Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

kalinki:D:D tylko nie myslcie ze wypilam za duzo.... heheh po prostu leze i mam kompa na kolanach. źle widac klawiature :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lady ;) A Perła to Janis Joplin po jej śmierci zorganizowano dla przyjaciół stype zgodnie z jej testamentem i na zaproszeniach widniało hasło "drinki stawia Perla".... Jakoś mi się tak skojarzyło :o chyba przytłacza mnie wiek :P 27 lat :p Janis tylko tylu dożyła :( Lady a co pijesz? Ps. Fota z parasolką świetna! Powiedz Wojtuś to grzeczny, spokojny chłopiec czy raczej "żywe srebro" ktorego wszędzie pelno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie to drugie;) wszedzie go pelno i zawsze musi byc pierwszy i najlepszy:D :D:D Aha, nie wiedzialam o tym. Mi Perła kojarzy sie tylko z lubelską marką piwa o tej samej nazwie;) wczesniej winko, a teraz jacka z cola tak po godzinach;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks dzięki:* własnie jak będe u pediatry to zapytam o te badanie kału i może coś się wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziki kochane. Zrobilam.dziskaj groche kilometrow i padam ze zmeczenia. Wlasnie leze w lozku i czytam was z komorki. Villa moj maly pije.Nutramigen ale.od.3 m.ź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Nikt mnie nie przebije! - PIERWSZA :o Mala wlasnie spiewa :o obudzila się już 2 raz tej nocy :o Lady sorki, ale ja wczoraj faktycznie padlam :o Monisiacz3k nie ma sprawy :) popytaj o wszystkie te badania :) a macie w zdomu zwierzęta? Psy np? Bo zarazzic się pasozytem w tak mlodym wieku trudno ;) Lady a wygląda Wojtuś na takiego Aniolka :) Pocahontas 😘 a jak u Was w ogóle z tą alergią? Mija już? Czy dalej wiecej nie jecie niż jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! tnks- ale rzeczywiscie dałas czadu o 4 :) pewnie teraz spisz słodko z malutką. A kiedy na spacerek wyruszasz? No wojtek stwarza takie pozory bo w srodku to ma silna osobowość, musi rzadzic i byc szefem w kazdej zabawie hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) TNKS no właśnie jeszcze jest problem że posiadamy pieska (niby antyalergiczny bo zamiast sierści posiada włosy) martwię się żeby to nie było od niego no bo co jak tak?? pozbyć się?? kurcze no nie wiem już tyle lat jest z nami, mały za nim szaleje:( nawet nie mogę sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie śpię:o już od dawna... O 7 mala już byla wyspana :o jestem padnięta :( a w domu bajzel straszny... Także dziś mala w ramach spacerku chyba pójdzie spac do ogrodu a ja będę sprzatac :( natomiast jutro jak ruszymy naszym jeepem to nie wrocimy przed zmrokiem hehehe Co do Wojtusia - wyglada na takiego grzecznego chłopczyka :) ale tak czulam, że to taki pozorny aniołeczek hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie Kwiatow... to jakis czas temu chcialam wypozyczyc w bibliotece ale ich nie bylo i babka wyszukała w necie ze to nowosc 2012 i jeszcze tego nie maja. Tnks- to prawda? to taka nowa ksiazka??? Mozesz przypomniec ile jest tych czesci, Kwiaty to pierwsza czesc?? Chcialam przeczytac ale jak nie bylo to wzielam co innego, juz przeczytalam i chce dotrzec do tych kwiatow bo czytalam wypowiedzi i wszyscy pisza to samo co Ty mowisz o tej ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia3k to nie tak że psa być nie może!!! My mamy dwa!!! Ale nas dr przestrzegal że pasozyty to taki bobas może tylko od psa zlapac ale to musialyby się psy z maluchem nemietnie "calowac" wiec spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jest 5 czesci i moja wydana jest w 1995 r :o także srednia nowosc :o coś się babce pomylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe czy Wam się spodoba - wiadomo kazdy ma inny gust i inne potrzeby ;) dla nas jest super :D a kierownica jest the best of the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to nasza Kluska ma całą mase grających zabawek i jedyne co ją interesowało do tej pory tak na 3 minuty to pianinko z fp... A po 3 min już ja wkurza jak cala reszta zabawek grajacych... Natomiast do kierownicy się trzęsie :D widac że rosnie nam "chłopcula" skoro już teraz woli auta heheheh a m oczywiscie caly weekend wozek skladal i rozkladal :o nam się to skladanie pewnie szybko popsuje przy nim :D on nie potrafi przejsc obojętnie obok tego wozka :D moje emocje już opadly - jest fajny i tyle, nie podniecam się, ale m to chyba by swoje auto na taki wozek zamienil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to nasza Kluska ma całą mase grających zabawek i jedyne co ją interesowało do tej pory tak na 3 minuty to pianinko z fp... A po 3 min już ja wkurza jak cala reszta zabawek grajacych... Natomiast do kierownicy się trzęsie :D widac że rosnie nam "chłopcula" skoro już teraz woli auta heheheh a m oczywiscie caly weekend wozek skladal i rozkladal :o nam się to skladanie pewnie szybko popsuje przy nim :D on nie potrafi przejsc obojętnie obok tego wozka :D moje emocje już opadly - jest fajny i tyle, nie podniecam się, ale m to chyba by swoje auto na taki wozek zamienil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tam pisze - wielki powrot :) widze że okladka jest inna i miekka, ale jeśli ten sam przeklad to warto kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tej pory pół żółtka jajka dawałam ze słoiczka a dziś chciałabym zrobić sama i jak ugotuje marchewkę ziemniaka dodam troszkę brokuła, selera i to zmiksuje razem z połową żółtka to będzie dobrze?? czy powinnam jeszcze mięska dodać czy może być bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki 🌻 juz wszystko rozumiem;) no to zamowie sobie chyba bo w mojej bibliotece tego nie ma...:O ide chalupe ogarne i zaczne cos na obiad robic bo Gosiaczek zasnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja kupowałam z bobovity ziemniaki z soczystym kurczakiem i kabaczkiem zawierają pół żółtka oraz warzywa z delikatną wołowiną to drugie mały je troszkę mniej chętniej niż tego kurczaczka. no zobaczymy jak mu dzisiaj sama przyrządzę dostałam wiejskie jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, o jakiej kierownicy piszecie dla maluszka???? moja córa zaraz skończy 7 miesięcy??? może macie jakieś pomysły na zabawki dla tego wieku??? czym najlepiej bawią się Wasze maluchy???? (oczywiście oprócz opakowania po pampkach, tudzież pokrywkach i innych garach;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry!!! Melduję, że tort wyszedł pysznie, masa z mascarpone pycha. OD dzis wracam na dobrą drogę diety bo jedzenie wszystkiego mi nie służy, zaraz mam rewelacje typu wzdęcia i źle mi z tym. Na dodatek od środy zaczynam trening body space więc zeby miał sens trzeba się ograniczyć. A dziś wieli dzień w życiu mojej siostry- ma egzamin specjalizacyjny w Wa-wie, więc od 11do 13 trzymam kciuki i przeżywam już od wczoraj ,że sama mam stresa egzaminacyjnego. A na ddtvn Skrzynecka znowu mądrości na temat macierzyństwa i wydatków, nie lubię tej starej torby, a dziś z fryzura stylizowaną na nastolatkę. Z resztą co takie gwiazdy mogą wiedzieć o wydatkach i jak sobie poradzić z budżetem jak przychodzi na swiat dziecko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady i inne- co dziś na obiad robicie? poproszę o Wasze menu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×