Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość karina*
Ciekawie poznac opinie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
dzień dobry Ouoooachhhh, przeciągam się rozkosznie;) Nie ma to jak wolne, a jeszcze ważniejsze, że men też ma wolne, i nie jest zmęczony.:P Było znowu bosko, ummmmm.:) ))))))))))))))))))))) Teraz to mogę góry przenosić, chociaż akurat nie ma takiej potrzeby, bo zostały drobne tylko przygotowania do wieczoru.:) Hihihi, "od strony faceta", dobre to z kochankiem, usiłującym sie załapać na krzywy pysk - pogoń paskuda.:)) Dzięki, że chciałeś się wypowiedzieć w wałkowanym przez nas temacie. Buziak**:) Wiesz, ciekawe jest to co piszesz, i widać, że jesteś tolerancyjny, i dostosowany do tego świata, a korzyścią tego dostosowania, jest z pewnością brak obłędnego stresu, doświadczanego przez innych w podobnych sytuacjach. Jeszcze raz buziaki***;) Karinko, Bi, Petrol... buziak, prościutko w środeczek usteczek.;)cmok. I tak nadal medytuję, czy mojemu powiedzieć, że znowu bym chciała spróbować tej rozkoszy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paraszukajejwawa@gmail.com jesli sa tu dziewczyny/kobiety ktore mysla o takiej 'odskoczni' - napiszcie prosze... Warszawa. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
Para:)...napisz coś, podtrzymaj temat, bo dzięki temu wchodzi on na pierwsze pozycje, jest łatwiej dostrzegalny przez innych.:) A wykorzystanie istniejącego tematu dla osiągnięcia tylko i wyłącznie osobistych korzyści jest...mało "społeczne";) Buziak dla Ciebie😘, i napisz coś, może o sobie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Kobietki! Ja dopiero teraz zrozumialam, co to znaczy, kiedy ktos przy lamaniu oplatkiem zyczy nam spelnienia najskrytszych marzen ;) Mysia, Twoje...malo ''spoleczne''...znow mnie powalilo. Jestes przy tym taka urocza i zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
Karin, ciekawe jakie są te Twoje "najskrytsze" marzenia??;) Czy takie jak moje, ostatnimi czasy???:) ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Mysia :) ja to sie o Twoich marzeniach nawet boje pomyslec ;)...ale powiem Ci, ze jak dzis rano bralam prysznic to masturbujac sie myslalam o Tobie i mialam MEGA orgazm...mam nadzieje, ze nie czujesz sie seksualnie wykorzystana ;) Bi, musisz nam wybaczyc:)...tez mozesz sie z nami pobawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, u mnie to nie tak łatwo, moja wyobraźnia nie działa aż tak jak u Was :) A przez szybkę to też się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta ma predyspozycje lesbijskie i wcale nie powinno to w jakiś sposób rozbudzać partnera do zazdrości bo to nie jest konkurent (facet) to tak jak masturbacja nie powinna powodować zazdrości tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaa
Ojej, Karin!!! :) )))))))))))) Ja też o Tobie myślałam w trakcie, jak się z moim kochałam.;) Chyba go już do pracy nie puszczę, wolę trochę głodna być, ale mieć go w domu wypoczętego. Właśnie dlatego już drugi dzień chodzę bez majtek - po prostu nie warto ich ciągle zdejmować i zakładać.:P I właśnie w trakcie, gdy o Tobie pomyślałam, to prawie natychmiast byłam w skowronkach, i to któryś już raz.:) Nasza Bi dobrze się domyśla co w trawie piszczy, i trochę się boję co ona na to powie, bo jakoś szanuję jej rozsądne wypowiedzi. Całe szczęśćie, że nie domyśla się wszystkiego, co mi po głowie chodzi, i co bym chciała z Tobą wyprawiać, Karin. ;) A wyobraźnię mam ponoć, że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiaaaa -> mojego zdania się boisz? :) nie ma takiej potrzeby. Zobacz ile radości przynosi Wam ten Topik. Rozmawiacie, fantazjujecie i jest Wam z tym fajnie. O to chodzi. A że mnie takie "pisanie" nie rusza to już mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina*
Bi :)...moze Ci sie jeszcze odmieni. Mysia, zajezdzisz tego swojego mena! Kup sobie wibrator ;)...ja kiedys bylam z takim gosciem, co chodzil do pracy tylko od czasu do czasu, za to seks byl kila razy dziennie, i on ciagle mowil, nie martw sie kochanie jakby co to na bananach ( sa bogate w potas) i wodzie mozna dlugo przezyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uciekam do wyreczka, bo właściwie na pyska juz padam.:) Karin, wibratora mam dość na codzień, chcę ciałka, ciepłego, miłego, które można pieścić, i się nim cieszyć.;) Dobrej nocki, kolorowych snów, dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalonaaaaaa24
witam wszystkich, u mnie przygoda z kobieta zaczela sie w tym roku. mam stalego partnera mmo to kolezanka z pracy od zawsze mnie pociagała. co ona ze mna potrafi zrobic oj nie do opisania. ona mowi ze mnie kocha... mowi to cały czas... sama nie wiem co mam z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w świateczny poranek:) Życzę Wszystkim dobrego wypoczynku, i miłych spacerów, nawet gdy pogoda nie dopisze.:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
Kobietki, mam nadzieje, ze czas Wam mija przyjemnie i wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
Mysia, jak sie zaczernia nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaano
Ja podobnie. nie mam chłopaka w chwili obecnej ale mozna powiedzieć, że to kwestia czasu. zapowiada sie na poważny związek z pewnych facetem, jestem w nim szaleńczo zakochana ale marze o dotyku kobiety. o pieszczeniu jej piersi, lizaniu sutków... ach... ale nie o związku. raczej o "przyjaźni" z pieszczotami:) jestem ze szczecina mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
Taka Przyjaciolka z ktora mozna sie od czasu do czasu pokochac to jest calkiem fajne rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karinko:)** Kliknij do góry, lekko po prawej, "Moje konto" Pokaże się nowa strona, i tam kliknij dwa ostatnie wyrazy w punkcie "A" Dalej wg instrukcji.:), wymyśl jakieś hasło ( i je zapamietaj). itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaano... cześć:) To masz to samo co my - witaj w klubie;) Lubimy facetów, możemy i chcemy się z nimi kochać, ale mamy tez potrzebę kochania się z kobietą. Tak bywa, i to nie tak rzadko znowu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina*
Dzieki Mysia :) ale nic sie nie zmienia, chyba zostane pomaranczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×