Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ja uciekam nynac :) ....Mintaja milo bylo poznac , a CIebie Deadman znow spotkac i pogadac jak dawniej .....;).....do nastepnego , dobrej nocy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja to jesli mozesz to mi napisz na emaila, mam go w profilu bo u mnie cos emaile nie przechodza, cos z poczta mam nie tak chyba a ja tobie powiem czy blisko czy daleko? Sebastos Dobranoc. Mi tez było milo z Toba pogadac jak dawniej :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebatos paa :) Deadman ... ja zapytałam pierwsza, nie odwracaj kota ogonem teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam, w miejscowości obok mam rodzinę :) ale to wiesz.. i tak daleko ode mnie, z godzinę drogi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporą rodzine wiec pewnie w twojej miejscowosci tez pewnie jest ktos z moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co kolejne świeta juz przed Nami, a pamietam jak niedawno było Boże Narodzenie :) Idziesz w sobote z koszyczkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę z koszyczkiem tylko musze jeszcze pisanki zrobic :) Witaj Seba, a w jakim sensie sie Tobie przypomniały dawne czasy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Seba :) Ja narazie muszę kończyć ... jakbyśmy się nie widzieli .. to miłej i spokojnej nocy ... 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×