Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej:) ja tu tez zagladam od czasu do czasu.. u mnie kolejny dzieciaczek w dordze -rozwiazanie we wtorek, tak ze w domu ostatnie przygotowania:) Martwie sie jak sobie poradze, ale jakos Wy dawalyscie sobie rade z dwojka wiec moze I mi sie uda:) Mam synka, a teraz bedzie córcia. Troche jeszcze pamietam z doswiadczenia I Waszych porad. W razie czego bede wertowac nasz watek na forum.. Zaluje, ze juz nie piszemy na forum. Zagladalam na sierpniowki 2013, ale tam nie bylo tak fajnie jak tu z Wami. Nie moglam sie tam zaaklimatyzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - u mnie mały długo nic prawie nie mowil -tylko mama i tata. ale potem -w ciagu ostatnich dwoch miesiecy bardzo sie rozgadal i buzia mu sie nie zamyka teraz. kazdy maluch ma swoj czas-wiec sie nie martw...Przyjdzie kolej i na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniowa mamo gratulacje. Jak znajdziesz chwilkę daj znać że wszystko u Was ok :) Jak córcia ma na imię? Bo śmiem podejrzewać że juz jesteś po porodzie :) Rodziłaś sn czy cc? I jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a TNKS-termin urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Efka:) Urodziłam już:)) miałam cc. Moj drugi skarb otrzymał imię imię Hanna. Jesteśmy w domku już i cieszymy się sobą:) Trochę przypomina mi mojego synka z wyglądu, ale w zachowaniu jest zupełnie inna. Myślałam, że wszystko pamiętam, ale sięgam po gazety i odświeżam wiedzę w necie o takich maluszkach. Ech. jak szybko się zapomina.. A dla synka szykuję drugie urodzinki w niedzielę. On sie wydaje taki duży już przy małej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS urodzilas
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniowa mamo śliczne imię :) Tym ze córeczka jest zupełnie inna troche mnie pocieszyłaś. Moze pomyslę o rodzeństwie dla Dominika ;) My urodzinki wyprawiamy jutro mimo ze w niedziele wypadają ale nie wszyscy goscie mogą przyjść w niedziele bo np jedna babcia pracuje wiec je przenieslismy dzień wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez czasem z sentymentu tu zagladam, ale dawno nic sie nie dzialo a tu prosze, mila niespodzianka :) gratuluje i zazdroszcze wszystkim nowym mamom :) moze i ja kiedys dolacze, czas pokaze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga-jabi moze jeszcze to forum ożyje:) Wydaje mi się że jest jeszcze nadzieja ;) A co tam u Was? Macie juz wszystkie ząbki? Jak tam z nocnikowaniem, mową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba juz tu malo kto zaglada. U nas ok, ale mowa jeszcze w tyle, gada we wszystkich jezykach ale po polsku najmniej :-). Ida juz piatkim wiec prawie wszystkie, nocnikowanie, coraz lepiej, ale dlugo sie jeszcze zejdzie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek002
Witam. Jestem mamą z sierpnia 2011 roku, trochę późno się do Was przyłączam ale dopiero tu trafiłam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataG5256
Uzywaliscie preparatu o nazwie Herbitussin tabletki na kaszel i gardlo? Bo szukalam komentarzy na temat tego preparatu i nie wiem co myslec. Moze mozecie cos opowiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, znacie jakies zamienniki? Na tej stronie jest troche recencji o Herbitussin tabletki na kaszel i gardlo: http://www.listalekow.pl/herbitussin-tabletki-na-kaszel-i-gardlo/ - myslicie, ze to prawdziwe komentarze? Wolalabym sie nie przejechac i wydac bezsensownie sianko, dlatego licze na Wasze sugestie. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS termin
Puk puk! Jest tu ktos jeszcze? Może ktoras napisze co slychac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D J
Komu kawki komu? Tnks? Efka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D J
Ha! to sie nazywa wejscie:-P moja stronka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dziewczyny... W wigilię 3 lata temu powiedzieliśmy rodzince że jestem w ciąży, a Antek już taki duży. A my w końcu rozpoczynamy starania o kolejnego potomka. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS termin
Aga! Trzymam kciuki za starania :-) daj znać jak się uda! Fajnie, że nam dziec**przybywa, szkoda, że nie rozmawiamy tu o tym... Ciekawe czy jeszcze któraś z dziewczyn zaciągnął? Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam wszystkie mamy naszych już 2 latków :). wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu jeszcze jakaś mama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróciłam 12.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×