Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

heloł baby! ale mnie wczoraj ścięło z nóg- normalnie jeszcze miesiac temu do szkoły latałam, tu tam siam, tylko wspomagałam sie Fenoterolem, a wczoraj wybralismy się familijnie do Ustronia do Leśnego Parku niespodzianek co by dzieci coś znowu zobaczyły i normalnie troche tam pochodziłam i koniec, musiałam usiąść, chyba ze 4 tabletki Fenoterolu wzięłam, a jak szliśmy potem juz wcentrum coś zjeść to myślałam,że na ulicy urodzę, takie bóle w szyjce miałam,że przystawałam na środku przejścia, masakra, zaczęłam się bać i taki chojrak ze mnie był a tu stop. Jak wróćiliśmy do domu zaraz zaległam i przez noc mi przeszło, ale dziś moi chłopcy pojechali na basen a ja zostaje w domu bo nie wyobrażam sobie leżenia gdzieś tam koło krzaków, na kocu a jeszcze może ganiać za Frankiem (mam cięzko pozbierać się z ziemi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1989
Dziekuje :) jednak czasem ciezko sie oszczedzac dzis moi rodzice poraz pierwszy wpadaja na ,,wizytacje'' do przyszlych tesciow bo obecnie u nich mieszkamy wiec juz od rana dalam sobie popalic ciagle cos ;p mam nadzieje ze dzis nie bedzie zadnych alarmow bo w razie czego bede musiala sie sama zawiesc hihihi ... milego dnia brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha! Pocahontas przyłaczam sie do Twojego apelu :D Ja dzis od samego rana cos sprzatam albo gotuje. Ale musze przyznac ze wszytko zajmuje mi dwa razy wiecej czasu niz zwykle. Czuje sie jak beczulka ;) Zrobilam pyszniutki sernik na zimno z ważonego mleka. Jakby ktos byl zainteresowany to podam przepis. Palce lizać! Olinka doskonale Cie rozumiem, ja tez mam na poczatku wielki zapal do wszystkiego, niestety rzeczywistosc szybko mnie temperuje bo jak troche przejde to tez zaczynam miec straszne parcie w dole brzucha i bóle. W tym ostatnim miesiacu przed porodem chyba naprawde trzeba sobie odpuscic i sie oszczedzac w miare mozliwosci. Ale wiem jak to jest miec juz jedno dziecko ktoremu tez trzeba czas zorganizowac i sie zajac. Chcac niechcac zawsze jest cos do roboty. Ja na basen jade w poniedzialek bo ostatnio jak bylam to strasznie mi sie spodobalo :) Patrycja- witamy witamy :) Na pewne wszystko wypadnie perfekcyjnie :) trzymam kciuki Ja dzisiaj ide zaszalec do knajpy na stare miasto, ciekawe jak to zniose... ale mobilizuje mnie mysl ze za miesiac to pewnie szybko sie nigdzie nie rusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel pocahontas mi się podoba!!! i moj M ciagle ze mnie sie smieje, ze mamrocze :) wiec ogolnie mi sie zdarza mowic niewyraznie i pomijac slowa :) nelka i misiaczkowa - glowy do gory! Bedzie dobrze! Musi byc :) Majka - a to Twoj pierwszy wysokok taki? Bo ja juz tak mialam :D kila razy :D lady_Ania109 rozbawilo mnie: ide zaszalec do knajpy :) Dobre! Zaszalec z brzuszkiem :) Kobietki, ja bylam wczoraj na zakupach i mam juz prawie wszystko, wiec jak tylko posprzatamy po remonciku, ktory zacznie sie w poniedzialek bede chyba gotowa. Byla mowa o poscieli, ja chce zamowic z tej strony: www.poscieldladzieci.pl - widzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady Ania- a pewnie,że idź i naciesz się jeszcze atmosferą swobodnego wyjścia:) a jakie to starae miasto- Wa-wa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pierwszy ale jakos utwilo mi w pamieci, bo ogolnie co 2 dni to ze spokojnosci albo przechodze w okres "zabije cie" albo "jaka ja jestem nieszczesliwa"... juz mnie to wkurza ale co zrobic, mama mowi uspokoj sie bo dziecko tez czuje, ale jak tu sie uspokoic jak najdrobniesza rzecz krzywe spojrzenie, doprowadza mnie do furii albo lez... a najbardziej to maz poszkodowany bo musi tego wysluchiwac.. fajna ta posciel, ja nic nie kupuje bo dostalam w spadku, moze za ponad pol roku dopiero sie zaopatrze milego weekendu wam zycze, ja uciekam wypoczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come ..w szpitalu polozne smiały sie ze gdybym urodziła w terminie wazyła by 5 kg:) duzy wczesniak. Jak znosicie ten upał??? masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg- ja to raczej nie zapuszczam sie dzis na dwór, raczej siedze w domu gdzie mam chlodno bo na zewnatrz to rzeczywiscie niezla patelnia. Moj M tez juz sie przyzwyczail to mamrotania. Prawde mowiac to ja i bez ciazy lubie sobie pomarudzic, czasami go podziwiam ze ma taka swiętą cierpliwość ;) Jakby nie to, to chyba bysmy sie pozabijali ;) Jagódka- a co, jak z brzuszkiem to juz nic mi sie od zycia nie nalezy... hihihi :D:D Apropo pościeli to śliczne, ja juz mam kilka zmian po synku wiec na razie nie kupuje. A zamawialam firmy drewex i feretti na allegro, polecam bo wygladaja świetnie nawet po wielokrotnym praniu. Ja tez juz mam prawie wszystko, wczoraj zamowilam dwa kocyki na allegro bo jak urodzimy to moga sie juz przydac, kilka pieluch tetrowych i do szpitala tez juz wszystko w walizeczce lezy poukładane ;) olinka- stare miasto nie za duze ale za to bardzo ładne. Zapraszam do Lublina to poszalejemy razem :) Majka!- mam takie same wahania nastroju, nie ma co sie przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg, jk to było z twoim cięciem, dlaczego tak szybko? działo sie coś? bo byłam na wczasach i być moze przeoczyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje! U mnie dziś duuuużo lepiej i z humorkiem i z pogodą. Ja też już prawie wszystko mam oprócz pościeli, chyba dziś wieczorkiem zamówię (20 elementów za 300 zł więc chyba nie najgorzej). Ja niestety musiałam prawie wszystko kompletować, po za pieluchami, bo porozdawałam ciuszki po znajomych. Ledy Ania- wycałuj Lublin ode mnie, to moje rodzinne miasto...i ciągnie mnie tam strasznie i do rodziny i do przyjaciół:(... Plumkajcie się i odpoczywajcie, ja też to robię. Mamy gości ale ja się wałuję na wyrku w sypialni bo zaczęło mnie kłuć podbrzusze więc wzięłam na luz:) olinka- no to ładnie się załatwiłaś, jak ja w poniedziałek, uważaj bo to nie żarty. Tak sobie myślę, że jak będzie jeszcze gorszy upał to zaanektuję Ziemka basen i niczym hippotamica będę się w nim pławiła... Patrycja- trzymam kciuki za inspekcję:) poradzisz sobie meeg- no właśnie, jak to u Ciebie z CC było? mama8327- Biedulko trzymaj się, strasznie mi Ciebie szkoda z tym zatruciem, musisz straszenie puchnąć, już niedługo Kochana i będzie o.k. Buziakuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka ja też mam wszystko prócz pościeli :) podziel się jaką zamawiasz :)? fajnie masz, że możesz basenik napełnić i się poplumkać - ja też chcę, ale chyba na łóżku w sypialni musiałby stać :) Patrycja - co do inspekcji na pewno dasz rade :) Ja też mam inspekcję - teściowe przyjadą w poniedziałek i chyba tydzień posiedzą (boże), ale pomogą nam w remoncie i teściowa zapowiedziałą, że sama wszystko posprzata i mi nie pozwoli :) zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wczoraj do Was mega długa wiadomosc i mi wcieło:-(. Napiszcie mi prosze, czy macie ostre kłucia w brzuchu i co to moze byc. Powiazane ze zwiekszona biała wydzielina z... . Nie mam sily wiecej pisac kochane moje wiec buziaki dlas Was. Ps. spuchły mi troche stopy, niw wiem, co na to yaradyic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg24 mam pytanie odnosnie karmienia malej jak czesto ja karmisz i ile ci zjada bo moja nie za bardzo. byla dzis polozna u nas i wazyla moja smieszke zaczynam sie martwic bo spadla z wagi o 60g jutro przyjdzie ja znow wazyc ale zaczelam ja karmic co 2h mam nadzieje ze bedzie ok. Karmisz piersia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my juz z dzieckiem w domu,na razie ok. musze sobie skombinowac butelki szklane nuka bo aventu za szerokie i nie wchodza do pompy a musze te ze szpitala oddac potem. polozna przychodzi w ponied rano, mam nadieje,ze dobijemy do tego czasu bezpiecznie :) meeg,mamuska, jak wlasnie z jedzeniem u waszych corek? nam nakazano ze ma jesc 6 razy po 60g. ale mowia ze co 3h ma jesc. nijak mi to pasuje w obliczeniach! daje jej co 3h ale to przeciez wiecej wychodzi niz 6razy... kurde. chyba jakas niekumata jestem. ma jesc,zeby przytyc w ciagu tyg 150-250g inaczej bedzie kipesko i wezma ja do szpitala.. musze zrobic termin u lekarza dzieciecego na przyszly tydzien. umyjemy ja jak bedzie polozna,teraz ja obmywam. jakos wole wszystko zobaczyc na zywo po raz 1,bo nie mam kompletnie doswiadczenia. ja karmie najpierw z piersi,zakladam taki kapturek,zeby lepiej bylo jej chwytac i ciagnac. maz wlasnie wypozyczyl wage z apteki,bo trudno mi ocenic ile moze zjesc. reszte dodaje butelka. musimy kupic odkamieniacz, obencie uzywac bedziemy wody destylowanej. czy macie sterylizator mikrofalowy aventu?????? to pilne, ja mam,ale nie wiem jak go uzywac, nie mam instrukcji i nie znalazlam do tej pory w necie. wiecie jakie sa warunki? ile wody i jak dlugo??? to by mi ulatwilo zadanie,bo do tej pory gotuje ciagle,a to meczace. meeg-to faktycznie duze dziecko!! moja ma dzis 2300g oby przytyla w tym tyg. troche sie martwie. spi splodko,krzyczy tylko przy przewijaniu przed jedzeniem. potem jak aniolek. robi smieszne minki tez ok 10min jest obecna a potem spi dalej. montujemy wozeczek, fotelik samoch dziala bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to com nam tez tak mowili ale mala jadla malo i straszne dlugo bo potrafila nawet jesc 1,5h 50ml byla dzis polozna u nas i ja wazyla okazalo sie ze mala spadla z wagi wiec zaczelam jej dawac co 2h i je mi po 40 i zjada w 30 min mam nadzije ze jutro jak bedzie ja wazyc bedzie tak samo jak dzis albo i skoczy jej troszke waga bo jak nie to tez nas czeka szpital czego bardzo bym nie chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem z grudniówek 2011 dziś zaczęłam 18 tydzień postanowiłam zwrócić się do Was z prośbą o podpowiedź w 3 sprawach, bo Wy juz prawie kończycie etap ciąży, a jeszcze macie czas na pisanie (lipcówki są już albo Mamusiami, albo siedzą jak na szpilkach w oczekiwaniu na rozpakowanie prezentu:) ) czytałam Wasze posty jak byłyscie w 15-20 tyg...och jak ja Wam zazdroszczę ,że jesteście prawie na mecie i wkrótce przytulicie swoje Skarby 1. grzybki po luteinie - dostałam clotrimazol w tabletach, piecze jak diabli kiedy włożę, pochłaniam juz 3 tablete z 2 opakowania i zamiast byc lepiej to jest gorzej...leca jakies biale farfocle , bezzapachowe raczej. dzis na wlasna reke zaczelam jesc lacibios femina-pudelko ma 10 kapsulek-tyle starczy czy juz jesc to na okraglo? w sumie 10 kapsulek kosztuje 27,50 a do konca ciąży sporo dziesiatek 2. bóle w spojeniu łonowym, na tym zgięciu nad moim pieknym wałkiem :) - dostalam zastrzyk z bucasponu (na 100% nazwe źle napisałam) potem chciano faaszerowc mnie nospa 3x2 ale nie jadlam , bo mnie juz nie bolalo...czy to sie pojawi znowu? czy to jest groźne d la Dziecka? 3. pocahontas-1984 - kupiłas wózek jedo? ja czaje sie na jedo bartatinę albo polaka oriona - coś byście podpowiedziały pozdrawiam :) ...no i prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny, no dzięki, jesteście dla mnie kochane ❤️ - Łazanka, Jagódka, Misiaczkowa 👄 ale wy mnie już nie żałujcie bo tragedii nie ma. Oswoiłam się już z dolegliwościami i je zaakceptowałam. Dziś to nawet M zabrał mnie o 17 na plażę :classic_cool: ale w morzu to nie pływałam - pełno glonów ale woda ciepła - jak na morze. Misiaczkowa kurcze nie wiem co ci napisać w sprawie M... mam już pewne wyobrażenia co On tam mógłby robić. Trzymaj się kochana! Łazanka no nie... a miałam nadzieję, że ci wszystkie boleści w końcu odejdą. Ty mnie kochaniutka żałujesz a sama cierpisz. A basen super sprawa - odciąża całe ciało. Jagódka fajnie, że już wszystko masz kupione. Nam brakuje jeszcze kilku drobiazgów. A pościel kupiliśmy ze strony www.muzpony.pl. _Aga_ ja też się zastanawiałam nad baldachimem ale koniec końców nie kupiłam- zbędny gadżet i ten kurz... A w dzień nie należy ochraniać dzidzi przed jasnością - chodzi o produkcję hormonów i rytm dobowy. Pocahontas a pluń na te firanki ;). Apel - super!!! 🌼 To Oliwka pewnie już doszła do siebie po operacji? Olinka - szatanie to dopiero takie dolegliwości zmusiły cię do odpoczynku, kochana czas najwyższy dla ciebie żebyś doładowała akumulator dla Nowego. Odpoczywaj to rozkaz - dość się już napracowałaś w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczkowa, kurcze, nie wiem co ci poradzić. Mnie gin powiedziała, że zwiększona ilość śluzu to teraz normalne ale nie wiem co i jak z tym kłuciem :(. Może spróbuj zażyć nospę i po odpoczywać a jak nie minie to jedź na izbę przyjęć albo skonsultuj się z gin. Na spuchnięte stopy może - poleż z nogami wyżej albo zrób sobie masaż. Do rana opuchlizna powinna zejść. Mamuśka, Mum to come i Meeg moja przyjaciółka, która urodziła w styczniu tak właśnie robiła z karmieniem - ważyła córcię przed i po karmieniu i ten sposób się sprawdził - mała ładnie przybierała na wadze. Mum to come nie pomogę w kwestii sterylizatora, niestety. Bardzo się ciesz, że córcia jest już z wami :D! Wszystko będzie dobrze. Mamuśka wszystko będzie dobrze, głowa do góry! Całuję was lasencje 👄! Ps: ja też zapominam słów ale to chyba minie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema baby! mamo8327--no różowo to on tam nie ma :o Powiedz mi, jak to jest z tym profilem na FB, czy będzie widoczny dla innych, znaczy się, czy inni będą widzieli, że ja piszę na kafeterii? Pytam, bo nie chcę, żeby ktoś czytał moje posty, nie mam specjalnie nic do ukrycia, no ale to moja prywatna sprawa. Chętnie bym dołączyła, ale nurtuje mnie ta kwestia ;) Pytałam się w aptece o te preparaty z witaminami z grupy B, nie chciała mi sprzedać, bo w Femibionie jest ich już dużo, a jeszcze dodatkowo to mogę przekroczyć dawkę dopuszczalną :o No i klops! Najbradziej boli mnie prawa ręka, nadgarstek, srodek dłoni, palec wskazujący i środkowy. To jest dosłownie jak ból reumatyczny :o Dzisiaj się zryczałam, ufarbowałam włosy, potem kupiłam aparat, bo sprzedałam stary (i ostatni raz wysłałam za pobraniem kupującemu, bo od 2 dni nie odbiera paczki, więc czarno to widzę) i jeszcze kupię lampkę do pokoju Lenki, bo nie ma tam lampy w ogóle. Ciężkawy dzień. Pogoda robi swoje. pocahontas---ja naprawdę próbowałam ;) Z calych sił się starałam, żeby ten dzień był pełen uśmiechów, ale no nie wyszło ;) Za to, jak pobuczałam, to od razu lepiej ;) Co do przekręcania słów i gubienia to ja się przyłączam, ostatnio tłumaczyłam pół godziny mechanikowi, że chodzi mi o katalizator, bo nie mogłam sobie słowa przypomnieć. I mojej mamie powiedziałam, żeby mi soku nalała jak wyschnie ;) olin_ka--uważaj babo na siebie, ja też taki bohater jestem, a potem konam w łożu ;) Co do rzeczy to ja mam wsio. Czekam tylko na leżaczek-bujaczek, również kupiony okazyjnie od szwagierki koleżanki ;) Muszę doprasować parę ciuszków co dostałam, ale już uprane :) koteczkowa---nie mam pojęcia. Puchnięcie na tym etapie ciąży to nic nowego, ale może zrób sobie badanie moczu, tak ww. mum to come--nie pomogę, niestety, dziwnie że tak każą napychać na godziny dziecko, myślałam że do tego się już odchodzi, chyba że tak przy wcześniakach trzeba? A co do wagi, to widziałam raz donoszoną dziewczynkę o wadze 2200 gram, mamusia paliła paczuszkę dziennie :o Dobra zmykam spać, poleję tylko dłonie ciepłą wodą, bo mi to pomaga i może jakoś zasnę. No i malutka zaczęła swój wieczorny taniec w brzuchu, to też szybko z zaśnięciem nie pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za instrukcje :):) wyprobuje jutro, pytanie czy butelki NUK wejda... eh sa wyzsze no ale sprobuje. mysle,ze u wczesniakow wlasnie ten zwyczaj jest praktykowany co iles godzin karmic. w nocy tez,bo dziecko moze nie zaplakac na jedzenie,a zjesc musi.wiec duzo wstawania nocnego... ale w nocy karmimy butelka,a w dzien plus piers. meeg-jak Ty karmisz? tez co 3h rowno?? jak pozbyc sie brzuszka zwisajacego po porodzie??? ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa - na FB mamy ustawienia chroniące naszą prywatność tzn. nikt z zewnątrz nie ma dostępu do żadnych informacji ani o nas ani o tym co piszemy itp. Do tego FB ciążowego należą dziewczyny tylko z naszego forum. Zapraszamy. :) Mum to come - to z brzuszkiem aż tak kiepsko? Myślę, że sam niedługo się wciągnie. Za 6 - 8 tygodni możesz zacząć ćwiczyć jeśli będziesz miała ochotę. A właśnie jak z wagą po ciąży? Czy rzeczywiście spada po porodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama8327- ty nocny marku, co tak po nocach siedzisz, spać nie mozesz?:) ja z zaśnięciem nie mam problemów, ale za to jak koło 3 się obudzę na siku to potem się kręcę jak kołowrotek wokół własnej osi i spac nie umie, dopiero nad ranem a tu wstaje Frank z radosnym " Juś sie obudziłem!" (pisownia oryginalna:)). Piękna ta pościel na muzpony.pl ale drogie pieroństwo, a mój luby właśnie traci pracę......:( wykorzystam pościel po Mikim i Franku , w końcu to tylko na jakieś 2 lata, a wtedy miałąm z Drewexu i jakas inną firmową to się trzyma. A siostra mi na przywitanie nowego z Ikei obiecała bo strasznie mi się podobaja te szwedzkie wzorki. W dużych łóżkach chłopaki je mają. misiaczkowa- a jak kolor wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka a żebyś wiedziała, że spać nie mogę za bardzo... na noc dostałam tabletki (na to zatrucie), po których latam siku co godzinę do tego łapy drętwieją a dziś to dopiero była jazda: zasnęłam o 3 i od 4 latałam na siku a o 8 z kolei obudziła mnie moja psina, że chce na balkon. A M smacznie sobie śpi. A my z tym muzpony zaszaleliśmy i szarpnęliśmy się na jeden komplet pościeli a pozostałe komplety pościeli mam i tu uwaga... po mnie. Mają 28lat ale wyglądają w porządku - nie wiem jak moi rodzice ją przechowali, że się nie zestarzała :). Kurcze to nie dobrze z tą pracą twojego M! Teraz kumam dlaczego się tak zaharowywałaś... Ale może coś znajdzie szybciutko, mam nadzieję, będzie dobrze!!! :) A moja dzidzia bryka od 8 jak szalona; robi przewroty, wypinki i inne fiki miki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski waga po porodzie - zostalo mi jakies niecale 8kg dodatkowe, to chyba duzo, w porownaniu do wagi z 8tyg ciazy. ale waza cycki, mam lekko spuchniete nogi, no i brzuch.. ale pojde faktycznie niedugo na cwiczenia do szpitala,moze cos da. sterylizator zaczne dzis uzywac, bo nie mam sily juz gotowac w garnku. mamy paskudna wode,osadza sie kamien. maz kupil wode destylowana w aptece, wiec w niej gotyuje i jest o niebo lepiej. trzeba jednak miec odkamieniacz. mala je roznie, w nocy jadla po 60ml, a u mnie zjadla 40 i 50 odpowiednio. wciaz jednak nie wiem czy nie za czesto ja karmimy o te dwa razy niz napisano,spytam jutro polozna. wychodze jednak z zalozenia ze zawsze lepiej ciut wiecej niz mniej. wczoraj meczyla ja czkawka, a strasznie jej nie lubila jak byla w brzuchu, wiec wczoraj lezala i czkala jak ptaszek :) chyba z 10-15min. wiec ciagle bylam przy niej i rozmawialam z nia a ona patrzyla swoimi duzymi oczami co sie dzieje. w koncu czkawka minela,wiec ja zostawilam i poszlam do kuchni. po chwili uslyszalam placz,wiec wzielam ja na rece i utulilam. fajnie byc mama :) mimo niespania nocnego ;) co do poscieli Mama- ja tez mam wlasnie rzeczy po mnie, wyobraz sobie ze mala obecnie spi w poszewce na kolderke po mnie. wiec stan nieskazitelny, da sie. nie musi byc wszystko nowe :) milej niedzieli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1983, co do infekcji po luteinie to ja ci nie pomogę. Miałam raz infekcję - pomógł Clotrimazol w globulkach. Teraz niestety znów się coś przyplątało, ale biorę takie "robione" globulki. Jak masz taki problem to może idź do swojego gin? Bóle w spojeniu, niestety ja miałam długo. Teraz przeniosło się na pachwiny ;) Macica się rozciąga i wszystko inne też. A podwyższony progesteron powoduje rozluźnienie mięśni i spojenie też trochę się rozciąga. Jak będzie bolało to bierz tą no-spę. Ja też kupiłam wózek Jedo, ale Jedo Fyn 4. Na razie stoi i czeka :) Wykonany jest ładnie i myślę, ze powinien się dobrze sprawować :) Asia, zobaczysz Tobie ten czas minie też szybko. Ani się obejrzysz a już zostanie Ci kilka tygodni :) Ja ostatnio coś puchnę.. dłonie i stopy :o Ciśnienie mam w normie, ale ta opuchlizna doprowadza mnie do szału :( Dziewczyny, nie martwcie się wagą. Zobaczycie, ze szybko dojdziecie do tej wagi sprzed ciąży. Przecież ledwo urodziłyście. Dajcie sobie trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia dziękuję Ci za odpowiedź :* bylam u gin z bolem i mnie polozyl na oddzial, tam tez dowiedzialam sie o infekcji, wiec o wszystkim wie dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska88 Slonce ja karmie sztucznym mlekiem,biore leki na wstrzymanie laktacji. Dziewczyny powiem wam tyle,sa te normy zywieniowe ile dziecko ma niby jesc i co ile ale ja sama z obserwacji reguluje jej ilosac mleka sugerując sie tym ze np.dziecko ma 5 dób wiec musi zjesc 50ml. moja ma 8 dobe wiec daje jej 70-80ml co ok 3 h bo tak sie budzi,w szpitalu kazali karmic co 3 h nawet jak spi ze mam ja wybudzac a ja karmie ja na "zyczenie" i zjada i jeszcze miedzy czasie daje jej co 5 h koperek lub rumianek po 10ml. Poprostu dla mnie jest tylko sugestią ta cala norma zywieniowa i mala je i rosnie.Urodziła sie z waga 3030 spadla do 2800 i na drugi dzien miała juz 2820!! bo karmiłam ją ja a nie polozne a tez powiedziały ze nie przybiera.Jest silna i kupki robi ładne co 6h. mamuska88..moze ją dokarm mlekiem modyfikowanym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olin_ka :) szybko z tego względu ze odeszły mi wody,tzn sączyly sie juz długi czas ale to było sączenie a w sobote o 5 rano pecherz pekł i wody sie wylaly wiec nie było na co czekac:) Lady_Ania109 Kazdy mi mówi ze ona cały tata:) nawet stopy ma takie jak on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×