...tylko nie wiem kiedy... ja prałam juz pare razy koszyk ale dałam se spokój bo on non stop jest ukurzony, wózka jeszcze nie prałam ale co chwile piore taka wkładke którą przełozyłam ze starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mój jest zapisany do żłobka prywatego i ma miejsce na 100%, ale okropnie się martwie jak sobie tam poradzi. Z dziećmi w swoim wieku niechetnie sie bawi, woli starsze. Kontakt z rówieśnikami kończy sie płaczem. Chodzi sam ale jeszcze nie zbyt pewnie więc muszę go ciągle asekurować, ale to może moja nadopiekuńczośc. Poza tym moje dziecko mimo wielkiego apetytu nigdy nie ma czasu zjeść i chodzę za nim z jedzeniem, bo tylko na 5 minut usiądzie spokojnie, później go nosi. Wątpię że panie w żłobku będa go ganiać z kanapką. Ogólnie bardzo dużo obaw mam ale w moim przypadku to jedyna opcja opieki nad dzieckiem jeżeli chcę wrócić do pracy. Byłam na rozmowie z dyrektorem zakładu w którym jestem zatrudniona w sprawie mojego powrotu. Dowiedziałam się, że nie ma w mojej firmie takiego czegoś jak elastyczne godziny pracy i cała akcja pt. "mama wraca do pracy" to tylko ładnie w telewizji wygląda, rzeczywistość jest brutalna i wygląda tak, że po kilku latach ciężkiej fizycznej orki muszę szukać innej pracy, bo na starych smieciach na rękę mi nie pójda. Więc jak niczego nowego nie znajdę to i kłopotów związanych ze żłobkiem nie będzie bo poprostu nadal będe na wychowawczym. mimo wszystko pozdrawiam optymistycznie i caluski dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas moj gdy jest bardzo marudny i widze, ze chce spac, ale sie broni to tez go w wozku lulam a pozniej przekladam, dzis tak bylo, ale na szczescie wiecej jest takich dni, ze poprzytula sie troszke i usypia moj ma 8 zebow, ale chyba ida mu kolejne bo pcha wszystko do buzi, jest marudny wieczorami, ale ine da sobie do paszczulki zajrzec, wymacac tez nie da sie, wiec pewnie takze zobacze je dopiero jak sie przebija paste mi kazala po roczku wprowadzac z fluorem nie wiem tylko jak to bedzie bo on po butli zasypia z reguly, a musze go nauczyc, ze trzeba myc zabki po jedzeniu = przed snem wozka jeszcze nie pralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas ok,chodzimy na cwiczenia, jest ok,duzo sie mala rusza,chyba pomoglo. jutro mam jej kontrole u okulisty,mam naszieje ze ostatni raz w sprawie tego zeza,a zadnego oczywiscie nie ma. co do prania wozkow to pralismy ten Hartan na samym poczatku, bo uzywany byl. a teraz musimy doprac czesci bo sa brudne. spacerowki nie piore bo za rzadko ja uzywam. moja zasypia na rekach i najlepiej przy cycu..ale juz sie mobilizuje na odstawianie bo mi ciagle gryzie jeden sutek i niebiansko boli.. wiec mam juz powoli dosc ;) mleko ze sklepu nie wiem od kiedy,ale kolezanka podaje swojej 14,5miesiecznej juz od jakiegos czasu takie mleko 3.5% a nie zadne w proszku,nie mowiac o tym ze podaje tez np parowki na kolacje ;););) mala wcina. ale slyszalam ze nie radza mleka takiego dla doroslych dawac za szybko,bo ma za duzo bialka niepotrzebnego tak malej istocie. albo to tez reklama zeby stosowac w proszku.ja bede stosowac proszkowane albo takie zwykle ale dla dzieci od 1 roku zycia. dobranoc!!!!!! i najlpeszego dla wszystkich solenizantow !! ja sie nawet nie probuje polapac w datach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Pocahontas ja jeszcze ani razu wózków nie prałam :o Mum Kali od dawna je parówki :o coś w tym zlego? Ciotka czytalam ostatnio że wielkie glowy zmienily zdanie co do podawania mm do 3 rż, teraz się krowie zwykle wprowadza po skonczonym roku Agawes dzięki za odp! Kali też idzie do prywatnego :) ile placisz? Jakie warunki? Masz str internetowa tego żłobka? Kali od 15 zaczyna przygode ze żłobkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
A co do pasty to my uzywamy ziaji bez fluoru a teraz z polecenia vilii nenedentu też bez fluoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×