Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dobry wieczór;) Mam jak Misiaczkowa🌻 :O nie mam siły na nic...nawet kompa nie chce mi się otwierać, zresztą nawet jeśli to natychmiast jest akcja "Ś.P":D Jestem 6 dzień pod rząd w pracy, same wyjazdy:O niby nie bardzo daleko, ale mam dość:O Jutro jeszcze kilka godzin i poniedziałek NARESZCIE wolny!!! Misiaczkowa🌻 ja padam przed dzieciakami:O za to wstaję przed 6 rano...tak mi się chłopaczyska przestawiły:O Do tego mam straszny katar, łeb mi pęka i mam dość:O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mamy takiego niebieskiego stworka dla chłopaków, kiedy naciśnie mu się brzuszek gra, buczy, trzeszczy i w końcu, po wielu męczących próbach trafienia w program z piosenką, śpiewa. Franek go uwielbia i jest to niezawodny sposób na pacyfikację osobnika❤️:D I oto co słyszę dzisiaj z rana z pokoju dzieciaków. W roli głównej mój mąż:D:D:D "No graj ciulu" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kochany niestety jest typem co to klnie jak szewc i ostatnia świnia;) Cały czas mu tłumaczę, że dom to nie poligon:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek "ciula" dawno nie słyszałam jakos sie go teraz rzadko uzywa:-D ja sobie tez lubię zaklnąć, zwłaszcza jak obudzi mnie telefon:-D . ale spanie to u mnie swiętosc. w przed dzieciowych czasach potrafiłam spac ponad 48h:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a jak dziś Twoje mleczarnie? Zwiększyły obroty? Moje nadal strajkują..I pewnie już ten strajk tak pozostanie. Lady, dziś nie jadłam nic z mlekiem. Ani nic z jajkami.. To są produkty, które odstawiam. Choć jogurty mrugały do mnie z lodówki... ;) Mam nadzieję, ze wytrzymam te dwa tygodnie (to minimum). Zobaczymy :) Pewnie w święta ciężko będzie... Lady, jak Twoje smopoczucie? Ok? A śledzie z ananasem... Nie brzmi, ale może smakować dobrze. Amber, jak maluszek? Dziadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek🌻 w końcu!! Niestety powroty do szarej rzeczywistosci sa zawsze okrutne:( Moj chlop jako ze zwiazany z roznymi budowalnymi klimatami to czasem nawet nieświadomie wplatywał rozne wyrazy w zdania, ale skutecznie go oduczylam bo przecie dzieci rosną, ale juz najbradziej podzialalo jak uslyszelismy kiedys jak Wojtek zaczal tatusia nasladowac:O:O CIULU - pooba mi sie, tez dawno nie slyszalalm, jakos wyszlo z uzycia:D:D Dziadek, witaj w klubie zakatarzonych. Ja mam to samo od kilku dni. Nie rozstaje sie z kroplami. Do tego ogolne oslabienie i gorączka. Wymeczy czlowieka. Szczepilyscie sie kiedys na grype? bo ja chyba to zrobie w tym roku pierwszy raz bo po maratonie chorob jaki teraz przeszla to dziekuje bardzo, mam dosc!!! Vilia- ja kiedys probowalam i tak mi posmakowały!! Jak sie slyszy to nie pasuje ale jak sie sprobuje to co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, to dawaj przepis :) Chyba bezmleczny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niestety... :( robi sie je ze smietana:( Ale mam nadzieje ze to nie zadna skaza i sobie sprobujesz za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jakie jaja, dowiedzialalm sie w sklepie na wiosce ze ma byc u nas TVN jutro na zywo maja pokazywac mojego sasiada chlopaka młodego ktory jest zapalonym bocianolubem, zreszta ucze go sama angielskiego i dobrze znam. To moj sasiad płot w płot wiec moze i moj dom bedzie gdzies widac bueheheh. Jak macie czas to zerknijcie jutro na dd tvn. Ja bede ogladac bo ciekawa jestem co tam pokazą i powiedzą. Hehehe, sasiadka mi mowila ze on ma pełno filmow z ptakami na you tube i w ten sposob go wyczaili i zadzwonili do niego;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, to za miesiąc się skuszę :) mam nadzieję :) A z M lepiej, tzn. poprawnie bez rewelacji. Ale denerwuje mnie już to ciągłe nieodzywanie się i staram się 'normalnie' rozmawiać. Ale dziś w nocy to on wstawał przykrywać małego :D I stweirdził, ze obowiązkowo trzeba kupić mu śpiworek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Lady, to pomachaj do nas zza płotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to fajnie ze jest poprawa :) Przemyslał widac przez ten czas:D A swoja droga spiworek rzeczywiscie przydatny, o to ze mala zmarxnie sie nie martwie. Jeszcze mogliby cos wymyslec jak jej smoczek w nocy wypada, jakas taka czujke przy smoczku czy cos jka zaczyna plakac bo dzis chyba ze 100 razy musialam wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiazkowo!! bede dawac znaki dymne hehehehe no i oczywiscie kolezanki z Kafe na poczatku pozdrowie jak da rade:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, jak mały jeszcze ssał smoczek to z mężem się śmialiśmy, ze na gumkach za uszami go 'uwiążemy' ;) Bo też był ryk jak wypadł. A potem z dnia na dzień wypluł smoka i już go nie chciał (denerwował się jak chciliśmy mu go włożyć do buzi). I teraz już nie ssie smoka...tylko kciuka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, jakby nie było to trochę z bocianami mamy wspólnego ;) Bociany przynoszą dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZEPIONKA przeciw grypie.... nigdy więcej! raz się zaszczepiłam...jak jechalam na stypendium do Wloch:O chorowałam po tym kooorestwie miesiąc tak, że na oczy nie widziałam:O Podobno nie dla każdego to przydatne...dla mnie z pewnością nie:O może dlatego mam taki uraz do nadstandartowych szczepień i idę tokiem podstawowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia spokojnie dasz radę. wiadomo ze owoc zakazany kusi ale nie macie chyba 100% diagnozy więc to moze na chwilę. i co do skazy to ja tez słyszę ciągle ze lakarze naduzywają tego okreslenia a u mnie jest na odwrót. "zajebista" lekarka stwierdziła że mój nie ma skazy ( bo bolesci + suche nózki ale bez wysypki to nie skaza) ale pepti ma profilaktycznie. no ciekawe ze preparat mlekozastępczy pomógł mu od razu. jak sobie pomyslę ile miesięcy się dziecko meczyło o nas nie wspomne to mnie krew zalewa. krew mnie tez zalewa jak pomyslę że tylko na mojej wiosce na pepti chcieli receptę a w miescie obok mogłam kupic bez oczywiscie za 100% odpłatnoscią. jak bym wiedziała to bym eksperymentalnie podała mu to mleko duzo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D Vilia😘 wlasnie doje bo cycki aż twarde po prawie calym dniu :) DJ - ciul jast fajny, ale lepsze haslo "Ty ciulu bez szkoly" :D Lady gratuluje udanego zakupu :D Podczytywalam Was dziś z zajec :P jutro pewnie też popisze bo mam wyklady i wezme ladowarke :D Powiem Wam jak mala obudzila nas o 5:30 tak do 8 rozmyslalam czy jechac do tej szkoly czy nie :o czy rezygnowac czy studiowac :P pojechalam i ledwo do sali weszlam to zalowalam :O potem jakoś się "rozkrecilo" zobaczymy jutro jak będzie :o Amber jak mala? Ciotka szukalas pepti w necie? Aga 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie szukałam bo jak dostałam recepte od "zajebistej" na 100% w innym miescie to przy wykupowaaniu wytłumaczono mi ze na 100% to moge i bez recepty u nich kupic. wcale tak drogo nie wychodziło zreszta na zdrowiu dziecka nie będe oszczędzac. za jakis czas poszłam na szczepienie i poprosiłam dr o receptę bo nie miałam czasu jechac do miasta obok, a czy 100% czy nie na mojej wiosce bez recepty by mi nie sprzedali. powiedziałam dr że mały ma podejrzenie skazy ale pani "zajebista" się waha czy ma czy nie, a on zerknął w kartę a tam do wyboru przepisane wszystkie antykolkowe preparaty bezskuteczne probiotyki tez i bez słowa wypisał mi receptę z refundacją. teraz musze chodzic po receptę tak co 2,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. widziałam dzis w ksiegarni "kwiaty na poddaszu" opis z tyłu zajebisty szkoda ze taka droga ta kniga:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko jeśli chcesz to na prawde mogę Ci kwiaty pożyczyć ;) wyśle kurierem, czy pocztą pozniej wymienimy części na kolejne :) co do zajebistej p doktor, to zrob też przy okazji malemu to ige calkowite i wtedy musi Ci dac refundacje bo to daje 100% pewnosci że ma alergie!!! Vilia po dlugiej przerwie w niekarmieniu i nie sciaganiu udoilam 200 ml i cycki jeszcze nie są puste :D także poprawa znaczna :D rano o 5:30 karmilam, potem o 7:30 potem o 9:30 i ok 13 i od 13 przerwa... Ale nie raz mialam dluzsze przerwy np od 17-18 do 8-9 i nie umialam udoic 60 ml :o także coś dziś lepiej, jutro pewnoznow będzie lipa bo dziś wypilam w ciagu dnia tylko litr coli i 1,5 kubka kawy (pol wylalam na siebie) :o teraz zrobilam sobie dzbanek koperkowej z hippa w granulkach bo i tak się dziś miliona rzeczy nawdupilalam :o a m otwarl mi jeszcze karmi :D jutro znow będzie kicha, ale od poniedzialku będę znow walczyc z bawarka, laktacyjna itp. :D i może coś jeszcze z tego będzie :D a co do dietki! Kobietko!!! 2 tyg zleca nawet nie zauwazysz!!! Ja w ciazy dieta ze wzgledu na cukrzyce i na ciąże - nie jadlam surowego miesa, ryb ( wedzonych) plesniowych serow itp., mala się urodzila to miala mega kolki wiec też eliminowalam produkty... A jak mala miala miesiac rowno to ja 1 raz obsypalo i z dnia na dzien było gorzej :o i. 6 tyg pilam rosol oczywiscie bez makaronu itp., jadlam duszony schab z marchewka i ryzem i pilam sok jablkowy ktorego nienawidze :o 6 tyg w kolko to samo... Ale wytrzymalam :p wiec i Ty dasz rade :D Lady wiesz kiedy wozek będziesz miala? Dziś wieczorem wlozylam mala do jeepa i na kierownicy puszczalam melodyjki :D min "kaczor donald farm mial ija ija oooo" - kojarzysz? Jak mała rechotała do tych melodyjek :D 1 raz cieszyla się do muzyczek :D a odglos odpalania silnika ją rozbraja i kwiczy ;) o klaksonie już nie wspomne hehehhe a m tylko co przechodzi obok wozka to go składa i rozkłada bo tak mu się ten system podoba heheehhehe :d we wtorem, a mozze już w pon wezme mala w nim na spacer :D mogę z tym wozkiem wyjsc na dluzej bo na prawde jest masa miejsca na rozne rzeczy i mala jestem w stanie w nim przewinąc... Fajowy naprawdę :D Aaa lady a czemu nie wyslalas mi Wojtusia? Wyslij!!! Olinka nie byla taka zołza i pokazała komplet :D ale fajnych też ma tych chłopaków :D rannny dziewczyny ja myslalam że tylko moje dziecię takie fajne :P a Bartus od vili jaki "zaczepnik" ten uśmiech hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane melduje ze zyje i padam na pysk. Villa nie mialm jak przeslac zdjec,bo aparat gdzies sie skubany schowal i nie moge znalesc. Ale jak znajde to na pewno przesle. Tnks zarażasz miloscia do wozka. Ja tez taki chce. Buuuuu amber jak malenstwo,juz nie goraczkuje? Jutro jade do rodzinki w odwiedziny, buxiaki i milej niedzieli zycze. Pamietajcie o przestawieniu zegarkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko TNKS nie rób sobie kłopotu zerknełam na all jest duuuzo taniej niz w ksiegarni nawet z przesyłką. tylko ze jedna ksiazka mnie nie urzadza skoro sa inne czesci.... przeszperam porzadnie biblioteki a jak nie bedzie to kupie komus w prezencie i wrecze z klauzulą ze ja czytam druga:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja do zajebistej juz nie chodze bo i po co.moze skaza a moze nie to ja se moge sama taka diagnoze postawic bez płacenia bajonskich sum z a wizyte i bez oczekiwania z moim małym wsród innych dzieci smarkajacych i kichajacych. ale wydaje mi sie ze lekarka po prostu bała sie o swoja kase bo ja trafiłam do niej w grudniu jak było wielkie hallo o tych receptach a nie było wiadomo co i jak. pocahontas o TEJ zmianie czasu ja na pewno nie zapomne:-((( :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) czemu już wszystkie spią? taka piękna noc ;) powinnyście korzystać z uroków tego wieczorku. U nas cud pogoda, oj przeniosłabym tą pogodę do Polski byłoby idealnie. mam dużo stron do nadrobienia może do piątku zdąże ;);) moja mała od środy sama już wstaje w łóżeczku przy sofach, przy drzwiach do ogrodu ogólnie pisząc wszedzie gdzie się da. pozdrawiam was serdecznie i do usłyszenia wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka jak wolisz :) Aga ja wczoraj padlam po zajeciach jak male bobo :o Ps. Masz tego bb? Vilia rano 100ml i mala nakarmilam - pila po 5 min z kazdego i puste wciaz nie byly... Tym sposobem mam już 12 porcji zamrozonych po min 100 ml także walcze dalej :D pij duzo tych laktacyjnych itp. A jak się okaze że Bartuś nie ma skazy to rób bawarke ;) wczoraj m mi otwarł karmi a ja zasnęłam :o Ps. Dzisiaj mój m pierwszy raz będzie SAM z mał :D bez pomocników :D zdeklarowal że postawi pranie i pojedzie na zakupy :D hehhe ciekawe :) Ps. Dziewczyny nie nakręcam Was na jeepa :p tzn nie mam takich zamiarow :D ja jestem zadowolona bardzo, ale to subiektywna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×