Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

ja juz nic niewiem, puki co kupilam karnety na klasy , silownie i basen, mialam isc dzis na zajecia ale nie ide. musze sie pozbierac... w kwietniu bylo by dwa lata odkad tam chodze, to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od końca. Nad rozstaniem myślałam ostatnio dużo. Jeżeli nie nastąpi to teraz to pewnie w przyszłości. Jednakże trudno podjąć mi decyzję o rozstaniu, ponieważ przeprowadziłam się do miasta, w którym on mieszka. 400 km. Znalazłam pracę, kontynuuję studia. Wynajmujemy razem mieszkanie. I tu jest jeden z głównych problemów. Sama nic nie wynajmę, nie stać mnie. Jedyna opcja to mieszkanie na pół z jakaś studentką, ale mam przed tym opory. Nie jestem z nim dla kasy, ale wiadomo, ze w dwójkę stać nas na lepsze mieszkanie (gdyby komuś przyszło to do głowy). Poza tym ciągle myślę, ze będzie lepiej. Ale chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a czemu chcesz odejść od niego?? dlugo jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
a_ona_ona Jak sobie radzisz ? coś zadecydowałaś czy bez zmian ? natka jezeli jest ktytycznie to NIGDY nie bedzie dobrze ...szkoda czasu zycie jest za fajne aby go sobie marnować ale musisz sama dojsc to takiej decyzji.... U mnie juz lepiej ,mam jeszcze pozostałosci przeziebienia ale jest ok. byłam na ostatkach zabawa w sobote ,disco w niedziele fajnie było pobawiłam sie :) teraz "pauza" 40 dni postu jak ja to wytrzymam :P z roberto sie spotykam .... jest miło ;) co dalej czas pokaze. Jakie plany macie na jutro ? Drach wiem ze obchodzi tak jak sie powinno ...czyli jutro wogóle a całą reszte roku wielbi swojego ukochanego ;) ale u nas sniegu masakra ! nie zasypało Was? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja narazie odeszlam , trener dzis do mnie pisal nie chce zebym odchodzila, powiedzialam ze potrzebuje troche czasu zeby ochlonac, za miesiac mam operacje, koncze teraz kurs, zostaly mi 3 egzaminy... zawalil mi sie swiat moje plany i marzenia ostatnich miesiecy, ale nie poddam sie! Anja ja tam nie poszcze:P malo kosciolkowa jestem jedynie co to trzymam sie wielkieg Piatku , i tradycji swiatecznych a w kosciele bywam od okazji typu chrzest/pogrzeb z kijanka codzien w kontakcie, w sobote mamy jechac na rowery... z jednej strony chce a z drugiej niewiem czy to dobry pomysl boje sie ze ulegne i dam szanse... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja a Ty jak walentynki spędzasz z Roberto?? A ona ona a nie za zimno na rowery?? u mnei sniegu duzo nie ma Anja to chyba na poludniu mieszkasz gdzies;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
czesc dziewczyny🖐️ wczoraj wieczorem wyrzucilam X z domu,Otworzylam drzwi im powiedzialam,zeby sie wynosil ale spac tu nie bedzie.Mine mial zdziwiona,nie wiem ile do niego dotarlo.Mruczal pod nosem,ze kupi swoje mieszkanie On nie rozumie,ze nie chodzi o mieszkanie a zasady Przyszedl naj* Dzien wczesniej tez przyszedl naj*tzn we wtorel ale mi wczesniej mowil.Oki mysle przemecze sie Noc nie spalam wiadomo bo chrapal,sapal Wczoraj rano widzial jaka mam mine,przepraszal Poszedl na kurs.Caly dzien sie nie odzywal,ja tez ale on nie dzwoni zawsze jak pije Mowie nie,no dzisiaj chyba sie nie odwazy Wtoczyl sie po 22giej wiec otworzylam drzwi i brzydkim slowem go wyprosilam Nie interesuje mnie czy zamarz,gdzie spal Moj komfort psychiczny i fizyczny jest najwazniejszy a pijak moze nawet zdechnac Przynajmniej spokoj bedzie Zaraz odwolam rezerwacje bo zrobilam wczesniej na dzisiajszy wieczor Mielismy isc do restauracji Pozdrawiam i zycze Wam slonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa a nei masz jakiejs kolezanki singielki z ktora moglabys wykorzystac ta rezerwacja?;) mysle ze dobrze zrobilas wywalajac go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
setunia moglabym isc z kolezankami,prawie wszystkie wolne:D,mam tez ciocie na czasie ale chyba pojde z mlodymi z synem i przyszla synowa a oni maja rezerwacje na wczesniejsza godzine a Ty jak spedzasz ten dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa to dobry pomysl:) a ile Twój syn ma lat?::) ja dziś w domu bo mój M dopiero dziś wraca i będzie właściwie już w piątek;) więc jutro mamy świętować w sumie nigdy nie obchodziłam tego "święta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Moj syn jest pelnoletni:)Buziole lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa miłęgo dnia:) szczególnie udanej kolacji walentynkowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Efa ! Dobrze zrobilas ze go wypierdzielilas! dzis Walentynki tym bardziej Cie podziwiam hehe ;) Setunia mieszkam w Londynie, dziwna ostatnio pogoda hehe wczoraj snieg padal dzis 10 stopni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szczesliwego dnia Walentego, chociaz uwazam to za kit marketingowy ale z tej okazji zycze Wam zebyscie kochaly i byly kochane kazdego dnia w roku ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczący alkoholików
wywalenie pijaka to najlepsza rzecz dla niego samego.poki nie sięgnie dna, nie zrozumie, ze sie stacza. barwo!!!! 3mam kciuki za Twoje szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dzwonil nie odebralam,pozniej napisal,ze sie zle dzisiaj czuje i mi wynagrodzi bo jestem jego Walentynka:O on nie rozumie sensu,ze w ziazku ludzie sie kochaja,szanuja,wspieraja co chce mi wynagradzac?bez sensu za kazdym razem teraz jak sie tak napije,bez ustalenia,to go wywale po prostu zasady sa jasne ja potrzebuje spokoju psychicznego a on niech spi nawet na mrozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Moja przyjaciolka jest drugi dzien po chemi.wczoraj dobrze sie czula,dzisiaj juz zle nie moze tez wychodzic tydzien z domu i lepiej zeby nikt jej nie odwiedzal:( Zrobilam jej slodka walentynke-ciasteczka owsiane od sowy i mini babeczka(slodko wygladala) zapakowalam ksiazki i zanioslam to jej mamie do sklepu mam nadzieje,ze chociaz jej sprawilam radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ze zlosci umylam okno za godzine ide sie wyzyc na fitness;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad dwa lata burzliwego związku. Dlaczego chcę odejść? Mam dość wysłuchiwania, że z powodu mniejszych zarobków, nie będę podejmowała strategicznych decyzji dotyczących nas oboje, np. tego gdzie będziemy mieszkać. Mam dość wypominania ilości prezentów i kwot, zostały na nie przeznaczone. Mam dość krzyków, agresji, zmian nastroju i takich banalnych rzeczy jak proszenia się o posprzątanie po sobie. Jestem zmęczona byciem z egoistą, który na pierwszym miejscu stawia siebie i swoje dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :D walentynkowo u was ? wiecie jakie mam podejscie :P u mnie dzisiaj bylo jak kazdego dnia,to chyba mam walentynki codziennie...poszlam sobie na zakupy po pracy z mlodszym synem i do chinczyka kolacje zjesc,o 17ej szef wyslal komandosa do berlina i spier...pokrzyzowal plany :D zakupy zrobilam oczywiscie na konto komandosa, zawsze tak robie :P w pracy u mnie mlyn, pracownicy na zwolnieniach, urlopach, lekko nie ogarniam...ale pociesza mnie fakt ze jutro juz piatek ...ja uwielbiam piatek wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) i jak po walentynkach?:)( zyjecie?:P ja dzis sie w końcu zobacze z moim M :D ale się ciesze;) udanego weekendu:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hello U mnie było słodko ;) bylismy w najlepszej knajpie w miescie na kolacji i dostałam PIĘKNY bukiet roz ... :P dobrze ze weekend przed nami tak mi sie nie chce pracowac ulala :) co u Was gwiazdy ? jakie plany na weekend ? miłego weekendu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z komandosem dzisiaj jestesmy sami, maly spi u kumpla ( jak wy bylysmy malolatami to tez tak czesto spalyscie u kogos albo ktos u was? ja tak nie mialam,czy to tylko tak u niemcow?caly czas u nas jakis kumpel malego spi albo maly u kogos :D ) a starszy caly weekend u dziewczyny.Zaraz jedziemy na kolacje :)Za tydzien w sobote moj mlody konczy 20 lat, Jezu,20 lat jestem starsza a mam wrazenie jakbym wczoraj przyniosla go ze szpitala.Tak bardzo mi zal uplywajacego czasu, nie zaluje ani jednego dnia przez te 20 lat, jak tak sobie pomysle...to pomimo wiellluuuu zawirowan mialam przecudne zycie :D Dobra lece,wlasnie komandos zadzwonil ze mam schodzic... a ona ona caly czas mysle o Tobie...dasz rade...wiesz, bo ludzi czasami przerasta zycie,okolicznosci,facet wie ze z zona cienko ale jej nie zostawi.Tzn. nie do konca jest taki szmaciarz.pamietaj, ze nic nie dzieje sie ot tak, widocznie tak mialo sie stac...najprawdopodobniej znajdziesz lepsza oferte...w zyciu tak sie dzieje...nie nalezy nic na sile robic tylko starac sie zawsze dobre strony zauwazyc.Bedzie dobrze,zobaczysz :* buzki dlaaaaa WSZYSTKICH PIEKNYCH I MADRYCH ( nie pominelam nikogo, prawda;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej dziewczyny:) ja mam dzisiaj wolne ale dowiedzialam sie o tym wczoraj wieczorem bo mialam isc do przcy i doopa nic nie zaplanowane a w ten weekend sa u nas fajne warsztaty fitness z tanca ale juz za pozno bo zapisy byly do czwartku rano ugotowalam ogorkowa z wlasorecznie ukiszonych ogorow-mniam:P i zaraz sobie pobiegne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ale ja sie wczoraj zakrecilam:D padniecie Mlody ze swoja dziewczyna zawiezli mnie na zakupy do innego miasta bo tam jest galeria.Tak po pracy pojechalismy wieczorem bo ja chcialam kupic sobie fitnesowke a oni,ze nie ma problemu,polaza sobie a ja mam robic zakupy no to wpadlam do swojej ulubionej marki A.i patrze tyyyyle bluzek podniecenie na maksa mierze i mierze w koncy wybralam spodnie i 4 bluzki a nad 5ta sie zastanawialam wiec mowie,ze sie z ta decyzja prezjde panie mile,zapakowaly to co kupilam,wyszlam chodze 40 min po galerii,ogladam weszklam do innych sportowych ale tam mi nic nie wpadlo w oko wiec sie nie ozbieralam tylko ogladalam i tak chodze juz z godzine i mysle cos mi luzno w spodniach-a ja teraz nosze najczesciej takie narciarskie ale cienki zlapalam sie za udo celem sprawdzenia czy mam kalesony:D cholera nie mam i mysle czy je w ogole mialam:D bo tak nakladam ale jak ide na piechote do pracy,czy na autobus i tak sie zakrecilam mowie no nic ide sprawdzic i zapytam czy w A.nie zostawilam kaleson:D :D :D wchodze a tam sami faceci ale sprzedawczyni jak mnie tylko zobaczyla to mowi-pani cos zostawila i dyskretnie podaje mi zapakowane w reklamowke spalilam buraka haha ale mi tak zimno ze nosze takie termoaktywne z merynosow:D ale damskie zeby nie bylo cala droge powrotna smialismy sie z mlodzieza,ze matka kalesony zostawila i nawet nie zorientowala sie ze ich nie ma na doopce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jade z Kijanka na rowery :-) piękny dzień 9 stopni na plusie! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa poplakalam sie ze smiechu...akcja z kalesonkami ...SUPER :D ja sobie siedze w domku,wlasnie dzwonil komandos ze jest w drodze do domu.Pozniej idziemy na fitnesik i wieczorem jedziemy cos zjesc z jego kumplem. to w Londynie Majorka :P u nas w doopsko zimno jak cholera :D milego weekendu Laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja wlasnie wrocilam z biegania szaro i buro,mzy,4C ale mam tyyyyyle energi w Londynie juz wiosna:) drach widze ze dzisiaj wolne:)i dobrze a jak tam w firmie?jest jakas poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×