Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aa LAdy, jakie mała ma wielkie oczy :D Śliczna. I te dwa zęby na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- poczekaj jak zajadę z moim wojskiem na wioskę do Ciebie! szukaj schronu:-) miło posiedzieć wieczorem z wami- szczególnie jak mój m w pracy wtedy nie marudzi, że tylko do laptoka się cieszę, no ale jutro jadę popracować, wszak weekend ! do zaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, i jak ile ściągnęłaś? Kurde, pewnie po takiej ilości płynów to udoisz pół litra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dałam jej i paracetamol, ale po nim szybko temp skoczyła znowu. Później dałam jej ibum i na razie nie spadła. A wiecie moze w jakich odstępach można dawać te laki na zmianę? Czy lepiej jeden? Kurcze jeszcze nie mogłam się dodzwonić do naszej pediatry. Mała sie teraz obudziła i fika po łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka zapraszam :) ps.po kim Filip ma taka karnacje? Lady kolorowych 😘 Vilia - leci :D vilia - do zjedzenia ten Twój smieszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka zapraszam :) ps.po kim Filip ma taka karnacje? Lady kolorowych 😘 Vilia - leci :D vilia - do zjedzenia ten Twój smieszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka zapraszam :) ps.po kim Filip ma taka karnacje? Lady kolorowych 😘 Vilia - leci :D vilia - do zjedzenia ten Twój smieszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, nie wiem jaki czas, ale odczekaj trochę. Bo skumulują jej się te leki. Daj jej jakąś godzinkę teraz na reakcję. Powinna temp. spaść... TNKS, ano śmieszek z niego :) Pierwsze 3 miesiące przeryczał (kolki), a teraz się śmiejej i gada cały czas ;) A ja czekam na aktualne zdjęcia Twojej córki :) I Info ile udoiłaś - ciekawość mnie zżera :) Oby duuuużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber, rozumiem, że tylko ten paracetamol dawałaś? A masz ibuprofen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia no po 4,5 godzinie po paracetamolu dałam jej własnie ibuprofen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, nie zauważyłam, że do jednego maila dołączyłaś zdjęcia. Niby Twoja to nie śmieszek?? :) Uśmiech pannicy :) I jaka zmiana cery :) po tych krostkach ani śladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz poczekaj aż zacznie działać ibuprofen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia udoiłam 100 - szalu nie ma, ale w cyckach jeszcze coś tam jest... Na pewno jest troszke lepiej bo leciało ochoczo :D zobaczymy rano jak będzie... Z reszta wiem, że to w jeden dzień się temat nie załatwi :o Mala smieszek też, ale rzadko uda jej się takie zdjecie zrobic - ona jak Maciej od ciotki jak widzi aparat / telefon to zaraz "kamienna twarz" ;) A co do wysypki to nie masz pojęcia jak się bardzo bałam że jej blizny zostaną!!! Dziewczynka i mialaby tak zeszpeconą twarz :o. Na szczescie po Tym bepantenie to znikalo w oka mgnieniu... Ja też spadam bo na rano do szkoly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli zachodzi taka potrzeba to możesz go spokojnie co 2-3 godz dawac , to będzie 10 gr na kg a mozna do 15... Po ibupopremie coś ruszylo? Masz dobry termometr? Gdzie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!!!!!!!!!!!! Żyje..ledwo ;) Kawy, bo mam w domu tylko zbożową :o Błe ;) Lady, TNKS--wariatki z was-wiecie o tym? ;) U nas ok, leci, padam o 22 na ryj, od 3 dni nie włączałam kompa :o chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dałyście czadu wczoraj. jeden wieczór tu nie zaglądałam i godzina czytania. Napiszę później bo M zrobił śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber i jak tam maleństwo? Mój Antoś też nagle dostał temperaturę 39,2 i miał dobry humor, jadł normalnie. Ja najpierw podałam Ibuprom w czopku - one szybciej się wchłaniają. To była godzina 17, w nocy ponownie miał dużą temperaturę i znów dałam czopek. A następnego dnia temperaturę miał dopiero popołudniu i jeszcze 3 dnia również popołudniu. Wtedy dałam już Ibum w syropie, bo Antoś strasznie płakał podczas aplikowania czopka, nie dał sobie później zmierzyć temperaturę w odbycie. Czwartego dnia dostał wysypki, po której poznałam ze to trzydniówka. A właśnie gdzie mierzyłaś. Jak w odbycie to musisz odjąć 0,5 stopnia. Wówczas ta temperatura wynosiłaby 38 stopni. Dziewczyny ja też poproszę fotki Waszych maluchów na maila. Lady i Olinka mają konta na FB, to wiem jakie mają śliczne dzieciaczki. Odwdzięczę się fotkami Antosia. Mój mail to klaskawa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatałam:D:D w koncu:O Dobra, lece na zakupy bo w koncu wczoraj nie bylam bo jeszcze słabo sie czulam ale dzis mam juz wiecej energii. Kupilam!!! Kaske przelałam, teraz tylko czekac:D:D:D misiaczkowa- wiem wiem, jestem stknieta ale co tam!! z tym sie zyje:D:D:D wpadne pozniej na pogaduchy ciaooooooooooo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Dzięki za rady w nocy. Termometry mam dwa: jeden dowdoopny a drugi taki na podczerwień. Mierzyłam dwoma i wychodzi różnica 0.2'C. Zwykle i tak mierzę w odbycie bo jak dla mnie jest ten pomiar najlepszy. Odjęłam 0,5'C. Po ibumie małej spadła temp. potem o 3 w nocy znowu skoczyła, więc dałam jej paracetamol. Znowu spadła i o 8 rano znowu skoczyła:O Dodzwoniłam się do naszej pediatry. Kazała dawać paracetamol co 6h i jeśli międzyczasie temp rośnie to podać ibum. Kazała też nam podjechać do niej, wiec już jesteśmy po wizycie. Osłuchowo i uszy ok. Gardło lekko zaczerwienione. Mamy obserwować i zbijać temp. Mała mi nie chce jeść. Wypiła jakieś 80ml mleka. Dobrze, że chociaż herbate pije:o I chyba jej ząb idzie bo ma spuchnięte dziąsełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks- jak tam zajeciach? zyjesz??? duzy wycisk? Ja mam mniej wiecej zrobione co mialam zrobic. Tort zamowilam bo juz nie mialam zdrowia robic sama ale widze ze macie fajne patenty. Musze sprobowac kiedys. U nas bedzie taki gruszkowy William's Do tego zrobilam jeszcze szarlotke(wlasnie sie piecze, ale pachnie:D:D) Jadłyscie kiedys sledzie z ananasem?? Jak nie to polecam! Pychota! ja zrobilam, wyszly przepyszne. Beda jeszcze inne sledzie, sałatka jarzynowa no i deska z wedlinami. Nie lubie sie przepracowywac szczerze mowiac wiec imprezy sa u mnie raczej małe. Olinka- a Ty jaki zrobilas tort w koncu, pochwal sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia jak ze domniemana skaza? co dzisiaj jadlas? Ja nie moglam jesc wszystkiego co zawiera białko, czyli głownie mleko i nabial. Juz tak dokladnie nie pamietam bo trwalo to z miesiac i pozniej wrocilam do normalnego jedzenia. pamietam jak małej zniknela wysypka i zaczelam powoli wprowadzac mleko do kawy zeby zobaczyc co sie bedzie dzialo i nic nie bylo. W ten sposob okazalo sie ze to nie to. amber- jak malutka? Lepiej sie czuje, co z goraczka? misiaczkowa- jak tam w pracy? dalej masz na glowie przygotowanie tego przedstawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×