Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady, mnie zdjęcia od TNKS przyszły z rozszerzeniem jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja w skrocie oliwia ma sie lepiej,to jakis wirus niestety. Tnks super ze bryczka taka fajna. villa jak ma straszne zmiany to moze trzeba bedzie mac ze sterydami. Moj maly tez tak mial i masci pomogly. Wazne zebys do dobrego dermatloga trafila. Kacper ma AZS potwierdzone przez kilku lekarzy i jakos z tym zyjwmy. Jytro wysle ci zdjecia jak wyglqdl a jak wyglada teraz. Buziaki uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady posłałam Ci inne :P może to kwestia worda? ja mam nowego i stare nie dostają moich plików :O korzystasz z outooka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas trzymam kciuki żeby małej szybko przeszło ;) LAdy wyślij foty swoich!!! BArtuś świetny co? hehehe olinka a ty coś tak zniknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka ale fajna z Was rodzinka :) wysłałam Ci inne dwa :) chyba się Wam nie otwierają robione telefonem :O wysłałam Wam robione aparatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS i nie zniknęłam tylko te zdjecia cięzkie i się ładują i w ogóle to zanim ja coś wybrałam reprezentacyjnego...... z tym,że najświeższe nie są, najświeższe w aparacie siedzą , jak ruszę doope i zgram to ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się otwierają :) Dawaj jeszcze jakieś 'teraźniejsze' Lady a ja nie dostałam zwrotki od Ciebie ;) TNKS, napisz mi co jadłąś jak dietkowałaś przymusowo w związku z tą domniemana skazą małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas, prześlij potem te zdjęcia - będę wdzięczna. Jutro zrobię też małemu zdjęcia tych zmian. A u Was AZS na jakim podłożu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- no piękne dziewczę żeście wystrugali wraz z współmałżonkiem:) śliczna, też chceeeeeeeeee taką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka no ja myślę ;) ale masz chłopakó :D Filipek taki rozkoszny :d Franula wygląda na temperamętną bestię heheh a Mikołaj... matko toż to kawaler!!! lady ja tez wciaz od ciebie nic nie dostalam :O vilia sorki!!! co jadlam hmmm przede wszytskim zero cukru jeszcze bo zapomnialam :O jadlam ryz, schab, marchewke, rosół, i tak w kółko... mięska, rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady jakie Gosia ma oczyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D wow! jak z bajki :D ps nie udostęoniać danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie wiem co robić:( Mała dostała gorączki, ok 17:30 dałam jej paracetamol i temp. spadła, ale po jakichś dwóch godzinach znowu zaczęła rosnąć. Robiłam jej zimne okłady, chłodną kąpiel i troszkę spadła, ale ok 21:30 znowu 38.5. Dałam jej o 22 ibum ale dalej jest gorąca:( Kurde nie wiem czy nie jechać do szpitala. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady i zęby widać :D jakie to słodkie heheh takie tic taki :D ps vilia doje wciąż hippa :D zaraz sie zrzygam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber masz paracetamol? 10-15 mg na kg masy ciala co 4 godz w razie potrzeby - u nas zawsze dziala!!! ma inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mam paracetamol. Dawałam jej ale po 2h temp rośnie znowu. Kiepsko dzisiaj jadła, ale jakos wybitnie marudna nie była. Na kolacje zjadła 150ml mleka i teraz usnęła. Nie płakała wcale, jak ją nosiłam to nawet śmiała się do siebie w lustrze. Kurcze martwie sieeee :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, a może spróbuj z ibuprofenem. onoć można na zmianę z paracetamolem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber- poczekaj troche jeszcze zanim pojedziesz. Ja daje ibum, to zaczyna dzialac dopiero po 30 min jak nic, i dziala dlugo, koło 8 godz na pewno. Z paracetamolem jest troche inaczej, trzeba czesiej podawac ale odczekaj zanim temp spadnie troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, a może to trzydniówka? Przez 3 dni gorączka a potem wysypka. Z reguły dodatkowych objawów nie ma... TNKS, Ty się posikasz w nocy z nadmiaru płynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber ostatnio mielismy tą samą sytuację i nam dr pozwolil dawac co 2-3 godz bo tak szybko rosla, ale miala ja znacznie wyzsza - 39,7 spokojnieeee! zbijaj tem i obserwuj, zgadzam sie z vilia daj na zmiane najwyzej ibuprofen, ale pamietaj ze paracetamol zaczyna dzialac po 30-60min tak w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia ściągne pokarm i ide spać na kibel :P ciśnę ściągać ;) jak plus mnie nie okradnie z neta to sie odezwe za niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×