Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

acha vilia ige cąłkowite idzie do góry gdy u dziecka występuje alergia bądź nietolerancja pokarmowa, ale nie koniecznie na białko!!! spokojnie!!! a po 2 nawet jak skaza to dzieci wyrastają ;) mój dr jest zdania ze 6 tyg diety wystarcza :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, jeszcze Ci pmarudzę. Tobie wyszło to IgE w normie (tzn. małej) i co lekarz na to powiedział? Jakaś dalsza diagnostyka? A jak wyjdzie poza normą (ma być większe czy mniejsze?) to jeszcze dalsza diagnostyka czy już diagnoza potwierdzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- oj mi sie zdaje ze to by troszke wczesniej wyszlo, chociaz nie jestem specjalista. wiadomo, badania to podstawa , bedziesz miala 100% pewnosci. Tak, i zaopatrz sie w dobre maści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia jak chcesz to Ci wysle ten jeden niemiecki a ja sobie znow zamowie moja miala zapalenie przewodu pokarmowego - 6 tyg diety + probiotyki dla niej i dla mnie wystarczylo... nie moglam jesc niczego z bialkiem, glutenem, pszenica, drożdżami, podpuszczkami, żadnych konserwantów... bialko jak mnie bardzo naszlo to moglam ale do ilustam gr dziennie - minelo - a miala jedna wielka rane juz pod koniec :( lady troche daleko cie mam :P le wózio serio fajny :D m mój w szoku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, a co poza tym co napisałam jeszcze mogę dorzucić do smarowania? Mam jeszcze diprobase, ale rzadko smaruję, bo to tak jakoś śmierdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos musi byc w tych wozkach bo na wszystkich filmikach kobity mowily ze ich mezowie uwiebiaja te wozki. Ciekawe czy moj tez zapala uczuciem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady chcesz zobaczyc jaka moja mala obsypana byla czy jak teraz wydlada? vilia ja tez chce w zamian fote :P jak ige wyjdzie wyzsze tzn ze alergia lub nietolrenacja i wtedy sie sprawdza na co tzn eliminuje i wprowadza... alergia na bialko wychodzi do 5 msc (tak czytalam, mowil tak dr i polozne na szkole rodzenia) jak ige bedzie dobre to nie ma mowy o alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa vilia nam dr wtedy kazal kąpać w emolium i emolium kremem specjalnym smarowac a physiogelem zasuszac, smarowalismy ale bepantenem :P reszte zgodnie z instrukcja robilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- mysle ze najlepiej skorzystaj z niemieckich kosmetykow, sa o klase wyzsze od naszych. No i nie przesadzaj z iloscia, moim zdaniem musisz Bartusia kapac tylko w emolium na ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, nie będę Cię pozbawiać maści :) Poszukam, może gdzieś znajdę skoro dużo lepszy od nie-niemieckiego. Nie miałam niemieckiego to nie wiem. Ale muszę przyznać, że mnie trochę uspokoiłyście :) Wezmę sprawy w swoje ręce :D TNKS, doiłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas te place są suche (jak na zdjęciu), więc o zasuszaniu mowy nie ma. Ale będę natłuszczać :) I emolium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady daj maila i w zamian tez chce foty :P vilia wysylaj mi Bartka!!! moge ci wyslac bo mam dwa a znajomy w niedziele zas jedzie do de i zas mi przywiezie jak cos wiec zaden problem tylko adres na maila podaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, doiłaś? Bo nie wiem czy jutro bawarkę pić :) Póki moje dziecko ma niepotwierdzona alergię na mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssssssssu co ja widze i pacze:-) TNKS fotami dzieli, a ja to co? Oddźwięczę się:) olin_ka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady wyslalam vilia jeszcze nie doilam, ale na bank cos lepiej bylo bo karmialam dzis małą i sie najadala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, jak Ty byłaś tak 6 tygodni na tej diecie to co Ty jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst mojego M : "A Ty jeszcze spać nie idziesz?Nie wyśpisz się jak będziesz do małego wstawać" wrrrr... Na co mu odpowiedziałam: " Ja się wyśpię, bo to Ty do niego wstajesz". Ni e macie jakiegoś tira naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia wymięłąm :D jak ja kocham te dziąsełak w uśmiechu :D ale uroczy :D wyślij adres na maila to Ci wyślę tego bephantena ;) wolisz kurierem czy pocztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia, ja tez chce fotke!!! Oj tam, daj spokoj, nie przejumuj sie chlopem! tylko nie popuszczaj i stawiaj na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×